• Ndize - Fike Tingull Smilies Historia FAQ Kide Chat
  22-07-14 |19:23| tuneli: te blejne ndonje nga ne se i kemi me bollek
  22-07-14 |19:24| koli: lajmi i fundit:sinan idrizi interesohet per portierin e BATE-s
  22-07-14 |19:25| tuneli: ahahahahahha koli pse ka edhe gazan dhozhurash ne stadium
  22-07-14 |19:27| koli: po do kete ndo1 :D
  22-07-14 |19:27| tuneli: ajde se kroat eshte do i fuse edhe nje penallti ne fund edhe iku bate per lesh
  22-07-14 |19:28| koli: sa skandal keta te bates ore
  22-07-14 |19:29| koli: po te luaj keshtu flamurtari,do fitoj
  22-07-14 |19:31| tuneli: po te jete ekipi si bate thuaj
  22-07-14 |19:34| koli: 2-1 tani
  22-07-14 |19:34| webmaster: nuk e pashe ndeshjen e pare. tani kuptoj pse barazuan atje. bate qenka se besa e kavajes
  22-07-14 |19:42| koli: uuuuuuuuuuu ca humben keta oreee
  22-07-14 |19:44| webmaster: ketyre edhe vjet skuadra cope cope. dhe nuk arrijne te kualifikohen. une mendova se bate ishte e forte. nga komentet. por keta sqenkan as per superlige. skenderi po e con dem kualifikimin
  22-07-14 |19:46| koli: sa rota jane keta ore
  22-07-14 |19:46| koli: hahhahaha
  22-07-14 |19:47| webmaster: per faqe te zeze. do sihin kualifikuar sot.
  22-07-14 |19:50| koli: hera e pare (dhe e fundit besoj) qe me erdhi keq per skenderin sot
  22-07-14 |19:50| webmaster: te luante kunder petrolul skenderi. qe do 3-4 mbrojtesa per nje lojtar. as nuk i afrohesh portes rrezik. bate o bate. ca fati qe pate
  22-07-14 |19:51| tuneli: bate qenka si ekip luksemburgu
  22-07-14 |19:51| tuneli: si sna rane ne keta
  22-07-14 |19:52| webmaster: me gjithe mend Bate nuk ishte asgjekundi. nuk e di sa paska ecur ne kampionat atje. o rastesi qe ishin si pa qejf. ose kampionati atje qenka me cope se i yni
  22-07-14 |19:53| koli: 3.70 fitore e flamurtarit 1.65 fitore e leshit ne greqi
  22-07-14 |19:53| tuneli: po prandaj theme une, ne i vleresojme me shume se cduhet ekipet e vendeve te tjera
  22-07-14 |19:55| tuneli: po vije ti per flamurtarin se ne do fitojme, por kualifikimin veshtirer
  22-07-14 |19:56| koli: skenderi u skualifikua me koken larte,uroj qe edhe flamurtari te na bej te njejten gje,po u skualifikua te pakten me nder.une nje gje po parashikoj qe kampionati i ardhshem ne shqiperi do jete i forte,vetem mos vente dore duka qe ta dhjesi prape,naten e mire nga une e flasim neset
  22-07-14 |19:57| tuneli: naten
  22-07-14 |19:57| tuneli: ika edhe une
  23-07-14 |10:39| koli: nje zog kanarin me tha qe do fitojme 3-0......
  23-07-14 |11:11| webmaster: sidomos tani qe sdo luaje veliu. do jete mbrojtja me mire :)
  23-07-14 |11:22| koli: do luaj menderi :qesh:
  23-07-14 |12:00| webmaster: me sa pashe stolat jane te zinj. thjesht reflektonte drita e koqe lart e dukeshin si kaf :)
  23-07-14 |13:59| koli: kane dritat koqe? :qesh: :bravo:
  23-07-14 |14:20| webmaster: :duart: :duart:
  23-07-14 |14:26| koli: me humbjen 2-0 dhe flasin per kualifikim,pale te kishin dale 0-0 do e kishin bere fakt te kryer.
  23-07-14 |15:58| guri: :jepi: :jepi: :jepi: :jepi:
  23-07-14 |16:07| guri: moj rraki valle na ketale ti na kazani ma doshpirti mado zhani pije flamurtar kapedani
  23-07-14 |16:10| guri: forca flamurtar 3 - 0
  23-07-14 |18:32| tuneli: ore qe ekipet e tjera nuk jane me mire se ne kjpo dihet por qe ne i vleresojme shume edhe kjo eshte nje fakt po te nisemi se do lozim sikur eshte nje ekip kampionati do fitojme edhe pse mos te kualifikohemi
  24-07-14 |9:32| koli: hajde ta bejme edhe ndeshjen e sotme e ta heqim qafe per kete vit,vitin tjeter kismet te jemi mire,ore si pretendojne keta tani te bejne kthimin e rezultatit kur mungojne veliu dhe abilaliaj,hajde per veliun edhe sma ndjen shume,se shume ndeshje kemi fituar edhe pa te,po ne sulm ke do veme kur skemi abilaliajn????
  24-07-14 |11:17| webmaster: do luajme me 5 mesfushore. do bejme namin. 2 gola zequa dhe nje telushi. se kur ja kap mire telos. nga mezi i fushes shenon
  24-07-14 |11:36| webmaster: mungesa e veliut me ben te mendoje ne nje fitore te mundshme tonen. jo kualifikim.
  24-07-14 |11:36| webmaster: 1-0 a 2-1 per ne mund te dalim sot
  24-07-14 |11:46| koli: kualifikimin nuk e pres te them te drejten,por uroj qe te jene aq te motivuar sa deklarojne neper gazeta
  24-07-14 |12:36| guri: ore cuna mose i umni shpresa se ne do fitojme me rezulltat 3 - 0 dhe forca flamurtari
  24-07-14 |12:37| webmaster: do futesh vete ti guri qe te behet ndonje gol?? :P
  24-07-14 |12:39| guri: do beje shejaj dhe muzaka
  24-07-14 |12:39| webmaster: do luaje braziliani ne mbrojtje sot
  24-07-14 |12:39| webmaster: «lidhje»
  24-07-14 |12:39| guri: 2 gola shejaj dhe nje muzaka
  24-07-14 |12:41| webmaster: do e fusesh shehajn qe min e pare o guri?
  24-07-14 |12:43| guri: psejo se eshte djale 20 vjece
  24-07-14 |12:43| webmaster: ai ndeshjet per europe i qan. shenon
  24-07-14 |12:45| guri: ka she nuar gjidhe mone shehaj
  24-07-14 |12:45| webmaster: mbase na i ben dy sot. pastaj te veje si te veje
  24-07-14 |12:46| guri: shehaj tafuti qeder sujmus
  24-07-14 |12:47| webmaster: po ashtu do jete. do kete nga krahet gilmanin dhe muzaken
  24-07-14 |12:47| guri: ika ne pune dhe do vi ne ora 8
  24-07-14 |12:48| webmaster: kalofsh mire
  24-07-14 |14:14| koli: ore psei jap qepur gjokes keta,sa here qe humbet flamurtari e pyesin,a do japesh doreheqje?????mos duan ta marin ata vendin e gjokes apo kane ndo1 trajner tjeter me te mire???
  24-07-14 |14:15| webmaster: po dicka dine. do kete dale ndonje llaf. se po i ristrukturua skuadra. edhe trajneri me shume mundesi do ndryshoje
  24-07-14 |14:17| koli: une do ti beja kontrate 5-vjecare gjokes,gjoka e meriton ate qe beri vjet gjoka sdo e bente asnje trajner tjeter ne shqiperi?????apo mos valle u blen te gjitha ndeshje dhe gjoka ishte sa per sy e faqe????
  24-07-14 |14:17| webmaster: pikerisht. ajo e dyta me shume mundesi :)
  24-07-14 |14:18| koli: ishte sa per sy e faqe thua...?
  24-07-14 |14:18| webmaster: mua sinqerisht flamurtari sme ka bindur ne asnje ndeshje.
  24-07-14 |14:18| webmaster: loje teper e pa organizuar. taktika vetem per humbje topi praktikisht.
  24-07-14 |14:19| webmaster: qe kur ka qene muca, e deri tani. flamurtari shume pak ka ndryshuar ne zhvillimin e ndeshjeve
  24-07-14 |14:19| koli: une e kam shkruajtur shume here me keto probleme qe kishte flamurtari me lojtar qe paguheshin 100mij lek ne muaj,nuk duhej pretenduar me shume
  24-07-14 |14:20| webmaster: per me pare nuk pretendonim shume. tani besoj se eshte legjitime.
  24-07-14 |14:21| koli: tani jane te detyruar te fitojne nuk u falet...te gjitha i kane,te gjitha i kane bere,ca u eshte kerkuar e kane patur,tani futuni dhe luftoni
  24-07-14 |14:21| webmaster: sikur vetem per premion ta benin
  24-07-14 |14:22| koli: 250.000 ne greqi qe eshte kampionati 100 here me i mire jane harruar keto premio
  24-07-14 |14:23| webmaster: ndoshta kaq e larte sepse edhe drejtuesin dine se sa takat kane keta. po u kualifikuan. shume mire. do marrin ato leke qe jep uefa per kalimin e turit.
  24-07-14 |14:24| koli: sot do fitojme,ja vertetimi :D «lidhje»
  24-07-14 |14:24| webmaster: ha ha.
  24-07-14 |14:24| webmaster: fitoren 90% e kemi. kualifikimin vetm 1 %
  24-07-14 |14:25| koli: thua te fitojme 1-0 sa per sy e faqe? :D
  24-07-14 |14:25| webmaster: ose 2-1
  24-07-14 |14:26| koli: ose 3-1
  24-07-14 |14:26| webmaster: golin e pare e shenojne ata. keta do marrin kurajo se gjithcka ka perfunduar. dhe do luajne me mire duke shenuar 2.
  24-07-14 |14:26| koli: po doli 3-1 rrezik te shkarkojne trajnerin e petroleshit
  24-07-14 |14:26| webmaster: ika njehere une. degjoheni me vone
  24-07-14 |14:27| koli: shendet dhe une per te ikur jam,klm
  24-07-14 |14:43| jeno: suksese cuna sot na nderoni me nje kualifikim
  24-07-14 |16:46| webmaster: Pac doren e mbare u Guri...
  24-07-14 |16:48| koli: gggoooooooooooollllllllllllllllllllllllll
  24-07-14 |16:49| guri: :pije:
  24-07-14 |16:51| koli: uuuuuuuuuuuuu ca rastiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  24-07-14 |17:04| koli: me shume vrull e kane nisur
  24-07-14 |17:18| webmaster: Ky lena dhe ne ndeshjen e kaluar iberi ca gafa ne mesfushen tone
  24-07-14 |17:18| koli: si sot
  24-07-14 |17:18| webmaster: E kemi problem ta luajme topin thjeshte
  24-07-14 |17:19| webmaster: Do hame gol
  24-07-14 |17:19| koli: gati 0-1
  24-07-14 |17:20| koli: ore ne fituam apo humbem 2-0 atje se nuk po kuptoj pse po mbrohemi
  24-07-14 |17:21| webmaster: Skemi takat joo. Po e beme nje gol. Muzaka ska kapur top.as gilmani
  24-07-14 |17:21| tuneli: sa dobet e jane
  24-07-14 |17:22| webmaster: Smbajme topin as per gjysme aksioni
  24-07-14 |17:23| tuneli: legenat lozin sikur jane pa buke
  24-07-14 |17:23| koli: ai albin nuk luan,siduket e ka mbyllur me flamurtarin
  24-07-14 |17:25| tuneli: ahahahahaha muzaka
  24-07-14 |17:27| tuneli: sa peshkohen keta tanet, me keto kornet
  24-07-14 |17:30| koli: mire ky mendez
  24-07-14 |17:33| koli: i nderroj shallvarot lena
  24-07-14 |17:33| webmaster: Albin eshte ne stol
  24-07-14 |17:34| koli: e ka mbyllur me flamurtarin prandaj nuk luan
  24-07-14 |17:35| webmaster: Mbase .
  24-07-14 |17:35| webmaster: E beri lena
  24-07-14 |17:36| tuneli: bravo lena
  24-07-14 |17:36| webmaster: Te vazhdojme si keto 5 min.jemi mire fare
  24-07-14 |17:39| tuneli: 1-1
  24-07-14 |17:39| koli: uuuueeeeeeeeeeeeeeeeee
  24-07-14 |17:41| koli: 3 gola te ngrena kote fare oreeee
  24-07-14 |17:45| tuneli: turp
  24-07-14 |17:45| koli: duhej mbajtur ore kjo 1-0 ata do stresoheshin fare pastaj
  24-07-14 |17:46| tuneli: koli sjemi gje slozim dy pasa bashke
  24-07-14 |17:47| koli: nuk mund te them qe ishin keq,por mund ta mbanin 1-0
  24-07-14 |17:56| webmaster: Lena beri gabim ne mbrojtje
  24-07-14 |17:57| webmaster: Ne vuajme edhe nga indiferenca e mesfushes ne fasen mbrojtese
  24-07-14 |17:57| koli: ai gol ishte skandal fare oreee
  24-07-14 |17:57| koli: ashtu si e lane ata dhe une e beja
  24-07-14 |17:58| webmaster: Gjynaf.
  24-07-14 |18:00| koli: mase fitojne te pakten ore edhe sikur 2-1 per te thene
  24-07-14 |18:03| tuneli: zeqiri ecen shume i lodhur
  24-07-14 |18:05| koli: po vjen era 2-1
  24-07-14 |18:12| tuneli: koli po iku era
  24-07-14 |18:13| koli: :qesh2: :qesh2: :qesh2: :qesh2:
  24-07-14 |18:17| tuneli: muzaka ben kalimin edhe e dhjet
  24-07-14 |18:20| tuneli: lejdi ne vend te shehaj
  24-07-14 |18:20| koli: licajn per ca e do ky tani ore???
  24-07-14 |18:22| koli: ke do ve ne sulm ky ore???
  24-07-14 |18:22| tuneli: per gol
  24-07-14 |18:25| tuneli: per mua te dale zequa. ska fuqi
  24-07-14 |18:28| koli: uuuuuuueeeeeeeeeeeeeeeeee
  24-07-14 |18:34| tuneli: lena ka patur nja 10 raste
  24-07-14 |18:38| koli: do na i lene 2-1
  24-07-14 |18:38| tuneli: ahahahah e bene vete ne
  24-07-14 |18:40| tuneli: e kemi zakon nga fundi
  24-07-14 |18:44| koli: kemi kohe per 5 gola
  24-07-14 |18:45| tuneli: ahahahahah per 6 do thoje
  24-07-14 |18:45| koli: hhaha po me fal
  24-07-14 |18:46| tuneli: une zeqon do e leja ne stol humbet topin edhe ri seshte luftarak
  24-07-14 |18:47| koli: kjo ndeshja me kujton flamurtari-besa 1-4
  24-07-14 |18:48| tuneli: keta sikur lozin ne plazhe te vjeter
  24-07-14 |18:51| koli: sot do behen shume valixhe gati
  24-07-14 |18:55| tuneli: do behen? sikur jane bere kontratat
  24-07-14 |18:55| koli: asnje nuk ka firmosur,ndoshta pritej ndeshja e sotme
  24-07-14 |18:56| tuneli: pse sthua ata qe jane per dasem e kane rrugen e lire
  24-07-14 |18:57| koli: te gjithe per dasem jane ata
  24-07-14 |18:58| vlonjat: Ckemi çuna? Unë nuk e pashë fare ndeshjen sepse lexova gazetat që thoshin këta do kualifikohemi dhe thashë kjo është ndeshje kot, do fitoj Flamurtari 5:0, çe do ta shikosh? Si gjithnjë Flamurtari fiton me llafe. Mesa duket këdo të kenë mbi kokë njësoj janë. Mora vesh që klubi i ka bërë ofertë Messi-it, e sfidoi Barcelonën sponsori turk, donte ti blinte dhe Iniestën por ata nuk pranuan dhe pse paratë ishin shumë më tepër se Barcelona, por nuk pranuan nga infrastruktura, punë Shqipërie vari lesht. Se ka fajin klubi këtu, e ka fajin Messi që nuk e di nga bir Flamurtari se po ta dinte do ikte në Argjentinë direkt ti rrinte sa më larg.
  24-07-14 |19:00| vlonjat: Nuk e di çdo bëhet më vonë por deri tani vetëm pordhë me rigon. Do blejmë atë do blejmë këtë, nuk na vjen se ja Shqipëria është keq. Nqs. është keq Shqipëria dhe turku ka kaq shumë lekë le të blej gallatasarain, pse çmendonte turku se ishte mirë Shqipëria, po të ishte mirë nuk e linte njeri turkun të blinte gjë se e blinte amerikani skuadrën.
