• Ndize - Fike Tingull Smilies Historia FAQ Kide Chat
  21-05-14 |15:20| webmaster: flaurtari te marre ndonje del piero, apo lojtare pensionistesh. se na bejne pune per kampionatin tone :) :) :)
  21-05-14 |15:23| triumvirat: edhe ne europe me sa pashe dhe nga kundershtaret perballe, kemi shanse reale qe te ecim te pakten ne turin e pare, sigurisht me nje pergatitje serioze dhe jo karagjoze me rrahje gjoksi. mundesite jane, gjynah te mos shfrytezohen. meqe tani paskemi financa te shendosha ne klub, nuk mendoj se eshte momenti te hapemi bythesh e te kerkojme lojtare per cdo pozicion. mendimi im eshte se mjaftojne dy, max tre nderhyrje ne merkato. po u bene me shume, do hidhet poshte puna e nje viti, se do prishet grupi (ashtu sic u prish ne janar...). nje boya do bente pune, ndoshta dhe cikalleshja. nje mbrojtes jolly gjithashtu do ishte i vlefshem. dhe jo me nderhyrje se ndryshe sdo qullosim as kete vit gje ne europa lige. nqs duan te bejne me shume, le ti bejne pas ndeshjeve te EL.
  21-05-14 |16:11| koli: LAJMI I FUNDIT:2 lojtaret e skenderbeut,shkembi edhe dimo sapo kan firmosur 1 kontrate 1 vjecare me ekipin e flamurtarit,i urojme mireseardhjen e ketyre 2 legjendave
  21-05-14 |16:38| webmaster: :moto: :moto:
  22-05-14 |18:09| koli: sic thone,ne europa league ne do jemi ekipi i fort kundrejt nje te dobti,ishalla mos na bjer na nje cudi e madhe si gjoja me dobte :D
  22-05-14 |18:51| Lore: para 3 muajsh, ngaqe u merzita shume me rezultatet e dobta dhe parqitjet e keqija te skuadres, thashe qe do pres fundin e sezonit dhe nese nuk do futemi ne evrope ose nuk do fitonim kupen (ishte objektivi i vetem per ne), s'do merrja me pjese ne keto diskutime ketu ne chat. shyqyr zotit edhe fale perendise qe mbase na sjell me bollek trofe te tjera, ne e fituam kete kupen edhe sezoni mbyllet me 1 arritje pozitive. tani na duhet 1 program per te ndertuar 1 skuader fituese per vitin e ardhshem (kampjonatin) dhe paraqitje dinjitoze ne evrope, 2 ture fet e fet .........mbaresi ishalla!!!!!!
  23-05-14 |18:10| koli: po behet,festa andej mase vene na nje video ta shikojme edhe ne,te shikojme ezelat :D
  24-05-14 |9:22| koli: ervin bulku,dritan smajli dhe ilion lika,lojtar te flamurtarit,nga sa vjec do jene keta more aman?????
  24-05-14 |10:41| webmaster: Eshte zyrtare?
  24-05-14 |11:10| koli: Po j'ua themi ne që mos ta merrni vesh nga gazetat.
  Ervin Bulku,Dritan Smajli dhe Ilion Lika janë lojtarë të #Flamurtarit!

  Do të ketë dhe dy përforcime të tjera dhe më pas,faza përgatitore në Bled të Sllovenisë.
  24-05-14 |11:10| koli: nga flamurtari facebook
  24-05-14 |11:12| webmaster: mund te jete e vertete. kujtoj mbrojtjen e lene vete nga smajli ne ndeshjen me kukesin :)
  24-05-14 |11:15| koli: ore web dhe ti aman,nga e kuptove ai e dermoj g.liken ca ja la
  24-05-14 |11:15| webmaster: eee..mos be kot nashi. sikur nuk e pe. filma te tille edhe behen. se bie ne sy pastaj :)
  24-05-14 |11:16| koli: dmth ashtu i bie,qe cdo lojtar qe do vej ne ekip tjeter tja u lere ndeshjen e pare
  24-05-14 |11:16| webmaster: jo ndeshje e pare. finale kupe. :)
  24-05-14 |11:17| koli: po diego kosta pse sja la celsit,meqe tani u transferua atje???
  24-05-14 |11:18| webmaster: tani mos na ngaterro me profesionista. po flasim per amatore. dhe po flasim per kampionat ku blihet e shitet si ne tregun e perimeve.
  24-05-14 |11:18| Lore: njatjeta
  24-05-14 |11:19| webmaster: pershendetje lore
  24-05-14 |11:19| Lore: filluan prape keta me mercenare ??
  24-05-14 |11:20| Lore: pse marrin ilion liken kur portjeri i quksit eshte i mire edhe vlonjat?
  24-05-14 |11:20| webmaster: po tani. nga vlora sdo i kemi te gjithe.
  24-05-14 |11:20| koli: hahahaha aman o web,nejse ne qofse ti di dicka me teper qe po ngul kaq shume kemb ca te them,une njehere spash gje dicka tille,vetem ne qofse ka qene kaq reale sa nuk eshte vene re
  24-05-14 |11:21| webmaster: kukesi mbase nuk e leshon portierin. plus qe politika e re e klubit sakteson qe do merren lojtare qe jane nen kontrate.
  24-05-14 |11:21| Lore: ky bulku edhe mund te na hyje ne pune
  24-05-14 |11:21| webmaster: te pakten ka shume peshe psikologjike per kundershtarin
  24-05-14 |11:22| webmaster: po te vinte dhe roshi do ishte me i madh presioni,
  24-05-14 |11:22| Lore: po ne sulm ke do marrim?
  24-05-14 |11:22| koli: dmth do i blej lojtaret,se ndryshe te lire nuk lihen.kjo eshte edhe nje ide e mire sepse levizin edhe para ne tregun e futbollit.per mua kontratat e vlonjatve duhen bere te pakten 3 vjecare kurse "miqve" 2 vjecare
  24-05-14 |11:24| Lore: ne skuadren e pare (11 e pare) duhen marre minimumi 5 vlonjat, pastaj te tjeret per te rritur cilesine e skuadres mund ti marresh nga rrethet. ndersa te huaj maksimumi 2.
  24-05-14 |11:25| Lore: boshti duhet me lojtaret e tu...... kete vit kishte 1 baze te mire, edhe pse shume prej vlonjateve tane jane pordhacer
  24-05-14 |11:30| webmaster: ja te shohim si do na shkoje ne europe
  24-05-14 |11:48| koli: ne europe duhet te kemi edhe pak fat,se po na rra na nje rumune,bullgare sllovake,duhet te jete ekip qe do jete futur gabimisht ne europe se ndryshe....
  24-05-14 |11:52| koli: ku ishte vjet bulku,di njeri????
  25-05-14 |9:43| koli: campeone real madrit,hallall ja beft zoti,ka burra atje :bravo:
  26-05-14 |8:14| koli: edhe nje here si njehere,emra pa fund,premtime pa fund,dhe si perfundim do vijne 5 barbona te marin 5 lek dhe do na lene SI GJITHMON ne balte!!!!!
  26-05-14 |9:17| webmaster: emrat si gjithmone dalin nga vete lojtaret per te rritur tregun e tyre. keshtu qe ne na mbetet vetem te besojme lajmet zyrtare. kjo duke pare metoden e fundit qe klubi po perdor. pra qe asnje lojtar nuk di gje se cdo behet me te. vendimet do te merren nga ekipet ku ne do te bejme kerkesa.
  26-05-14 |12:41| webmaster: cfare behet ketu. nxorren gatuson kandidat per pankinen e vllaznise.gazetare amatore e te pa pergjegjshem.
  26-05-14 |16:13| koli: harrove zambroten webo,eshte edhe ai kandidate,plus edhe djali i ancelotit (po nuk e di)
  26-05-14 |18:56| triumvirat: pergjithesisht jam kunder blerjeve me shumice, por meqe eshte bere mode qe cdo sezon e kthejme ekipin sic kthehet nje bluza nga e prapmja tek ana e perparme, atehere mendoj se per mbrojtje asnje emer shqiptar nuk ma mbush syrin. kshu qe do prisja. meqe paskemi leka, atehere ndoshta ndonje italiano do bente pune se jane njesha ata per katenaco. nje italiano andej na pulja e gjen qe te vije ne vl se nuk eshte larg. në sulm nje boya do bente pune, por edhe dhrami si zevendes sdo ishte keq. mendimi i fundit me erdhi per ribaj vranishqotin. do ecte ne vl me shume se ne korce. per porten do lija xhelilin dhe zevendes frasheri po te donte te rrinte zevendes, nqs jo baj baj. ne mesfushe sdo nderhyja. ah, po, rajovic ne mbrojtje nuk ishte keq. pastaj smajli eme the e te thashe nuk ma mbushin syrin.
  26-05-14 |19:10| koli: na doli tani muzika tjeter,flamurtari rrezikon denimin nga europa lig sepse edmond lutaj pretendon 75.000E qe nuk ja ka dhene flamurtari dhe u ka ardhur nje leter rrufe nga uefa
  27-05-14 |8:07| webmaster: lutaj, nese uefa ka dhene kete vendim, mendoj se eshte ne rregull e ka te drejte. tani klubi te ndreqe budalliqet qe ben vit per vit. nje dite do te te bien mbas koke.
  27-05-14 |9:01| koli: duken sesa amator qe jane,si ka mundesi qe njera pal thote me ndoqen tjetra pal thote dha doreheqjen,ku firmosi ca letre firmosi,doreheqje apo pushim nga puna???une besoj se te dyja palet donin pak a shume qe te ikte lutaj,dhe iku pa u sqaruar dhe lutaj si europian qe eshte e coj ceshtjen ne uefa,tani gjika po eshte i paster i thote uefes ja vertetimet qe thone se lutaj dhe doreheqje...jo po numri eshte i imi po sms-ne nuk e dergova une,po kush e dergoj vete e shkruajti celulari apo vajti topi nga shtylla direkt e tek celulari dhe shkruajti sms-ne...hajde gjeje te kam rixha :S
  27-05-14 |9:47| webmaster: ee o koli. te ishim profesionista ky kampionat do ishte shume me ndryshe. pune shqiptaresh. per lutajn skam cte them sepse per aq se e njoh i jap te drejte atij. ashtu i ka dhene edhe europa. keshtu qe nuk mund ta kritikoj perderisa eshte dhene nje vendim.
  27-05-14 |17:30| koli: asnje levizje ne merkato,duan te behen edhe kampiona keta,sikur te fillonin te mernin lojtar qe te ambjetohen edhe per europen
  28-05-14 |6:37| koli: si cdo vite edhe kesaj here,ne kampionatin shqipetar kane per te dale te gjitha skuadrat favorite per te fituar titullin,duke filluar nga skenderbeu qe e ka bere prone e saj kaq vjet dhe kerkon ta mari perseri,tani eshte shtuar edhe partizani qe do luftoj per kampionatin sepse ka mare duron trajner,tirana sepse ka kaq vjet qe spo mer 1 kupe,a se ka edhe maganin trajner,ky i fundit qe do te bej historin duke mar nje kupe,se per ta shpetuar e shpetoj,kukesi kerkon te mari kampionatin sepse pretendon se ka ekip te forte,vjet zuri vendin e dyte dhe vajti ne finalen e kupes,pra edhe keta jane favorit per te fituar titullin,dhe me pas vjen flamurtari qe mbas suksesit te kupes plus mbijeteses se veshtire kerkon dhe quhet pretendet per te fituar kampionatin sepse kompania turke ka per te hedhur shume lek,plus qe premtuan se do ta fitojne kampionatin edhe me gjoken ne stol qe ka 1.5 vjet ne drejtim te ekipit qe tani njeh edhe cdo cep te flamurtarit,qe keshtu automatikisht edhe flamurtari pretendet per kampionat,kemi lacin qe beri nje sezon te mire,me disa perforcime dhe keta jane futur me hund per te fituar kampionatin,teuta,me djem te rinj dhe te talentuar kane kaq vjet qe i afrohen dhe luajne bashke,ky vit do jete i tyre qe keshtu edhe durresaket pretendent,vllaznia,qe dje do e merte gatuzo ose zambrota ekipin dhe si perfundim do perfundojne me nje trajner shqiptar te talentuar qe edhe premtimi i tij do jete te marin kampionati plus qe do kete edhe te reja nga presidenca shkodrane.elbasani dhe apollonia te jemi realista keta do e kene siguruar superligen dhe do luftojne thjesht per 1 vend ne kupat e europes si edhe per fitim e kupes,se eshte disi veshtire nje ekip qe vjen nga1 kategori me poshte te mari direkt kampionatin.plus qe kampionati vitin tjeter do jete me 10 ekipe do behet edhe me i forte sepse te gjitha ekipet qe jane pretendente do luajne forte per te fituar titullin dhe kesaj sipas matematikes i thone,ekipi fiton brenda dhe automatikisht do humbasi jashte,kush mer 1 barazim e ka humbur rrugen,ky do jete kampioanti me i forte i viteve te fundit sepse do kemi 8 ekipe pretendente per te fituar kampionatin,cdo ekip me armen e saj,dikush ka trajnerin dikush ka historin dikush ka talentat dikush ka donatoret,dikush do kete fatin e mire dhe dikush do kete tersin.une tani nje pyetje te thjesht kisha,KUSH DO RREZOHET NGA KATEGORIA,KUR 8/10 EKIPE JANE PRETENDENT DHE 2/10 DO LUFTOJNE PER VENDET EUROPIANE????????????????????
  28-05-14 |7:17| webmaster: me kete zvarrijte privatizimi. do u vije ne maje te hundes turqve, e do thone u kemi dhjere mu ne flamurtar. ashtu sic kane bere edhe te tjere te interesuar.
  28-05-14 |7:22| webmaster: rri klubi yne. shkruan artikuj neper gazeta e merren me fjale sic kane bere cdo vit. Berishen e mori skenderi. nje nga lojtaret me luftarak i kampionatit tone do thosha. ne tani per tani jemi per kategori te pare mot.
  28-05-14 |15:49| koli: doli tani problemi i radhes,premio nuk eshte futur per probleme bankare,ca problemi mund te kete banka qe si pranon leket,apo nuk i pranojne bankat shqiptare leket turke????keta turqit me duket mua se jane bere pishman qe kane ardhur ketu ne vlore,me sa shohe do ikinpa ardhur...
  29-05-14 |7:28| webmaster: si po duket gjendja. ne europe do dalim per faqe te zeze. gjithmone nese arrijme te luajme.
  29-05-14 |9:15| koli: e shoh une prape nje vryme ne uji do bejme ne
  30-05-14 |16:35| koli: ca behet me ekipin ore,ketu ku shpresonim per nje super ekip rrezikojme mos te kemi fare,nuk besoj se jane palidhje keto largime si te mockes dushkut,tani abilaliaj qe thote do iki,qe gjoja banka nuk pranon parat e turqve,pse me duket si nje loje e te "medhenjve" kjo mua,kete vit u bene heronj duket fituar kupen dhe duke shpetuar superligen,por ne qofse ikin kete vit sdo kene asnje faj,kush e ka fajin tani,shteti,bashkia,gjika,prefekti,turqit,lojtaret,tifozat?????kush????te gjitha ekipet sidomos ato qe do marin pjese ne europe po blindohen kurse ne nuk kemi as ata qe kishim.apo do behet na nje 7+ ne korrik si gjoja me nje ekip te forte edhe cdogje ne rregull?????
  01-06-14 |19:22| Lore: kur hidhet ai shorti per europa leage ? di gje njeri?
  02-06-14 |6:12| koli: nga fundi muajt parashikohet
  02-06-14 |7:04| webmaster: pse do luajme ne europe ne?? :)
  02-06-14 |9:11| koli: po ashtu themi te vemi te degjenerohemi si gjithmon,si do nxiren leket e lutaj-t????
  02-06-14 |9:11| koli: hapni na nje loje me parashikime per kupen e botes
  02-06-14 |11:36| webmaster: lena me gjithe llotot o koli. se na felliqi futbollin :)
  02-06-14 |16:29| koli: aman o webo ne luajme super lloton e shqiperise jo me atje qe do kete edhe 2 ndeshje te pastra :D
  03-06-14 |7:20| koli: panorama:veliu dhe zeqiri spaskan rene dakort per rinovimin me flamurtarin dhe i kerkon partizani,partizani nuk e pa qe keta lojtar vjet qendruan tek flamurtari per 100 mij lek ne muj dhe do ikin tani qe erdhen turqit dhe do u mbushin xhepat me lek????sa u pelqen te fusin hunden atje ku sju takon,qe te ikin veliu dhe zeqiri nga flamurtari do te thote qe ky ekip ka shkrire sa te jene keta lojtar flamurtari do ekzistoj....dhe partizani mire do bej te bej pazar andej nga ka bere vite per vite dmth andej nga brazili....se sjellin dhe talenta shejtanet...
