mobile website builder

Kjo faqe do te byllet perfundimisht ne muajin Gusht, pas thuajse 10 vjet aktiviteti. Vizitoret me te vjeter dhe me aktive, jane te lutur te na ndjekin ne grupin privat ne facebook

https://www.facebook.com/groups/1225133740955170/

Per ty "TIFOZ": Me thuaj perse?

13/03/2017

Serish jemi te lodhur. Kuptojme me ne fund se cdo gje eshte vetem nje enderr qe mbetet ne mendjet tona. Serish cdo gje na tregon se jemi te rraskapitur nga durimi, nga pritja per nje ndryshim te mundshem. Nga nje ndryshim qe serish nga kalon nga triumfi ne balte. Serish jemi vetem ne ata qe ndjeme dhimbjen, jemi ne ata qe ndjeme goditjet e njepasnjeshme, genjeshtrat e vazhdueshme dhe humbjen e kohes qe merremi.

  • Powered by whatsthescore.com

    Rezultati
  • Klasifikimi
  • Kush dëshiron mund të dërgojë 5 euro për mirëmbajtjen e faqes. Ata që duan të dhurojnë më shumë, të dërgojnë direkt në adresën email paypal që del pasi keni klikuar në Buy Now. Faleminderit!

    Donacion

VIDEO 

Ketu mund te gjeni video te ndryshme mbi skuadren e Flamurtarit.

Stadiumi Flamurtari

ADRESA
Rr. Mato Robi 
Vlore

KONTAKTE  - www.skflamurtari.com
Email: webmaster@skflamurtari.com
KONTAKTE - KLUBI
Phone: +355 33 421 242
Email: fcflamurtarivlore@gmail.com

BEJI SHARE FAQES!