  24-07-14 |19:02| webmaster: perfundimisht keshtu nuk bindim. kam frike se dhe per kampionat nuk do jemi mire. sot vetem 5 min e golit te pare kemi luajtur mire. e pastaj cdo gje ishte e vaket. mendez nuk ishte keq edhe pse beri nje gabim. eshte i qete dhe i sakte shpesh here. normal qe sdo jete perfekt. ndryshe luante te reali.
  24-07-14 |19:05| webmaster: me duket se jemi gabuar kur kemi thene qe skemi mbrojtje. mbrojtja calon. por behet 0 kur mesfusha nuk ndihmon fare. keshtu qe edhe aty duhen bere ndryshime cilesore
  24-07-14 |19:06| vlonjat: Llafe dhe vetëm llafe deri tani, asnjë plan afatgjatë, turqit akoma nuk kanë marrë zyrtarisht administrimin e klubit sepse për privatizim të presin dhe nja 10 vjetë edhe atëherë nëse i mbushet mëndje ndonjë kokëkrisuri atje lart që të bëj diçka për sportin. Por llafet tek Flamurtari nuk më pëlqejnë. Kanë para turqit? Ti hedhin atëherë dhe jo të mburren me llafe, investimi do bërë tek fushat e stërvitjes, pa ai stadiumi ska për tu bërë kurrë. Pastaj do blerë lojtarë dhe jo Messi por të kesh një skuadër të thjeshtë me lojtarë të panjohur dhe të arrish në grupet e ligës së kampioneve apo europa ligë atëherë lojtarët më me emër kërkojnë vetë të vijnë në Vlorë. E para që duhet një zëdhënës shtypi se më është bërë Behari si i shtëpisë, e lexoj përditë nëpër gazeta. Që këtu të filloj klubi i madh. Zëdhënësi mos të lejoj njeri të flasin lart e poshtë kot së koti. Një njeri tip psikologu që ti mësoj lojtarëve që japin intervista në gazeta se lanë nam, 80% të gazetave e mbush Flamurtari me llafe, pastaj vijnë skuadrat e tjera.
  24-07-14 |19:09| tuneli: mos u merzit vlonjat, se ne e dime, qe jane te lodhur
  24-07-14 |19:09| webmaster: gabohesh. se nga llafet ne kuptojme nese do itojme apo humbim. sa here thone do fitojme. dihet se do humbasim. dhe e kunderta. me sionin e kishim me frike. dhe fituam. me keta pothuajse skishim shanse realisht, por ne gazete do benim namin. dhe si perfundim humbem.
  24-07-14 |19:09| vlonjat: Këta thoshin se do kualifikoheshin, ose do ta provonin. Le të mbajnë përgjegjësi tani. Unë prisja një 0-4, kështu që për mua mirë kanë dalë se bën edhe një gol. Nqs. vazhdohet me këtë kulturë drejtimi atëherë Flamurtari zë vëndin e 8-të vitin tjetër. Të marrin shembull nga Skënderbeu që e shajmë aq shumë, me bate borisov u skualifikua vetëm nga goli në fushë kundërshtare apo sdo të thotë gjë kjo se ne kemi fituar nja 50 vjet para me Barcelonën dhe jemi më të mirët.
  24-07-14 |19:09| webmaster: ca te lodhur o tunel. licaj smbante dot topin neper kembe. zeqiri del xhiro. muzaka do te beje gol nga vija fundore.
  24-07-14 |19:10| webmaster: dhe nje muaj fillon kampionati. keshtu qe me sa shoh. edhe kete sezon sbehet fjale per 2 vendet e para.
  24-07-14 |19:10| webmaster: edhe yje te blejme. sdel koha per pergatitje
  24-07-14 |19:11| webmaster: une sot e prisja humbjen ose fitore tonen minimale. por ama loja le per te deshiruar shpesh here.
  24-07-14 |19:11| webmaster: sduam spektalel. loje te thjeshte.
  24-07-14 |19:11| vlonjat: Nuk po mërzitem, vetëm nuk kam shkruar sepse prisja fundin, dhe me gjeorgjanët fituan atje, u kualifikuan me brekë nëpër këmbë në Vlorë. Ca mut skuadre do të shkoj më tutje kur nuk fiton dot në vlorë me një skuadër që ka fituar jashtë. Vetëm llafe, sikur janë gra
  24-07-14 |19:12| webmaster: tani. me mire te skualifikoheshim tani. se me vone kush e di si vente :)
  24-07-14 |19:13| vlonjat: Po pse webmaster nga llafet kuptohet një skuadër kur fiton apo humbet apo nga fusha. Ik ore se lanë nam vetëm të dalin në foto dhe tv me këkën me xhel e të rrahin gjoksin janë
  24-07-14 |19:13| tuneli: une fola me gjiken per nje lojtare qe ta kete ender flamurtari por akoma skane ndermend per merkato, edhe ai ishte shkodran metaj shqiptare hollandeze shikojeni ne google
  24-07-14 |19:14| vlonjat: ore doje nuk doje ti të skualifikon tjetri, jo se u skualifikuam vetë ne, më vonë nuk ta jep mundësinë fare rumuni të kalosh turin.
  24-07-14 |19:15| webmaster: gjithesesi per turkon mos te ankohemi. nuk i hedh leket me thase pa marre ne dore skuadren. keshtu qe per momentin mire dhe kaq do thosha une
  24-07-14 |19:15| vlonjat: Po nuk të është përgjigjur Gjika se e ka në dorë turku tani hahahah, prandaj Gjika nuk di gjë më fare e ka lënë stafetën :qesh:
  24-07-14 |19:16| tuneli: po slidhem dote me idrizin une se skam as tel as mail
  24-07-14 |19:16| tuneli: kam frike se edhe gjoka do iki
  24-07-14 |19:17| vlonjat: po ça mirë dhe kaq? Deri tani nuk është bërë asgjë. Unë ankohem për vete, pse? Po ja nqs. do e kishte seriozisht turku kishte thënë, nesër dua skuadrën në administrim se unë pasnesër marr skuadër tjetër se nuk më plasi për ju, po dhe turku thotë ja se dhe pak dhe do venë gjërat në vënd, dmth si ta ketë vlonjati si ta marri biznesi turk njësoj qënka, nuk ndryshon shumë mentaliteti
  24-07-14 |19:19| webmaster: po nuk ndryshoi stafi. normal qe njelloj ka per te mbetur
  24-07-14 |19:21| tuneli: ore ne nuk jemi popull qe te kuptojme se sote gjerat e mira behen duke dhene mundesin, ne jemi popull qe duam te vjedhim nga te gjitha anet, ne kemi dy kryesore ne klub edhe asnjehere sbehen nje mendje
  24-07-14 |19:21| vlonjat: Idrizin e ke në facebook shkruaji atje. Unë besoj se Idrizi dhe Gjika janë një, kështu që nqs. nuk ndryshon diçka rrënjësisht në ditët e ardhshme, Flamurtari si vjet o jetë, do kap vëndin e 3-të po smë la federata, pastaj kartonin për Dukën e ngrë më lart se të tjerët. Kur them se do ndryshuar rrënjësisht ditët e ardhshme, nuk e kam fjalën të ndryshohet vitin tjetër jo, por që nesër, apo maksimumi pasnesër që e hëna të na gjej skuadër tjetër
  24-07-14 |19:23| webmaster: sa shume kerkon edhe ti. :) ne me premio 250000 bem loje medioker. merre me mend te vinte 50 ai.
  24-07-14 |19:24| vlonjat: Idrizi qënka tifoz edhe ai, shumë mirë, po bën diçka të mirë dhe po flet për shumë gjëra të mira. Puna nuk bëhet me llafe dhe të thuash prisni, edhe Bashkia prisni thoshte, për të pritur është pritur boll, kur do ndryshim mund të ndryshosh kur të duash nqs. me të vërtetë llafet për paratë që duan të hedhin turqit tek Flamurtari janë të vërteta.
  24-07-14 |19:27| webmaster: ne flasim ketej sepse nuk jemi te interesuarit direkt. keshtu qe gjerat realisht nuk i dime. te presim deri ne perfundim te merkatos. aty pastaj do duket vertet e ardhmja e flamurtarit. dhe do kuptojme nese perseri do vazhdohet me llafe apo jo
  24-07-14 |19:28| vlonjat: Më vjen keq me ju, pse reale ishte premio, dhe kjo me llafe? Ska pse të ketë premio për një skuadër, ajo e ka detyrë të fitoj sepse futbollistat marrin paratë, nuk duhet të fitojnë kur të marrin premio. Pastaj nëse kalonte Flamurtari këtë tur unë do ti jepja 1 milion euro premio, se e dija që nuk kalonte kurrë turin, ja kështu është dhe ajo premio e vendosur. Llafet janë fukarallëk, me punë ngrihet skuadra jo duke u krekosur gazetave se unë jam ashtu e kështu, tregoje në fushë kush je, si ti që je president i klubit si ai që është pastrues stolash që si fut një llastik me ujë të paktën një herë në vit, ngjitet fara e Festimit tek stoli dhe vitin tjetër po e lau shiu ikën vetë. Le ti lën llafet nga nesër e të fillojnë punën
  24-07-14 |19:30| webmaster: «lidhje»
  24-07-14 |19:30| tuneli: sa i dergova sinanit nje leter, tashti se di do pres, po me ktheu pergjigje
  24-07-14 |19:30| webmaster: une kete dyshim e pashe nga amatorizmi i pesimit te golave.
  24-07-14 |19:32| webmaster: kot nuk hante ne nje tavoline gjika me drejtuesit e petrolulushit
  24-07-14 |19:32| tuneli: jemi bere ekip legen po te jete vertet kjo
  24-07-14 |19:32| webmaster: nuk ndryshon shume nga ne dhe rumania
  24-07-14 |19:33| webmaster: tunel. nese kjo eshte bere sepse skemi takat te kalojme. jam dakort. me mire fut ca leke ne xhep. do shqetesohesha nese petrolul do ishte kollaj i kalueshem dhe ne te fiksonim ndeshjen.
  24-07-14 |19:34| tuneli: po pse ore tere jeten keshtu do bejne keta lergenat
  24-07-14 |19:35| webmaster: vete e kemi fajin. 1, qe shkojme ne stadium. dhe 2, qe luajme lloto.
  24-07-14 |19:35| tuneli: web akoma se kuptoni qe ekipet e rumanise nuk jane aq larte sa mendohet, une pashe ekipin e groningenit, qe lozi jashte 0-0 edhe humbi brenda 2-1, re ajax, feenoord, psv, edhe ishte 99% kualifikimi edhe u eleminua
  24-07-14 |19:36| vlonjat: Ai që shet e blen ndeshje, shet e blen dhe fytyrën e tij si president i Flamurtarit edhe stemën dhe historinë e Flamurtarit si skuadër. Dmth. nqs. kjo është e ardhmja atëherë nuk është aspak ndryshe nga e shkuara. Nesër unë do të shikoj kush është e ardhmja, nqs. skuadra vazhdon kështu atëherë e ardhmja = të shkuarën
  24-07-14 |19:36| tuneli: ne skemi me shpirt per futboll ne kemi mendjen te bejme me shume para
  24-07-14 |19:37| webmaster: iku futbolli.
  24-07-14 |19:37| webmaster: ka vite qe na ka lene shendene
  24-07-14 |19:37| tuneli: po jemi ne budallenjte qe vrasim trurin
  24-07-14 |19:37| webmaster: por sic te thashe. pranoj trukim kur di qe nuk kualifikohem dot. edhe pse per tifozet kjo eshte shume e keqe. por te pakten te dijne ta mbajne sekrete dhe mos te dallohet ne fushen e lojes.
  24-07-14 |19:39| tuneli: kete vite vlora do kete shume probleme, se edhe ekipet e tjera jane forcuar shume
  24-07-14 |19:39| vlonjat: po vari lesht futbollit nqs. është edhe me administrimin e ri e njëjta gjë. Pse futbollista janë ata që ja marr unë me vrap ore. Po tja merrje Sokol Kushtës me vrap të hante të gjallë nga inati se kishte sedër dhe jo të fliste në gazeta po nga inati e nga turpi nuk fliste 6 muaj në gazeta.
  24-07-14 |19:40| webmaster: hajde se me e mira do behet. pas 20 viteve
  24-07-14 |19:40| webmaster: :)
  24-07-14 |19:40| tuneli: vlonjat zeqiri humbiste topin edhe rinte shikonte, ti thua kushta, keta edhe latifin se marin dote me vrape
  24-07-14 |19:40| vlonjat: o webmaster po ça thua ore të keqen, po nga e di ti që nuk kualifikohesh dot, si mund ta dish? I bie që ata të Flamurtarit të 1980-tës ti linin të gjitha ndeshjet se nuk kualifikoheshin dot
  24-07-14 |19:41| tuneli: web une nje gje se kuptoj, kur mere ne dy kualifikime 400 000 € pse duhet ta shesesh lojen? pse sthua me kaq leke heq shume shpenezime te klubit
  24-07-14 |19:41| webmaster: atehere nuk kishte lloto :) . pastaj kush nuk i di kapacitetet e ekipit te tij tani.
  24-07-14 |19:42| vlonjat: Tani të bëj Memushi vrapë me Zeqirin ja kalon, tani në këtë moshë që ka Memushi. Ik ore varja se do bythë futbolli jo llafe si këta tanët.
  24-07-14 |19:42| tuneli: vlonjat si po kalon ti mire? po deshe dil ketej nga une xhiro
  24-07-14 |19:43| webmaster: sic te thashe tunel. asnjeri prej nesh qe ne fillim nuk i ka shkuar ne mendje se do i kalonim. keshtu qe edhe klubi e di sa se mbajne lojtaret. nuk do shume.mjafton nje krahasim page per te kuptar nivelin.
  24-07-14 |19:43| tuneli: ore e dini ju qe ne shqiperi pagat jane me larte se ne disa vende, edhe me te larta se ne disa klube hollandeze
  24-07-14 |19:44| vlonjat: mirë tunel, mbase më vonë shihemi, të kalojnë edhe ca muaj :respekt: Ti mirë je, çdo gjë ok?
  24-07-14 |19:44| tuneli: po neser dita e fundit ne pune edhe mare pushimet
  24-07-14 |19:45| webmaster: ika une cuna. te blej nja dy lojtare per te henen. se i do vlonjati ne fushe :) :) :P
  24-07-14 |19:45| tuneli: ketij djalit qe loze futboll ketu ne rumani i dhane 4000 edhe premiot, edhe ai nuk pranoj se eshte njesoj si tek ekipi qe loze
  24-07-14 |19:45| webmaster: guri na zhgenjeu sot
  24-07-14 |19:45| webmaster: naten
  24-07-14 |19:46| tuneli: naten
  24-07-14 |19:46| tuneli: guri eshte bere per te vrare veten
  24-07-14 |19:46| vlonjat: akoma o webo, po pse ça mendon ti se pagat Barcelona i kishte sa Flamurtari në vitet 80-të? Pse lojtarët e Barcelonës konserva peshku hanin? Është shpirti i garës dhe sedra që i ka humbur vlonjatit që bëjnë diferencën, as llotot, asgjë tjetër nuk e bën diferencën. Mos të flasim për rrogat e futbollistëve tanë pastaj, se as 1 milion lekë të vjetra në muaj nuk meritojnë
  24-07-14 |19:46| vlonjat: Natën webo natën, kalofsh mirë
  24-07-14 |19:47| vlonjat: Pushime të mbara tunel :)
  24-07-14 |19:48| vlonjat: Guri kur të shikoj rezultatin do ti fus një litër raki e do vij në vete, nesër nga pasditja do zgjohet :duart:
  24-07-14 |19:50| vlonjat: Ika dhe unë Tunel. Hajde më një Flamurtar tjetër nesër se po të vazhdoj kështu kur të më thonë më kë je tifoz do ti fus ndonjë emër nga kampionati i qipros e hajd me shëndet :qesh:
  24-07-14 |19:50| vlonjat: Natën e mirë
  24-07-14 |19:51| tuneli: naten
  25-07-14 |9:54| koli: vertet kemi futboll amator,vertet kemi probleme te medhaja ne futboll,por lojtaret e flamurtarit nuk e justifikuan e te qenit futbollista profesionist,mos te harojme se pjesa me e madhe e lojtarve kane luajtur jashte,po te marim shembull mbrojtesin daglas dje,gjate gjithe lojes luajti bukur,,nje gabim i vogel ne fund dhe hengrem golin,keto gabime nuk u falen,idrizi ne qofse do vertet qe ta shikoj flamurtarin larte,gjeja e pare qe duhet te bej eshte seleksionimi nga brenda ekipit,pastaj te mari lojtar,dhe mire do bej mos te kerkoj lojtar nga ekipe qe vijne 10 shkalle me larte se ne se ska per ti ardhur njeri pavarsisht se leket nuk u mungojne,jane shume gjera te tjera,pastaj dhe jo me kote idrizi nuk u ka bere kontrate lojtarve se dihej qe priteshin rezultatet e ndeshjeve.sa per gjoken une do thoja ti japin edhe nje shance tjeter sepse pak a shume ka bere pune,ne qofse duan te nderojne trajner atehere le te sjellin nje trajner gjerman qe kerkon disiplin te forte...