  03-06-14 |9:21| webmaster: do jene si gjithmone artikuj sa per te mbushur gazetat. si gjithmone. nuk duhet te habitesh me lajme te tilla.
  03-06-14 |12:00| webmaster: deri tani shume gjera po qarkullojne. e verteta do dale ne ndeshjen e pare te europes. aty do shohim realisht perberjen e skuadres.
  04-06-14 |8:05| webmaster: duket se zeqiri,veliu dhe abilaliaj kane firmosur per 3 vjet. me ne fund kontrata afatgjata.
  04-06-14 |8:58| koli: shume mire kane bere me kontrata 3-vjecare,kush do te blej te paguaj dhe jo fals ik andej ik kendej,hyn e del sikur je ne pub,besoj se te gjithe vlonjatve duhet tia u bejne 3-vjecare kurse te tjerve nga jashte te pakten 2 vjecare qe te kete ekipi vazhdimesi dhe jo vit per vit nderto nga e para ekip,kaw sekrete keto emrat,ca te them une ose do jene superlojtar ose sdo kene rene ne marveshje me asnje...uroj vetem te behet me e mira per flamurtarin
  04-06-14 |9:00| webmaster: sekreti po mbahet per mos te rritur vleren e te kerkuarve. e di ti koli si jane lojtaret. nxjerrin dhe lajme te kota neper gazeta vetem per kete gje. por nese eshte e vertete qe perflitet per lojtare qe luajne neper kombetare. atehere besoj se do jene mbi nivel e kampionatit tone.
  04-06-14 |9:01| koli: o webo varet se nga se kombetare do jene,me thuaj kush lojtar nga kombetare europiane do vijne te luajne ne shqiperi???une kam frike mos jane andej nga afrika 18-19 vjecare lojtar plazhi
  04-06-14 |9:02| webmaster: edhe nga afrika ka kombetare qe sinqerisht me tonen edhe nuk krahasohen. shpresojme te bejme ndonje kapje te mire. se dihet qe nga kombetaret europiane nuk kemi takat. maksimumi ndoshta ndonje turk.
  04-06-14 |9:03| koli: une do thoja me mire ti japin ato lek,muzakes,cikalleshit,vucajt sesa lojtar afrikane e turke e kroate
  04-06-14 |9:04| webmaster: tani. dihet qe flasim per lojtare qe mund te bejne diferencen. se po qene sa muzaka (qe per mua nuk ka shpirt luftarak), atehere te merren me lojtaret e superiores.
  04-06-14 |9:05| webmaster: berisha i beses ishte nje nga te preferuarit e mi. por skenderbeu u duk me i shkathet dhe e mori.
  04-06-14 |9:05| koli: ca te them une,une njehere nuk u besoj edhe shume lojtarve te huaj ata te lene ne balte me keq se mocka apo dushku
  04-06-14 |9:07| webmaster: tek flamurtari pervec atyre afrikaneve te para ca viteve. te tjeret korrekt kane qene. pastaj nese do jene lojtar kombetareje, sbesoj te prishin karrieren me sjellje jo korrekte ne kampionat si tonin. po erdhen do kene qellime qe te bien ne sy ne europe.
  04-06-14 |9:08| koli: e drejte kjo qe thua,pastaj turqit sdo jene si keta tanet,jo i paguam jo si paguam kane rregulla te repta,sa per keta tanet une gjithmon e kam thene per cikalleshin,lojtar i mire i shkathet,edhe per ndo1 rikthim te prognit
  04-06-14 |9:09| webmaster: gjithesesi. specialistat jane ata. ne thjesht do presim vendimet e pastaj mund te komentojme. te pakten kur te shohim edhe rezultatet qe do kene.
  04-06-14 |9:11| koli: dakorte ne mendime japim,tifozi do flasi dhe do bej presion,gjithsesi une u kam besim ketyre,kete vit do kemi nje flamurtar te forte
  04-06-14 |9:12| webmaster: ashtu qofte. mos dalshin burokracira te kota qe te na prishin pune. se qe turqit do duan rezultate, kjo nuk diskutohet.
  04-06-14 |9:14| koli: normale ska djali i filanit dhe i fistekut,je ne forme luaj ndryshe ngrohe stolin deri sta mbaroj sezoni
  04-06-14 |9:14| webmaster: tani ti futen forte edhe akademise e ta shohin si nje burim te ardhshem financiar per klubin. por kete e dine vete ata. te pakten shpresoj. :)
  04-06-14 |9:16| koli: po e bene do e bejne tamam jo gjysem se nuk luajne fotball manager,por kane te bejen me ekip profesionist
  04-06-14 |9:16| koli: bejne****
  04-06-14 |9:16| webmaster: gjithcka per tu pare. fakti qe neper gazeta po shkruajne vetem gazetaret e lojtaret, por jo deklarata nga stafi. eshte gje pozitive dhe qe tregon ndryshim.
  04-06-14 |9:18| koli: tamam,nuk kane dlae neper gazeta,pervecse gazetaret e partizanit qe thone se veliu dhe zeqiri skane rene dakort per rinovim me flamurtarin dhe jane gati per te partizani :qesh:
  04-06-14 |9:18| webmaster: me kembe te mbare kete vit. e mbase ndonje thyerrje rekordi ne europe.
  04-06-14 |9:19| koli: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah:
  04-06-14 |9:19| koli: por duhet pune o vlla,jo te dalin ne gazete e te kualifikohen pa u futur ne fush
  04-06-14 |9:20| webmaster: aty do shofim ndryshimin. po dolem serisht kampione neper gazeta. nga vendi i 6 e mbyllim prape :)
  04-06-14 |9:21| koli: :duart: :duart: :duart: :duart: :duart: :duart: :duart:
  04-06-14 |9:21| koli: «lidhje»
  04-06-14 |9:22| webmaster: e vetmja zgjidhje? FIFA vete te jape ultimamtume se ke te perjashtoje nga skuadrat. se po e lame ne dore te FSHF. ne vend numero do mbetemi.
  04-06-14 |9:23| koli: ketu po flitet edhe per skenderbeun me karadajigun me ke luan atere 3-0 3-2
  04-06-14 |9:23| webmaster: e di. por cuditerisht vetem disa gazeta e thone. duket dora e dukes.
  04-06-14 |9:27| koli: edhe ky duka o burri dheut u be fare ore,po ik ore se i bere 3 mandate ca mutin do me,lere te vej na nje tjeter te haj edhe ai,pike e zene ne shqiperi njeri ze karrigen dhe se leshon me per qamet,une jam ne greqi 13 vjet dhe federata eshte nderuar ne 3 veta te pakten,ne shqiperi qe kur kam filluar une te shikoj futboll e deri sot,vetem duken degjoj :bum: :bum: :bum:
  04-06-14 |9:28| webmaster: eshte pak ne ADN e shqiptarit me sa duket. se vetem te tille persona kemi patur ne krye te institucioneve.
  04-06-14 |9:30| koli: tamam,duka 20 vjet sala 20 vjet rama 20 vjet ne bashki,gjika 20 vjet ne bashki,baba hoxha 1 jete te tere,te gjithe e shajne por te gjithe duan ti ngjajne baba hoxhes
  04-06-14 |9:31| webmaster: i ka edukuar sic donte vete enveri. bythe e zgjuar ka qene.
  04-06-14 |9:34| koli: hahahahaha,familja,shteti dhe kultura 3 gjerat e babes,sot ekziston vetem nje gje:KARIGIA IME
  04-06-14 |9:36| webmaster: u pa puna jone. mbase nuk e ha edhe brezi i femijeve tane si ne.
  04-06-14 |9:39| koli: ne shqiperi duhet futur mentaliteti europiane,duhet te shikojne pak se cbehet jashte,jo vetem brenda per brenda kasolles,por kete gje tanime duhet ta bejme ne brezi jone une dhe ti dmth se po pritem nga brezi i "eksperiences" te 60-ve na mori lumi do jemi akoma 1000 vjet mbrapa
  04-06-14 |9:40| webmaster: e bukura eshte se keta te vjetrit nuk te lane. madje po edukojne edhe femijet e tyre te behen si ta. pune dreqi. :nukdi:
  04-06-14 |9:40| webmaster: lene/
  04-06-14 |9:42| koli: po nuk dolen jashte te studiojne te shikojne te mesojne te kopjojne nuk bejne gje,por une mesa kam pare ne shqiperi edhe shume europe u ben dem o vlla,ca behet jashte ne shqiperi do ta bejne X2
  04-06-14 |9:43| koli: ja shqiperia e sotme «lidhje»
  04-06-14 |9:46| webmaster: nejse. shume gjera ndodhin per shkak te varferise dhe injorances. do kohe te ndryshoje ky realitet. por me mire vone se kurre.
  04-06-14 |9:49| koli: Te Henen e 9 Qershorit skuadra nis pergatitjet.Me shume mundesi 2 nga afrimet e merkatos ate dite do te jene me skuadren.Te presim e te shohim! nga flamurtari fb
  04-06-14 |9:49| webmaster: kete jave te mbyllin edhe kontratat me ekzistuesit. e ti hyjne stervitjes sic duhet.
  04-06-14 |9:50| koli: mesa duket do ta mbajne edhe pepen,edhe ai o burri dheut nje kampionat te tere sberi nje gol
  04-06-14 |9:51| webmaster: pepa te mbahet me shume si mesfushor i avancuar. se per lojen qe eshte bere deri tani, si sulmues nuk na hyne ne pune. eshte keq edhe per te.
  04-06-14 |9:52| koli: atij bravo i qofte qe qendroj vjet
  04-06-14 |9:53| webmaster: thuaj shyqyr qe Lena dhe Veliu jane rikthyer si me pare. se do ishte keq puna po te luanin si para nje viti.
  04-06-14 |9:55| koli: une nje gje kam kuptuar nga veliu,qe kur i do bytha te shqyen nuk le as mizen te kaloj,ama kur nuk do dhe une e kaloj
  04-06-14 |10:08| webmaster: se keshtu merrte urdherin te bente.
  04-06-14 |10:10| koli: une e njoh francin e kam shoke bashke jemi rritur ai qe i vogel ka qene keshtu,kur luanim me top ai smbahej
  04-06-14 |10:16| koli: ore po keta,rembythjet si i parashikon sot? :D
  04-06-14 |11:35| webmaster: ne miqesore kot te japesh mendim :)
  05-06-14 |7:21| koli: firmosi ilion lika,i mire eshte,por po te vinte frashri do ishte me i mire,nejse ky ka eksperiencen
  05-06-14 |9:02| webmaster: nje mbrojtes krahu dhe qendror, plus nje sulmues. boll i kemi.
  05-06-14 |10:05| koli: dhe pak profesionizem!!!!
  05-06-14 |16:40| koli: ore nje gje kisha une,dje nuk thane qe firmosen kontrate 3 vjecare,veliu zeqiri dhe sot tha gjoka qe veliun dhe zeqirin shpresoj te vijne te henen ne stervitje,cdo te thote kjo qe skan firmosur apo nuk u intereson me flamurtari dhe duan te ikin apo mos po na del nje fllucke kjo kompania turke qe do mari flamurtarin apo gazetat shkruajne budalleqra (si gjithmon)????
  05-06-14 |18:51| webmaster: Nashi une thashe.te shohim cilet lojtare do te jene ne ndehsjen e pare ne europe
  06-06-14 |11:07| koli: tani ketu smeret vesh,pardje firmosen,dje ishin ne bisedime,kurse sot nuk u paraqiten....cbonet keshtu moooo??????
  06-06-14 |11:07| koli: O.O O.O O.O O.O O.O O.O
  06-06-14 |12:49| webmaster: pune gazetash o koli. prandaj une po te them. deri sa te shohim lojtaret ne fushe. mos tu besojme ketyre.
  06-06-14 |18:42| taze: o koli ne shqiperi ne drek je me flamurtarin ne darke luan me tiranen,..shiko zhdrellen firmosi per partizanin
  07-06-14 |9:24| koli: dje thonin ne fb nga faqja e flamurtarit se nga sot (dje) presim cdo mardhenie me gazeten panorama sport,kurse sot kjo gazete kishte si titull kryesor se,flamurtari hap thesin per sykajn!!!!!!!!!!
  07-06-14 |11:18| webmaster: Nuk eshte e thene koli,qe lajmin ta kene marre nga klubi.
  07-06-14 |11:56| triumvirat: spo shoh ndonje te re deri tani. edhe turqve shume pengesa po u nxjerrin. prit kur te ikin fare keta. as erdogani nuk erdhi. ca premtime jane koti fare. mo na dalin dhe keta turqit si gea sport zvicerania e shkodres....?
  07-06-14 |12:12| webmaster: Turqit kane dhe projekte te tjera ne vlore.nuk ikin kollaj.erdogan nuk erdhi per shkak te fatkeqesise ne turqi.tani kur te kete axhenden e lire
  07-06-14 |12:35| triumvirat: te shohim se edhe te tjere kane ardhur me projekte kulturore dhe i kane ndjekur me burokracine dhe lakminë tonë duke bere marreveshje nen dore, na sazanin po me jep kaq leke mua, psh
  07-06-14 |16:46| koli: ne shqiperi nuk dine te punojne njerzit,vjen turku me nje projekt ne dore edhe keta po ja u nxjerin nga hundet,vijne zvicerianet i ndoqen pa zbritur nga aroplani,cdogje e duan per vete dhe gjoja kane merakun e punes
  07-06-14 |16:48| koli: ate mendoj edhe une trium,do presin do presin do ikin dhe turqit,do u thone ju kemi dh***e ne skuader e qytet rini aty ne mizerje te hani kokat,ne vend qe te shpejtojne qe ta bejne sa me pare keta i nxjerin pengesa,webo ikin kaq kollaj sa nuk e kupton,sic erdhen edhe mund te ikin,kete vit ata e shpetuan ekipin me premiot qe jepnin
  07-06-14 |18:02| tonivl: Pershendetje te gjitheve! Keni humbur fare..nejse.. mbase ngaqe nuk jam futur une chat..Urime per :kup: dhe suksese ne europe :pije: Kisha ne plan te veja ne Brazil per te pare ndonje ndeshje, por pertoj dhe po i bie shkurt..neser do vete ne San Marino te shikoj Shqiperine :allah: Po i ra ndonjerit rruga andej shihemi atje :respekt:
  08-06-14 |14:09| koli: mesa po lexoj ja hengren bajgat privatizimit keta,neser me aroplanin e pare dhe direkt ne turqi,e te fryn syte keta tanet,te injorohen ne europalig
  08-06-14 |17:26| koli: «lidhje»
  08-06-14 |17:27| koli: «lidhje» keta me duket sic vijne ashtu do ikin te gjithe
  09-06-14 |8:53| webmaster: sot flitej per Currin. thua se flamurtari po ben namin me blerje lojtaresh.
  09-06-14 |10:20| webmaster: sikur perfundoi. flamurtari u privatizua. qofte e vertete dhe shume suksese.
  09-06-14 |10:57| webmaster: Disiplina Zbardhen rregullat e reja në klubin e Flamurtarit. Donatori Sinan Idrizi, në mbledhjen që ka zhvilluar me lojtarët dy ditë më parë, u ka prezantuar atyre edhe disa nga gjërat që nuk duhet t’i bëjnë. Përgjithësisht ato konsistojnë në sjelljen e lojtarëve, eliminimin e veseve, por madje edhe reduktimin që futbollistët duhet të bëjnë në jetën private. Gjithçka është e përcaktuar qartë në rregulloren që pritet të konfirmohet zyrtarisht nga klubi pak para nisjes së sezonit. Por, një tjetër pikë e kësaj marrëveshje është edhe mosfrekuentimi i jetës së natës. Gjatë grumbullimit, por edhe punës sezonale, lojtarëve u ndalohet frekuentimi i tepruar i jetës së natës. Po ashtu, lojtarët e Flamurtarit, sipas projektit të ri të donatorëve turq, duhet që të bëjnë kujdes edhe për sa i përket asaj çfarë konsumojnë. Ata duhet të mbajnë dietë, duke zbatuar këshillat e mjekëve dhe stafit teknik në këtë drejtim, si dhe të mos përdorin alkool. Nëse këto detyra nuk do të zbatohen, atëherë s’do të mungojnë as masat penalizuese. Gjithashtu, pritet që për secilin lojtar gjatë sezonit të shikohet rendimenti në fushë. Ai që vrapon më pak se 5 kilometra gjatë një 90- minutëshi pritet të gjobitet, teksa për këtë do të ketë një njësi matëse, që do të verifikojë gjendjen e çdo futbollisti. Donatorët synojnë që ta kthejnë klubin në një institucion me rregulla të forta dhe disiplinë. “Qëllimi i takimit me futbollistët ishte që lojtarët ta dinë peshën e fanellës. Futbollistët e Flamurtarit duhet të dinë edhe gjërat që nuk duhet të bëhen. Do të jetë një listë me gjërat që lojtarët s’duhet t’i bëjnë. Ne jemi seriozë dhe në klubin tonë do të ketë edhe gjëra të ndaluara. Jo se nuk ka pasur deri më sot disiplinë, por stili ynë i punës është krejt tjetër”, – është shprehur donatori Sinan Idrizi për “Panorama Sport”.