  25-07-14 |9:56| koli: edhe tek tabela e njoftimeve ndrojeni nga flamurtari-teuta ne flamurtari-skenderbeu se luhet superkupa njehere pastaj kampionati
  25-07-14 |9:57| koli: aaaaa,se desh harruam me jete te gjate ta kete rama,zaho djalin!!!!!(pak emra kishte zaho gjeti ta quaj O.O )
  25-07-14 |11:32| webmaster: ik aman me gjithe skenderbeun. :bum:
  25-07-14 |15:05| koli: ca ke me skenderin o web,sepse luan tamam me shpirt ne europe dhe keta tanet luajne sa per sy e faqe????ketu e ke hallin apo ngaqe ka lojtar qe luajne per fanellen dh marin kampionatin???se gjika nuk thoshte prisni se do vijne keta super lojtar por i merte na i bente surpriza kurse turku ka 2 muaj qe na thote do vijne superlojtar tek flamurtari e deri tani kane ardhur gerxho,meto dhe I.lika kali i ngordhur 35-vjecar...akoma presim superlojtaret qe kane 2 muaj qe na kane premtuar...do vij nga kombetarja kroate,gjermane,italiane,suedeze,truke,afrikane e breziliane......gjika i merte pa llafe,turku po flet dhe spo shohim gje akoma....u rofshin milionat qe kane,per 10 dite eshte superkupa dhe 20 dite fillon kampionati,kur do vijne kur do testohen kur do behen miqesoret,thjesht kur??????????
  25-07-14 |20:38| vlonjat: Ju lutem shume, 5 veta qe kane mbetur ketu mos te fluturojme me presh dhe ne si ata te facebook se e shita cel dhe kompjuterin mos te futem me ne internet fare. Atyre ne fb ju ka hyre preshi i ka dale nga goja, nuk e di si nuk i pengon per te fluturuar po varja ata e dine qe ndiejne kenaqesi.
  25-07-14 |20:42| vlonjat: Propozoj qe emrin Flota Kuqezi dhe pse e kemi krijuàr ne ta heqim fare se kete emer ne stadium e paskan mare ca te degjeneruar qe as shqipen nuk e dine mire. Sot floten kuqezi e perfaqesojne ca alabake prandaj une besoj se duhet te hiqet qe nga ketu. Le ta gezojne ata te stadiit se na moren emrin por jo mendimet dhe sjelljet. Atyre u pelqen preshi le ta mbajne brenda gjithe diten. Mua me intereson qe asnje lidhje te mos kem me ata dhe kaq.
  25-07-14 |20:45| vlonjat: E dini ju qe po filloj te besoj te tjeret une qe thone se vlonjatet e kane gjoksin vrime. Qe tani te tjereve do ti them nuk jam nga Vlora po nga fshati. Keta bythq. te degjenerojne emrin, emrin e nje qyteti te tere.
  25-07-14 |20:49| vlonjat: Erdhi turku te na mesonte ne ca ishte profesionalizmi apo do ti mesojme ne ndonje gje. Ca do na mesoj ne turu se nje koke kemi por deri tani vlonjatet i kane mesuar turkut "si te mburret sa me shume dhe mos te bej asgje nga ato qe thote". Mesuandhe turqit si te rrahin gjoksin me duket.
  25-07-14 |20:51| vlonjat: Nja ca vlonjate qe do lexojne cfare kam shkruar do thone : ky nuk qenka vlonjat, te me hane rroc. se une jam vlonjati dhe ata jane dobica kushedi se te kujt
  25-07-14 |20:56| vlonjat: @koli ti shkruan mesazhe te gjata kot. Hap word apo notes ne kompjuterin tend dhe shkruaji te gjitha dhe dergoi ne faqe. Je me aktivi ne kete faqe, di te shkruash, mund te shkruash nje artikull, ka shume per te shkruar. Kur te kem pak kohe edhe une do shkruaj dicka se me ka ardhur ne maj te hundes me keta matrapaze qe shesin dhe bythen e tyre per dy leke
  26-07-14 |8:58| webmaster: ne ketu sbesoj se ka qe flututojne. te pakten nga komentet kjo kuptohet. kritikat dhe deshirat normal qe do shprehen. madje edhe ne facebook ka shume qe kritikojne. ti mo u merr me drejtuesit e grupeve. por me ata qe komentojne. ne nje mendje sbehen dot te gjithe.
  26-07-14 |8:59| webmaster: jam dakort per shkeputjen e emrit te tifozerise flotakuqezi. realisht nuk na perket fare dhe nuk na perfaqeson asnje. te mbetemi skflamurtari ku cdo tifoz te shprehe mendimet si te doje.
  26-07-14 |9:02| webmaster: per drejtuesit e rinj une kam mendimin se duhen lene deri sa te marrin tamam klubin ne dore. nuk eshte e drejte tu biem me spate kur ata sapo kane ardhur dhe per momentin thjesht po investojne pa patur letra ne xhep. kemi duruar ata te vjetrit disa vite. nuk na kushton gje ta bejme deri ne janar te pakten me keta te rinjte. jemi ne qe themi gjithmone se te besh skuader do kohe, perkushtim e profeionalizem. prandaj pikerisht ne nuk duhet te pretendojme qe turqit te bejne ndryshime sa hap e mbyll syte.
  26-07-14 |9:03| webmaster: mjafton te jap nje shembull konkret.nje kompani kur blihet nga nje tjeter, nuk hiqen nga puna te gjithe. procedurat nuk ndryshojne menjehere. punonjes te rinj nuk blihen menjehere.ambjentet e punes nuk mbarojne rikonstruksionin brenda javes. apo ambjentet e reja nuk behen per 2 muaj. keshtu edhe puna e flamurtarit.
  26-07-14 |9:05| webmaster: per sa i perket lajmeve dhe fjaleve. edhe ketu mendoj se nuk duhet ekzagjeruar. deri tani jane shprehur deshira dhe jane bere mundime per blerje te mira. shume emra lojtaresh kane dale pasi kane mbaruar diskutimet dhe eshte thene qe nuk jane arritur akorde. per te tjere ne nuk dime gje fare se me ke po kontaktohet. lajmet qe hidhen neper gazeta e facebook prape se prape te vakta jane.
  26-07-14 |9:06| webmaster: kritika ime eshte me shume per intervistat e sportisteve, dhe stafit ne lidhje me ndeshjet. aty po qe nuk duhen llafe por fakte. aty mos te fluturojme kot.
  26-07-14 |12:11| koli: o vlonjat nuk ke pse nevrikosesh,sa vjet kemi ne qe shikojme kete katandi e kete mavri tek flamurtari?-dhe kulmi ishte para 4 vjetesh qe ishim 8 pike para skenderbeut dhe cuditerisht u gjendem me 10 pike mbrapa,kush na i kishte fajin?duka qe ja dha skenderbeut,skenderbeu qe blinte ndeshjet,flamurtari qe nuk fitonte dot,flamurtari qe shiste ndeshjet,gjika qe akuzonte dhe kercenonte dhe cuditerisht nuk beri asgje...???kete durim do bejme edhe tani sepse nuk kemi rruge tjeter,erdhen turqit,mireseerdhen,por mua me vjen inat se kane 2 muaj qe thone do bejme super ekip,me ke do e bej???sot gazeta sportekspres titulli "FLAMURTARI GALAKTIKE" mbas 20 minutash dolen "pronaret" e fb-se dhe thane nuk ekziston dicka e tille,vetem sa do vijne 2-3 lojtar.tani kush tallet me ne?gazeta,fb-istat,idrizi????thjesht do rime te presim,sepse skemi rruge tjeter
  26-07-14 |12:14| koli: sa per fb-istat i nderuar vlonjat as mos u mer,une personalisht nuk shkruaj asnjehere ose hajde 1 here ne 5 muaj dhe ate koment mbas 1 ore e fshij prape,atje jane vetem kalamaqer per te hequr stresin e shkolles apo te punes dhe shfryhen atje,nuk e kane iden e kuptimit,nejse nuk mund tia u ndalojme,80% jane per tu shfryre 20% shkruajne gjera qe ka lezet ti lexosh,une pervete nuk merem,thjesht lexoj se ca shkruajne edhe kaq....
  26-07-14 |12:16| koli: sa per mesazhet qe shkruaj kot te gjata,jam dakort me ty,nuk tallem,por a ja vlen te hap word apo notes per te shkruajtur...???une ca kam e them ketu,dhe do vij dita dhe ora qe do dergoj artikuj.dhe faleminderit qe shkruan se di te shkruaj se kjo do te thote se nuk shkruaj kote ne ajer...
  26-07-14 |12:33| vlonjat: E do koli, un fb i hedh nje sy nje here ne 5dite dhe vetem keto gjera lexoj.
  26-07-14 |12:36| vlonjat: Nuk dua ti bien ne qafe Sinanit se akoma nuk e ka mare klubin por ama nje qe akoma nuk e ka marre klubin nuk mund te flasi ashtu. Te thote qe nuk kemi infrasktukture sikur nuk e dinte kete. Keto jane lojra te kota qe me kohen do duket sa te kota jane.
  26-07-14 |12:56| vlonjat: Grupi ne fb flet ne mer te sinanit keshtu qe ose ti ndalojne ose te pranojne kritikat qe tani sepse ato qe thone ne fb nqs jane te njejtat mendime te klubit atehere nuk di cte them. Keta kur humbasin, pasi jane hapur bythesh gjithe javen qe do kualifikohen, humbasin ne Vlore dhe dalin e na thone nuk kishim fat. As trajneri as drejtuesi as kapiteni nuk mbajne pike pergjegjesie per fjalet qe kane thene me para. Klubi i futbollit nuk eshte as parti politike e as trampoline per tu hedhur te perqafosh nje parti. Jane bere te gjithe lango, nuk doli nje burre qe ti dali zot tamam klubit por kush te mburret me shume. Ik ore aman se me hapen barkun te gjithe. Me vjen turp ti them njerezve se jam nga Vlora se do nje ore ti shpjegosh se kush jane vlonjatet. Me falni per gabimet drejtshkrimore por shkruaj nga cel dhe do durim te madh :)
  26-07-14 |15:41| koli: mocka tek vllaznia,ngushellime vllaznis uroj te hapi syt para firmes.....
  27-07-14 |8:32| webmaster: Nikola komazec duket se eshte i yni. Neyoutube,perkampionatin tone ja vlen deri diku.per europe si veshtire
  27-07-14 |8:32| koli: dale o web
  27-07-14 |8:32| koli: «lidhje»
  27-07-14 |8:33| webmaster: Se shpejti pa donator :)
  27-07-14 |8:35| webmaster: Burokracite sbesoj te prishin dhe aq pune. Thjesht vonesa per ristrukturim
  27-07-14 |8:36| koli: dje e kishin per serbin edhe gazetat mbas 1 ore dolen ne fb dhe thane nuk ekziston ky lajm,ska asnje serb per flamurtarin dhe sot cuditerisht eshte gati i joni,gazeta dje flamurtari galaktike,sot rezikojne lojtaret jane pakontrata,turqit pa privatizimin sben asgje.....jam i sigurt mbas 30 min do dalin padronat e fb dhe do thone ska asnje problem ;) :)
  27-07-14 |8:37| webmaster: Merret vesh aty
  27-07-14 |8:41| koli: jo per gje po gaqe ska per tu bere asgje,dhe do tallet gjithe shqiperia me ne pastaj,atje ku do ishim galaktik do behem buke me gjalp :qesh2:
  27-07-14 |10:45| webmaster: Sinani duket shume i vendosur per projektin e Flamurtarit. Koha le ta tregoje kete. Ne fatkeqesisht gjithmone do dyshojme, sepse keshtu na ka rritur ky vend i felliqur.
  27-07-14 |11:27| koli: pavarsisht shakarave apo dyshimeve tona,jam i sigurt se sinani do e bej flamurtarin,dhe jo me kote gjika ja ka besuar ketij njeriu ekipin,se ata nuk e duan me pak se ne,me ndryshimin se ata e kane si bisnes dhe ne e kemi per kenaqesi fundjavore dhe ata e kane per perdite.por une dua ne qofse z.sinan idrizi na lexon edhe ne ketu,te dali nje here te vetme e te flasi hapur se cfare ka ne mendje te bej me flamurtarin,duke na shkruar se do behet super ekip e do marim kampionate kjo gje nuk me thote gje,dua te na shpjegoj projektin e tij.e dime qe ai do e bej flamurtarin e dim qe do vij dita dhe ne ta shikojme flamurtarin kampion,por te thote 2 fjale per tifozat jo per mediat...dhe ai e di vete sesa here qe do humbasi flamurtari do kritikohet,tifozat e flamurtarit nuk jane me sjellshmit ne keto raste...megjithate duhet ti kemi besim sinanit dhe tuqve dhe jo me kote kane filluar te hedhin lek duke rregulluar ate katrahur qe quhet stadium....dhe 1 gje tjeter,nuk kerkojme te marim champions leage-un as europa leage,por te pakten jo te vemi ne ndeshjen e 2 dhe te hame nje thes me gola...qe jam i sigurt se sinani do ta eliminoj edhe kete gje...duhet te presim por edhe ata te nxitojne pak!!!!
  27-07-14 |11:32| webmaster: per kampionat na mjaftojne 3-4 blerje. ama nese pretendojme per europe. me vjen keq te them. por gjysma e lojtareve duhen zevendesuar. se me keta edhe te gjen belaja. me keto bastet e llotot nuk dime nese nje lojtar nuk eshte mire nga pergatitja apo nga llotoja.
  27-07-14 |11:33| webmaster: te marrin 3-4 te huaj me peshe. dhe disa lojtare te mire shqiptare. ndoshta edhe te kombetares. sikur 5 lojtare te kombetares te luajne te flamurtari. 100% e sigurte edhe performanca e vete kombetares do te ndryshoje sa do pak per mire.
  27-07-14 |11:34| koli: do prihen edhe llotot o webo nga idrizi o webo,nuk do i le me ashtu si i linte gjika,do i thote po do lloto shko dhe ri tek llotot jo ketu,jam i sigurt qe idrizi po e kapi ndo1 me lloto do e gjej belaja,ne qofse pastaj e bejne te gjithe bashke tjeter gje kjo
  27-07-14 |11:36| webmaster: ne skuadren tone besoj se ka klane. prandaj qe kur u futem ne superlige serisht. qe atehere kane mbetur aty dhe duken sikur jane zoter. kjo gje duhet te eliminohet sa me pare.
  27-07-14 |11:39| koli: webo idrizi do bej ndryshime te papara,sdo kete me djali i filanit nipi i fistekut,jam i sigurt mbas gjokes trajner ata do sjellin trajner te huaj,sa per perforcime per mendimin tim flamurtari ka nevoj per te pakten 2 mbrojtesa sidomos qendermbrojtes dhe 1 sulmus tjeter,shehaj eshte vetem per 15 minutat e fundit,mesfushen e kane seshte nevoj per nderhyrje..biles edhe portierin ta shikojn pak se deri tani lika spo ben ndo1 paraqitje per te qene
  27-07-14 |11:41| webmaster: koli. mesfusha per mua nuk eshte mire. dhe me vjen keq se kemi lojtare me potencial. mesfushe i them asaj kur ishte edhe Roshi. qe edhe une te isha sulmues atehere, do beja gola. faza e mbrojtjes ne mesfushe eshte pothuajse 0.
  27-07-14 |11:44| koli: nuk eshte mire webo sepse e the vet me larte,ka klane,zeqiri luan me hope,kur nuk luan zeqiri nuk ecen ekipi,lenes ose i kane rene pendet ose eshte merzitur 5 vjet ne vlore,kemi lojtaret me te mire te shqiperise me liken,muzaken,zeqirin,lenen,telushi,ata luajn kur u do b*a dhe jo kur ka nevoj ekipi,e pe me kukesin ne finale,skalonte miza,e ke pare ndeshjet e tjera,llenge llenge
  27-07-14 |11:46| webmaster: prandaj thashe qe me vjen keq se kane potencial dhe aftesi. nese per dengla nga disiplina e munguar vazhdojne te luajne me hope. atehere te jepen ne huazim apo te merren te tjere.
  27-07-14 |11:49| koli: nuk ka nevoj te jepen huazim dhe nuk ke ku te gjesh ne shqiperi te tille lojtar,por duhet qe stafi tu mbledhi rripin lojtarve,ca ka me shume skenderbeu se flamurtari qe luajne futboll???
  27-07-14 |11:51| webmaster: pikerisht disiplina :)
  27-07-14 |12:31| Lore: çdo gje ishte e parashikuar. stafi dhe skuadra kishin objektivin te kalonin vetem 1 turn edhe ashtu ndodhi. turi i dyte realisht na perballi me 1 skuader me te forte nga fuqite tona, edhe pse mund te benim diçka me te mire. realisht kaloj skuadra qe e meritonte, prandaj ky kapitull per ne u mbyll, le te planifikojme sezonin e ardhshem me syrin largpames edhe per sezone te tjere. me sa po kuptoj, ngerçi eshte ne çeshtjen e aksioneve edhe tek kontrata bashki-donatore turq. nese kjo gje do realizohej me sukses, kemi ndonje shans, perndryshe me sybet. sa per ndershmeri, seriozitet edhe burreri, jane cilesi qe jane zhdukur prej vitesh ne çfradolloj qoshi te shqiperise, jo me ne futboll qe jane bere me te shplare se te tjeret
  27-07-14 |20:40| vlonjat: Te vjen keq qe donatoret tek Flamurtari kane hedhur gjithe ate investim dhe nuk kane nje leter ne dore. si mund te punohet ne kete menyre? A eshte normale qe keshilli bashkiak mos te mblidhet per dicka kaq te rendesishme per Vloren. Turp, perseri tregojme se dime vetem te flasim e mos te kryejme pune
  27-07-14 |20:47| vlonjat: Lexova qe kontrata me turqit do te jete vetem dy vjet. Nuk me duket normale dhe logjike, ata thone se do privatizohet flamurtari me tender pas dy vjetesh? Gabojne shume, ata te bashkise kane cdo gje ne dore dhe nuk po e japin Flamurtarin ne perdorim, si mund te flasin ata per privatizim kur nuk eshte kompetence e tyre por e shtetit dhe parlamentit shqiptar? Si mund te flasin ata per dy vjet kur kjo ceshtje mund te doj edhe 20 vjet? Nuk eshte cudi me rritmet qe po ecen Shqiperia. Turqit duhet ta marrin skuadren deri ne privatizim. Le te jete ky me tender dhe pse besoj se nuk eshte logjike qe dikush te investioj 5 apo 10 vjet tek Flamurtari dhe pastaj te futet ne tender njesoj si te tjeret qe nuk kane dhene kontribut.
  27-07-14 |20:50| vlonjat: Kontrata duhet te jete afatgjate dhe bashkia nuk duhet ta zgjasi procesin. Nese kontrata eshte afatshkurter ata donatore nuk mund te punojne lirisht e te bejne dicka per te ardhmen. Nuk mund te jene kaq driteshkurter njerezit e bashkise.
  27-07-14 |21:15| vlonjat: I bashkohem mesazhit te Kolit. Le te dale Idrizi ne tv kombetar dhe te sqaroj situaten ku ndodhet Flamurtari. Nje fillim i ri nuk duhet te jete nje vazhdim i te vjetrit. Tifozet kane shume fjale, fundja per fjale jane tifozet por klubi ne kete fillim te ri duhet te jete serioz. Gazetat perdite shkruajne lajme qe kundershtojne njera tjetren dhe Flamurtari nuk i kundershton njehere e mire keto. Me vjen keq ta them se eshte fillimi dhe per Idrizin me kete qe ka bere duhet te themi vec fjale te mira, por nese eshte i sigurt qe kete jave do te marri me letra drejtimin e klubit le te dali me dore te hekurt qe tani dhe gazetaret ti pergenjeshtroj, gjithashtu per mua eshte e pafalshme qe nje grup ne rretin social facebook te shkruaj ne emer te Idrizit, jo sepse shkruan por per ato qe shkruan. Nese me te vertete ne fb flitet ne ate menyre ne emer te Idrizit me dijenine e Idrizit dhe miratimin e tij atehere le ta gezojne Flamurtarin e ri.
  28-07-14 |7:49| webmaster: mos te ngaterrojme facebook me idrizin. nuk eshte faqe zyrtare e klubit. aty vetem sa kalojme informacione te sakta dhe te verteta. krahasuar kjo me gazetat. mos te pretedojme qe klubi te beje deklara neper gazeta me pergenjeshtrime. gazetat po japin lajme e intervista pa kontaktuar asnje person. jane hartime kafenesh dhe prandaj klubi u ka hequr vizen.
  28-07-14 |7:53| webmaster: lidhur me kontraten e turqve. ende sdime gje. gazeta thote qe do kohe privatizimi. kurse ne facebbok thone qe me 31 flamurtari privatizohet. eshte e kote te komentojme ketu ku nuk kemi asnje informacion zyrtar apo te vertete. nuk dime asnje kusht kontrate. nuk dime nese vertet procedura mbaron me 31 apo pas dy vitesh. di te them ama qe, nese eshte e vertete qe do menaxhohet 2 vite e pastaj privatizim. une si financiator, nuk jam aq budalla qe te jape leket per kete periudhe. dhe ne fund te futen dhe te tjere ne gare per flamurtarin. ne kete rast. o dihet me siguri qe sdo marre pjese asnje tjeter dhe me se sben i kalon turkut. ose ka dicka qe vine ere dhe pas dy vitesh turku mund te na leje shendene.
  28-07-14 |10:45| koli: une prandaj them qe te dali sinani e te na sqaroj lidhur me keto gjera,se tjeter gazeta tjeter fb-ja e tyre..
  28-07-14 |10:49| koli: po dale nje second,turqit jane apo do jene vetem per dy vjet????po pastaj ca do behet apo bertsim kote ne vetem per 2 vjet,hajde se i marim te gjitha keto 2 vjet me kupa e sterkupa po pastaj do na thahen prape syte per nje kupe????
  28-07-14 |11:00| webmaster: 2 vjet thone qe eshte periudhe vetem administrimi. pasta kalon ne privatizim.
  28-07-14 |11:03| koli: po pastaj pse thone qe po nuk u privatizua ekipi ska kontrata,kur kjo dashka 2 vjet???
  28-07-14 |11:09| webmaster: ketu qendron disinformimi dhe amatorizmi i gazetave. edhe shkruajne qe privatizihet per dy vjet. dhe ne te njejten kohe qe nuk firmosen kontrata me lojtaret po nuk u privatizua. kupton ti se ku jetojme ne???
  28-07-14 |11:10| koli: ne jetojme atje ku sduhet jetuar,ne nje fare menyre....lere kete
  28-07-14 |11:14| webmaster: sic te thashe. ketu kemi gazetat qe duan te shesin. dhe drejtues qe ende nuk vendosin pikat mbi i .
  28-07-14 |11:14| koli: cfare behet andej nga fb-ja o burri dheut,meret sinani dhe gjika me tifozat jo pse e shkruajte kete jo pse e shkruajte ate,ata jane njerez qe kane mbi kurriz nje ekip te tere se cfare do shkruaj nje tifoz eshte e drejta e tij,nga casti qe tifozi nuk shan apo ofendon ne emer te personit atehere ska pse nderhyn,po te doja gjika sinani gjoka turku te flasin e te nderhyjne mbi ceshtjen e ekipit dhe te ardhmen e saj....tifozi eshte llapaqen e 1 i pelqen 5 nuk i pelqejne....
  28-07-14 |11:16| webmaster: nejse. kur shofin qe abuzohet edhe mund te nderhyjne. por pse nuk e bejne kete ne media televizive, por ne facebook. kjo gje sme pelqen.
  28-07-14 |11:18| webmaster: gjithesesi. tashme politika e shume fusha te jetes kane kaluar ne social network. te gjithe aty po komunikojne. keshtu bejne edhe keta.
  28-07-14 |11:19| webmaster: une sinqerisht preferoj reagimin e tyre ne facebook. se sa shtremberimet qe behen neper gazeta
  28-07-14 |11:24| vlonjat: Reagimi ne facebook eshte personal perderisa nuk e pasqyron media. Nuk eshte bete asnje reagim ne facebook qe te behet lajm dhe ta pasqyroj media. Kjo i bie qe une qe nuk kam fb nuk duhet te marr vesh se cpo ndodh tek flamurtari. Ne duam te dijme vetem se cila eshte e ardhmja se te tashmen dhe te shkuaren e njohim. Nese na thone te presim ok, por sa do presim, nje jave apo nje vit
  28-07-14 |11:25| webmaster: tani. sipas historise se ketyre muajve. gjithcka mbetet te procedurat e privatizimit. u tha se do ndiqej shembulli i tiranes. i bie qe do vihen shume shpejt ne praktike. ndoshta edhe prandaj deklarojne daten 31 si fundin e privatizimit.
  28-07-14 |11:27| vlonjat: Nqs ka shtremberime neper gazeta keto i di mire dhe klubi dhe behen te perbashketa. Ndryshe gazetari dhe gazeta paditen dhe falimentojne per shumen qe duhet te paguajne. Vete flasin me gazetaret pastaj nuk iu pelqen qe titullin e vendos gazeta si te doj. Te tyret jane edhe gazetat dhe gazetaret, ti lene pordhet dhe mburrjet dhe te ndertojne te ardhmen
  28-07-14 |11:31| webmaster: nuk u jep me njeri interviste gazetave. sidomos asaj qe jep lajmet e bujshme. cdo here shkruajne ne emer te te tjereve pa u dheni njeri intervsite. nga burimet e sigurta te brenshme e deklarojne lajmin per cdo artikull.
  28-07-14 |11:33| vlonjat: Nuk ka privatizim. Ka vetem administrim. Ngaterrohet privatizimi me administrimin. Provatizimin e sportit duhet ta bej me ligj te posacem parlamenti dhe bashkia e vlores nuk ka se si te flase per privatizim kur ajo nuk i perket asaj. Badhkia eshte e vogel per te bere dicka kaq te madhe prandaj ta japi klubin ne administrim pa skadence dhe ne baze te viteve qe administrohet te kete te drejte i pari ta privatizoj ai qe e administron e ka derdhur para per flamurtarin. Kjo gje vetem llafe nuk do. Llafevetem kemi degjuar deri tani. Bashkia mos te tallet dhe turku ta uli piacen se jemi ne shqiperi ku privatizimi i klubeve te futbollit iu duket pushtetareve akoma nje cudi evropiane
  28-07-14 |11:34| webmaster: ne dore te vendoreve eshte privatizimi. shteti hyne ne mes vetem per infrastrukturen mos gaboj.
  28-07-14 |11:40| vlonjat: Sa per ate pune ne shqiperi edhe bashkia eshte e shtetit, nuk ka autonomi vendore. Kane qe ne janar qe thone do privatizohet, pse nuk e bejne kur e kane ne dore?
  28-07-14 |11:40| koli: mua me duket se gazeta panorama sport ka te drejte ne keto qe thuhen,pastaj u thone fb-istve te dalin e ta pergenjeshtrojne lajmin,ku ka ze nuk eshte pa gje.kete gje e mbaj mend edhe para se te mblidhej ekipi ne korik dhe thoshte gazeta qe:tha sinani kush nga lojtaret nuk vjen te henen ne ekip nuk ka me vend per te,mbas 30 min dolen fb-istat dhe thane nuk ekziston dicka e tille...por kete lajm qe kush nuk vjen te henen ne stervitje nuk ka vend e shkruajten mbas 2 ditesh prape vete fb-istat...cdodh ketu???
  28-07-14 |11:41| webmaster: «lidhje»
  28-07-14 |11:42| webmaster: ky mos gaboj eshte regjistrimi ne QKR . do pare aty gjendja reale. se mua spo ma hap si dokument
  28-07-14 |11:42| webmaster: eshte e regjistruar si FC
  28-07-14 |11:42| webmaster: football club
  28-07-14 |11:42| vlonjat: Gazetari mund te shkruaj ne emer te nje futbollisti kot dhe vete futbollisti e ka lejuar sepse nuk di te japi interviste prandaj duhet nje njeri si zedhenes shtypi. Nuk ia mban gazetarit te shkruaj ne emer te gjikes apo sinanit pa lejen e tyre
  28-07-14 |11:44| webmaster: edhe e bejne po he. e merr ne telefon gjiken e i thote si je me shendet? me pas ka gati artikullin me 20 pyetje kur e ka pyetur vetem per shendetin
  28-07-14 |11:45| koli: ndodh dhe une e kam degjuar qe,futbollisti se ka djenin e intervistes..
  28-07-14 |11:46| koli: kur mer gazeten te nesermen shikon veten e tij ne intervist
  28-07-14 |11:49| vlonjat: Sepse vete ia lejon. Gazeta e zgjedh vete titullin kete te drejte e ka. Mund te shkruaj edhe shkrihet flamurtari kur idrizi i thote qe ne nuk mbyllim dot kontratat se me letra nuk figurojme,por kete ja ka thene ama. Titullin e kane vendosur vete.
  28-07-14 |11:51| koli: gazeta gjithashtu ka 3 dite qe thote per serbin qe do vij ku eshte,ku e ka mare kete informacion?
  28-07-14 |11:52| vlonjat: Te gjithe kapen tek titulli. Po ta marresh seriozisht ashtu eshte nqs nuk mbyllet kontrata me turqit atehere flamurtari shperbehet si ndodhi vjet. Nuk ka ndonje gje te pavertete ketu. Gazeta parashikon te ardhmen se do te shesi sa me shume. Por ne te vertete nje opsion i se ardhmes eshte dhe ky
  28-07-14 |11:52| webmaster: harrojeni se do merret njeri me gazetat kur shkruajne kot. me keto gjykata dhe kohet qe duhen per gjyqe. nuk e ka lene asnje mendja te veje ti denoncoje e te humbase kohen kot
  28-07-14 |11:55| vlonjat: Kur shkruhet flamurtari galaktik, do marri messin asnje nuk flet se i vjen mire dhe nuk ndihen. Ta zgjidhin njehere e mire kete pune.
  28-07-14 |11:55| webmaster: keto i ka deklaruar vete Sinani. qe skeni pare ende asgje per merkaton. nuk ka ndonje ndryshim
  28-07-14 |11:56| webmaster: problemi eshte qe tamam spo shohim asgje per merkaton :) :)
  28-07-14 |11:58| koli: do presim deri ne fund te muajt,sot kemi 28 dhe pothuajse kaloj dita kane akoma edhe 3 dite deri ne fund te muajt,te shikojme se ca do bejne per 3 dite ;)
  28-07-14 |11:58| vlonjat: Nje denoncim te merr vetem 10 minuta. Ceshtja mund te zgjasi edhe 20 vjet por nuk i kushton asnje qindarke paditesit. Webo me mire thuaj qe jane te gjithe ne nje kazan e jane te gjithe shoke dhe ti lem gazetat se kontrollohen nga vete klubi
  28-07-14 |11:59| webmaster: luhet politike edhe ne gazetat sportive. kjo eshte e gjitha
  28-07-14 |11:59| koli: cuna gazetat nuk shkruajne kote,nga diku i marin 5 informacione
  28-07-14 |12:03| webmaster: nejse. deklarata gjoja zyrtare jane per mbyllje privatizimi nga data 31 dhe disa blerje te bujshme brenda kesaj jave.
  28-07-14 |12:03| webmaster: kaq do presim dhe do shohim si qysh tek.
  28-07-14 |12:03| vlonjat: Nese duan te shesin pordhe larte e poshte do ta bejne dhe keta te rinjte se ka 22 vjet qe behet kjo. Nese e kane seriozisht mos ta ulin imazhin e tyre qe ne fillim se veshtire te fitojne perseri besimin. Besim nuk eshte ai kur dikush digjet per ty se i jep nje kafe, se neser i jap une kafe e raki dhe digjet per mua neser ai. Mos te mbajne Truproja llafazane me vete se nuk kane nevoj per kete, as ata as flamurtari
  28-07-14 |12:06| webmaster: tifozi vlonjat te ben mutin dirket. prandaj besoj qe kane dicka te sigurte qe flasin me kaq pathos.
  28-07-14 |12:07| koli: cuna le tu lem pak afat te shikojme se ca do bejne,shume nxehur e kane mare,nuk dua te them qe mos digjen vete ata,mire eshte te presim,pastaj po deshtuan e dine vete ata cunami qe do vij nga tifozat....