  Burimi: «lidhje»
  09-06-14 |10:58| webmaster: nese kjo vihet ne veprim. pas 2 vitesh europa do te kete perseri flamurtarin si suprize e kampionateve europiane.
  09-06-14 |12:43| koli: ne radh te pare suksese turqve ne rrugen e veshtire te sportit dhe futbollit ne shqiperi,turqit tanime jane afenda te flamurtarit dhe duhet zbatuar cdo kusht i tyre bukur shume deri ketu,vetem qe turqit mos ta ekzagjerojne shume me kushte,jo se sduhen duhen dhe shume bile,por ne shqiperi duhen bere avash avash jo tu bjere si pllence ne stomak,jam i bindur se turqit cdogje qe do bejne do e bejne me profesionizem,tani lojtaret od kene 2-fish presion sidomos ata te rinjte qe do vijne por edhe te vjetrit...uroj qe ta kene kemben e mbare dhe te na sjellin jo vetem kupa por edhe perfaqesime dinjitoze ne europe se jemi lodhur duke u tallur europa me ne....
  09-06-14 |12:58| guri: tani qe e moren turqit famurtari do behete si reali si bacelona keme te bare
  09-06-14 |12:59| guri: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup:
  09-06-14 |12:59| guri: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije:
  09-06-14 |13:02| guri: tani te gjejne dhe nje tranjer te mire qe te kerkoje llogari te forte
  09-06-14 |13:44| koli: guri trajnerin e kemi,skemi nevoj per trajner,po iku gjoka te kthehet magani,keta te dy kane bere pune tek flamurtari
  09-06-14 |13:46| koli: ore nje pyetje kam une,vertet e moren turqit,po president tani kush do jete?sinani,gjika kush????
  09-06-14 |13:52| webmaster: presidentin e zgjedhin aksioneret. keshtu qe mundet te mbetet gjika ose dikush i zgjedhur nga turqit.
  09-06-14 |14:03| koli: nuk e di a do doja une te rinte gjika president,nga njera an edhe lufton po nga ana tjeter,"i di vete ai" megjithate tani sdo kete shume gjera ne dore
  09-06-14 |14:04| webmaster: eshte me mire te vije dikush tjeter edhe per mua.
  09-06-14 |14:26| webmaster: sipas lajmeve flamurtari nuk eshte privatizuar por ka kaluar ne administrim te turqve. privatizimi ka ligjet e mbaruar dhe deri atehere do administrohet nga vete donatoret.
  09-06-14 |14:26| webmaster: «lidhje»
  09-06-14 |15:05| tuneli: per mua urime flamurtarit, me sa mora veshe qe lena ka pranuar kontraten per dy vjet, me sa shohe une zequa edhe velua skane bere asnjegje, ata mos ti ginjenje mendja qe jane te pa zevendesushem, kur velua edi mire qe lozi vetem gjysem kampionati, bashke me zeqon, edhe me marjen e turqeve do te kene roge te sigurte edhe ndonje premio, per ndeshje decizive, si cben e gjithe bota.
  09-06-14 |15:47| koli: sezonin tjeter parashikohet nje kampionat i forte,skenderbeu dhe kukesi kane mar goxha lojtar,do forcohet edhe flamurtari do behet kampionat i forte
  09-06-14 |16:37| vlonjat: Përshëndetje çuna! Kur të dalin në konferencë për shtyp administratorët e atlasjet dhe trk atëherë do ta besoj, dhe do besoj fjalët që thonë ata. Ata nqs. e kanë serioyisht atëherë duhet ta shkruajnë në faqet e tyre zyrtare këtë gjë, nqs. nuk duan të dalin në tv shqiptare. Ne jemi tifozë të flamurtarit dhe na bëhet qejfi të bëhet diçka kaq e madhe. Shoh njerëz në fb që fluturojnë me presh duke luajtur me ndjenjat e shumë prej tifozëve, prandaj Flamurtari është një klub dhe duhet të jetë serioz në ato që thotë. Nuk mundet që cdo ditë nëpër gayeta të lexohen lloj lloj emrash e lloj lloj planesh për Flamurtarin dhe klubi nuk ndihet fare, përkundrayi i fryn gazetarët. Nqs. sot është marr në administrim klubi atëherë që nesër duhet një zëdhënës shtypi që të sqaroj cdo gjë. Nuk është e mundur që Behari të bëj dhe presidentin, drejtorin sportiv, sekretarin e klubit, donatorin, llogaritarin etj. Mirë që nuk i thonë Beharit, ska mbrojtës, do futesh ti sot se nuk e plotësojmë 11-en. Kur ti dëgjoj zërin këtyre të rinjve ose kur ta bëjnë publike në faqet e tyre zyrtare atëherë do ta besoj, të tjerat janë llafe Vlore.
  09-06-14 |16:38| vlonjat: Ah edhe diçka. Nuk mund të bësh merret më me llafe Vlore, Flamurtari, kur e ndajnë vetëm disa ditë nga ndeshja në evropë, se ndryshe pastaj do justifikohen se nuk kishin fonde dhe lojtarët ishin pa eksperiencë, u dridheshin këmbët etj.
  09-06-14 |17:18| koli: vlonjat jam dakort ne nje fare mebyre me keto qe thua dhe duhet te dalii nje zedhenes qe te japi detaje,por sa jane hedhur perpjet sot neper fb-ra per mbylljen e marveshjeve duhet te jete e vertet se edhe shume shume kote sma ha mendja te flasin,dhe jam i bindur se kane rene dakort per cdogje...sigurisht qe duhet te dali ne TV gjika neser dhe te japi detaje dhe jo nga fb-rat
  09-06-14 |17:19| koli: une nje gje dua te di,por ne qofse,ne qofse them,kjo kompani e ben m*t ekipin e flamurtarit,cfare behet pastaj,kush do ti heqi keta???????
  09-06-14 |17:43| koli: do dalin tani do na cajne "menderen" do marim titullin,sna mban njeri,sdo na raj njeri,jemi te pandalshem :S :S :S :S :S :S te zakonshme sic do vit :|
  09-06-14 |18:25| webmaster: Lajmin e ka dhene edhe supersport.keshtu qe zyrare eshte.po u be private koli.edhe mutin i ben.por do kete klausola qe te shesin aksionet psh ne raste specifike.
  09-06-14 |19:08| vlonjat: Më vjen dhe pak keq "webmaster" që në faqen e parë ke vendosur një grup në fb, një lidhje, që për mua është jashtë asaj që ne kemi nisur që në fillim sepse, unë nuk e di nqs. ti e lexon atë grup, por unë nganjëherë e lexoj dhe shikoj se admin fluturojnë me presh. Misioni ynë ishte që tifozeria të bëhej evropiane dhe lidhje të tilla në fb më shumë e dëmtojnë faqen tonë. Unë preferoj që në këtë chat mos të shkruaj asnjë dhe kjo faqe të dështoj (dmth. asnjë tifoz vlonjat mos të "kthehet" dot në evropian) sesa të shikoj që kjo faqe të ndërroj kurs. Uroj që faqja nga fb të hiqet. Nqs. 90% e shqiptarëve mendojnë se interneti është vetëm fb, atëherë i lumtë e kanë kapur evropën edhe me internet.
  09-06-14 |19:13| vlonjat: Prandaj nuk privatizohet dot klubi sepse nuk ka lidh për falimentimin në sportin shqiptar ose ai është tërësisht i devijueshëm. Dmth. nqs. falimenton një klub, privati dënohet sipas ligjit. Nqs. Flamurtari shkon në kategori të dytë me turqit nuk do ishte problem sepse futbolli duhet të jetë privat dhe fitimprurës, nuk mund të vazhdoj të jetë për qejf kur lojtarët marrin nga 100.000 euro. Për qejf është kur marrin nga 30000 lekë të reja në muaj. Unë besoj se me turkun do shkojnë për mirë gjërat, problemi është a do ti jepet turkut? Pastaj çdo privat e menaxhon si të doj pronën e tij duke mar parasysh se Flamurtari është dhe pronë e vlonjatëve.
  10-06-14 |7:06| koli: dmth formacion do jete: ne porte:lika mbrojtje:veliu,curri,grasi,mici mesfush:lena,zeqiri,lika,muzaka sulm abilaliaj dhe ??????? dhe stoli do behet nga xhelili,sakaj,beqiri,pepa,begaj,arbri,kuqi dhe ata djemurinat e rinj.e mire duket te them te drejten por u kthyhem prape atje,kur gjithe vlonjatet rin ne stole dhe luajne te tjeret....
  10-06-14 |9:57| webmaster: besoj se do arrije ta marre. se tani leket ata do i japin. keshtu qe nuk do i hedhin kote. thejsht do kohe burokracia per privatizim.
  10-06-14 |10:02| webmaster: ky eshte italiani «lidhje»
  10-06-14 |10:03| webmaster: na duhen te gjate ne mbrojtje. se gjithmone hame gola nga goditje denimi me krosa ne zone.
  10-06-14 |10:05| koli: une e pash i mire duket si kallep,por besoj se nuk na duhet,kemi shume ne mbrojtje,tani do thuash sa me shume aw me mire,puna eshte se do behet lesh arapi,e thash edhe me lart,mbrojta do jete kjo,mici,grasi,curri,veliu,po sakaj,beqiri,kuqi???hajde sakaj ka nje moshe qe do luaj vetem per pjesen e dyte,besoj kot e moren,megjithate mirese te vij
  10-06-14 |10:10| koli: «lidhje» po ky oreeeee?????
  10-06-14 |10:13| koli: «lidhje» ja ca thote gjoka per liken
  10-06-14 |10:14| koli: «lidhje»
  10-06-14 |11:19| webmaster: ate qe kemi shume mbrojtesa mos e thuaj. se jemi dhe skuadra qe ka pesuar goxha gola.
  10-06-14 |14:20| vlonjat: Flamurtari do duket që në ndeshjet e evropës nqs. do jetë serioz për gjithë sezonin. Urojmë që marrëveshja të jetë bërë realitet dhe të kaloj sa më shpejt në pronë private Flamurtari, natyrisht në duar të atyre që e kanë kërkuar me ngulm deri tani, sepse nuk mund të dalin vlonjatët të kërkojnë klubin pasi turku të bëj investime të mëdha për stadiumin.
  10-06-14 |14:22| koli: edhe mund te dalin,por gjika seshte kaq budalla sa tia japi ndo1 vlonjati ekipin dhe ta lere turkun me gisht ne goje
  11-06-14 |10:18| koli: ore i thoni atij idrizit te leri lojtar per ekipet e tjera,se i mblodhi gjithe shqiperin ky :D me ke do luajme ne veten :qesh2:
  11-06-14 |10:18| koli: «lidhje»
  11-06-14 |10:18| koli: «lidhje»
  11-06-14 |10:19| koli: «lidhje» kjo me pelqen :P
  11-06-14 |10:24| koli: «lidhje»
  11-06-14 |10:39| koli: ky lajm eshte per naili «lidhje»
  11-06-14 |10:57| guri: :pije:
  11-06-14 |14:33| koli: kam 1 super lajme,kush me jep 100euro do ja them,po me dha 200euro do i jap nje bilet per europalugen
  11-06-14 |15:51| webmaster: Po ti jepe lajmin.se eskluziviteti te ben te ndihesh mire :)
  11-06-14 |16:02| koli: po nuk jap lajme une keshtu falas,eshte lajm bomb :)
  11-06-14 |17:09| tuneli: koli e paske pazarin te larte, 100 € skam po deshe 5 20€ ne regull na trego, po ne fillim tregon pastaj parate, eshte si puna e frutave i shikon pastaj i blen :qesh:
  11-06-14 |17:52| koli: po ca 20 euro o tunel,20 euro nuk ben as zgjimi i i mengjesit,nejse hajde po i mare edhe ato,lajmi eshte se firmosi ...................????????
  11-06-14 |18:03| guri: o koli doti japeun nje 20 euro vetem dhoje
  11-06-14 |18:09| koli: pres akoma te japin lek pastaj do e them :D
  11-06-14 |18:11| koli: hajde po e them,meqe jemi bere shoke,lojtari qe ka firmosur me flamurtarin dhe eshte superbomb eshte.......muzaka :qesh: :qesh: :qesh: :qesh: :qesh: hajdeni te gjithe nga 20 euro tani
  11-06-14 |18:17| guri: koli une e dija per muzaken
  11-06-14 |18:17| guri: une dhashe per curin
  11-06-14 |18:19| koli: cik shaka o guri
  11-06-14 |18:19| guri: hahahahahaha
  11-06-14 |18:19| guri: :pije:
  11-06-14 |18:19| koli: hajde guri se per sezonin tjeter te shikojme se ke lojtar do vendosesh,president web-i spo na sjell na nje lojtar
  11-06-14 |18:21| koli: guri,me flamurtarin do bashkohet edhe mbrojtesi italjan davide grassi
  11-06-14 |18:21| guri: o koli te dheme te trejten muzaka nuke me per qene
  11-06-14 |18:21| koli: per ne shqiperi eshte i mire o guri,do na ndihmoj
  11-06-14 |18:21| guri: curi po
  11-06-14 |18:22| guri: po kete i taljanin nuke njeoh
  11-06-14 |18:23| koli: do ta njohim ketu
  11-06-14 |18:23| guri: per moa te marin vucajn
  11-06-14 |18:23| koli: une do doja dhe cikalleshin
  11-06-14 |18:24| guri: po
  11-06-14 |18:24| koli: edhe na nje sulmus na duhet dhe ekipi eshte gati
  11-06-14 |18:25| guri: do nje sulmus te shpejte
  11-06-14 |18:26| koli: guri ika,naten flasim neser :mirup:
  11-06-14 |18:27| guri: naten
  11-06-14 |21:48| jeno: udhe te mbare kampionatit boteror
  11-06-14 |21:50| jeno: shyqyr qe filloi se nuk shtyhet koha pa futboll Forca ITALIA
  12-06-14 |6:12| koli: deri tani ekipi duket mire (ne perberje) besoj se duhet me sesben nje sulmus goli se vetem me abin nuk bejme pune,te tjeret nuk japin garanci per sulmin dhe pastaj cdogje do varet nga puna e gjokes dhe deshirat e lojtarve,mesa duket deri tani jane konfirmuar vetem 3 ekipe per kampionat,flamurtari,skenderbeu dhe kukesi,me vone do shtohen partizani dhe ndo1 tjeter,por parashikohet nje kampionat i eger,vetem mos vente dore duka qe ti bej mutin sic ka bere vit per vit,skenderbeu ka mar goxha lojtar,kukesi po ashtu flamurtari super ka lojtar me bollek qe i mbush te gjitha cepat,VETEM 1 SULMUS NE KRAH TE ABILALIAJT TE MARI DHE TE FILLOJ PUNA PASTAJ
  13-06-14 |13:05| shaini: forza llonxha dhe brazili
  15-06-14 |9:20| koli: ku jeni ore,jeni dehur nga boterori........
  15-06-14 |11:20| koli: ervin bulku firmosi per tiranen,per mua mire beri qe firmosi se keta tironcit vetem per te prishur pune kane qene kur kane luajtur ne vlore,edhe devolli edhe dushku edhe ndo1 tjeter,kur vijne ne vlore nga tirana ja fusin sa krahu flamurtarit duke i lene ne balte,kete gje do bente edhe bulku qe keshtu mire qe sna erdhi
  16-06-14 |15:53| koli: flamurtari-teuta java e pare,tirana-flamurtari java e dyte,me bomba qe ne fillim
  17-06-14 |6:13| webmaster: me mire qe kemi teuten javen e pare. se po te ishte me vone do luanin me lehte keta tanet e do fitonte ne min te 90 teuta sic ka bere perhere.
  17-06-14 |18:32| koli: na erdhi ervin skela si manaxher ne vlore,shpresoj te punoj dhe jo te mari leket kot si kane bere te gjithe deri tani
  18-06-14 |6:24| webmaster: tani o koli. po i mori leket kot. i bie qe turqit te mos jene te afte ta kontrollojne. gje qe dyshoj. se interesat e tyre do shohin.
  18-06-14 |6:25| webmaster: pashe qe edhe vasil ruci eshte pjese e stafit stervitor. ka qene apo ka ardhur tani?
  18-06-14 |18:29| koli: o webo nuk e di,qe ka vajtur ruci me flamurtarin,nga ty po e degjoj,besoj se do bej pune,do ndihmoj se ai eshte nga fara e paster...duket qe curri dhe lika do i bashkohen flamurtarit,si duket skan ku te vejne dhe njeri njen ne vlore e tjetri kthehet
  18-06-14 |19:46| webmaster: E pashe rucin nw slloveni me ekipin ne stervitje. Doli qe I paskemi borxh malazezit vukcevic.rreth 10000 euro.info e sigurte
  19-06-14 |13:01| koli: kush eshte ky vukcevic ore se nuk e mbaj mend,ca viti ka luajtur????
  19-06-14 |14:35| webmaster: edhe une nuk e mbaj mend fare. ka luajtur ne 2012
  21-06-14 |17:05| tuneli: ku jeni fshehur ju te gjithe, apo kane plasur dasmat edhe skeni kohe,sote loz flamurtari ndeshjen e pare miqesore, di njeri gje si eshte rezultati
  21-06-14 |18:08| koli: flamurtari-koper 1-1
  22-06-14 |20:05| Lore: «lidhje»
  22-06-14 |20:06| Lore: po keta po flejn gjume, akoma si kane mbaruar çeshtjet e burokracise, kontrata, noter etj ?
  23-06-14 |6:48| webmaster: keshtu i ben punet shqipua.
  23-06-14 |7:42| webmaster: kjo eshte akademi «lidhje»
  23-06-14 |11:41| webmaster: Sioni Bolnisi - Flamurtari luhet me 3 korrik.
  23-06-14 |11:41| webmaster: Ekipi eshte Gjeorgjian dhe ka mbyllur kampionatin ne vend te 3.
  23-06-14 |11:42| webmaster: per mendimin tim nuk eshte as e veshtire as e thjeshte. me pak kujdes duhet te dalim mire.
  23-06-14 |15:15| jeno: «lidhje»
  23-06-14 |16:59| koli: ore se e kane bere kete skuader sikur ca eshte,jam i bindur se do e kalojme me lehte se cdo paramendohet,do japin na nje premio turqit e te shikoni si do fluturojne keta,ska me 7+ dhe budalleqra...
  23-06-14 |17:02| koli: iku kroati gal,nuk pranoj me proven,te shikojme se kush do vij ne mbrojtje,10 emra dhe asnje ska per te ardhur
  24-06-14 |6:47| webmaster: Nassir Maachi . e gjetem edhe sulmuesin. nuk duket keq per kampionatin tone. «lidhje»
  24-06-14 |6:48| webmaster: ky eshte mbrojtesi brazilian qe kemi pikasur «lidhje»
  24-06-14 |6:52| webmaster: edhe braziliani nuk duket keq. per ne mbrojtje e kemi mire me gjatesine qe ka dhe si dhe nderhyrjet e vendosura qe ben.
  24-06-14 |19:03| koli: keshtu si emra dhe nenshtetesi te marin ne qaf,po mos na dalin si pepa 30 ndeshje asnje shtyll (te pakten)
  24-06-14 |19:33| tuneli: koli , rendesi ka qe pepa e pa edhe golin edhe tranversen edhe shtyllen, nuk iku pa i pare nga vlora, kam frike se kur te loze kunder neve do na palloj ndonje gol qore
  26-06-14 |8:03| webmaster: duket se kete skuader do e kalojme kollaj. ndeshjen e pare do e humbisnin ne tavoline po mos te paguante sinani qirane e stadiumit ku do luhet. keshtu qe me shume mundesi kane per ta lene vete.
  26-06-14 |10:17| koli: te them te drejten mire beri qe e pagoj sinani kete stadium,po une desha te dija cpune ka sinani qe paguan faturat e botes,po skan leke le ta humbasin ne tavolin,sja u kemi ne fajin,dhe do duket si miqesore kjo ndeshje dhe do na thone qe na i lane vete,bravo qe e pagoi por besoj se nuk duhej,kush do na i paguante neve nga skuadrat e huaja neve stadium?-asnje!!!edhe nje gje tjeter ky ca turi eshte,i pari apo i dyte qe fillojme me gjeorgjianet????