  28-07-14 |12:10| webmaster: normal qe duhet lene kohe
  28-07-14 |12:11| koli: se ne jemi pak edhe si pushka e evgjitit qe menjehere shperthen :D
  28-07-14 |12:18| vlonjat: Ju te drejte keni per kohen por mendoni ju se qe nga Janari ka kaluar pak kohe? Nuk po flas per turqit, ata jane ne dore te bashkise. Punet nuk behen, hajde se kemi kohe, punet e mira behen menjehere nese ka vullnet te mire pa thene, mire beje kete po sa eshte fitimi im. Ky eshte fitim per Vloren nese me te vertete investitoret turq e kane seriozisht atehere atyre i duhej hapur dera qe ne fillim pa hezituar fare. Do kohe skemi ligje, dua une president, dua 20% une i kemi degjuar qysh prej te famshmes demokraci keto. Tani duhet kthesa. Jo te presim se ka kohe. Ska me kohe, tani eshte momenti i duhur
  28-07-14 |15:27| tuneli: «lidhje» keta qe punojne, na e moren nga hunda, kjo eshte punet me bythe qe bejme ne
  28-07-14 |15:28| tuneli: ore mos u merzisni se tani ata qe jane drejtus te flamurtarit nuk jane tifoza por biznesmene, qe 1% dashuri tifozi edhe 99% dashuri leku, edhe nuk do punojne ne interes te sportit vlonjat, por ne interese te xhepit te tyre qe seshte mbushur si duhet
  28-07-14 |15:30| webmaster: Po e mbushen xhepin me suksese te flamurtarit.mire do ishte :)
  28-07-14 |15:33| tuneli: web amansete flasim hapur asnjegje skemi bere deri tani ne terezi, edhe me mire qe ska firmosur kontratat, se kemi shume mangesi por edhe vullnet te punojme per intereat e vlores qofte edhenjehere tevetem, paskemi share enverin qe gjoja ka mare ka vjedhur, por keta sote, as qe nuk e diskutojne enverin por jane necilesin e vjedhjes 1000 here me shume
  28-07-14 |15:36| tuneli: spo ndihen me andej nga fb flota, apo ju rane breket
  28-07-14 |16:57| jeno: lam nam me keto lajme na kane ngelur vetem llafet jemi bere per te qare hallin fryhemi kot cdo fillim sezoni ne duhet te ndryshojme mentalitet duhet ndryshuar stafi drejtues qe ngelen duke bere gam-gam dhe nevendnumuro e keqja e vlores jane treshja Gjika-Behari -Cipi qe kane vite qe po tallin bythen me ekipin.
  28-07-14 |18:29| webmaster: Prandaj donim privatizim o jeno. Te ndryshonte stafi. Por me sa shohim....
  29-07-14 |6:49| koli: ronaldinjo eshte i ire,te bejne nje sforco keta tanet :D
  29-07-14 |6:59| webmaster: me sa po kuptohet. keshilli bashkiak nuk dihet pse ska dashur te diskutoj ne rend dite privatizimin e klubit, ku mjafton vetem nje ok dhe asgje tjeter. gjithesesi ankesat e shumta kane bere qe ky diskutim te behet daten 31 ku turqit do te kene 100% administrimin e skuadres per dy vjet. pse behet ky administrim e pastaj privatizim nuk eshte ende e qarte.
  29-07-14 |7:16| webmaster: e vetmja qe me vjen ne mendje per kete pse, eshte qe ende ska baze ligjore per privatizime te tilla. keshtu qe jane te detyruar ta japin si administrim deri sa keto ligje te jene gati. praktikisht i bie qe asnje skuader ne shqiperi mos te privatizohet dot???
  29-07-14 |8:53| webmaster: ky eshte njeri nga blerjet :
  29-07-14 |8:53| webmaster: Shkodran Metaj-Netheralnd/Kosovo
  Mosha-26 vj
  Gjatesia-1.80
  Roli-Mesfushor qendre

  I dal nga akademia e Groningen.
  Lojtare i kombetares U-21 Holande me 6 ndeshje dhe nje gol te shenuar.
  66 ndeshje ne Eredivisie me Groningen.
  97 Ndeshje ne Jupilar League.
  2 ndeshje me kombetaren e Kosoves.
  29-07-14 |8:54| webmaster: tu plotesua deshira tunel :)
  29-07-14 |8:54| jeno: i urojme mirseardhjen shkodranit
  29-07-14 |8:55| webmaster: qofte lojtar qe te beje diference
  29-07-14 |8:56| jeno: une mendoj se drejtusit nuk duan ta leshojne flamurtarin se me privatizimin e tije ata e dine vendin e tyre se ku e kane dhe prandaj mundohen qe me lloj-lloj makinacionesh duan ta shtyjne deri ne pafundesi por koha nuk pret duhet hapur rruge privatizimit te klubit
  29-07-14 |8:57| webmaster: privatizimi pas brenda apo pas dy vitesh po u be o jeno. te pakten keshtu kuptohet
  29-07-14 |8:57| tuneli: web une e bera edhe fola me ta, tani te presim sa e vertet eshte se lojtari eshte ne stervitje kur te kthehet do flase
  29-07-14 |8:58| webmaster: ka dale ne disa faqe lajmi
  29-07-14 |8:58| tuneli: e lexova
  29-07-14 |8:58| webmaster: per mesfushore a mbrojtes e morrem>
  29-07-14 |8:58| webmaster: ?
  29-07-14 |8:58| tuneli: di qe kur folen kishin rende dokort edhe priste te dergoheshin dokumentate sipas fifes
  29-07-14 |8:59| webmaster: po eshte lojtar i mire. mbare ju befte
  29-07-14 |8:59| tuneli: gjithemon ka lozur edhe mesfushor, edhe mbrojtes, shumen e numrave i ka 4 edhe 6
  29-07-14 |9:00| tuneli: te lozesh ne kombetaren e te rinjeve, do te thote qe te kesh bythe ne hollande
  29-07-14 |9:00| webmaster: me CV mire duket
  29-07-14 |9:00| tuneli: kjo do beje qe edhe veliu te shtrengoj bythen
  29-07-14 |9:01| jeno: ore turqit nuk i shpezojne parat kot sic bente gjika sepse i kane me djers them une dhe si lojtare duhet te jete i mire
  29-07-14 |9:01| webmaster: turqit do paguajne cdo shpenzim. 100% administrimi i tyre. keshtu qe...
  29-07-14 |9:03| tuneli: jeno eshte lojtare i mire por shume i zgjuar, kur ishte ne kulmin e tij, qe mendohej edhe me ajax, pati nje vrarje ne gjuhe, edhe, kjo e largoj nga fushat, por tashti ka 2 vjet qe ka nje forem shume te mire, edhe vete skishte firmosur me emmen ishte lojtare i lire, kishte kundershtuar dy ekipe rumune, prandaj u bera copa qe ta mernin
  29-07-14 |9:06| webmaster: merkatoja e mire me lojtar te tille behet. pak te njohur dhe cilesor.
  29-07-14 |9:07| tuneli: njihej ai se edhe kuzhe e ka kerkuar, por ai u vra, kunder fenoordit
  29-07-14 |9:11| webmaster: ate sulmuesin hollandez nuk e la nusja? se spo ndihet me njeri per te.
  29-07-14 |9:16| jeno: po te besojm o tunel tani te presim blerje te tjera edhe me te bujshme
  29-07-14 |9:17| tuneli: se besoj se do jete ajo. une se njof ate, une se kam iden por per nusen mos te genjenj mendja, se keta jane qente te lekut, spjerdhin sikur ne gaza te shkojne
  29-07-14 |9:17| jeno: tunel i thuaj djalit te rritet shpejt dhe te behet lojtar si mesi se mezi presim ta shikojme me flamurtarin
  29-07-14 |9:18| tuneli: kerkova ne tel shkodren por eshte ne stervitje, se kane ndeshje miqesore , besoj si te mbaroje stervitja ju theme une cfare eshte berer
  29-07-14 |9:19| tuneli: djalit time die i erdhi se kush jane kundershtaret,
  29-07-14 |9:20| tuneli: Als het niet duidelijk is, mogen jullie altijd vragen aan ons stellen na de trainingen en/of wedstrijden.
  Ook als je ergens wel of niet blij mee bent. Wij willen jullie helpen om profvoetballer te worden.

  Onze tegenstanders zijn ook bekend:
  ADO Den Haag
  AGOVV
  Ajax
  De Graafschap
  FC Twente
  FC Utrecht
  PEC Zwolle
  PSV
  29-07-14 |9:21| jeno: me ekipe te forta behet edhe me i fort
  29-07-14 |9:21| tuneli: po edhe se ruan fare nga keta
  29-07-14 |9:24| jeno: eshte nga vlora ai.hahaha
  29-07-14 |9:24| tuneli: vjet doli kampion nec nijmegen, e rau feenoord 8-1
  29-07-14 |9:25| tuneli: ketu eshte shume veshtire te fitosh vende, se ka aq shume shpenezime per futboll, sa qe te hysh ne ekip, do bythe
  29-07-14 |10:29| tuneli: sa me mori shkodra ne tel, edhe eshte e vertet, qe ka mare kontraten edhe duhet vetem te zgjidhet akoditimi , me nje fjale, qe klubi te gjeje banesen
  29-07-14 |11:08| koli: ore u mbushem me mbrojtesa e me mesfushora,ndo1 sulmus do marim???
  29-07-14 |11:09| webmaster: do futet ernesti ne sulm :P
  29-07-14 |11:10| koli: hahahahaha,nga minuta e 80 kur ndeshja te jete 1-1 do nevrikoset do nxjeri abilaliajn e do futet vete :qesh2:
  29-07-14 |11:12| webmaster: do e kene listen. thjesht duhet pare kush pranon te vije ne vlore.
  29-07-14 |11:12| webmaster: nuk besoj se eshte justifikim ai qe thone se disa refuzojne nga kushtet qe kemi.
  29-07-14 |11:13| koli: per mua te marrin gilberton eshte kafsh fare,po edhe ai 100.000euro ne muaj ore sikur eshte ne katar jo ne shqiperi
  29-07-14 |11:15| webmaster: ja te shofim. te mbyllen blerjet para se te luajme kunder skenderit
  29-07-14 |11:17| webmaster: «lidhje»
  29-07-14 |11:17| koli: e lexova qepar kete
  29-07-14 |11:18| koli: do jene vetem administrator dhe do prishet kontrata ne rast se nuk jane te rregullt me pagesat e lojtarve,(po mbaj mend mire)
  29-07-14 |11:19| webmaster: po mire. pronar te aseteve normal qe nuk behen dot t per momentin. por as pronare te flamurtarit nuk do jene?
  29-07-14 |11:20| webmaster: cfare perfitonak turqit keshtu?
  29-07-14 |11:20| koli: pronar do jene kur ta privatizojne njehere e mire,besoj,tani ndoshta nuk fitojne do fitojne mbas 2 vjetesh kur ta marin koke e kemb flamurtarin
  29-07-14 |11:21| webmaster: dakort jam. po sikur te vije ndonje tjeter me oferte te larte per te blere flamurtarin? si do ja bejne turqit?
  29-07-14 |11:22| webmaster: besoj se ne kontrate duhet te thuhet qe ne momentin qe do ekzistoje baza ligjore. atehere keta duhet te jene ne krye te listes per te blere flamurtarin komplet
  29-07-14 |11:23| webmaster: po sikur baza ligjore mos te kete mbaruar per 2 vjet? dhe sikur bashkia mos te doje te rinovoje kontraten?
  29-07-14 |11:23| koli: nuk besoj se do dali njeri tjeter,ne qofse nuk sillet serioz gjika,te mari ndo 1 thes me para nga kompania e tjeter e tja japi atyre dhe ti lere turqit me gisht ne goje
  29-07-14 |11:24| webmaster: kot eshte ky artikull. nese akordi eshte vetem kaq. atehere turqit jane komplet te zbuluar. cka le te dyshojme se ka dicka pas.
  29-07-14 |11:24| webmaster: duhen pare detajet e kontrates. me kaq informacion une nuk i them kontrate kesaj.
  29-07-14 |11:26| koli: nuk e di pse po e zvarisin kaq shume,kush i ka fajet,bashkia,turqit,rama,presidenti,nuk e di,nuk e di ca duhet qe te behen gjerat shpejt e shpejt
  29-07-14 |11:27| webmaster: bazen ligjore e ka parlamenti.
  29-07-14 |11:27| webmaster: gjithmone ne rastet kur duhet te privatizohet klubi bashke me asetet besoj
  29-07-14 |11:28| webmaster: kurse kjo kontrata e administrimit eshte ne dore te vendoreve.
  29-07-14 |11:28| webmaster: japin ne perdorim skuadren me disa kushte.
  29-07-14 |11:35| koli: ca te them,ata i din me mire,vetem ti bejne mire flamurtarit dhe mos ta dhjesin
  29-07-14 |11:36| webmaster: se mos gezojme dy vjet e pastaj vazhdojme ne kategori te pare :)
  29-07-14 |11:36| tuneli: koli tashti kemi nevoj per nje sulmus te mire edhe e mbyllim kontraten
  29-07-14 |11:36| koli: :duart: :duart: :duart:
  29-07-14 |11:37| koli: po une per ca jam ketu???
  29-07-14 |11:37| webmaster: na gjej lojtar ore
  29-07-14 |11:38| koli: ca te gjej ore,une jam numri 10 ti me thua na gjej lojtar
  29-07-14 |11:38| tuneli: eshte nje sulmus i mire por eshe shume i shpejte, por seshte i lire, ai po
  29-07-14 |11:39| webmaster: ty ste perballojme dot
  29-07-14 |11:39| koli: po nuk dua shume lek ore,nja 150.000 ne vit dhe jemi ok
  29-07-14 |11:39| tuneli: koli, ti do eren mbrapa qe te kalosh mua, qe jam 11
  29-07-14 |11:40| koli: mbaje 11 per vete,une jam 10,10 luan sulmus 11 eshte arbiter :duart:
  29-07-14 |11:40| tuneli: portieri dyte thuaj
  29-07-14 |11:41| webmaster: 69 e dua per vete
  29-07-14 |11:41| koli: po do te jesh portier i dyte,me shendet :P
  29-07-14 |11:41| koli: webo thiri mendjes
  29-07-14 |11:41| tuneli: po lexoj ca komente kote aty ne fb, te gjithe bejne si specialista, por asnje sdi gje
  29-07-14 |11:42| webmaster: kur nuk te informojne. normal qe sdi gje :)
  29-07-14 |11:42| tuneli: eshte tek sporti rtm-es 69
  29-07-14 |11:43| tuneli: po ha fasule ahahaahahahah kisha nja 2-vjet pa i provuar
  29-07-14 |11:44| koli: tunel ata te fb,flasin kote pa lidhje ata se kane iden e kuptimit te artikullit,qe keshtu mos i vere veshin
  29-07-14 |11:44| webmaster: ne facebook shumica adoleshente. priten reagime te tilla
  29-07-14 |11:45| koli: :qesh:
  29-07-14 |11:46| tuneli: po koli keta qene hajka e fc groningen, ishte suarez, shkodra edhe tadic, tadic iku tek tweente, suarez tek ajax kuse shkodra mori demtim ne gjuh, edhe mbeti ne tak, 6-muaj jashte fushe, edhe humbi vendin, gje qe ketej po e hmbe veshtire se e mere me
  29-07-14 |11:46| webmaster: ka eksperte ne facebook. mos e vrit mendjen :)
  29-07-14 |11:47| tuneli: se keni idene eshte shume i zgjuar, e jep topin atije ku se pret, orgjinal pirlo
  29-07-14 |11:47| webmaster: edhe gjoka si mesfushor do ta perdore
  29-07-14 |11:47| tuneli: sedi, tek groningeni 6 edhe 8
  29-07-14 |11:48| tuneli: me duket 8 eshte qender
  29-07-14 |11:48| webmaster: mesfushore shkaterrues skemi
  29-07-14 |11:49| koli: ja te shikojme se ca do bejne,se ne vlore u lidhen kembet ketyre
  29-07-14 |11:49| tuneli: po morem edhe nje sulmus themi qe 100% jemi mire
  29-07-14 |11:49| webmaster: po nuk luajti ne mbrojtje ky. na duhet mbrojtes
  29-07-14 |11:50| tuneli: koli mbetem duke mare kujat e ngordhurnga serbia qe jane edhe nga 30 e ca kusur
  29-07-14 |11:50| tuneli: po ne brojtje po loze tashti ai, ne qender edhe te majte
  29-07-14 |11:51| koli: po ata jan te lire ata marin
  29-07-14 |11:52| koli: ky duhet vene ne mbrojte s emesfushen e kemi,po thuaj mici ose arbri do ngelen ne stole
  29-07-14 |11:53| tuneli: arbri
  29-07-14 |11:54| tuneli: ndoshta edhe mici qe te kuptoje qe po si dhe bythes, ri ne stole
  29-07-14 |11:54| webmaster: skane provuar stol disa. dhe prandaj bejne ashtu
  29-07-14 |11:54| koli: edhe veliun te ulin njehere se gjen gje
  29-07-14 |11:57| webmaster: nuk di si te besh me keta. se kemi luajtur shume ndeshje sipas programit te fshf. dhe nuk dime nese kane qene dobet apo kane luajtur per fshf
  29-07-14 |11:58| koli: nejse,tani gjokes nuk i mbetet gje tjeter vecse te punoj,deshtimi nuk i falet,nuk i mungon asnjegje te gjitha i ka,po ka byth te mari kampionatin,po se mori per mua te iki vete
  29-07-14 |11:58| tuneli: «lidhje»
  29-07-14 |12:00| tuneli: shikoni po deshe eshte video
  29-07-14 |12:00| webmaster: nu ka video CV ky
  29-07-14 |12:00| koli: o tunel e njeh kete lojtar ti,dmth e ke pare me pare apo ti e shikon?
  29-07-14 |12:01| webmaster: ta kishim pare pak
  29-07-14 |12:02| tuneli: o koli une e bera lidhjen me flamurtarin
  29-07-14 |12:02| koli: aaaa,po si u lidhe me ata?
  29-07-14 |12:03| webmaster: aha.. u tunel. pa te hequr asnje merite ty. por po mbeten ne doren tende dhe timen ata per te gjetur lojatar. nuk i shof mire fare une.
  29-07-14 |12:04| koli: hahahahahahhaa,po ashtu te gjejme edhe ne ndo1 lojtar kush ne greqi kush ne itali kush andej kush kendej
  29-07-14 |12:04| koli: se behari fle gjume
  29-07-14 |12:05| webmaster: hajde staf hajde
  29-07-14 |12:05| webmaster: mbase ka qene edhe koincidence. nuk i dihet
  29-07-14 |12:06| koli: webo nje skuader profesioniste nuk behet keshtu ti gjejne lojtar tifozat,bravo tunelit per kete qe beri,po te kisha mundesi dhe une do e beja,por skuadra te mari lojtar nga ato qe i thone tifozat..???une thash qepar per ronaldinjon i lire eshte dhe ai
  29-07-14 |12:07| webmaster: ne kete rast sic thashe. mund te kete qene kioncidence. por po nuk qe keshtu. eshte turp
  29-07-14 |12:08| koli: hajd mo albani hesapi :P ika njehere dreken e mire,flasim me vone
  29-07-14 |12:08| webmaster: shendet
  29-07-14 |13:20| tuneli: oremos flisni kote, mos haron koli qe jam Liçaj une, une se bera se ato i bejne manaxheret, edhe besoj se kjo ishte nje rastesi, se une po u bera manaxhere do behem per djalintime
  29-07-14 |13:21| webmaster: ore ti je ne rregull. e kemi me profesionalizmin e klubit ne.
  29-07-14 |13:28| webmaster: se nje pyetje kam une. po mos ta dije ti tunel qe ai ishte i lire. do e merrnin vesh valle keta tanet?
  29-07-14 |13:28| tuneli: e dyta po te doja behem manaxher, por nuk e bej dote, edhe per kete jam i sigurt, nqs djali ime do eci ne hapin e shkodranit, une atehere do vendos te behem manaxheri ti, se edhe gabimet nuk do me ndeshkojne satek tjetri
  29-07-14 |13:29| tuneli: si cdo shqiptare qe jane yje ne bote, nga jonuzaj deri tek shaqiri , kane baballaret manaxhere
  29-07-14 |13:30| webmaster: po ikt ti ore . dashke edhe perqindje nga kontratat e djalit ti. :) :) :P
  29-07-14 |13:30| tuneli: web lufta per ato eshte.
  29-07-14 |13:31| webmaster: me mire ti se nje tjeter thuaj :)
  29-07-14 |13:31| tuneli: web po me eci djali me ketoritme, qe sot quhet mesi i vogel, une i kam thene , vetem per shqiperine do lozesh se ndryshe te thyej kembet
  29-07-14 |13:32| webmaster: po vazhdoi shqiperia si tani. do ja thyejme ne kembet po luajti per shqiperine :)
  29-07-14 |13:32| tuneli: hahahahahahaahha,
  29-07-14 |13:33| webmaster: se mund te gjeje ende duken si president ai :) . nuk eshte cudi
  29-07-14 |13:33| tuneli: jo se besoj
  29-07-14 |13:33| tuneli: pse gjak enveri ka ai
  29-07-14 |13:33| webmaster: jo enveri. saliu :) 20 vjet
  29-07-14 |13:34| tuneli: fola me shkodren
  29-07-14 |13:35| tuneli: edhe kontrata eshte e mire,
  29-07-14 |13:36| webmaster: po tha ai qe eshte e mire. i bie qe nga kendveshtrimi i tij sdo kete shume ndeshkime ne rast mos plotesimi objektivash :)
  29-07-14 |13:37| tuneli: lexoj se si ka mundesiqe eshte lindur ne peje por ka kombesi edhe nenshtetesi hollandeze, shkodra ka qene 3-vjec ketu edhe kur mori pashaporten mere direkt neshtetesi hollandeze, edhe ne holland eshte e ndaluar te shkruhet kombesia edhe feja. per arsye raciale
  29-07-14 |13:38| tuneli: web fusha do ta tregoj, edhe sdua te bej komente, ai sa e refuzoj para 3 javesh nje kontrat per ne rumani,edhe ajo sishte e keqe po linte dyshime
  29-07-14 |13:38| webmaster: se ne fakt kombesia dhe shtetesia jane gjera te ndryshme.
  29-07-14 |13:39| webmaster: nuk jap asnje mendim per cilesite e tij une. nuk e njeof fare si lojtar dhe smund te shpreh mendim per te. sdo ishte e drejte. ai mbase na le me goje hapur e te jape sa me shume te mundi per flamurtarin.
  29-07-14 |13:39| tuneli: o web une kam mare pashaporten ne 1996, une kam haruar ku kam lindur nganjehere, se ne nuk ekzistojme me andej
  29-07-14 |13:40| webmaster: ne raste te tilla po. kombesia merret ajo e huaja.
  29-07-14 |13:40| webmaster: po pyesti mire njeri. ai do jete si u huaj te flamurtari?
  29-07-14 |13:41| tuneli: por flamurtarit i inereson te mari pashaporten kosovare, mqs a loz edhe per kosoven
  29-07-14 |13:41| webmaster: pikerisht.
  29-07-14 |13:41| tuneli: kot ste mere njeri edhe per kos
  29-07-14 |13:41| webmaster: po pashaporta kosovare nuk quhet e huaj ketu?
  29-07-14 |13:41| webmaster: besoj se po
  29-07-14 |13:41| tuneli: sedi'
  29-07-14 |13:42| webmaster: se kosovaret qe luajne ketu e kane edhe pashaporten shqiptare mos gaboj.
  29-07-14 |13:42| tuneli: por mqs jane shqiptare e kthejne direkt ne psh shqiptare, ku humbet si ihuaj
  29-07-14 |13:42| tuneli: mendimi ime
  29-07-14 |13:42| webmaster: tamam.. se gjynaf ta deklarojme si te huaj.
  29-07-14 |13:43| webmaster: te kete mundesi klubi te beje ndonje blerje me shume te huajsh
  29-07-14 |13:43| tuneli: por de e kete veshtire te kuptoje se mua me thote ju flisni shpejt, edhe ndryshe
  29-07-14 |13:44| webmaster: ee.. do mesohet. ketu kane luajtur serbe , argjentinas e brazilian. e jo me ai
  29-07-14 |13:44| webmaster: te gjeti belaja. do te te kerkojne si perkthyes tani :P
  29-07-14 |13:44| tuneli: ahahahahah ka plot nga kuksi ne shqiperi qe e perkethejne
  29-07-14 |13:45| tuneli: ne vlore
  29-07-14 |13:45| webmaster: tani. e bere qe e bere punen. coje deri ne fund :qesh: :qesh:
  29-07-14 |13:45| tuneli: te vi perkethys andej nga vl
  29-07-14 |13:46| webmaster: 2 muaj behari.. se e meson gjuhen mire ai per aq :P
  29-07-14 |13:46| tuneli: po te me paguajne rrugen mua vi edhe deri ne vl sa te vendoset tamam, ndryshe me dhemb xhepi mua
  29-07-14 |13:46| webmaster: :)
  29-07-14 |13:47| tuneli: cfare roli ka 8 mesfushor qendre?
  29-07-14 |13:47| webmaster: varet
  29-07-14 |13:47| webmaster: ka dhe mesfushore
  29-07-14 |13:55| webmaster: kryesisht mesfushe eshte
  29-07-14 |13:55| webmaster: ndoshta edhe krahu
  29-07-14 |14:00| tuneli: sa mbarova se foluri me shkodren, kontrata eshte ne regull duhet te regullohen disa gabime ortografike, edhe te vendose firmen manaxheri tij po meret tashti
  29-07-14 |14:01| webmaster: epo shume mire
  29-07-14 |14:03| webmaster: 2 vjecare e ka? ta tha?
  29-07-14 |14:04| tuneli: jo se pyeta
  29-07-14 |14:04| tuneli: po sa lexova qe edhe ne kosove paska bere buje
  29-07-14 |14:04| webmaster: po po. ka dale neper lajme atje
  29-07-14 |14:04| webmaster: si fillim atje doli
  29-07-14 |14:05| tuneli: po nga e moren veshe se une e pyeta shkodren ai ska fole me asnje vetem me manaxherin
  29-07-14 |14:05| webmaster: ndonje nga klubi. normal
  29-07-14 |14:05| tuneli: ose dikush ben rolin e spiunit
  29-07-14 |14:06| webmaster: merret vesh aty
  29-07-14 |14:07| tuneli: po qe lojtari eshte i kenaqur, pasi flamurtari loze ne kupat e europes, gje qe i rit edhe vleren
  29-07-14 |14:08| webmaster: do kete pasur siguri edhe nga turqit
  29-07-14 |14:09| tuneli: po besoj edhe ai e ka gruan hollandeze, edhe kishin pare ne google per vloren edhe ajo i kishte thene ajde te ikim se te vemi ne plazhe ahahahahaha
  29-07-14 |14:10| webmaster: :) :)
  29-07-14 |14:11| tuneli: ketu sjane si ne greqi apo itali, ketu vetem rumun edhe bullgare si durojne dote, edhe i urejne ne mase
  29-07-14 |14:13| webmaster: spatem problem si me ate tjetrin :)
  29-07-14 |14:16| tuneli: po jo kush edi pse marokeni sdonte, ku ne marok eshte jeta te keqen e gazes
  29-07-14 |14:16| webmaster: kushtet infrastrukturore ne klub
  29-07-14 |14:17| tuneli: po jo jo, pse ne klub do fle ai?
  29-07-14 |14:17| webmaster: stervitja. ambjenti.
  29-07-14 |14:17| tuneli: po cudi pse se jep panorama
  29-07-14 |14:18| webmaster: e dha
  29-07-14 |14:18| webmaster: nga ora 12 e shkruajten
  29-07-14 |14:18| guri: ka otelin e ti ne vlor
  29-07-14 |14:18| tuneli: po ma dergo pak
  29-07-14 |14:18| tuneli: guri ku je derman
  29-07-14 |14:19| tuneli: kush ka hotelin e tij ne vl?
  29-07-14 |14:19| guri: tuneli ketujam vlla
  29-07-14 |14:19| tuneli: po se erdhi gushti greku ka pushimet
  29-07-14 |14:20| guri: hahahahahahahaha
  29-07-14 |14:20| guri: :pije:
  29-07-14 |14:20| webmaster: e kishte te lajmet flash. tani sdel
  29-07-14 |14:21| tuneli: sipuna e atij qe shpresat tona e refuzuan e blene verona
  29-07-14 |14:21| guri: turqit e moren flamurtarin a po tallen
  29-07-14 |14:21| tuneli: nuk dolem nga ballkani duke blere pleqt
  29-07-14 |14:22| webmaster: ne administrim per 2 vjet guri. me date 31 zyrtarizohet
  29-07-14 |14:22| tuneli: pastaj kush jep me shume do e mari
  29-07-14 |14:22| tuneli: dodali ne akant
  29-07-14 |14:23| guri: mose na tallin turqit
  29-07-14 |14:24| tuneli: jo guri jo
  29-07-14 |14:25| tuneli: se te gjithe ata qeduan te reklamojne do u matet koka me spango, edhe reklama qe do beje eshte shume fitimprurese, sjep njeri leket kote
  29-07-14 |14:25| webmaster: per dy vjet jemi ne rregull. me pas do jemi me shume ne rregull :)
  29-07-14 |14:26| guri: pse per 2 vjet
  29-07-14 |14:26| tuneli: me detyrohesh 5 kg raki rushi llakatundi
  29-07-14 |14:27| webmaster: sepse ska ligje shqiperia per privatizimin e klubeve
  29-07-14 |14:27| webmaster: shpresojme te behen per 2 vjet. se mos e shtyjne prape me kontrate administrimi.
  29-07-14 |14:27| tuneli: mora veshe edhe kur mund te shkoj ai ne vlore
  29-07-14 |14:27| guri: ne regull kuptova
  29-07-14 |14:28| webmaster: besoj direkt sapo te hapen firmat e kontratave per te gjithe
  29-07-14 |14:28| tuneli: po se theme ahahahahahaha, seketu futen edhe cifuta
  29-07-14 |14:28| webmaster: besoj nga data 1
  29-07-14 |14:28| webmaster: atij i takon ndoshta pak me vone. sa te rregullohen gjerat e akomodimit
  29-07-14 |14:29| guri: tuneli une tetor vete ne vlor
  29-07-14 |14:29| tuneli: po pse probleme e kane ata? se besoj se per nje dite e bejne
  29-07-14 |14:29| tuneli: jo por ne dhjetore, po vajten gjerat mire do loze superkupen
  29-07-14 |14:29| webmaster: e bejne nuk them. por kane urgjente te firmosi pjese me e madhe e lojtareve. se ky u kuptua qe do te firmose.
  29-07-14 |14:30| webmaster: ika njehere une. hajde mire se te vij Shkodrani
  29-07-14 |14:30| tuneli: ik web klm
  29-07-14 |14:30| tuneli: une siki pa me dhene guri rakine
  29-07-14 |14:30| guri: fletet per do nje lojtar te mire
  29-07-14 |14:31| tuneli: po guri se ke mare veshe?
  29-07-14 |14:31| guri: mere tuneli :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije: :pije:
  29-07-14 |14:32| guri: po ku mare veshe une se jame ne pune
  29-07-14 |14:34| tuneli: do vi nje mesfushore nga hollanda
  29-07-14 |14:35| tuneli: ose mbrojtes qe i bene te dy rolet
  29-07-14 |14:46| koli: o tunel nuk thash gje une o burri dheut,sic te tha edhe webi,e kemi me "profesonistat" e skuadres,te thash me lart po ta them edhe tani,ty bravo te qofte qe e dergove ate lojtar tek flamurtari,ske pse memrzitesh..
  29-07-14 |14:50| tuneli: koli smerzitem une vllai, po edhe kjo ishte rastesi, besoj, se nuk vine njeri , mos haro se ka aq shume talenta edhe ne mbetem me serbe edhe kroate, sedi por ndoshta edhe ne greqi ka plote
  29-07-14 |14:56| koli: iiii
  29-07-14 |15:00| koli: ka plot o tunel po ne shqiperi nuk punojne,atje jane lojtaret stabel vejne nga njeri ekip ne tjeterin dhe nuk eshte nevoja te kerkojne lojtar nga jashte,nje lojtar eshte tek nje ekip vitin tjeter shkon tek nje ekip tjeter,mbaj mend sebino plakun mbrenda 2 vjetesh nderoj 4 ekipe,6 muaj tek tirana 6 muaj ne vlore 6 muaj ne kruje dhe 6 muaj ne korce,duke e ditur qe nje lojtar sot eshte tek ty neser do vij tek une,atje thjesht nderojne fanell nuk rritet cilesia e kampionatit,kampionati do lojtar te rinj,ne shqiperi jane ata dhe vijne verdall
  29-07-14 |15:01| tuneli: mbase keto do jene edhe mesime per ekipet etjera qete kerkojne me larte
  29-07-14 |15:02| koli: normale qe do jene mesime,duhet te sjellin dhe lojtar te huaj,por lojtar te kane pak cilesi jo lojtar plazhi sic merte njehere nje kohe partizani nga brazili dhe afrika,u mbushin xhepat me para dhe zhdukeshin
  29-07-14 |15:04| tuneli: une theme nga ekipe prefesionale, qe edhe mund te huazojne
  29-07-14 |15:04| tuneli: nqs spaguajne kartonin e tije dote
  29-07-14 |15:07| koli: ne qofse spaguajne dot kartonin te nxjerin lojtar nga ekipet zinxhire do kene 2-3 te talentuar
  29-07-14 |15:09| tuneli: ajo po e po, dihet, shiko pejic, ka nderuar plot tani ja fut korces i kerkon edhe 14 000 euro ne uefa
  29-07-14 |15:10| koli: pse sa lojtar na kane kerkuar neve keshtu lek,po lutaj?????