  26-06-14 |11:09| webmaster: ky turi i pare eshte. sinani ndoshta e ka paguar duke menduar qe skuadra te beje dy miqesore me ta. ashtu sic thua edhe ti. gje qe ne parim nuk do ishte keq. sa te mos luhet fare nje ndeshje, me mire luajme dy dhe pregatitemi per turin tjeter.
  26-06-14 |11:12| webmaster: nese vertet ata do humbasin nje ndeshje ne tavoline 3-0. mbaroi kualifikimi. keshtu qe une dakort jam me sianin. sa per zerat e te tjereve. sme interesojne fare. si 3-0 ne tavoline si dy miqesore. njelloj do flasin. keshtu qe te shohim te ardhmen.
  26-06-14 |11:13| koli: mire eshte te pakten te bejne nja 2 miqesore,po imagjino sikur te na skualifikojne :D
  26-06-14 |11:14| webmaster: tani. po dolen te pa bese le ta bejne. faji yne mbetet pastaj :)
  26-06-14 |11:15| webmaster: jo per gje. na dalin dy ndeshje kontrolli me tifozeri dhe me te ardhura. besoj tifozeria do jete e madhe. sidomos ne vlore.
  26-06-14 |11:16| koli: pastaj do u thote sinani,ju pagova stadiumin,brenda 2 vjetesh dua 2-fishin e lekeve,ndryshe ne fifia-uefa :D
  26-06-14 |11:16| webmaster: tani. budallenj nuk jane as ata e as ne. :) sben njeri numra ashtu :)
  26-06-14 |11:17| koli: hahahahaahahahahahhahaa
  26-06-14 |11:18| koli: ta vem ne lloto,te shikojme sa do marim,mos ja vene 1.1 flamurtarit :D
  26-06-14 |11:19| webmaster: kjo do jete problem. do na prishin pune llotot. do na dale ndeshja si e shitur pastaj :)
  26-06-14 |11:20| koli: do dalin,korcaret dhe kukesianet do thone e blene turqit ndeshjen :D se gjiken e harruan
  26-06-14 |11:20| webmaster: ore une kam hallin e fifes. pa kuksianet e kernackat ate pune kane.
  26-06-14 |11:21| webmaster: do kete ndonje zyrtarizim tjeter sot per lojtar te ri.
  26-06-14 |11:21| koli: cne fifa?kur rane dakort 2 ekipet.... :nukdi:
  26-06-14 |11:22| webmaster: po rane dakort me pagesen e fushes. bien lehte dakort edhe per rezultatin :)
  26-06-14 |11:22| koli: hahahhaha,eshte edhe kjo
  26-06-14 |11:23| koli: shiko,mund te jete,ndeshja e pare humbet 2-0 flamurtari dhe ne vlore fitojme 3-0
  26-06-14 |11:23| webmaster: me kete rast fusin ne loje edhe hollandezin. se ka nja nje muaj pa luajtur ai
  26-06-14 |11:23| webmaster: ato i kopsitin vete ata.
  26-06-14 |11:24| koli: po erdhen ata,hollandezi dhe braziliani?
  26-06-14 |11:25| webmaster: po sikur kane firmosur di une.
  26-06-14 |11:26| webmaster: braziliani madje do luaje. kurse hollandezi jo, sepse eshte jashte forme. por po beme miqesore me mire te testohet edhe aty nja pjese te lojes
  26-06-14 |11:27| koli: mire do ishte,the me larte se do zyrtarizohet lojtar tjeter,ore si shume nuk jane,do prishet fare ekuilibri
  26-06-14 |11:28| webmaster: ndoshta duan te kete gare midis tyre. mos te mendoje asnjeri se eshte i pa zevendesueshem.
  26-06-14 |11:28| webmaster: se i kemi pak mendjemedhenjer nja ca.
  26-06-14 |11:29| webmaster: plus qe duhet te kemi nje skuader te dyte.
  26-06-14 |11:32| koli: dakort me kete qe thua,edhe qe jane mendjemedhenjer,po me ezelat ska me shaka,plus tani nuk e kuptoj per ca duhet ekipi i dyte,per te luajtur ne kup dhe me ekipin e pare ne kampionat,se ne europe,turin tjeter do skualifikohemi
  26-06-14 |11:33| webmaster: te sigurojme kampionatin per vitin tjeter e te luajme ne champions
  26-06-14 |11:34| koli: beson se do e marim kampionatin?
  26-06-14 |11:34| webmaster: plus qe mos harro. skuadrat shqiptare po nuk luajten me presidenta bashkish per loto. mund te bejne shume ne europe. shume, duke patur parasysh nivelin qe kemi.
  26-06-14 |11:35| webmaster: une nuk besoj dhe nuk parashikoj. me pelqen qe te pergatitemi dhe te luftojme per te. pastaj si dalim eshte tjeter gje.
  26-06-14 |11:38| koli: edhe une nuk besoj se mund ta marim sivjet,sepse vertet kemi shume lojtar,por "mungojne" disa pyka qe mund te bejne diferencen,kemi 10 mesfushora 4 jane per formacion te tjeret jane per stol te fort
  26-06-14 |11:40| webmaster: tani. te jemi objektiv dhe realiste. qe vitin e pare te investimit nuk e merr dot kampionatin. por kjo per kampionate te mirefillte. ne tonin edhe ndodh sepse ska shume nivel. gjithesesi ky eshte viti i pare dhe mundesite jane me shume per europa league se sa champions.
  26-06-14 |11:41| koli: me thuaj pak,me ke luajme ndeshjen tjeter ne europe?
  26-06-14 |11:46| webmaster: nuk eshte e saktesuar e jona me sa pashe
  26-06-14 |11:47| webmaster: qenka qenka. Petrolul Ploieşti
  26-06-14 |11:47| koli: si rumune me duket kjo eee??
  26-06-14 |11:49| webmaster: po. ne vend te trete e ka mbyllur
  26-06-14 |11:49| koli: «lidhje» kalohet,po luajten me zemer dhe te vendosur e kalojme
  26-06-14 |11:52| webmaster: e thjeshte nuk eshte aspak.
  26-06-14 |11:53| webmaster: paskan mesfushen shume te forte
  26-06-14 |11:54| koli: normale bile shume e veshtire,por po te luajne sic thash me zemer dhe po dha na nje premio te fort turku edhe mund te bejne dicka,te levizim se ngelem deri tek ndeshja e dyte,rumuni cdogje e ka te forte
  26-06-14 |11:57| webmaster: nejse. me radhe punet
  26-06-14 |11:58| koli: normale,se ne e beme fakt te kryer kualifikimin me gjeorgjianet :D
  26-06-14 |11:58| webmaster: :qesh:
  26-06-14 |11:59| koli: une do doja edhe sokol cikalleshin,currin me flamurtarin dhe jemi ne rregull,nuk besoj se na duhet me nderhyrje ne merkato
  26-06-14 |12:00| webmaster: hic gje thua ti. vajten gjithesej nja 8 blerje ha ha
  26-06-14 |12:01| koli: :qesh: :qesh: :qesh: :qesh: :qesh:
  26-06-14 |12:01| koli: po edhe keta ire,asgje tjeter :D
  26-06-14 |12:01| koli: se ne darke do na thone per ndo1 kroat afrikan,dreq shejtan
  26-06-14 |12:01| webmaster: po hajt mo. me qe po kembengul.
  26-06-14 |12:02| koli: hahahaha,jo per ne dakr qe thane do kemi zyrtarizim tjeter ja kam pak friken per na nje lojtar i huaj i cuditshem
  26-06-14 |12:03| webmaster: ndonje turk
  26-06-14 |12:04| koli: thua???
  26-06-14 |12:04| webmaster: po do kete ndonje nipce andej qe luan futboll. dhe vjen me pak leke ketej :) :)
  26-06-14 |12:05| koli: ezeli eee,te mari ndeshje neper kemb se sdo kete luajtur fare
  26-06-14 |12:05| koli: se memushit ja mbushen barkut me mish e raki e vere,per nje vend titullari :D
  26-06-14 |12:05| webmaster: ezeli luan me byth. nuk ben
  26-06-14 |12:08| koli: shaka shaka,po te shikojme se ca mutin do bejne javen tjeter
  26-06-14 |12:08| webmaster: mbase per mire
  26-06-14 |12:09| koli: sot paskemi miqesore ne 7
  26-06-14 |12:09| koli: me zavrc sllovene
  26-06-14 |12:10| webmaster: shume mire. mbase aktivizojme do ndonje te ri sot
  26-06-14 |12:10| koli: do i aktivizoj ai ma mer mendja
  26-06-14 |12:11| koli: turin e pare do e kalojme nuk besoj se do kemi probleme edhe ata do na "falenderojne" por turi i dyte jemi te pafat
  26-06-14 |12:11| webmaster: zavrc te gjithe sllovene i ka lojtaret
  26-06-14 |12:13| koli: po dhe trajneri maqedonas,duket ekip i forte se ka zene vendin e 4 ne kampionat
  26-06-14 |12:13| koli: 5****
  26-06-14 |12:14| webmaster: nejse. ne miqesore ben vaki edhe fitojme une e ti ne sulm. :)
  26-06-14 |12:15| koli: miqesore eshte,ben vaki edhe fitojme hahhahaha,guri trajner :D
  26-06-14 |12:15| webmaster: guri bleu lojtaret. e iku me pushime :P
  26-06-14 |12:17| koli: hahahha nuk eshte dukur,do jete ne vlore
  26-06-14 |12:17| webmaster: sdi gje une. nuk lihet keshtu skuadra
  26-06-14 |12:17| koli: :qesh:
  26-06-14 |12:21| webmaster: Curri qendron ne skuadren e tij «lidhje»
  26-06-14 |14:50| koli: ishte ender e bukur,deri sa u zgjuam dhe tha qe nuk vij
  26-06-14 |16:26| webmaster: Kemi shenuar ne min e 9
  26-06-14 |16:57| koli: mire duket ekipi,se dhe ai ekipi slloven eshte i forte
  26-06-14 |16:58| koli: «lidhje»
  26-06-14 |17:23| koli: 0-2
  26-06-14 |17:51| webmaster: Mbaroi 2 me 0. Jo keq
  26-06-14 |17:55| tuneli: sa shpejt e moret veshe, ku e degjuat?
  26-06-14 |17:56| tuneli: edhe ne stadium te ishit sdo e dinit kaq shpejt
  26-06-14 |17:56| koli: hahahhaa,internet o tunel
  26-06-14 |17:57| tuneli: kush ka shenuar
  26-06-14 |17:59| koli: nuk e dim akoma
  26-06-14 |18:10| koli: abilaliaj-shehaj golat
  26-06-14 |18:18| webmaster: Mire skuadra.nuk e prisja
  26-06-14 |18:55| Lore: Gjergjanet na kane rene ne short.......pa frike duhet ta lozim. Ne duhet te luajme sipas idese tone, jo te ecim sipas menyres se kundershtarit. Duhet te bejme futbollin sipas skemes qe pergatit tranjeri. Jo po duhet te bleime 2 dvd apo kaseta etj.....po ne kohen e monizmit qe nuk dinim as si ishin uniformat e kundeshtarit, si ja benim??? nqs di ta pergatisesh ndeshjen, e realizon ate pa frike. Zere se eshte skuadra me e mire e gjergjise edhe mati forcat sipas me te fortit. Une jam i bindur qe e kalojme kete turn
  27-06-14 |11:03| koli: lore gjeorgjianet do i kalojme lehte fare,po e ke degjuar,flamurtari i ka paguar stadiumin ekipit gjeorgjian qe te mari pjese ndryshe do humbisnin 3-0 ne tavolin,qe keshtu llogjikisht flamurtari do bej 2 ndeshje miqesore...
  27-06-14 |13:00| webmaster: sipas Siananit duket se merkatoja ende ska perfunduar. te shohim kush do vije. mbase ndonje lojtare qe te beje diferencen sidomos per ndeshjet ne europe.
  27-06-14 |15:10| koli: cikalleshin thuaj :D
  27-06-14 |15:13| koli: si perfundim,sinani u be president i flamurtarit?????domethene sdo shikojme me GJIKA: ???
  27-06-14 |16:16| webmaster: Po keshtu i bie.administrimi ndryshoi
  27-06-14 |18:07| koli: nuk e di a do doja qe te ikte gjika nga flamurtari
  28-06-14 |12:27| koli: veliu dhe begaj tek elbasani???????????????????
  28-06-14 |13:19| Vizitor_4940: ku e more veshe kete gje koli?
  28-06-14 |14:35| koli: tek sporti shqiptar dhe panorama,tek panorama nuk thote emra,por sporti shqiptar i thote
  28-06-14 |14:36| koli: «lidhje»
  29-06-14 |9:01| tuneli: koli seshte veliu edhe begaj, jane te stolit qejvani shehaj edhe nje tjeter, edhe do huazohen tek elbasani, edhe kjo eshte gje e mire se u jep lojtareve mundesin te forcohen edhe te marin eksperience ne superiore
  29-06-14 |15:42| guri: forca ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
  29-06-14 |15:42| guri: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije:
  29-06-14 |15:43| guri: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup: :kup:
  29-06-14 |15:44| guri: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt:
  29-06-14 |15:47| guri: flamurtari do ta kaloj turin e pare te liges
  30-06-14 |8:48| koli: «lidhje» mesa duket do sjellin akoma lojtar,desha te dija ca do i bejne gjithe keta,vjet mezi plotesonim 11-shen kurse sivjet kemi sa per 3 ekipe
  30-06-14 |8:54| webmaster: koli. nuk e di pse, por me shkon mendja per 'keq'. dmth keta po blejne lojtare per superlige. dhe ata qe kane qene me shume mundesi mos perdoren vetem per ne europe e pastaj shumica do e leje skuadren. them une nashi
  30-06-14 |8:56| koli: nuk besoj se do ndodhi kjo,skane arsye domethene,vetem po u erdhi ndo1 superofert atere besoj se do ikin,ca te them une
  30-06-14 |8:57| webmaster: jo se do ikin me vullnetin e tyre. ndoshta i heq klubi. ose i huazon
  30-06-14 |8:57| koli: aaa,per ke lojtar mendon se mund te ndodhi??
  30-06-14 |8:58| webmaster: ato jane projekte te klubit. une nuk i ve dot gishtin asnjerit. por fakti qe po merren si shume te rinj. te con te mendosh edhe kete.
  30-06-14 |8:59| koli: ndoshta,por nuk besoj,ma mer mendja se edhe kupat e europes ata do bejne ndo1 "test" se kush e meriton vertet per te qendruar
  30-06-14 |8:59| webmaster: do huazojme gjithe lojtaret. e pastaj do u kerkojme ndere neper ndeshje kunder nesh qe mos te luajne forte. :qesh: :qesh: :qesh: :qesh: cfare ideje kjo :qesh: :qesh:
  30-06-14 |9:00| koli: hahahhaahahahahaha shume e sakt :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
  30-06-14 |9:00| webmaster: gjithesesi. po u blen edhe 3 te tjere. do kete ndonje pastrim dyshoj une
  30-06-14 |9:02| koli: tani per tani jane nja 25-27 lojtar po erdhen edhe 3 do behen 30,pra detyrimisht do ikin nja 7-8 ca huazim ca do e lene fare
  30-06-14 |9:03| webmaster: ore se tani u kujtova une. mire qe do paguajme ndeshjen e pare atje me gjergjianet ne. po do kene leke te vine ne vlore ata?? :qesh:
  30-06-14 |9:03| koli: hahahahahahhha,brenda eshte edhe bileta me vajtje ardhje
  30-06-14 |9:03| webmaster: ka mundesi :)
  30-06-14 |9:04| webmaster: miqesore luksi i them une kesaj. gjithmone nese eshte vertet sic thone :qesh: :qesh:
  30-06-14 |9:04| koli: u ka derguar ezeli nja 5-6 furgona per te ardhur
  30-06-14 |9:04| webmaster: d vijne te lodhur nga rruga :)
  30-06-14 |9:05| koli: ore vertet tani,ne qofse idrizi u ka paguar stadiumin,ata me ca lek do marin pjesen ne kompeticion???
  30-06-14 |9:05| webmaster: pse kot pyeta une?? :nukdi:
  30-06-14 |9:06| koli: :D
  30-06-14 |9:06| koli: neve sna prish pune,po thuaj tan se do duket si e lene,si miqesore luksi sic the dhe ti
  30-06-14 |9:07| webmaster: tani. ai eshte fati yne. jo faj i yni
  30-06-14 |9:08| koli: po sikur te na nxjerin jasht,do jete turpi yne
  30-06-14 |9:08| koli: :D
  30-06-14 |9:08| webmaster: cdo gje duhet llogaritur them une. :jepi:
  30-06-14 |9:09| webmaster: me keta si do ja bejme ne «lidhje»
  30-06-14 |9:09| webmaster: pa raundin e pare e kaluam :)
  30-06-14 |9:11| koli: me keta webo,koka ulur edhe pune e forte,jo te kalojne kalin e ngordhur e te flasin per histori prape...
  30-06-14 |9:12| webmaster: duhet bere tragjike kjo skuader. qe te luajne fort lojtaret. por mos thuaj gje ti se na degjojne e kuptojne marifetin pastaj :qesh: :qesh: :qesh:
  30-06-14 |9:12| koli: hahahhahahahahah
  30-06-14 |9:13| webmaster: PER MUA Petrolul Ploieşti DO NA BEJE BYTHE. (eshte per lojtaret kjo)
  30-06-14 |9:14| koli: webo une besoj se po kaluam petrolul pleshtin asnje nga lojtaret e asaj 11-she ska per tu larguar nga ekipi,po u skualifikuam me turp atere duhet vene dore e hekurt,por besoj se idrizi do vere dore aty
  30-06-14 |9:14| webmaster: i di vete ato pune ai. se hedh lekun nga xhepi
  30-06-14 |9:14| koli: nuk eshte me gjika, qe u thoshte futuni e luani,ky do u thote futuni dhe fitoni
  30-06-14 |9:14| webmaster: ska me nga taksat tona nashi
  30-06-14 |9:15| koli: webo tani e mendova per gjeorgjanet si do i nxjerin leket,do vijne ne vlore dhe do humbasin cuditerisht 5-2 :D
  30-06-14 |9:16| webmaster: nuk besoj te luhet ne lloto kjo. sidomos po u be publike qe shpenzimet i paguajme ne
  30-06-14 |9:17| webmaster: 22 lojtare do jene ne fushe. 22 te derguar nga fifa ne tribune do kesh :)
  30-06-14 |9:17| koli: nejse te bejne cte duan vetem te fitojne,une besoj se edhe rumunet mund ti kalojme,ku e kemi ndeshjen e oare me rumunet?
  30-06-14 |9:18| webmaster: me 17 korrik
  30-06-14 |9:18| webmaster: dhe 23
  30-06-14 |9:18| koli: ku eshte ndeshje pare ne rumani?
  30-06-14 |9:18| webmaster: pozitive eshte qe ndeshjen e pare e kemi jashte
  30-06-14 |9:19| koli: atje po dolem na nje barazim 2-2 do jete gje e mire,se per te fituar eshte cik si e pamundur,dhe luajme ne vlore per rez te vogel
  30-06-14 |9:20| webmaster: atje te lodhen e te japin 150% . ne vlore me shume te mbrohen me kujdes dhe te shfrytezojne ndonje kundersulm
  30-06-14 |9:22| koli: tamam,nuk eshte nevoja te fitojme,boll 2 barazime ti marim
  30-06-14 |9:22| webmaster: po erdhi Curri. ndoshta ne vlore mbrojtjen do e kemi me kollaj
  30-06-14 |9:23| koli: ishalla vjen po nuk besoj se vjen,pastaj une lexova qe ai ka rene dakort me ekipin e tij,keta kot e kane
  30-06-14 |9:24| webmaster: ai ka rene dakort vetem nese nuk luajne ne rusi. perndryshe vjen te ne
  30-06-14 |9:24| koli: ekipi do luaj ne rusi tha dhe une do vazhdoj,keshtu lexova
  30-06-14 |9:26| webmaster: “Nuk është e vërtetë që kam thënë se Flamurtari ka rënë poshtë si mundësi. Unë nuk kam marrë ende një vendim, pasi po pres klubin. I qëndroj asaj që kam deklaruar, se nëse Sevastopoli do të luaj në Rusi, s’ka shanse të qëndroj aty”, ka sqaruar kosovari për gazetën.