  29-07-14 |15:10| koli: po nuk ke lek mos i mer,ose beju kontrata mè me pak lek
  29-07-14 |15:11| tuneli: lutaj sishte kunder flamurtarit, por ishte kunder gjikes, qe nuk i pelqente se lutaj sdonte te bente ekip si donte gjika, por si donte ai edhe kjo si pelqen gjikes
  29-07-14 |15:15| koli: ashtu jane te gjithe
  29-07-14 |15:22| tuneli: idrizi ka firmosur per tiranen
  29-07-14 |15:23| tuneli: «lidhje»
  29-07-14 |18:34| tuneli: sa u dha lajmi se zeqiri do largohet nga flamurtari, arsye personale?
  29-07-14 |18:35| tuneli: web di ndonjegje ti?
  29-07-14 |18:44| koli: po ku do vej ky,sma ha mendja te vej tek kukesi tirana,skenderbeu????
  29-07-14 |18:45| tuneli: mos e ka mare frika nga shkodra edhe iku ky?
  29-07-14 |18:46| tuneli: :D
  29-07-14 |19:02| webmaster: Nuk di gje.kush e di si eshte puna
  29-07-14 |19:03| tuneli: me duket se ka patur debate ne klub?
  29-07-14 |19:03| webmaster: Tani.ashtu si ka luajtur se fundmi.edhe i kane thene ndonje gje.
  29-07-14 |19:04| tuneli: po ndoshta se zeqiri luan 8?
  29-07-14 |19:04| webmaster: Se keta tanet zemerohen kur u kerkon llogari
  29-07-14 |19:05| tuneli: po iku ai do loze shkodra ne vend te tij?
  29-07-14 |19:06| webmaster: Mundet.do pare nese do largohen te tjere a jo
  29-07-14 |19:07| tuneli: 10 min. · Vind ik leuk

  Mili Cobani Mbase iken dhe veliu dhe jemi ne rregull se kot e kan ngren nilen, kjo tregon se edhe shume pakenaqesi kane ndaj tyre
  29-07-14 |19:08| webmaster: Po fillon dora e turkut thua?
  29-07-14 |19:09| tuneli: sedi? po tashti leket ste jepen kote, e degjove dungen, edhe nyjmar se ka vendin e sigurte, sme pelqejne meshkujt qe me shume rine duke ngjyer floket edhe heqin vetullat se te shikojne futbollin
  29-07-14 |19:12| webmaster: Ha ha
  29-07-14 |19:16| webmaster: Veliu dhe zeqiri me nervozojne pak.duken te pa disiplinuar.edhe pse jane lojtare te mire
  29-07-14 |19:25| koli: zeqiri tek kukesi
  29-07-14 |19:26| webmaster: Me parametra zero besoj.po kta pse nuk u bejne kontrata e pastaj ti shesin.vazhdon avazi
  29-07-14 |19:26| vlonjat: o tunel avash ore se dungën nuk e kemi marrë akoma, çne ka folur për ne :)
  29-07-14 |19:27| vlonjat: na njojti dhe dunga që jemi skuadër e fortë me llafe më duket :)
  29-07-14 |19:28| vlonjat: ku pyesim për Zeqirin me gjithë ata që do marrim. Po do jetë kontrata dy vjecare me turqit ça doni më, ti bëjnë kontratë tre vjeçare futbollistëve kur nuk kanë kontratë për vete?
  29-07-14 |19:29| koli: do ta zevendesoj gerxho dhe ai tjetri se mbaj mend si quhet
  29-07-14 |19:30| webmaster: Meto
  29-07-14 |19:30| koli: vk,po atij si ja beri zemra qe iku nga flamurtari per ne kukes,ja ku eshte tirana per 2 ore vete
  29-07-14 |19:31| webmaster: Gjoja per arsye familjare se do zhvendoset ne tirane. Se ne vlore merroga te majme sjetohet dot.
  29-07-14 |19:32| koli: po le te vej ore familja ne tirane,pastaj clidhje ka tirana me kukesin...
  29-07-14 |19:34| koli: kush eshte ky gezim krasniqi qe paska firmosur per flamurtarin????
  29-07-14 |19:35| webmaster: Boh.boksier ndoshta :P
  29-07-14 |19:35| koli: :duart:
  29-07-14 |19:36| vlonjat: do zhvendoset nga vlora në kukës o koli, nuk e kupton do bëj përpara. Po nejse, çdo lojtar bën atë që ndjen. Zeqiri ishte vjet që ishte më keq skuadra. Tani të shohim ça do ndodhi por nqs. është kontratë 2 vjeçare me turqit, varja se e njëjta gjë do jetë, as fytyrat në klub si ndërron dot turku se nuk ka kohë për dy vjet. Ka interesa të tjera dhe rri me shpresë dhe turku se ndryshe nuk kishte pranuar për dy vjet. Për tre vjet ndërton një skuadër të re në Vlorë. E quan Vlora apo diçka tjetër dhe për tre vjet je në superiore, vitin e katërt fiton kampionatin je në evropë dhe ajo është skuadra jote, pronë e jotja jo me qëra si kjo dy vjeçare
  29-07-14 |19:38| koli: nejse ika une,uroj per me mire,naten!!!!
  29-07-14 |19:39| webmaster: Tani.imzhi dhe historia e ka. Nuk do e kishte skuadra e re. Tifozerine po ashtu.
  29-07-14 |19:39| vlonjat: Flamurtarit i ka mbetur emri vetëm tani, mbase i rikthehet historia nqs. bashkëpunimi nuk është dy vjeçar, se ndryshe nuk shoh ndryshim
  29-07-14 |19:42| tuneli: vlonjatmirembrema, e kisha fjalet e dunges per lojtaret e brazilit, jo te flamurtarit ahahahaah, sedi, por ikja e tije le shume pikepyetje
  29-07-14 |19:42| vlonjat: po, vetëm ato ka, imazhin dhe historinë, tifozeria 500 veta. Ne shqiptarët njihemi që mbështesim më të fortin, gjithë vlora do mbështesi skuadrën tjetër pastaj. Ai imazh nuk vlen hiç, Flamurtari sot nuk vlen fare si imazh. Historia vlen vetëm për statistikë se në ndeshje futbolli vlejnë këmbët. Uroj që mos të jetë kontratë dy vjeçare por të jetë "deri në privatizimin përfundimtar".
  29-07-14 |19:44| vlonjat: e di tunel, shaka bëra, se bëre krahasimin e Dungës me Flamurtarin. Dunga ishte rracë tjetër njeriu dhe rracë tjetër futbollisti nuk krahasohet as me futbollistat e brazilit të tanishëm dhe me të rrallë krahasoj dhe me të brazilit të kohës së tij.
  29-07-14 |19:45| vlonjat: ikja e zeqirit thua? Nuk besoj është nga financat por shpresoj që të jetë nga kërkesa e llogarisë, nqs. është nga kjo e dyta për mua si ai duhet të ikin edhe shumë të tjerë nga Flamurtari
  29-07-14 |19:45| tuneli: vlonjat do na vi shkodran metaj ne qe do beje diferencen aty
  29-07-14 |19:46| tuneli: mbaje mend kete qe te theme
  29-07-14 |19:46| vlonjat: u more vesh më në fund me Sinanin për Metaj ti?
  29-07-14 |19:47| tuneli: u more klubi pasi me dhane mua te dhenat edhe une u lidha me shkodranin edhe manaxherin e tije, edhe cdogje eshte ne regull
  29-07-14 |19:47| vlonjat: mbase ai është shumë i mirë por një njeri nuk e bën dot një ekip. Është si një trim të luftoj i vetëm kundër një ushtrie, sado trim të jetë nuk e ka të gjatë. Nqs. vijnë të tjerë si ai, është ok
  29-07-14 |19:48| webmaster: Krasniqi ka qene mbrojtes i beses se kavajes.nuk duket keq.ka video ne youtube
  29-07-14 |19:48| tuneli: sedi se ku do loze se ai ka lozur nr 6e 8 tek groningeni edhe 4 ne emmen
  29-07-14 |19:48| tuneli: me duket se do loze ne qender te mesfushes,
  29-07-14 |19:49| tuneli: me sa lexova webin
  29-07-14 |19:49| vlonjat: unë shpresoj që ai lojtari të jetë i mirë dhe uroj për vetë lojtarin që është mësuar të luaj në ambiente të tjera, që të ambientohet në vlorë dhe mos ti bëj mutin brënda muajit Flamurtarit
  29-07-14 |19:50| tuneli: se besoj, se fundja kushtet jane me mire ne vl tashti edhe stadiumi u regullua
  29-07-14 |19:50| vlonjat: Kudo që të lozi, nëse është i pari dhe jo i fundit është mirë, nëse është i pari dhe i fundit i atij niveli, mjerë ai ku erdhi pastaj
  29-07-14 |19:51| vlonjat: stadiumi është gunga gunga, ai nuk do ulet në stola do stërvitet. Por dhe ai do jetë më ngrohtë nëse gjen lojtarë të nivelit të tij në skuadër dhe nqs. skuadra bën stërvitje 8 orë në ditë, se ndryshe do ti duhet të bëj stërvitje individuale për të qenë ai që është sot edhe pas një viti
  29-07-14 |19:51| tuneli: eshte tjeter mentalitet, une do beje me te miren se per ate paguem, seshte mentalitet qe zura vendin baze edhe sme heq njeri, e shikojne ndryshe sportin ata
  29-07-14 |19:52| tuneli: ai bene 2 here ne dite ketu me emmen edhe sote ishte ne stervitje ne mengjes nga ora 9 deri 12,30
  29-07-14 |19:53| vlonjat: duhet klubi së pari të kthehet në profesionist pastaj normal që lojtarët do ta ndjekin edhe me pahir
  29-07-14 |19:54| vlonjat: prandaj po them dhe unë, në vlorë bëhet stërvitje 1 herë në ditë se dy herë lodhen, max katër orë stërvitje, stërvitje taktike thuajse nuk bëhet, ka ikur ajo kohë
  29-07-14 |19:54| tuneli: po marja nga turqit mbase do beje kushte kerkesen se na jane bere cipi-behari si aranxhata 10 lekesh, ne cdo cep
  29-07-14 |19:54| tuneli: po ndoshta bene vete ai ku edi une
  29-07-14 |19:56| vlonjat: ore Çipi nuk është më në klub, pse e ngatërroni akoma :) i doli nami atij
  29-07-14 |19:57| vlonjat: mbase ndryshon mentaliteti me turqit dhe të bëhet flamurtari klub profesionist sepse këtë vit do ketë konkurrencë në kampionat. të gjitha pretendojnë
  29-07-14 |19:58| tuneli: po jane kater ekipe, kuksi, korca e tirana
  29-07-14 |19:58| tuneli: kjo tregon edhe paraqitjen e tij te dobet
  29-07-14 |19:59| vlonjat: vllaznia pretendon, partizani po ashtu
  29-07-14 |20:00| tuneli: vllaznia e partizani jo skane asnjegje
  29-07-14 |20:01| vlonjat: partizani ka dy muaj që po përzgjedh lojtarët ne akoma nuk kemi filluar. Vllaznia ka sponsor të fuqishëm, është njësoj si ne. Ne nuk kemi asnjë kontratë dhe Vllaznia po ashtu
  29-07-14 |20:02| vlonjat: Tirana ka bërë kontrata më parë dhe ka marrë disa futbollistë dhe pse unë nuk do ti doja futbollistët 30 vjeçar që ka tirana.
  29-07-14 |20:02| tuneli: ska lojtare shkodra se ka shume probleme, edhe keto jane keto ligje qe ne ne shqiperi si nderojme se duam te gjithe te jemi kaposha
  29-07-14 |20:04| tuneli: ge sport edhe turqit jane duke hasur problemet tona
  29-07-14 |20:06| tuneli: skagje se pas nje viti do kerkoje te vi prap tek flamurtari ai
  29-07-14 |20:27| vlonjat: varja tunel, boll që Flamurtari ti kthehet historisë së dikurshme. Kjo do duket që 3-4 muajt e parë nëse është diçka serioze dhe profesionale apo është sa për të kaluar rradhën. Unë di që Flamurtari nuk mund të bëhet me njerëzit e vjetër përderisa deri tani nuk është bërë. Nqs. do vazhdojnë atëherë si tani do jetë, nqs. do ndryshojnë çdo gjë atëherë do flasim ndryshe për Flamurtarin
  29-07-14 |20:28| vlonjat: edhe Sinan Idrizit mbase i hapet goja e të flasi tamam pasi të marri klubin në dorë, mbase është serioz e ka pritur firmën në kontratë para se të flasi mirë
  29-07-14 |20:38| tuneli: sa dola nga dushi,do dalesh ketej pime kafe?
  30-07-14 |5:41| koli: zeqiri iku dhe besoj se iku jo nga arsye personale por nga presioni qe do kete ne vlore,zeqiri siduket do jete nga ata qe i pelqejne gjerat e lehta,po e ndoqen nga kukesi pune e madhe,kurse ne vlore eshte ndryshe,sot lexova qe partizani kerkon telushin,nuk eshte e veshtire per ta mar,sepse keta tanet po flen gjume akoma,asnje kontrate nuk eshte firmosur,ca presin nuk e di,te gjitha ekipet kane blinduar lojtaret kurse neve si gjithmon ne ajer cdogje.vetem do vij ai do vij ky dhe asnje nuk firmos dhe cuditemi ne si ka mundesi......mere lojtarin jepi kontraten jo mere dhe lere ne bagazh e kur te kujtohesh jepi kontraten
  30-07-14 |6:58| webmaster: firmat hidhen pas 31 korrikut kur turqit do jene administratore de fakto e de juro.
  30-07-14 |6:59| webmaster: plus qe, nuk eshte se humbasim kush e di se sa. nese duam skuader te mirefillte. keta lojtare qe kemi patur e kemi. nuk hyjne dhe aq ne pune.
  30-07-14 |7:00| webmaster: zvarre jemi hequr ne kampionate. dhe nuk mbaj mend se kur mund te kete qene ndeshja e fundit qe kane luajtur bukur
  30-07-14 |7:04| webmaster: panorama thote qe do jete i yni edhe ky «lidhje»
  30-07-14 |7:05| koli: nga eshte ky>
  30-07-14 |7:05| koli: ?
  30-07-14 |7:07| webmaster: nuk e di me origjine. ka luajtur me besen
  30-07-14 |7:07| webmaster: bashke me brazilianin te dy te gjate ne qender. nuk duket kombinim i keq
  30-07-14 |7:07| webmaster: kosovar me sa duket eshte
  30-07-14 |7:10| webmaster: mund te jene nje plus ne koditjet e kendit apo ato standarde
  30-07-14 |7:12| webmaster: vetem se ne facebook sthote njeri gje per te. por as nuk pergjenjeshtrojne. keshtu qe ka rrezik eshte ne tratativa me ne
  30-07-14 |7:33| koli: po franci ne ca pozicioni do luaj ne krah apo do iki fare ai?
  30-07-14 |7:34| webmaster: ose do iki ose ne krah
  30-07-14 |7:35| koli: thua te vej dhe ai ne kukes apo ne korce?
  30-07-14 |7:36| webmaster: ishin disa zera qe do ikte. ja te shohim ne ditet ne vazhdim.
  30-07-14 |7:36| webmaster: si ai si zeqiri. me sa shoh e kane zevendesuesin. ka rrezik mund te mbeteshin ne stol. dhe prandaj po largohen.
  30-07-14 |7:37| webmaster: se ky eshte gabimi i klubit. nuk i ka nen kontrate qe ti mbaje ne stol nen presion. dhe te japin me shume ne fushe per te rimare vendin.
  30-07-14 |7:38| koli: nuk eshte lojtar stoli zeqiri,nuk besoj se ka ikur nga stoli,por sepse e ka ditur qe kete shume presion ne vlore per te fituar titullin
  30-07-14 |7:38| webmaster: kur them stoli. e kam fjalen qe nuk do ishte ne formacionin e pare sic ka qene.
  30-07-14 |7:39| koli: ate them dhe une
  30-07-14 |7:39| webmaster: por eshte edhe ajo qe thua. lojtare pordhace nuk i duan klubet ku ka presion nga drejtuesit.
  30-07-14 |7:41| koli: po iku dhe franci dhe telushi qe e kerkon partizani gjynah do prishet ekipi i vjetshem,ishte bere ekip simpatik
  30-07-14 |7:42| webmaster: aman o koli. mua sme vjen keq. se nuk benin aspak loje te bukur. por. qe te besh ekipin nga fillimi, ose nuk merr vesh nga drejtimi i nje klubi. ose ke projekt afat gjate dhe nuk pretendon per kampionat. ashtu sic nuk pretendojne drejtuesit e rinj qe te fitojme kampionatin kete sezon.