  Burimi: «lidhje»
  30-06-14 |9:26| koli: ok,ishalla vjen atere
  30-06-14 |9:27| webmaster: kemi caluar goxha ne ate repart vitin qe shkoi. keshtu qe do na bente shume pune
  30-06-14 |9:28| koli: normale,ore ca lexova dje une,qe nusja e hollandezit sdo te vij ne vlore :D
  30-06-14 |9:28| webmaster: keshtu thuhet neper facebook. :) gallata ka :)
  30-06-14 |9:28| webmaster: ska provuar plazhet e vlores ajo. se ndryshon mendim direkt
  30-06-14 |9:29| koli: hahaha,po normale ore,kushedi i eshte bere gogol shqiperia asaj (ska edhe faj ne fakt)
  30-06-14 |9:30| webmaster: normal. une gjithmone kete kam patur frike per lojtaret e huaj qe vine ne shqiperi. flas per ata qe mund te jene me cilesoret e mundshem per nje kampionat si tonin
  30-06-14 |9:31| koli: ore ky nassir maachi,ky si emer me duket si tunizian algjerian,clidhje ka ky me hollanden,hollandesin po nuk e quajne van der seshte hollandez :D
  30-06-14 |9:32| webmaster: do jete si shqiptaret qe luajen ne zvicer :) me pashaport hollandeze. ose si flavio junior qe kemi patur ne
  30-06-14 |9:33| koli: flavio junior brazilin ka qene apo jo?dhe nuk eshte bere kroat..
  30-06-14 |9:33| webmaster: qe me pashaporte kroate ai
  30-06-14 |9:34| koli: aaaa
  30-06-14 |9:34| koli: te jene ca te duan,vetem bllofa mos te na dalin
  30-06-14 |9:35| webmaster: ja te shohim. se varet se sa lidhet e i pershtatet ekipit nje lojtare. kane dale edhe me te miret te keqinj vetem se nuk u perputhesh loja.
  30-06-14 |9:36| koli: nga te huajt qe ka patur flamurtari pejic dhe sulmusi tjeter brajkovic po me kujtohet mire,kane bere shume pune tek flamurtari
  30-06-14 |9:37| koli: «lidhje» ja edhe stolat e flamurtarit
  30-06-14 |9:37| webmaster: mbrojtja s'para eshte problem. mesfusha coku calon dhe sulmi , kur lojtari eshte i ri. ne rastin konrete kemi sulmues. mesfushen pothuajse tonen. dhe besoj qellimi i trajnerit do jete ndonje 4-2-3-1
  30-06-14 |9:37| webmaster: ky hollandezi ben pune per kundersulme.
  30-06-14 |9:38| webmaster: investim sa per uefen eshte ky. mbase ecim mire e te na bejne stadium sic duhet.
  30-06-14 |9:41| koli: kjo 4-2-3-1 e mire duket po me kaq lojtar sa ka flamurtari edhe 4-4-2 mund te luaj,abilaliaj-hollandezi perpara,muzaka-lika-zeqiri-lena dhe ne mbrojte veliu-mici-braziljani-sakaj besoj se do bente pune
  30-06-14 |9:42| koli: ja dhe pasaporta e maach-okut
  30-06-14 |9:43| koli: «lidhje»
  30-06-14 |9:49| webmaster: ha ha
  30-06-14 |9:51| koli: hollandezi nga maroku :D
  30-06-14 |18:53| koli: LAJMI I FUNDIT:skam asnje lajme..... :D
  01-07-14 |6:42| webmaster: po ti shyqyr qe na e the njehere. :P
  01-07-14 |9:53| koli: hahahhaa :P :D
  01-07-14 |9:54| koli: sioni-flamurtari 2.10-3.20-2.60 koficentat ne greqi,une njehere do kellcas nje dysh te kenaqem
  01-07-14 |11:04| webmaster: ore prit njehere. se nuk i dihet si e kane lene. se mbase del edhe njesh me rezultat 1-0 psh :)
  01-07-14 |11:45| koli: po vk ore,gjithe ato kemi humbur le te humbasim edhe kete :D
  01-07-14 |11:59| webmaster: po se do acarohesh dyfish nese humbet si flamurtari si basti :)
  01-07-14 |12:16| koli: hahahhaha e keqja eshte se nuk luhet vetem duhet te ve edhe 2 ndeshje te tjera,qe keshtu.......
  02-07-14 |8:49| koli: ky dushku sa shpejt u ambjetua tek kukesi,o burri dheut ska 1 muaj qe ka vajtur,kukesianet na akuzuan se na dha kupen rama,kurse ata vete e harrojne qe per cudi dushku u demtua 1 jave para ndeshjes se finales dhe per cudi 1 jave mbas ndeshjes u bashkua me kukesin..i mbyturi te mbyt kot nuk thone.... ;)
  02-07-14 |9:13| webmaster: epo nashi. llafet do qarkullojne sipas deshirave.
  02-07-14 |9:49| koli: normale demokraci kemi
  02-07-14 |9:56| koli: vila dhe lila iken nga janina,pse nuk bejne na nje sforco mase marin ndo njerin
  02-07-14 |13:09| webmaster: varet. se klubi e ka nje liste me duket me lojtare te tjere. gjithesesi ata e dine kete pune.
  02-07-14 |15:34| koli: po le te marin se do na duhen
  02-07-14 |15:35| koli: ketu ne gr,vetem flamurtari eshte ne lloto,as kukesi as laci sjane,pseee?????
  02-07-14 |16:45| guri: marim nje dolli per nje tranjer frikacak gezuor gjoka :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije:
  02-07-14 |16:49| koli: guri,nuk eshte frikacat gjoka,por eshte nje taktike e klubit ngaqe do fitojne lehte dhe duan ta bejne kastile te forte qe te thone pastaj,luajtem me nje ekip te forte dhe kaluam
  03-07-14 |7:03| webmaster: mos lexo komentet e facebookut o guri. nuk dmth te jesh frikacake kur je me kembe ne toke. pse barcelona jemi ne? edhe ata vete nuk e kane te sigurte ftoren as me ekipet e vogla. pervec faktit qe si tha edhe koli. duan qe te duket si me e veshtire sec eshte.
  03-07-14 |7:48| webmaster: nga intervista e Sinanit (nese eshte e vertete). them se flamurtari kete here e ka seriozisht nje te ardhme shume te mire per nje ekip shqiptar. qofte privatizim i shpejte dhe i perjetshem.
  03-07-14 |8:53| klodi1980: ndeshjen do e keni live tek Flamurtari Channel ora 19:00 Ndeshja trasmetohej nga nje kanal Gjeorgjian.
  03-07-14 |8:54| klodi1980: mund ta shikoni si nga telefoni ashtu dhe nga PC
  03-07-14 |9:00| webmaster: rrofsh klodi :respekt:
  03-07-14 |11:05| auloni: Faleminderit klodi. Ata qe kane satelite, mund ta shohin ne kanalin 1.tv Georgia 11472 H 23450 DVB-s fec 5/6 ne Turksat 42°E
  03-07-14 |11:10| auloni: Uroj te bejme nje ndeshje dinjitoze sot. Fitore, barazim, maximumi nje humbje minimale 2:1 ose 3:2
  03-07-14 |11:19| webmaster: po pame futboll. nuk merzitemi per rezultatin :)
  03-07-14 |12:20| koli: jam i bindur dhe i sigurt,qe sot do fitojme,po nuk fituam,do kualifikohemi ne vlore,ky tur eshte i joni!!!!
  03-07-14 |12:32| webmaster: more vesh ndonje gje ti koli?? :P :P
  03-07-14 |12:59| webmaster: ndeshjen do e jape VIZION PLUS. falenderojme Sianin qe mundi te realizoje kete. :bravo:
  03-07-14 |13:08| guri: me dhoni kushe kanal e jepe flamurtari
  03-07-14 |13:09| webmaster: e ke te flamurtarichannel.com ose me shume mundesi edhe ne kanalin vizion plus
  03-07-14 |16:47| webmaster: gjeorgjianet nuk kane lejuar te transmetojme ndeshjen ne shqiperi. keshtu qe mund ta shohim vetem ne internet. ne flamurtarichannel.com ose ne «lidhje»
  03-07-14 |16:57| koli: ore po spasakn je kanal qe te shikojme tamam kete ndeshje ne,ka faj sinani qe u pagoj stadiumin ketyre
  03-07-14 |16:58| webmaster: do kete shume shikime online dhe do jete i ngadalte besoj
  03-07-14 |17:01| koli: kjo ngec o burri dheut
  03-07-14 |17:02| webmaster: nuk shifet fare. ka shume shikime
  03-07-14 |17:05| webmaster: ndeshja eshte te tring sport news
  03-07-14 |17:05| webmaster: une po e shof ne tv
  03-07-14 |17:07| koli: te lumt b***a :D
  03-07-14 |17:09| webmaster: deri tani po luajme me kujdes ne mbrojtje pa shume presing
  03-07-14 |17:09| koli: gjynah mos ta fitojme kete ndeshje
  03-07-14 |17:10| Vizitor_7107: kushe e jep
  03-07-14 |17:10| webmaster: «lidhje»
  03-07-14 |17:10| webmaster: ose ne tv eshte falas te tring sport news
  03-07-14 |17:10| webmaster: rrezikuam pak ne mbrojtje
  03-07-14 |17:11| triumvirat: dai forca, uer iz guri?
  03-07-14 |17:11| webmaster: guri do jete ne pankine duke dhene urdhera
  03-07-14 |17:13| webmaster: keta me keq se shqiptaret. i hane farrat si minj :)
  03-07-14 |17:13| tuneli: keta tanet dobet qenkan
  03-07-14 |17:13| webmaster: per momentin spo japin gje
  03-07-14 |17:14| tuneli: sikur skane fuqi
  03-07-14 |17:14| webmaster: ose po luajne miqesore sic dyshojme ne :)
  03-07-14 |17:15| triumvirat: ahhahaha
  03-07-14 |17:16| webmaster: tani sikur e rritem pak presingun
  03-07-14 |17:16| tuneli: edhe miqesoret jane me te bukura
  03-07-14 |17:18| koli: ore nuk jep fare kjo
  03-07-14 |17:18| webmaster: rast i mire tani kundersulmi
  03-07-14 |17:18| tuneli: kjo ishte e kuqe
  03-07-14 |17:18| webmaster: te pakten e verdhe
  03-07-14 |17:19| Vizitor_7107: une nuke po e shofe fare
  03-07-14 |17:19| webmaster: gooool
  03-07-14 |17:19| webmaster: veliuu
  03-07-14 |17:19| tuneli: 1-0
  03-07-14 |17:19| koli: bravo
  03-07-14 |17:19| webmaster: degjohen tifozet tane :)
  03-07-14 |17:19| koli: une spo e shikoj ore
  03-07-14 |17:20| tuneli: do te vi koli
  03-07-14 |17:20| webmaster: keq puna kur futen shume qe ta shohin
  03-07-14 |17:20| triumvirat: me ngec shume
  03-07-14 |17:20| webmaster: ishte skeme interesante gjuajtja ne porte
  03-07-14 |17:21| Vizitor_7107: ca kanali
  03-07-14 |17:21| webmaster: tani per mua mesfusha jone te luaje sa me shume topin dhe te lodhen pak ata.
  03-07-14 |17:21| Vizitor_7107: u cemeta
  03-07-14 |17:22| webmaster: nese e shef ne tv e ke te tring sport news
  03-07-14 |17:22| tuneli: jo ore e kap mire edhe pa ndalese
  03-07-14 |17:22| webmaster: «lidhje» ose ketu ne internet
  03-07-14 |17:22| tuneli: «lidhje» ketu eshte
  03-07-14 |17:22| Vizitor_7107: tunel ca kanali
  03-07-14 |17:23| tuneli: 218
  03-07-14 |17:25| tuneli: gjoka duhet ta ve ekipin perpara
  03-07-14 |17:25| triumvirat: si ishte goli?
  03-07-14 |17:26| webmaster: skeme me pasim ne zone
  03-07-14 |17:26| webmaster: barazuan
  03-07-14 |17:26| koli: 1-17
  03-07-14 |17:26| tuneli: 1-1
  03-07-14 |17:26| koli: 1-1
  03-07-14 |17:27| tuneli: thashe une spo lozim sic duhet
  03-07-14 |17:27| triumvirat: ehhhhh
  03-07-14 |17:29| webmaster: 2-1
  03-07-14 |17:29| webmaster: shenuan
  03-07-14 |17:29| tuneli: 2-1
  03-07-14 |17:29| koli: heheheehheeh\
  03-07-14 |17:29| webmaster: eurogol per ta
  03-07-14 |17:30| koli: ppfffffff thash edhe uneee
  03-07-14 |17:30| triumvirat: gol i buku rpor ishte faull, reegullim i topit me dore
  03-07-14 |17:30| tuneli: trajneri qe kur i terhoqi
  03-07-14 |17:31| koli: e them perseri,ka faj sinani qe u pagoj stadiumin :D
  03-07-14 |17:33| tuneli: se kuptoj pse lozin para
  03-07-14 |17:35| tuneli: asnje siken perpara, jane te lodhur
  03-07-14 |17:36| webmaster: nuk e di eshte lodhje apo taktike. spo e luajme topin fare
  03-07-14 |17:36| Vizitor_7107: tunel nuke po e shof me dimo
  03-07-14 |17:38| tuneli: shtyp tek figura poshte qe thote sport
  03-07-14 |17:38| tuneli: qenkan dobet
  03-07-14 |17:40| Vizitor_7107: eshtupa
  03-07-14 |17:40| Vizitor_7107: te trke
  03-07-14 |17:40| webmaster: po vdesin nga vapa me sa shoh :)
  03-07-14 |17:41| tuneli: futu tek atdhe.al
  03-07-14 |17:45| triumvirat: shume dobet
  03-07-14 |17:46| tuneli: mund ta jepte edhe penallti
  03-07-14 |17:48| koli: ai goli i dyte si me dore ishte
  03-07-14 |17:48| tuneli: sedi o cuna , por kjo ndeshja seshte ajo qe presim, lozim me ekip vk edhe jemi me breke neper kembe, asgje te mire
  03-07-14 |17:50| webmaster: nuk e di. po gjithe kampionatin si dhe sot. flamurtari sben loje. mbase dhe gaboj por me duket dora e gjokes qe nuk ecen.
  03-07-14 |17:52| Vizitor_7107: tune e ccova te atdhe
  03-07-14 |17:53| koli: o ovizitor po kush je bre???
  03-07-14 |17:53| triumvirat: guri eshte ac
  03-07-14 |17:53| tuneli: tek atdhe e ke tek kanali 2 edhe 6
  03-07-14 |17:53| triumvirat: tani vjen si visitors
  03-07-14 |17:55| webmaster: e ka lene faqen hapur shume ore dhe prandaj del si vizitor. beji nje refresh ose mbylle hape prape faqen te te dale emri :)
  03-07-14 |17:56| Vizitor_7107: shrua 2
  03-07-14 |18:06| tuneli: veliu
  03-07-14 |18:06| tuneli: vk
  03-07-14 |18:07| tuneli: keta jane shtriu ne lozim simos me keq
  03-07-14 |18:10| tuneli: po ne ke kemi ne stole?
  03-07-14 |18:13| koli: plot edhe asnje
  03-07-14 |18:13| tuneli: ahahahaha
  03-07-14 |18:15| tuneli: deshe e hengrem 3
  03-07-14 |18:15| koli: 3-1 pa frik do vej ndeshja
  03-07-14 |18:18| tuneli: per mua muzaka te dali
  03-07-14 |18:22| Vizitor_7107: tunel nuke qeta
  03-07-14 |18:23| tuneli: guri sdi cfare te theme
  03-07-14 |18:23| koli: po zihen
  03-07-14 |18:27| tuneli: spo e shikoj me iku
  03-07-14 |18:27| koli: fola me sinanin ne tel e telendisa sa mu thyhe i-phoni,i thash po nuk barazoj flamurtari direkt e ne turqi,po zoti koli do barazojme edhe mund te fitojme me tha mos ki merak,i thash mu thyhe i-phoni nga te bertiturat neser dua te re i thash,patjeter ma ktheu,do ta porosis tani me ze te dridhur
  03-07-14 |18:29| koli: 222222222222222222222222222
  03-07-14 |18:29| tuneli: 2
  03-07-14 |18:30| webmaster: shyqyr qe hyri njeri pa dashje :)
  03-07-14 |18:30| tuneli: nj2 koli zbeme 20 2
  03-07-14 |18:31| koli: e po e mora ne tel une e telendisa :qesh2:
  03-07-14 |18:31| tuneli: kur do fati gjene edhe leke rruges
  03-07-14 |18:32| Vizitor_7107: u cemeda
  03-07-14 |18:33| Vizitor_7107: tune e cova te atedhe prape jo
  03-07-14 |18:35| tuneli: po ku di une cfare te theme o guri edhe vete po e shikoj me shkeputje kurve
  03-07-14 |18:36| webmaster: kemi 5 vjet qe themi stervituni per krosa. asnje i sakte
  03-07-14 |18:38| tuneli: doli zeqiri
  03-07-14 |18:39| tuneli: 5-vjet? kane nje jete thuaj
  03-07-14 |18:40| koli: 5-vjet eshte karirera :D
  03-07-14 |18:40| koli: tain do bejme 2-3 :jahu:
  03-07-14 |18:46| koli: laci e ka perlar 1
  03-07-14 |18:46| Vizitor_7107: koli baroj
  03-07-14 |18:47| koli: jo
  03-07-14 |18:48| koli: ore edhe keta tanet,mek mek,luaj aty ore duan ta mbyllin zvarre
  03-07-14 |18:49| webmaster: 333333333333
  03-07-14 |18:49| koli: 3333333333333333333333333333333333333
  03-07-14 |18:49| koli: 1/2
  03-07-14 |18:49| koli: :D
  03-07-14 |18:49| Vizitor_7107: koli kush beri 3
  03-07-14 |18:50| webmaster: ne
  03-07-14 |18:50| webmaster: per ta do gezonim ne?
  03-07-14 |18:51| Vizitor_7107: pore talleni me mua
  03-07-14 |18:52| tuneli: jo guri 2-3 per ne eshte
  03-07-14 |18:53| Vizitor_7107: kushe e beri
  03-07-14 |18:53| webmaster: gilmani
  03-07-14 |18:54| koli: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
  03-07-14 |18:54| webmaster: mbaroi 2-3 per ne
  03-07-14 |18:54| Vizitor_7107: akoma spo baron
  03-07-14 |18:55| webmaster: mbaroi pra. 2-3 per flamurtarin
  03-07-14 |18:55| tuneli: ka haruar oren ne dhomat e zhveshjes gjygjtari
  03-07-14 |18:55| jeno: bravo cuna
  03-07-14 |18:55| koli: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
  03-07-14 |18:55| Vizitor_7107: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah: :allah:
  03-07-14 |18:56| webmaster: kam pershtypje se kemi luajtur si per miqesore.
  03-07-14 |18:56| jeno: te 5 golat ishin spektakolar
  03-07-14 |18:56| auloni: Duket si per miqesore edhe nga vapa
  03-07-14 |18:56| tuneli: jo ore shehaj e ka bere golin e trete
  03-07-14 |18:56| koli: lika
  03-07-14 |18:57| webmaster: gilmani e beri
  03-07-14 |18:57| jeno: ndeshja ishte 1-2 koficent i lart
  03-07-14 |18:57| tuneli: hahahahahah avash se su vrava
  03-07-14 |18:57| webmaster: po kemi paguar stadiumin. ndeshje llotoje ka qene.
  03-07-14 |18:57| webmaster: :)
  03-07-14 |18:58| koli: ore webo,si e shikon,lloto e gjeorgjianve apo lenia nga pagimi i stadiumit,une besoj se ishte e merituar
  03-07-14 |18:58| jeno: rendesi ka fitorja pa me te tjerat le te merren ata qe na kan inat
  03-07-14 |18:59| webmaster: nashi o koli. flamurtari sme pelqeu dhe aq. shpresoj te ndryshoje dicka ne ndeshjen me rumunet. se atje ska shaka.
  03-07-14 |18:59| auloni: Ky Flamurtar, ka me shume potencial sesa pame, Keshtu mu duk mua.
  03-07-14 |19:00| webmaster: normal qe kemi. por menyra se si zhvillohet taktikisht. le pak per te deshruar.
  03-07-14 |19:00| koli: ky flamurtar eshte ne ndertim e siper,ishte ndeshja e pare e sezonit,sapo erdhen nga faza pergatitore,udhetime,slloveni-vlore-gjeorgji,qe keshtu...mire edhe kaq
  03-07-14 |19:01| webmaster: po eshte nga ngarkesa jam dakort. por, nese nuk eshte ky. atehere duhen pare mire gjerat para se te filloje kampionati
  03-07-14 |19:03| koli: e pe si benin gjeorgjianet o webo si te cmendur sa here qe shtriheshin ne toke keta dhe benin sikur hengren plumbin
  03-07-14 |19:03| webmaster: per mesfushen kemi investuar dhe kemi lojtar te mire. % e topit duhet te jete e jona. edhe sikur te humbim. sot nuk e kishim. gjithesesi te shofim ne vazhdim
  03-07-14 |19:03| webmaster: normal. ashtu bejne gjithmone kundershtaret. ne qeme te lodhur dhe duhet te humbisnin kohe.
  03-07-14 |19:04| webmaster: laci po humbet me nje gol deri tani
  03-07-14 |19:04| webmaster: mbase barazojne
  03-07-14 |19:05| koli: po sa frike me kane keta drejtusit e flamurtarit mua ore burri dheut,popopo :qesh2:
  03-07-14 |19:05| webmaster: sa hap telefonin ti. gol behet :P
  03-07-14 |19:06| koli: hhahhaha,mu thyhe prape i-phoni me tha sinani qe sapo porosita nje te re dhe neser do e kem,popopo sa i-phona kam thyher smbahen mend :qesh2:
  03-07-14 |19:07| webmaster: :qesh:
  03-07-14 |19:11| koli: neser do dalin ne gazete,do kalojne edhe rumunet
  03-07-14 |19:17| auloni: @ koli, po per rumunet, do ti besh tel sinanit apo ate dite do ta mbylli fare i-phonen ai.
  03-07-14 |19:21| tuneli: ore te mesojne te lozin se ai goli pare ishte shume gabim i qendres
  03-07-14 |19:25| webmaster: tani ata nuk rrezikuan shume. kjo eshte pozitive. gabime edhe do bejme. se ndryshe do luanim kunder barcelones e jo sionit.
  03-07-14 |20:04| webmaster: barazoi dhe laci 1-1 . mire shqiptaret kete faze
  04-07-14 |6:10| koli: LAJMI I FUNDIT:ndeshja sion-flamurtari do te anulllohet rezultati dhe do te fitohet nga vendasin 3-0,gjeorgjianet kane vertetuar se ndeshja eshte e "ngacmuar" nga kryeministri shqiptar edi rama.sipas gjeorgjianve,edi rama ka kontaktuar kryebashkiakun e sionit dhe i ka thene,po na le ndeshjen,do te te bej zv.kryeminister ne shqiperi,dhe keshtu ndeshja eshte e lene edhe macoket e fifas e kane kuptuar kete gje dhe tani do jepet fitore per vendasit 3-0.tani duhet te shpresojme per nje kthim gjigand te rezultatit nga 3-0 ne 4-0.......
  04-07-14 |18:16| koli: «lidhje» shijoheni
  04-07-14 |22:23| vlonjat: Të them të drejtën mua nuk më intereson nqs. është shitur ndeshja nqs. kjo ndeshje fitohet nga Flamurtari. Le ta shesin dhe skuadrat e tjera dhe Flamurtari të shkoj në grupe të europa league
  04-07-14 |22:24| vlonjat: suksese në ndeshjet e tjera. Uroj që Flamurtari të marri vëndin që i takon si në shqipëri dhe në evropë
  05-07-14 |8:53| koli: anjerit nuk i intereson ne qofse ndeshja ishte e shitur,po keta kane kaq vjet qe sa here fiton flamurtari e bleu sa here humbet e shiti.....dhe si perfundim asnje nuk e mer vesh,me kukesin e bleu rama,thane,me gjeorgjianet e bleu idrizi,prape thane,po ata qe thone nuk nxjerin vertetime e te thone,urdho shit-blerjet e flamurtarit i ti themi bravo te qofte qe na nxore ne drite,po ata flasin flasin flasin me siguri ne mbasdite rine me plakat e lagjes se vetem ato flasin flasin flasin e sdin se ca thone....qe keshtu lere te bejne ca te duan ne qofse vertet flamurtari i ka blere keto ndeshje shpejt a vone do i dalin te palarat
  05-07-14 |14:55| tuneli: vlonjat ku je te kame mare ne tel, tek nr belgut po me dele i mbyllur
  05-07-14 |16:57| koli: «lidhje» ky eshte trajner i thote gjerat ashtu sic jane :qesh2: :qesh2: :qesh2: :qesh2: O.O O.O
  05-07-14 |17:54| tuneli: e ka ne terezi ai si do thoj ndryshe? vk thuaj
  05-07-14 |18:54| Lore: tani i pashe golat me nge se isha me pushime disa dite, por ama rezultatin e dija. isha i bindur qe do dilnim mire edhe ketu e kam shkruajtur qe ne duhet te bejme lojen tone pa frike, megjithate akoma s'eshte mbyllur hesapi prandaj vemendje edhe perkushtim mbas 5 ditesh........po kjo pune keshtu??? sikur te kualifikohemi dashka te na bie me Petritlulon e rumanise une dija sikur ishte nga Gjirokastra ai dreq?
  05-07-14 |18:56| Lore: FC Petrolul Ploiești eshte 1 skuader radhiko po mos e çani koken!!!!!!!megjithate mos ti bejme petullat me uje, ne fillim te kualifikohemi pastaj te mendojme per Petrit Lul. BRAVO çunave edhe forca e kurajo :duart:
  06-07-14 |8:47| koli: per 5 dite eshte ndeshja e kthimit dhe spo na thoni na nje te re
  06-07-14 |9:45| webmaster: E re do te ishte po mos te kalonim :P
  06-07-14 |10:08| tuneli: te reja , edhe pse jane rezultuar ekipet e lacit e flamurtari edhe kuksit me rezultat pozitiv, ata shkruajne akoma per skenderin, per tiranen, edhe per partizanin, aman duhet te lozin te realizojme detyren tone edhe keta tanet te kene kujdes
  06-07-14 |19:44| Lore: çfare manovrash po behen per merkaton ? ai sulmuesi i sionit islani ishte golashenues i mire apo nuk vine gjeorgjanet ne shqiperi?
  07-07-14 |14:03| webmaster: ndeshja do te mundesohet serisht nga Tring dhe vizion Plus.
  07-07-14 |16:15| koli: cu ben ato dixhitalbet e super leshat???
  07-07-14 |16:15| koli: duhet ti zhdukin fare keto,mire jane atje tek top-channel tek tvsh a ku di une
  07-07-14 |20:36| vlonjat: Ku Curri sikur është Messi. Një klub që ëndërron të bëhet profesionist nuk mund ti falet në të gjitha mënyrat një lojtari. Më të nderuar do kishin dalë nqs. deklaronin që hiqnin dorë nga Curri dhe ai mund të shkoj ku të dëshiroj, pasi lexuan në gazetë se është dhe Tirana në mes. Nuk besoj se nqs. vjen Curri Flamurtari fiton europa league apo kampionatin vetëm me një lojtar. Po bëhet i njëjti gabim si me Gilman Likën.
  08-07-14 |6:56| webmaster: shume po i lepihen ketij. thua se e ardhmja jone varet nga ky. kjo u jep shkas edhe lojtareve te tjere te sillen si Curri nese klubi nuk jep ultimatume.
  08-07-14 |10:48| koli: edhe behari te thote e duam currin me sesben do bejme ceshte e mundur per ta mar,dhe ne fund kur te vij ne vlore ti thone faleminderit qe erdhe por nuk je me ne planet tona,e tia dhjesin currit edhe ndo1 tjeter si puna e currit...
  09-07-14 |7:08| koli: se mos ka pare ndeshjen e brazil-gjermani sioni se na mori lumi pastaj :qesh: :qesh: :qesh: :qesh: :qesh:
  09-07-14 |11:28| koli: «lidhje» nuk e di sesa dakort jeni ju,por une personalisht nuk jam dakort qe thone te kalojme sionin dhe bejme histori.cfare historie do behet ketu ne qofse kalojme sionin,sioni nuk eshte ekip italian anglez apo ku di une,te ishte aq i forte sdo merte pjese qe tani,keto lloj historira i kemi pare vit per vit qe kalojme nga 1 tur,po duan te shkruajne historine le te futen ne grupe,kalimi i sionit nuk eshte histori por thjesht detyre,historia eshte kalimi ne grupet e europa leage!!!!
  09-07-14 |11:29| koli: «lidhje» sa per currin thash,kerkoheni "mereni" dhe ne fund i thoni sje me ne planet tona!!!!te rri si dhjere pastaj se e quan veten profesionist
  09-07-14 |14:28| webmaster: per historine nuk e kane fjalen per sionin. por per te shkuar sa me larg. se edhe turin tjeter sikur te kalojme e nuk ka asgje per histori. jo me me sionin
  09-07-14 |15:05| koli: ate them edhe une,qe nuk eshte histori te kalosh sionin por te vesh ne grup
  09-07-14 |17:32| tonivl: Pershendetje te gjitheve. Keto dite jam ne Vlore dhe neser kthehem ne stadium pas tre vitesh..keshtu qe ka mundesi te bjeri bore..Ju te tjeret nga beheni ? Do ta pime ndonje :pije: ? Hajde me fitore :jahu:
  09-07-14 |17:45| klodi1980: nderoni dt e ndeshjes tek faqja kryesore se nuk presim edhe kater dite
  09-07-14 |17:48| koli: o toni edhe une hera e fundit
  09-07-14 |17:49| koli: qe isha ne stadium,isha me honvedin qe keshtu kam edhe une nja 2 vjet pa vajtur
  09-07-14 |17:49| koli: o klodi kane ngateruar sionin me besen te dielen keta miqt ketu :D
  09-07-14 |17:50| guri: pershendetje
  09-07-14 |17:50| koli: guri :respekt:
  09-07-14 |17:51| guri: o koli kushe e jepe deshjen
  09-07-14 |17:51| koli: vizion+
  09-07-14 |17:52| guri: koli :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt:
  09-07-14 |17:52| guri: mua smakap o koli
  09-07-14 |17:52| tonivl: pershendetje guri dhe koli
  09-07-14 |17:53| koli: cke o guri do ta gjeme ne internet,do ta vene keta ustallaret ketu
  09-07-14 |17:53| koli: ku je o toni?
  09-07-14 |17:53| guri: tunili :respekt: :respekt: :respekt:
  09-07-14 |17:54| tonivl: si vlora me duket mua ketu ku jam,po edhe se mbaj mend mire :)
  09-07-14 |17:54| guri: aman se deshjen e par nuke pash
  09-07-14 |17:54| koli: o toni shiko teatrin petro marku,po e pe je ne vlore :D
  09-07-14 |17:55| koli: guri neser ne oren 8 me oren e grekut eshte ndeshja,ose 7 ne shqiperi
  09-07-14 |17:55| guri: o toni je ne vlor ti telumet
  09-07-14 |17:55| tonivl: kam tre vjet pa ardhur, teatrin e pashe
  09-07-14 |17:56| koli: 3 vjet????me kujton mua kur ngela 4 vjet pa vajtur ne vlore
  09-07-14 |17:56| guri: koli do ta shikojme dhua
  09-07-14 |17:57| koli: do ta shikojme o guri mos e vri mendjen
  09-07-14 |17:57| tonivl: fitove ti koli 4-3 per ty..do te te qeras me nje :pije:
  09-07-14 |17:57| guri: une do nisem sote
  09-07-14 |17:58| koli: hahahahahaha o tunel je i madh,fitova 4-3,por edhe tani kam 1 vit qe skam vajtur ne vlore
  09-07-14 |17:58| guri: hahahaha
  09-07-14 |17:58| koli: O GURI DO VESH NE VLORE????
  09-07-14 |17:58| tonivl: o koli po ti ke fillur qe tani me :pije: ?? se nuk jam tuneli une :P
  09-07-14 |17:59| guri: koli dheti je ne vlor
  09-07-14 |17:59| koli: jo guri jam ne greqi
  09-07-14 |18:00| guri: koli po te jeshe ne vlor dovi
  09-07-14 |18:00| koli: hahahahahahaha toni :bravo:
  09-07-14 |18:00| koli: JO GURI SJAM NE VLORE
  09-07-14 |18:00| guri: gezuar :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije:
  09-07-14 |18:00| tonivl: o koli na se te ka marre malli «lidhje»
  09-07-14 |18:01| tonivl: :qesh2:
  09-07-14 |18:02| guri: toni tani pi raki llakaduti se e ke afer
  09-07-14 |18:03| koli: o toni,vallahi me ka marr malli se 1 vit kam pa kaluar andej,te shikoj tani kur te na behet mbare per te vajtur
  09-07-14 |18:03| guri: hahahahahahaha
  09-07-14 |18:04| koli: meri guri :shishe: :shishe: :shishe: :shishe: :shishe: :shishe: :shishe: :shishe: :shishe:
  09-07-14 |18:04| guri: koli prishet kopjutri
  09-07-14 |18:05| koli: nga se o guri?
  09-07-14 |18:05| guri: beje shaka
  09-07-14 |18:05| koli: aaaaaaaaaaaaa
  09-07-14 |18:06| guri: na shishet
  09-07-14 |18:06| koli: guri sa do fitojme neser se une e kam vene ne lloto ndeshjen
  09-07-14 |18:06| tonivl: thashe se ishe ne vlore o koli , te pinim ndonje birre.
  09-07-14 |18:06| koli: po jo o vlla,sjam ne vlore
  09-07-14 |18:06| tuneli: mirembrema, kush do e shikoj ndeshjen neser ne stadium?
  09-07-14 |18:06| guri: koli neser 1 - 1
  09-07-14 |18:07| tuneli: pse guri 1-1 apoo do lozim ne brojtje
  09-07-14 |18:07| koli: mirembrema tunel,vetem toni do jete ne stadium
  09-07-14 |18:08| koli: po pse o guri,do te me djegesh lloton????
  09-07-14 |18:08| tuneli: toni mos me bej karigen time pise se e kam porositur per vete
  09-07-14 |18:08| tuneli: klodi neser do e japesh ndeshjen?
  09-07-14 |18:09| guri: se ne shqiperi lozet shume baset
  09-07-14 |18:09| tonivl: pa merak tunel, pis ishin qe sot :D
  09-07-14 |18:09| koli: hahahaah toni
  09-07-14 |18:09| koli: o guri po nuk eshte me gjika por ezeli
  09-07-14 |18:09| tuneli: sjane pise jo si kane hequr plasmasin akoma
  09-07-14 |18:09| guri: laci e jepe supersporti
  09-07-14 |18:10| tuneli: e po mire , me mire lacin se shikojne edhe pamjet nga qyteti
  09-07-14 |18:10| guri: ka dor akoma gjika
  09-07-14 |18:10| tonivl: pis ishin tunel, njeren e pastrova une me xhinkse ..se vajta ne strevitje
  09-07-14 |18:11| koli: po pis do jene ore nga pluhuri,sot u vendosen ato
  09-07-14 |18:11| tuneli: do lozi ndonje nga keta te rinjte, e ardhur ne merkato/
  09-07-14 |18:11| guri: po flamutari se sejep super
  09-07-14 |18:12| tonivl: e or mire se nuk trembemi nga pluhuri ne,vlore eshte e mbushur me pluhur O.O
  09-07-14 |18:13| guri: o cuna iku vellai se jame ne pune kalovshit mire
  09-07-14 |18:13| koli: o tunel,vetem lika dhe muzaka si te ardhur,dhe ne nderim ata nga ballshi qe erdhen,nuk luan braziliani kurse hollandezi nuk eshte fare ne vlore
  09-07-14 |18:13| koli: ik o guri pune e mbare
  09-07-14 |18:13| tuneli: pluri ne kaq vite duke thuthur, eshte bere balte ne stomak
  09-07-14 |18:13| guri: neser nuke vete ne pune
  09-07-14 |18:14| tuneli: une veshtire e kame per neser ta shikoj, se djali me ka stervitje nga 18, 15 20
  09-07-14 |18:14| koli: o guri ca do u thuash ne pune jam me dhimbje koke??? :P
  09-07-14 |18:14| tonivl: une po iki tani se me pret darka pastaj xhirua..sa jete e veshtire ketu ne shqiperi mor aman :) neser une jam ne stadium, kush do nje birre le te vije :) :respekt:
  09-07-14 |18:14| tuneli: 18,15-20
  09-07-14 |18:15| koli: o toni po na i ben gixhili te keqen??????????????
  09-07-14 |18:15| tuneli: ik e tu befte mire
  09-07-14 |18:15| tonivl: :D :mirup:
  09-07-14 |18:16| koli: ik toni hallall,kalofsh mire :qesh2:
  09-07-14 |18:17| koli: ika edhe une,naten e mire,shikim te kendshem ne ndeshen holland-argjentine :mirup: :mirup: :mirup: :mirup:
  09-07-14 |18:19| tuneli: naten
  10-07-14 |6:57| webmaster: sot eshte mire te luajme mbrojtje te forte dhe te marrim nje barazim apo humbje minimale. le te jemi ne shtepi. ska rendesi qe te fitojme me se sben. duhet te mos lodhen shume per ndeshjen e radhes.
  10-07-14 |9:02| klodi1980: kue nuk do kete mundesi ta shikoj ne stadium apo para TV, ndeshja do jete live tek Flamurtari Channel
  10-07-14 |9:19| auloni: Faleminderit klodi. Flamurtari i ka te gjitha mundesite te administroje lojen duke pasur parasysh qe atyre u duhen 2 gola. Ka lojtare aty qe po te duan e qarkullojne topin sic duhet.
  10-07-14 |9:29| webmaster: tani jemi me te qete se ne ndeshjen e shkuar. keshtu qe mesfusha le te tregoje cfare di te beje.
  10-07-14 |10:41| koli: sapo fola me ezelin i thash qe e kam vene flamurtarin fitore ne lloto qe keshtu sot dua fitore,po zoti koli me tha ezeli,sot do fitojme te pakten 2-0,i thash po humbi flamurtari do me japesh ti 2000euro,ne vend me tha...
  10-07-14 |11:55| webmaster: te pakten ke bastin e fituar si do qe te dale
  10-07-14 |14:08| tuneli: ore lumsi ju qe do e shikoni , se une jam duke pare djalin ne stervitje, ishalla fitojme me ndonje rezultat te paster 4-0
  10-07-14 |14:26| webmaster: me mire mos te bejme shume gola. se do na mbivleresojne rumunet pastaj :)
  10-07-14 |14:46| tuneli: web kur tye mbivleresojne edhe tremben edhe nuk mendojne direkt te shtojne presion se tremben nga sulmi, kur nuk te vleresojne do kerkojne me ngulem golin per te patur me te lehte kualifikimin
  10-07-14 |15:04| koli: 2-0 pa frike fare,abilaliaj dhe lika 37 dhe 75 :)
  10-07-14 |16:17| edivlore: Pershendetje te gjitheve dhe me fitore sote.Ore koli po ti ngele duke i ndruar aifonet si mbreti grate na le dhe ne radhen te flasim me ezelin mbase kapim ndonje gje.Forca Flamurtari :daulle: dhe kete raki Llakatundi e kame per GURIN :gote: se do ti duhet pas ndeshjes.Fitore te paster duam sote
  10-07-14 |16:20| edivlore: Laci po fitoka 1-0 bravo
  10-07-14 |16:34| Vizitor_6403: pershendetje
  10-07-14 |16:35| Vizitor_6403: kushe e jepe flamurtarin
  10-07-14 |16:35| webmaster: vizion plus. flamurtarchannel.com
  10-07-14 |16:36| Vizitor_6403: cannel.com kutagjej
  10-07-14 |16:37| webmaster: shkruaj flamurtarichannel.com dhe hape faqen
  10-07-14 |16:38| webmaster: po te kap vizion plus apo tring sport news. e sheh dhe ne tv
  10-07-14 |16:39| webmaster: o guri. beji nje refresh faqes. ose futu e dil nga faqja jone sepse del si vizitor
  10-07-14 |16:43| webmaster: edhe 7 min e laci kualifikohet po mos te shenojne ata
  10-07-14 |16:43| koli: o edi po flas une o burri dheut dhe them ketu nuk e mbaj pervete,lere se me mua kane frike ata :D
  10-07-14 |16:44| webmaster: kete ndeshje nuk parashikoj shume tifoze. ndoshta me rumunet po.
  10-07-14 |16:45| koli: po nuk vajten sot,qe mund te fitojme do vejne me rumunet qe do humbasim dhe te thyejne stolat? :D
  10-07-14 |16:45| webmaster: po sot thone qe kot te veme. se kualifikohemi :)
  10-07-14 |16:46| koli: eeee,po duhet shijuar ky kualifikim
  10-07-14 |16:46| koli: nuk kualifikohemi edhe per dite
  10-07-14 |16:46| webmaster: po ik o se skemi leke. kot ky :P
  10-07-14 |16:47| koli: hahahah po lere kafen per sot dhe ti,mos pi
  10-07-14 |16:48| webmaster: une kafen nuk e pi fare :P
  10-07-14 |16:48| webmaster: nuk i le leket une te shoh flamurtarin si kualifikot. sikur me la mendja.. :qesh: :qesh:
  10-07-14 |16:48| koli: :ok: atehere mos pi biter
  10-07-14 |16:48| koli: hahahahahahha
  10-07-14 |16:49| koli: 1-1 laci
  10-07-14 |16:50| webmaster: oii..tipike shqiptare
  10-07-14 |16:50| webmaster: min 90
  10-07-14 |16:50| webmaster: futja kot edhe keta
  10-07-14 |16:50| webmaster: sikur e hoqi prape
  10-07-14 |16:51| koli: ueee,ne min 90+3
  10-07-14 |16:52| webmaster: lesh. e vuri prape. 1-1 . gol tersi. do skualifikohet laci me duket
  10-07-14 |16:52| koli: eeee tani,nuk i dihet,po hengren ndo1 tani,vk pastaj duhet te bej 2
  10-07-14 |16:54| koli: ore po ndeshjen e jep flam channel?
  10-07-14 |16:54| webmaster: ne kohen shtese prape vlen 2 goli jashte fushe?
  10-07-14 |16:54| webmaster: po. do ta jape. po ende ska filluar te vizioni dhe tring news
  10-07-14 |16:54| koli: ok
  10-07-14 |16:55| koli: me duket se po,nuk besoj se ka ndo1 ndryshim
  10-07-14 |16:56| Vizitor_6403: koli ku eshte me lete tashikoj
  10-07-14 |16:56| koli: guri ketu «lidhje»
  10-07-14 |16:57| koli: ca vk keta ore,mbas 1 minute e lidhen qe kishte filluar
  10-07-14 |16:58| Vizitor_6403: koli lidhje kueshte
  10-07-14 |16:59| webmaster: ee o koli.
  10-07-14 |16:59| webmaster: mire dhe kaq
  10-07-14 |16:59| koli: tamam
  10-07-14 |17:00| koli: paska goxha njerez
  10-07-14 |17:01| webmaster: aman. mua bosh me uket :)
  10-07-14 |17:02| koli: e shikojne nga sokol kushta :D
  10-07-14 |17:04| webmaster: laci paska pune sot
  10-07-14 |17:05| koli: hengri te 2?
  10-07-14 |17:06| webmaster: jo jo.por do luaje 2 ore ndeshje
  10-07-14 |17:06| koli: qejf te kene :qesh2:
  10-07-14 |17:07| webmaster: zeqiri ka rene shume. me hope eshte ky lojtar
  10-07-14 |17:09| koli: keshtu eshte me hope hope
  10-07-14 |17:09| webmaster: pjesa e pare 2 duket. e dyta me shume mundesi 1.
  10-07-14 |17:11| koli: 2/1 thua?
  10-07-14 |17:11| webmaster: keshtu duket. ata luajne ne presim
  10-07-14 |17:13| koli: 1-0 tani
  10-07-14 |17:14| webmaster: sduan ta fusin keta tanet. gjuajtje amatore e veliut
  10-07-14 |17:14| koli: ufja e francit
  10-07-14 |17:22| koli: filluan te vrasin legenat
  10-07-14 |17:22| guri: koli po ti ku e shikon
  10-07-14 |17:23| koli: «lidhje»
  10-07-14 |17:23| koli: ketu o guri
  10-07-14 |17:24| webmaster: loje koti fare
  10-07-14 |17:24| guri: koli nuke e kuptoj lidhje
  10-07-14 |17:25| koli: shtyp ketu o guri «lidhje»
  10-07-14 |17:25| webmaster: kliko tek lidhja o guri
  10-07-14 |17:26| webmaster: ose shkruaj flamurtarichanne.com/pc
  10-07-14 |17:26| webmaster: channel
  10-07-14 |17:26| koli: shpetuam
  10-07-14 |17:28| koli: uuueeeeeeeeeeee
  10-07-14 |17:29| webmaster: aksioni qe i bukur
  10-07-14 |17:32| koli: mbrojtjen e kemi problem
  10-07-14 |17:32| guri: koli e ape pek dhe pas e pret
  10-07-14 |17:32| webmaster: euu..une them 2 pjesa e pare
  10-07-14 |17:33| koli: jo ore jo 1/1 do vej po kam frike 1/2
  10-07-14 |17:34| guri: ore koli me dimo
  10-07-14 |17:37| koli: o guri shtyp ketu o vlla «lidhje» skam ca te them me
  10-07-14 |17:42| webmaster: une nuk kuptoj pse duhet te marrin kot kartona te verdhe
  10-07-14 |17:44| webmaster: kaloi laci
  10-07-14 |17:44| guri: koli shikoj pak e pret
  10-07-14 |17:44| koli: hallall laci
  10-07-14 |17:44| koli: o guri ste kuptoj ca thua
  10-07-14 |17:46| guri: e coj lidhje e ape pak pret
  10-07-14 |17:46| webmaster: gjithesesi. taktika mbrojtje kundersulm mire duket per sot
  10-07-14 |17:47| webmaster: te jene pak me te clodhur per ndeshjen tjeter
  10-07-14 |17:48| koli: o guri po te shtypesh aty,do e hapi ekranin prit pak
  10-07-14 |17:49| guri: e hap koli po e pret dhe se hape me
  10-07-14 |17:50| koli: ca te tregon,kur e hap?
  10-07-14 |17:50| guri: po tu tapret
  10-07-14 |17:51| koli: caa???
  10-07-14 |17:52| guri: posh tregon vizjon plus
  10-07-14 |17:53| Lore: mirembrema
  10-07-14 |17:53| Lore: sa eshte ndeshja
  10-07-14 |17:53| guri: tv shkel
  10-07-14 |17:53| koli: «lidhje» shtyp prape ketu
  10-07-14 |17:56| guri: flamurtari channel shtyp
  10-07-14 |17:57| koli: po
  10-07-14 |18:01| koli: keta tanet jane per 0-0,te mbajne
  10-07-14 |18:03| koli: i thoni muzakes qe ka limit fusha e futbollit
  10-07-14 |18:04| webmaster: po arritem 0-0 deri ne min e 70 me mire te fuse brazilianin dhe dy mesfushoret
  10-07-14 |18:04| koli: nuk e fut brazilianin ai,ka kaq dite qe e thote
  10-07-14 |18:05| koli: uuuuuueeeeeeeeeeeeeee
  10-07-14 |18:07| koli: bravo hajde edhe 1 tani e te frym syt
  10-07-14 |18:10| koli: me duket se iku kualifikimi "historik" dhe si gjithmon kualifikohemi dhe fitojme kupa neper gazeta
  10-07-14 |18:12| koli: 11111111111111111111111
  10-07-14 |18:12| koli: e anulloj legeni
  10-07-14 |18:18| koli: ore ku vajtet ju,apo pesuat gje
  10-07-14 |18:19| webmaster: do lajme bycen e femiut. pa keta e kane ne rregull :)
  10-07-14 |18:21| koli: keta tanet jane coroditur fare,rezik te bejne na nje autogol e te mbledhin mendjen
  10-07-14 |18:22| koli: fillaun te ikin super tifozat
  10-07-14 |18:26| koli: po ata trapet qe ikin nuk e din qe flamurtari kualifikohet edhe me rez 0-1
  10-07-14 |18:26| webmaster: mos kane marre vesh qe del 0-2 :)
  10-07-14 |18:27| koli: hahahah thua???
  10-07-14 |18:27| webmaster: e cuditshme qe ikin kaq shpejt
  10-07-14 |18:28| koli: o webo po u kualifikuam (qe nuk e shoh ne fakt) ku do vemi me kete ekip me rumunet???
  10-07-14 |18:29| webmaster: te shkojme te humbasim si brazili
  10-07-14 |18:29| koli: thash une,sioni ka pare ndeshjen brazil-gjermani
  10-07-14 |18:31| webmaster: po bie shume shi ne vlore. prandaj kane ikur ata
  10-07-14 |18:31| koli: ku vejne me 4 lojtar ne korner keta oree???
  10-07-14 |18:32| webmaster: e kemi luajtur vete 0-1 . sduhet te shenojme. ha ha.. sdi gje sionisi :P
  10-07-14 |18:32| koli: hahahah po vajti 0-2?
  10-07-14 |18:32| koli: :D
  10-07-14 |18:34| koli: pppppppppppfffffffffffffffffffffffff
  10-07-14 |18:34| koli: thash qe do benin autogol
  10-07-14 |18:35| tuneli: ored sa erdha une, 0-2 skane turpe
  10-07-14 |18:35| koli: 11111111111111111111111111111111111111111
  10-07-14 |18:36| koli: gooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllllllll
  10-07-14 |18:37| koli: parashikoj shtes loje :qesh2:
  10-07-14 |18:37| tuneli: kush beri golin
  10-07-14 |18:37| koli: shehaj
  10-07-14 |18:38| webmaster: si shtese. 3-1 kualifikohen ata
  10-07-14 |18:39| koli: po dale ore se jemi 1-2 akoma :D
  10-07-14 |18:40| tuneli: po me kete rezultat kualifikohemi ne
  10-07-14 |18:40| koli: po
  10-07-14 |18:42| koli: sa jane shtesat?
  10-07-14 |18:44| webmaster: iku sinjali
  10-07-14 |18:44| koli: ore ca pati kjo?????????
  10-07-14 |18:44| tuneli: pse e hoqi
  10-07-14 |18:44| webmaster: ha ha
  10-07-14 |18:44| koli: mbaroj????
  10-07-14 |18:45| Lore: ore ca m benri ky
  10-07-14 |18:45| tuneli: thone mbaroj
  10-07-14 |18:45| Lore: a u befsha ......me gjithe tv
  10-07-14 |18:46| koli: uuueeee si sna lane pak fundin te shikonim si "festuan" tanet
  10-07-14 |18:46| Lore: s'mjaftojne keta qe na e bene gjakun uje por duhet edhe tv
  10-07-14 |18:46| Lore: mbaroje ore ????????
  10-07-14 |18:46| koli: :nukdi: :nukdi: :nukdi: :nukdi:
  10-07-14 |18:47| guri: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije:
  10-07-14 |18:47| tuneli: laci eshte kualifikuar
  10-07-14 |18:47| Lore: ku i jep rezultatet online?
  10-07-14 |18:48| webmaster: mbaroi 1-2
  10-07-14 |18:49| webmaster: deshte te na bente me zemer idrizi. sa per emocione
  10-07-14 |18:49| tuneli: rini se kemi shpetuar mire
  10-07-14 |18:49| Lore: «lidhje»
  10-07-14 |18:50| Lore: shyqyr ja hodhm bythes
  10-07-14 |18:50| koli: i hengerte mortja se na ben me fixime
  10-07-14 |18:51| webmaster: ishte per emocion edhe show. realisht gjendja jone do duket ne ndeshjen e radhes
  10-07-14 |18:51| koli: ore po ku dreqin do vemi te luajme me rumunet ne,ata do na bejne te flasim me veten
  10-07-14 |18:51| tuneli: mu duken shume te lodhur per qa sa i pashe
  10-07-14 |18:52| tuneli: «lidhje»
  10-07-14 |18:54| webmaster: sot sna eci goli. rastet i krijua,. vetem ne fund patem fat
  10-07-14 |18:55| koli: me dogjen skedinen,javen e pare thash qe do e luaja 2 flamurtarin dhe per arsye personale nuk e luajta dhe sot qe e luajta ma "luajten" ata
  10-07-14 |18:59| webmaster: jo vlla. une nuk kam hedhur ndonjehere dhe skam per ta bere
  10-07-14 |19:00| webmaster: sot disa mezi leviznin ne fushe. shpresoj te kete qene taktike per mos tu lodhur. ndryshe e kemi keq punen
  10-07-14 |19:01| tuneli: po kuksi sa eshte?
  10-07-14 |19:01| tuneli: se deri tani ne edhe laci jemi ne turin e dyte
  10-07-14 |19:02| webmaster: 0-0 kukesi
  10-07-14 |19:09| tuneli: po e shikoj kuksin , qemali qenka bere si kenete
  10-07-14 |19:12| webmaster: kush e jep? atdhe .al?
  10-07-14 |19:12| tuneli: po tek 15
  10-07-14 |19:19| tuneli: spo e mare veshe cfare min eshte
  10-07-14 |19:22| webmaster: iku kukesi me duket
  10-07-14 |19:23| tuneli: po mbaroj
  10-07-14 |19:24| tuneli: doli , por kishin shume raste
  10-07-14 |19:25| tuneli: gjynaf, por ky eshte futbolli jone, kaq e kemi hapin
  10-07-14 |19:25| webmaster: edhe ne me lacin. mezi kaluam
  10-07-14 |19:26| tuneli: po neve qe e kishim fitoren qe andej, pse rezikuam kaq keq lozen? se une pashe vetem 10 min e fundit
  10-07-14 |19:31| webmaster: 2 jane gjerat. o e dinin qe do kualifikoheshin. ose nuk kane takat te vrapojne.
  10-07-14 |19:32| webmaster: gjithesesi per mua gjoka nuk po i leviz mire lojtaret ne fushe. duhet nje mendje me e pergatitur. se lojtaret nuk jane keq.
  11-07-14 |6:58| webmaster: shifni pak listen e lojtareve. keta do na sjellin verdalle «lidhje»
  11-07-14 |6:59| webmaster: blerjet duhet qe te pakten te ishin efektive per turin e dyte. 2 mbrojtesa dhe nje sulmues te ishin gati. keshtu qe. kot shpresojme per kualifikim.
  11-07-14 |7:00| koli: miremengjes webo
  11-07-14 |7:03| webmaster: miremengjes
  11-07-14 |7:03| koli: o webo pse kishe na nje shprese ti qe te kalojme petrolulat ne,ata do na i fusin para mbrapa jashte brenda,mos te them qe ne vlore do vijne me formacionin e 2,flamurtari ka probleme me mbrojtjen por edhe lika sikur spo na ben ndo1 gje te madhe deri tani,megjithate presim edhe shohim
  11-07-14 |7:04| webmaster: futbolli ka surpriza. mund mos te qellojne ne diten me te mire ata. ne analizojme gjendjen ne leter. pastaj ne fushe edhe kthehet bota permbys :)
  11-07-14 |7:08| koli: webo mire me kete qe thua,por me flamurtarin kjo gje nuk ndodh,gjoka duhet te mari skemen e kostarikes qe luante me 5-4-1 dhe me kundersulme te shpejta
  11-07-14 |7:09| webmaster: ore mos shif kostaricen se ata kane sulmuesa kundersulmi. kush vrapon nga tanet? po te kishim hollandezin qe dukej i shpejt. edhe mund ta besoja. gjithesesi mbrojtje dhe presing mesfushe ndoshta na ben pune.
  11-07-14 |7:11| koli: me rumunet do jete gati edhe braziliani,mire beri qe se futi dje,se po ta fuste i gjithe fajet do i drejtoheshin atij...
  11-07-14 |7:12| webmaster: ai ne mbrojtje do jete. po para kush do luaje? :)
  11-07-14 |7:13| webmaster: mua me vjen keq qe kemi mesfushore teknike dhe trajneri nuk di ti shfrytezoje.
  11-07-14 |7:14| koli: ata jane tere pordhe o webo,kjo gje vetem me flamurtarin ndodh te ishin ne na nje ekip tjeter do shikoje si do vepronin
  11-07-14 |7:15| webmaster: tani. po nuk i mblodhi dot as turku qe hedh leket. ca te themi ne.
  11-07-14 |7:15| koli: mos i shrkuaj nga 2 here te kuptoj se cfare shkruan :D
  11-07-14 |7:15| webmaster: po mos lexon ndonjeri me vone e skupton. pastaj une e fshij ate gabim :)
  11-07-14 |7:16| koli: hahahha,mos e vri mendjen.turku me kete loje qe do shikojne me rumunet do pataksen e do ikin me vrape qe ne pjesen e pare te ndeshjes
  11-07-14 |7:17| webmaster: edhe te pataksen ska gje te keqe. e keqja do ishte po mos te merrnin masat nese gjendja sdo jete e mire.
  11-07-14 |7:23| koli: pa firmosur sma ha mendja te marin masa,po firmosen aty ka cecua bicak :D
  11-07-14 |7:23| webmaster: nejse. sikur te jemi gati per vitin tjeter. mire do ishte.
  11-07-14 |7:25| koli: ja do bejne edhe 2 ndeshje "miqesore" do shplodhen nja 3 jave do marin edhe 1-2 lojtar do bejne miqesore me fierin dhe me lushnjen dhe do jene gati per ndeshjen e pare me teuten
  11-07-14 |7:26| webmaster: jo jo. e kam per vitin tjeter tamam une. :) nese luajme serisht per kupat e europes/
  11-07-14 |7:28| koli: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,po do luajme ca dreqin nuk do e zeme te pakten vendin e 3???
  11-07-14 |7:28| webmaster: ore te tretin nuk duhet ta diskutojme. une them qe te hyjme ne europe dhe te luajme me nivel te mire loje. jo si sivjet
  11-07-14 |7:32| koli: ca te them une o webo,flamurtari historikisht fiton pa u futur ne fushe,nxiten edhe nga tifozat edhe nga gazetaret,edhe thone me sionin do kualifikohemi,fituan ne gjeorgji dhe e bene fakt te kryer,dhe erdhen ketu desh e hengren,mire e kishte gjoka qe thoshte eshte e veshtire por disa ketu e benin pordhac,me petrolulin do u iki goja fare,qe keshtu webo me kedo qe te luajme keta tanet do fitojne ne llafe se ne fush u del bytha,sa per loje te nivelit te larte as mos te te shkoj ne mendje fare...futu luaj dhe po fitove mire po sfitove shqiptar jemi ska problem rendesi ka pjesemarja
  11-07-14 |7:33| webmaster: «lidhje»
  11-07-14 |7:34| webmaster: te shohim vizionin qe do te kene turqit. mbase edhe i ndryshojne gjerat. po s'patem nje trajner te pakten sa Lutaj. skemi per te bere gje.
  11-07-14 |7:36| koli: lutaj as te vjen me as e sjellin me me keto qe u bene,per mua te sjellin nje trajner gjerman qe ti shtrydhi mire e mire,ata kane mentalitet fituesi jo si keta tanet,te nxjerin buken e gojes
  11-07-14 |7:38| webmaster: lutaj e di qe nuk vjen me (edhe pse nuk i dihet). por te pakten te jete sa ai. per mua turqit lekun me te madh ta hedhin tek stafi, dhe maksimumi 3 lojtare qe bejne diference te madhe. pjesa tjeter le te jene vlonjate.
  11-07-14 |7:40| koli: turqit kane shume pune per te bere akoma,kane shume pune per te bere flamurtarin ekip futobolli se deri dje ishte nje "lagje" futbolli,por besoj me vitet qe do kalojne flamurtari do rritet,gjithmon nese do jene turqit ne vlore
  11-07-14 |7:41| webmaster: hajde per te mira. mbase behemi njehere.
  11-07-14 |7:43| koli: veshtire po nejse,ishalla nje rezultat i mire me petrolulet pa le te skualifikohemi,te pakten mos te degjenerohen ne rumani,te skualifikohen por jo te degjenerohen,qe besoj se flamurtari do ti veshtiresoj rumunet nuk do i lene si me sionin ne vlore
  11-07-14 |7:45| webmaster: po tu doje bytha ketyre. edhe kualifikohen. por sic the dhe ti. te pakten te dalim me nder. nje barazim apo fitore ne vlore. dhe le te kualifikohen ata me rezultatin e humbjes atje.
  11-07-14 |7:46| koli: petrolulja ka 78.838 fanse kurse flamurtari ka 89.960 fansa,qe keshtu dhe me petrolulat kalojme :D
  11-07-14 |7:47| webmaster: ha ha
  11-07-14 |7:48| koli: po sioni qe kishte 1000 :P
  11-07-14 |7:49| webmaster: i bie gola shumefish :P
  11-07-14 |7:50| koli: hahahaha,ore po ai leonidha curri rrone ka ndo1 ekip ai?
  11-07-14 |7:50| webmaster: boh. skam degjuar gje
  11-07-14 |7:52| koli: nejse gjoka duhet ti bej mire llogarit se po beri edhe sikur 2 barazime rradhazi ka ikur me vrape,megjithate une do doja te vinte ne vlore agim canaj
  11-07-14 |7:52| webmaster: vasili eshte si zevendes trajner. mos kalon ai si i pare kam pershtypje.
  11-07-14 |7:54| koli: dhe ai nuk do ishte keq
  11-07-14 |7:54| koli: nejse webo te pershsendes nga athina,me duhet te iki te bejme na nje pune e do flasim nga dreka :mirup:
  11-07-14 |7:54| webmaster: ok. pune te mbare e kalofsh mire
  11-07-14 |11:45| koli: deri dje po flisnim gjeorgjiance tek fb-ja e flamurtarit tani po flasim rumance,filluan te sharat,kjo faqe e flamurtarit eshte bere si e realit qe ka fansa nga gjithe bota :qesh2:
  11-07-14 |12:15| koli: po me ben dicka pershtypje me "tifozat specialista" te shqiperise,ata e kane iden e futbollit,e kane iden se ne futboll nuk fiton gjithmon me i miri,e kane iden se ne futboll mund te behen mbrekullirat nga me te ndryshme,e kane iden qe ekipet shqiptare mezi fitojne e mezi kalojne nje tur?????cjane keto budalleqra,flamurtari e bleu ne gjeorgji e shiti ne vlore,kaq shume force paska flamurtari sa mund te shesi e te bleji ndeshje sipas qejfit?u skualifikua kukesi,me gjithe respekt per kukesin dhe per ate super paraqitje qe beri vjet,sivjet nuk i deshi fati dhe u skualifikua dhe filluan specialistat te shanin lojtaret trajnerat presidentat dhe si gjithmon........e shiten,mesa degjova kukesi kishte shtyll ne fund,po te behej gol,do e kishte blere kukesi ndeshjen?po laci?????per mos tu dukur e bleu ne penallti ndeshjen?????????ca budalleqra jane keto o burri dheut,e shiti e bleu,duket e shitura dhe e blera.me duket se edhe federata braziliane e kishte luajtur ne lloto 7+ (po mos i thoni njeriut).flamurtari e kishte lene 0-1 por u be autogoli gabimisht dhe detyrimisht sioni na la gol ne fund,une mesa mbaj mend muzaka dhe abilaliaj kishin nga 1 rast te paster sa qe portieri i kapi topat ne castet e fundit,po ne qofse ishin futur ato gola ca do behej??????tani (une personalisht pres skualifikim te flamurtarit nga rumunet) ne qofse dhe ishalla do zoti nuk ndodh,flamurtari skualifikohet,atehere flamurtari do e kete shitur,ne rast se ishalla do zoti dhe ndodh flamurtari kalon turin,atehere flamurtari e bleu ndeshjen.A MUND TE NA THONI O SPECIALISTA SE KUR FLAMURTARI KA LUAJTUR 1 HERE NDERSHEM PA SHIT-BLERJE QE TA DIME EDHE NE...???
  11-07-14 |12:55| webmaster: une nuk jap dot mendim per asnje ndeshje. se tashme jane bere aq eksperta sa qe nuk kupton kur trukohet e kur jo. une kam thene qe ne fillim. nese eshte e vertete qe ne kemi paguar stadiumin per gjeorgjianet. atehere 100% e sigurte qe do kualifikoheshim ne. si, qysh tek. kete gje e dine drejtuesit e dy klubeve.
  11-07-14 |14:35| koli: o webo po ketu flasim per cdo ndeshje,sa here qe fiton flamurtari e bleu sa here qe humbet e shiti...une se mar vesh,keta njerez prandaj shikojne ndeshje per te thene e blene e shiten????
  11-07-14 |15:19| webmaster: Dyshimet jane dhe per ekipe te medha. Ky eshte efekti i llotarive. Nuk shifen me ndeshjet me syrin sportiv.
  11-07-14 |15:31| koli: o webo tani ti e kupton per ke flas une,per ata magjistaret e fb-se,por nejse e lire eshte fb-ja ca te duan shkruajne
  11-07-14 |15:32| koli: ore po ai braziliani si do futet direkt ne ndeshje me rumunet,pa luajtur asnjehere me flamurtarin,do ndihmoj ai apo do fusi edhe na nje autogol...????
  11-07-14 |15:39| webmaster: Sikur kane pershtypje te mira.mbase si mbrojtes,ska dhe aq nevoje te pershtatet me lojen
  11-07-14 |18:04| koli: o guri na thuaj na nje te re
  11-07-14 |18:41| Lore: «lidhje»
  11-07-14 |18:42| Lore: tani e karradhen petritlul, ti fusim 1 dru edhe mutus
  11-07-14 |18:52| webmaster: Do i bejme te flasin me vete :P
  11-07-14 |19:04| Lore: do i bejme qe tu shpetoje shurra ne breke nga frika :qesh:
  11-07-14 |19:04| koli: mbas ndeshjes do u japim petroluleve nga nje lule trendafili :qesh: :qesh: :qesh: :qesh:
  11-07-14 |19:09| Lore: do i fusim nje te rrahur edhe pastaj do u ngjisim 1 kenge te kompozuar nga petrit lulo _ OOOOOOlum si ti oooo pterolul pleshti !!!
  11-07-14 |19:12| Lore: sipas biografise se Adrian Mutu-s i ati tij qenka Mut Mutu :D
  12-07-14 |7:19| webmaster: Haha
  12-07-14 |15:47| koli: 250.000 euro shperblim ne rast se kalojne petrolulen
  12-07-14 |16:11| webmaster: U hap thesi. Ndoshta sepse dihet qe nuk e kalojme dot. :P
  12-07-14 |16:17| koli: hahahha normale,po ta luajne ne lloto do marin me shume :P
  12-07-14 |18:24| koli: ggggggoooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
  13-07-14 |8:47| koli: me sionin na can "menderen" me petrolulat spo bdihen fare,sja u kemi degjuar zerin.
  13-07-14 |10:36| Lore: «lidhje»
  13-07-14 |11:10| koli: ja fut kot idrizi me ndeshkime me largime me k@ari ne p!dh,mblidhe skuadren dhe jepi kurajo mos i pataks me kercenime e me budalleqra flamurtarin ke dhe jo barcelonen,nejse sigurt keto jane fjalime si fillim pune..kariko ekipin para rumunve dhe mos u ngatero me ndeshkime e largime
  13-07-14 |11:47| Lore: ndonje here duhet edhe tu shtrengosh dhembet. mire bene qe u bertet, sepse mos te kishe futur koken shehajdo me kakerisje keshtu mua ti kole :jojo: . leket edhe premiot i marrin ata, jane te mire ato llovet per te shitur pordhe larte e poshte, keshtu qe ai qe i derdh parate per skuadren, ka te drejten e tije qe te bertase edhe tua çoje shuuren lum nga frika
  13-07-14 |11:49| Lore: petrit lul eshte skuader e forte sepse vitet e fundit ka sposnor te mire qe investon, megjithate me pake inteligjence edhe mobilizim, mund te marrim edhe rezultat pozitiv
  13-07-14 |12:27| koli: lore,ne qofse humbasin apo barazojne ndeshjen e pare me teuten,jo tu bertasi por edhe kamzhikun pak e kane,po tani te bertasi ne europe qe si do qe te jete puna kaloj turin,asnjerit nuk i pelqeu humbja por jo me kercenime e largime,po me petrolulin qe do hane te pakten nja 3 gola ca do bej idrizi do i leri pa buke...natyrisht qe u duhet shtrenguar dhembet por atje ku duhet...dalsha i gabuar dhe ishalla fitojme ne rumani
  13-07-14 |15:08| tuneli: koli e ke gabim, ai ka te drejten e tije, se eshte presidenti, jo si disa qe sme do bytha mua edhe ske cfare bene,lojtaret po tallin bythen ne vlore, marin parat edhe ne fund te sezionit iken si dushku apo dikush tjeter, edhe kur flamurtari vjet ndodhi ne gjendje kome, te gjithe mercenaret iken, ndenjen ata qe kishin demtime, edhe ata qe deshen flamurtarin
  13-07-14 |15:09| tuneli: o vlonjat si je mire? ke bere ndonje gje?
  13-07-14 |17:21| Lore: Mos ta marrim me shume frike kete petrolulon se skuader çi fçesh eshte :S . po ta lozim ne mesfushe pa u ngjeshur ne zonen tone, edhe me ndonje kundersulem mund te bejme diçka.
  14-07-14 |9:18| koli: na mbaroj edhe boterori more aman me ca do e shtyjme kohen

  Vetëm anëtarët mund të shkruajnë, Regjistrohu ose kryej Login

H

A

P

 

C

H

A

T

I

N

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

IMAGE Shkëlqim Selami, apel turqve: Larg duart nga Flamurtari! Tërhiquni, nukj ka privatizim
Friday, 31 January 2014
Privatizimi i klubit të Flamurtarit duket se nuk do të jetë edhe aq i lehtë nga sa ishte menduar. Ish-presidenti i kuqezinjve, Shkëlqim Selami, aktualisht deputet në Kuvendin e Shqipërisë, gjatë një bisede ekskluzive për “Panorama...
IMAGE Ofertë 10 mijë euro në muaj, Curri e pranon: Po, kam hyrë në bisedime me Flamurtarin
Tuesday, 10 June 2014
Debatik Curri drejt transferimit te Fl amurtari. Nuk është thjesht një ëndërr e klubit vlonjat për të afruar lojtarë të Kombëtares shqiptare. Negociatat e drejtuesve duket se po shkojnë drejt konkretizimit të marrëveshjes, por për...
IMAGE Flamurtari me mungesa, Gjoka: Ia dalim
Wednesday, 07 May 2014
Trajneri i skuadrës vlonjate analizon ndeshjen me Tiranën dhe pret reagim: “Duhet ta administronim më mirë”Barazimi me Tiranën nuk ishte i duhuri për Flamurtarin. Ky rezultat ka lënë me ankth deri në fund të kampionatit skuadrën e...
IMAGE Zbardhet rikonstruksioni i stadiumit “Flamurtari”
Friday, 07 February 2014
Arkitektja italiane: “Vitin e ardhshëm do të nisin punimet. Ja si do të ndryshojë impianti i futbollit. Ndërhyrje edhe në Pallatin e Sportit”. Projekti ambicioz për rikonstruksionin e stadiumit të Vlorës, ka qenë në qendër të...
IMAGE Kushta “zbret në fushë”: Flamurtari fiton me fanelë
Saturday, 01 March 2014
Kur mbetet vetëm një ditë nga sfida e së dielës ndaj Tiranës, situata në kampin kuqezi është optimiste dhe mjaft entuziaste. Zanafilla e rivalitetit mes dy ekipeve ka nisur që në vitet 80-të, kur atëherë në të dyja kampet e skuadrave...
Gjoka: Fati dhe Shehaj na siguruan kualifikimin
11 Jul 2014 13:24 - webmasterGjoka: Fati dhe Shehaj na siguruan kualifikimin

Trajneri i Flamurtarit, Gjoka, u shpreh shumë i kënaqur që skuadra e tij arriti të kualifikohej për n2ë fazën tjetër të Europa Ligës. Trajneri pranoi se kualifikimi ishte disi me fat dhe deklaroi se lojtarët e tij mund të kishin bërë një paraqitje më të mirë duke e fituar ndeshjen. Gjoka ka pranuar se trashmë skuadra do të fillojë menjëherë përgatitjet për ndeshjen e fazë [ ... ]

Lexo...
Gjoka: I bllokojmë 3 lojtarë Sionit dhe ia dalim. Jemi të ofenduar nga sjellja e Currit
09 Jul 2014 07:17 - webmaster Gjoka: I bllokojmë 3 lojtarë Sionit dhe ia dalim. Jemi të ofenduar nga sjellja e Currit

Ernest Gjoka, trajneri i Flamurtarit, beson te kualifikimi për në turin e dytë të Ligës së Europës. Numri një i pankinës vlonjate, me gjithë besimin që ka për arritjen e suksesit në sfidën e së enjtes, thekson se i druhet tre lojtarëve te Sioni, teksa apelon për kujdes. Gjithashtu, Gjoka flet edhe për merkaton, ku pohon se janë të interesuar për një sulmues. Sa i përket çë [ ... ]

Lexo...
Gilman Lika: Nuk e prisja fitoren në Gjeorgji. Tashmë jemi ne favoritë për kualifikimin
08 Jul 2014 08:03 - webmaster Gilman Lika: Nuk e prisja fitoren në Gjeorgji. Tashmë jemi ne favoritë për kualifikimin

Gilman Lika nuk e kishte menduar se ndeshja e parë me Sionin do të përfundonte me fitoren e Flamurtarit, por parashikonte një barazim. Në një bisedë me “Panorama Sport”, mesfushori shkodran rrëfehet për emocionet që solli sfida në Gjeorgji, ku ai vulosi edhe fatin e ndeshjes. Edhe pse ekipi nuk ka arritur formën e tij më të mirë, sipas mesfushorit e ka bërë detyrën që i tako [ ... ]

Lexo...
Ardi Behari: Kthimit ndaj Sionit do jetë më i vështirë. Curri të tregohet i ndershëm me ne
07 Jul 2014 11:31 - webmaster Ardi Behari: Kthimit ndaj Sionit do jetë më i vështirë. Curri të tregohet i ndershëm me ne

Ardi Behari i bën thirrje Flamurtarit të qëndrojë larg euforisë për ndeshjen e kthimit kundër Sionit. Drejtori sportiv i kuqezinjve e shikon të vështirë këtë takim, ndaj dhe kërkon angazhimin maksimal të futbollistëve. Behari ndalet edhe te merkatoja, teksa ndien keqardhje për mënyrën e sjelljes së Debatik Currit. Nga ana tjetër, ai sqaron se holandezi Mashi do të mbërrijë s [ ... ]

Lexo...
Të tjera

Video Galeri