  30-07-14 |7:43| koli: domethene si me turq si pa turq,prape pa kampionat do ngelemi
  30-07-14 |7:44| webmaster: per llogjiken sportive eshte normal qe mos te fitosh kampionat qe vitin e pare qe ben skuader. dhe une nuk pretendoj qe te fitojme kampionatin kete sezon nese skuadra rindertohet. po arriten ta marrin. hallall u qofte.
  30-07-14 |7:45| koli: «lidhje» ja pse nuk erdhi curri ne vlore
  30-07-14 |7:46| webmaster: qe do kemi fshf ne krah. mos e cani trapin :)
  30-07-14 |7:47| koli: ;)
  30-07-14 |7:47| koli: webo ika te pi nje kafe kendej nga athina,klm,do flasim me vone
  30-07-14 |7:47| webmaster: hajde tu befte mire. klm
  30-07-14 |8:14| webmaster: «lidhje» krasniqi eshte me ne sipas kesaj
  30-07-14 |8:16| webmaster: Krasniqi ka qene lojtar i Partizanit sezonin e fundit
  30-07-14 |9:56| webmaster: lorenc Shehaj dhe Qejvani shkojne me elbasaninne huazim. gje e mire kjo
  30-07-14 |11:33| webmaster: zyrtare edhe Krasniqi
  30-07-14 |13:12| webmaster: nuk duket aspak keq «lidhje»
  30-07-14 |13:23| guri: une nuke merzitem ase pake per zeqirin
  30-07-14 |13:23| webmaster: as ne o guri. eshte i mire. por jo luftarak
  30-07-14 |13:25| guri: e po aje kojtoj se flamurtari do kete brobleme finacajare
  30-07-14 |13:26| webmaster: kete nuk e dime. edhe mund te kete dhe nuk thone gje :)
  30-07-14 |13:26| webmaster: po ardhja e 3 lojtareve te rinj. tregon se probleme financiare nuk ka
  30-07-14 |13:28| guri: per 2 vjete skabroblem
  30-07-14 |13:29| webmaster: kush e di si kane qene punet o guri. mundet qe ti kene kerkuar pergjegjesi dhe ai spranon presionet per rezultatet negative.
  30-07-14 |13:29| guri: ore kete se kuptoj shehaj pse e largojne
  30-07-14 |13:30| webmaster: eshte lorenc shehaj. vellai i arditit.
  30-07-14 |13:30| webmaster: eshte nga te rinjte e flamurtarit.
  30-07-14 |13:31| guri: lere zeqirin eshte lojtar i pa fuqishem
  30-07-14 |13:32| guri: po i vellaj si e ka emrin
  30-07-14 |13:32| webmaster: lorenc shehaj eshte vellai. ardit shehaj eshte sulmuesi qe luan me skuadren tone te pare
  30-07-14 |13:32| guri: po te kuptova
  30-07-14 |13:33| guri: :ok:
  30-07-14 |13:34| guri: se une e per qeshum arditn
  30-07-14 |13:34| webmaster: ate ta lame. :)
  30-07-14 |13:35| guri: jore do bejne shume gabim
  30-07-14 |13:36| guri: aje do bejet nje sulmuse i pakapeshm
  30-07-14 |13:37| webmaster: mbase permiresohet se na duhet.
  30-07-14 |13:37| guri: popo
  30-07-14 |13:43| guri: une shehaj do ta bjere ne adhene me panadhnaikoc
  30-07-14 |13:43| webmaster: do dhe nja ca vite te shkoje deri aty ai. po arriti
  30-07-14 |13:45| guri: jore se kame nje ketu ne rrodoz kame muabet qe eshte i madhe
  30-07-14 |13:45| webmaster: e kam fjalen qe nuk eshte arditi lojtar per jashte shqiperise. edhe ketu prape nuk bie ne sy per aq i mire.
  30-07-14 |13:46| guri: dhe me kadhen kedonje njeriun tete
  30-07-14 |13:47| webmaster: nuk te kuptova
  30-07-14 |13:48| guri: ate qe njeohe une eshte i madhe te panadhnaikc
  30-07-14 |13:49| webmaster: mire o mire. nuk e ve ne dyshim kete. po valle a vlereson ai arditin si lojtar te mire??
  30-07-14 |13:50| guri: po atije to bejet me i mire
  30-07-14 |13:51| webmaster: po te ishte rritur te panathinaikos mbase. por tani pak si vone.
  30-07-14 |13:52| guri: po dakorte me dyja jam
  30-07-14 |13:53| webmaster: ai po te doje. te vije me ty ne vlore. e te shofi nga 17 vjecaret qe kemi. ashtu po. te gjeje ndonje aty e te rritet te panathinaikos
  30-07-14 |13:53| guri: takojemi pastaj
  30-07-14 |13:53| webmaster: shendet
  30-07-14 |16:27| koli: mire gjithe keta qe kane ardhur,po ndo1 sulmus do na vij???
  30-07-14 |16:57| webmaster: Aty besoj do hidhet leku i madh per nje lojtar. Ndoshta..
  30-07-14 |17:01| koli: ore kane lajthitur ata te fb,hahahhaahhaha,per 5 minuta ju dua te gjithve ketu,dhe prisnim ca do thonin,tham do vij ndo1 lojtar klasi ata na thane qe kane blere kostume dhe uniforma per lojtaret :S
  30-07-14 |17:19| webmaster: Tallin bythen me njerezit
  30-07-14 |19:33| tuneli: ore cfare te reja ka, se sjam ne hollande?
  30-07-14 |19:47| webmaster: Pervec mbrojtesit krasniqi.ca uniforma kishin nxjerre.per stafin
  30-07-14 |19:48| tuneli: ajo e zeqos ka qene qe ne 9 qershore e ditur
  30-07-14 |19:52| tuneli: po shikoj feynoord-besiktas 0-2 feynoordi ska asgje ne terezi, i kani ikur (shitur)5 lojtaret qe kane lozur me hollanden ne brazil edhe ka mbetur si peshku pa uj
  31-07-14 |7:05| webmaster: sot duhet te perfundoje marrja ne administrim e turqeve. te shohim cfare do te ndodhe nga ky moment e tutje.
  31-07-14 |8:48| koli: «lidhje»
  31-07-14 |8:51| koli: gilberto afer flamurtarit thote panorama,zeqiri per 80 mij euro ne kukes
  31-07-14 |8:51| webmaster: ja te shohim
  31-07-14 |8:52| koli: kukesi synon edhe micin
  31-07-14 |8:53| webmaster: mici duhet mbajtur
  31-07-14 |8:53| koli: «lidhje»
  31-07-14 |8:55| koli: «lidhje» 1 lajme nga vllaznia
  31-07-14 |8:56| webmaster: gjynaf vllaznia po te jete keshtu
  31-07-14 |8:57| koli: Momenetet e fundit kur edhe zyrtarisht TRK & AtlasJet do te kene te drejta te plota ligjerisht mbi FC Flamurtari Vlore (e shkruan fb-ja e flamurtarit)
  31-07-14 |8:58| webmaster: ka mbledhjen sot keshilli bashkiak.
  31-07-14 |9:00| koli: ishalla behet per mire,vetem mos na shkaterojne ekipin
  31-07-14 |9:01| webmaster: boh. spo marrim vesh. se asnje nuk po shpalos nje projekt. cfare ka ne mendje te bejne
  31-07-14 |9:03| koli: keta turqit me duket se duan te bejne ekip te rri,duke i hequr te gjithe lojtaret,rrezik mici te iki,ata te rinjt vajten huazim tek elbasani,duhen bere kontratat urgjentisht
  31-07-14 |9:04| webmaster: kontratat nuk i bejne ata nese nuk i duan. mundet qe ta ndertojne nga fillimi. keshtu qe nuk kane interes ne lojtaret aktual. dhe nuk u bejne kontrata
  31-07-14 |9:06| koli: e shohe une prape per vendin e 6 do luftojme
  31-07-14 |9:06| webmaster: gjithesesi te pakten si lojtare stoli duhet ti mbanin. nuk e marr vesh cfare kane ne mendje te bejne
  31-07-14 |9:07| webmaster: ndoshta kane dashur dhe lojtaret kane refuzuar. mund te kete ndodhur edhe kjo.
  31-07-14 |9:08| webmaster: ne flasim ne ajer sepse askush nga klubi sjep detaje.
  31-07-14 |9:08| koli: normale ne themi ate qe shohim
  31-07-14 |9:10| tuneli: cuna mire jeni?
  31-07-14 |9:10| tuneli: mgjesi njehere
  31-07-14 |9:10| webmaster: te pakten braziliani, hollandezi qe u tentua si dhe Metaj. nuk jane lojtare per tu nenvleresuar. dmth deshira e klubit eshte e madhe. gerxho dhe meto do jene blere per stol. se me shume mundesi keta tanet nuk kane dashur.
  31-07-14 |9:10| webmaster: pershendetje.
  31-07-14 |9:11| koli: gjesi tunel
  31-07-14 |9:11| tuneli: ai mos te ze emra une se ketu futet edhe ndonje spiun, neser niset me manaxherin
  31-07-14 |9:11| tuneli: per ne vlore
  31-07-14 |9:11| webmaster: keshtu thane edhe nga facebook. nga neser fillojne firmat
  31-07-14 |9:12| koli: ku e ke hollandezin o webo,as nuk erdhi fare
  31-07-14 |9:12| webmaster: hollandezin e morem vesh qe nuk i pelqeu. skemi cti bejme ashtu.
  31-07-14 |9:12| tuneli: bile ketu klubi se beson qe ai do iki edhe kerkon direkt nje zevendesim
  31-07-14 |9:12| webmaster: ka rrezik edhe ndonje me i forte se ai ka refuzuar shqiperine.
  31-07-14 |9:12| koli: keta do e na e bejne ekipin me kosovar e brazilian,do harrohen prape vlonjatet,mezi nxirnim 1-2 ne vite tani do zhduken prape
  31-07-14 |9:13| webmaster: vlonjatet po kane bythe. te behen qe ne 17 vjecar. e te meritojne vend ne formacionin kryesor.
  31-07-14 |9:13| tuneli: koli e mere veshe ti qe zeqiri e kishte vendosur qe ne 9 qershore? aman ska as vlonjat asnje qe luan per fanelle vetem per para
  31-07-14 |9:14| koli: po jo ore nga ta di une,qe zeqiri e kishte ne plane per te ikur
  31-07-14 |9:14| webmaster: fjale koti jane. vlonjati luan me fort etj. normal qe ne na behet qejfi kur luajne mire. por realiteti tregon te kunderten
  31-07-14 |9:14| webmaster: per zeqirin flitesh qe atehere. por zera gazetash si gjithmone.
  31-07-14 |9:15| koli: e kemi ne vlonjtat "une" eshe asnje tjeter
  31-07-14 |9:15| tuneli: kurse te huajt ja dine vleren edhe lozin behen qene, die feynoord humbi ne shampions, se i iken 6 lojtare qe lozen me hollanden edhe mori 163 milion €, sja ndjeu humbja
  31-07-14 |9:15| koli: prandaj eshte gjoksi grope
  31-07-14 |9:15| koli: po ne ca do marima,asgje,se ikin te gjithe pa lek
  31-07-14 |9:16| tuneli: po se ska as organizim as regullore
  31-07-14 |9:16| webmaster: nese turku ka leke per ti hedhur kot. le ta beje. perndryshe do plan dhe vizion per te ardhmen.
  31-07-14 |9:17| tuneli: suarez iku tek barcelona, por groningeni mori 7%
  31-07-14 |9:17| webmaster: prblemet burikratike bejne qe detyrimisht lojtaret e rinj te firmosin per 2 vjet. po te ishin edhe pronare. do ishin 4-5 vjet dhe do shisnin ndonje te hajrit nese do kishim.
  31-07-14 |9:18| koli: sa lek do kishin mare nga roshi???
  31-07-14 |9:18| tuneli: po e pe tr, tre vjet idrizaj
  31-07-14 |9:19| tuneli: sic i bene bota mosha e madhe i shtyne po qene akoma ne forem me nga 1-vit, kurse te rinjte qe japin shpresa per te ardhemen, 3-5 vjet
  31-07-14 |9:19| koli: te gjithe me nga 2-3 vjet i bejne,vetem keta tanet me nga 1 vit edhe e vene firmen ne kohen e pordhes 1 dite para se te filloj kampionati
  31-07-14 |9:20| webmaster: te themi te verteten. te rinjte mos gaboj i kemi nen kontrate deri 23 vjec. me duket. kjo nuk eshte keq. por vone eshte bere.
  31-07-14 |9:22| tuneli: pra shikohet perspektive, se tek ne bejne lojtaret e baze te mire edhe stolin e lene bythe, edhe bejne pastaj si te pa zevendesushem ne ekip, po pati konkurence aq me shume i jep bythes, barcelona pak kishte? por mere e shton konkurencen qe ta di ai qe loze se po sdha eshte tjetri qe pret
  31-07-14 |9:23| koli: mua asnjehere sme ka pelqyer politika e flamurtarit,asnjehere qe kur mbaj mend une qe e ndjek flamurtarin nuk eshte sjell si skuader profesioniste,cdo vit ikin 10 lojtar dhe vijne 10 te tjeter...
  31-07-14 |9:23| webmaster: po keshtu ndodh kur sta mban xhepi o tunel. nuk e perballon dot nje stol te shtrenjte ne shqiperi.
  31-07-14 |9:23| webmaster: flamurtari ka politike si institucionet qeveritare. prandaj sbejme para ne.
  31-07-14 |9:24| tuneli: pra kete mbase do bejne edhe turqit, se kemi shume nevoj per kete
  31-07-14 |9:24| webmaster: e ardhmja do e tregoje. mbase nuk zhgenjehemi.
  31-07-14 |9:25| webmaster: se deri tani sipas fjaleve. do kishim fituar 5 kampionate rresht
  31-07-14 |9:25| koli: turku,ekipin e kishte e kemi thene qe vjet,flamurtari ekipin e ka thjesht 3-4 permirsime dhe ishte ne rregull,une mesa shohe deri tani do behet prape avazi,ik hoxhe hajde prift
  31-07-14 |9:26| webmaster: cte themi....
  31-07-14 |9:26| tuneli: ndoshta jo pse iku zeqiri, sdo te thote se iku ekipi
  31-07-14 |9:27| koli: «lidhje»
  31-07-14 |9:27| webmaster: ajo qe kemi thene edhe ne
  31-07-14 |9:28| webmaster: zeqiri me mire qe iku. ka dhe ndonje tjeter qe nuk luan fort aty dhe duhet lene ne stol. jo te hiqet. por ndoshta si zeqiri nuk u pelqen kjo gje. dhe ikin.
  31-07-14 |9:28| koli: ne e kemi thene,por i kane mbyllur mareveshjet te pakten???
  31-07-14 |9:28| tuneli: kjo tregon se edhe ky nuk niset kot neser
  31-07-14 |9:29| webmaster: neser fillojne. sot aprovohet administrimi. qe neser kontratat dhe merkatoja qe kane premtuar. se deri tani ndonje lojtar qe te beje diference ne kuptimin e plot te fjales. nuk kemi pare.
  31-07-14 |9:30| tuneli: do flas vete ne tel edhe te mare veshe edhe per kontrakten
  31-07-14 |9:30| koli: «lidhje» ja cben kukesi
  31-07-14 |9:31| webmaster: ku i gjeti kaq leke kukesi me nje donator?????/!! pak e cuditshme
  31-07-14 |9:31| tuneli: lloto
  31-07-14 |9:31| webmaster: apo do japin 30% te pages. dhe ku te kam pare?
  31-07-14 |9:32| webmaster: me lloto mbahen te gjitha ne fakt.
  31-07-14 |9:32| koli: hahahahahahaha,do bej nja dy humbje ne fier e ne lushnje e do dalin :D
  31-07-14 |9:32| tuneli: turqit kane te ardhura biznesi 100 here me te madhe se gjici, edhe prap mendohen 2 here per dicka
  31-07-14 |9:32| webmaster: po pra.
  31-07-14 |9:33| webmaster: e di cdo te thote te kesh 60% te turizmit turk?? yyyy
  31-07-14 |9:33| tuneli: mgjth po theme qe ne po na moren ata do jemi me fate
  31-07-14 |9:34| webmaster: cte jete e shkruar. dhe cte shkruajme vete. se ne dore te qeverise eshte privatizimi.
  31-07-14 |9:34| koli: njera gazete thote zeqiri 80 mij euro gazeta tjeter 100000 euro,ku do i gjej gjici o burri dheut,uroj te zhgenjehet :D
  31-07-14 |9:34| webmaster: boh. si shifra te larta jane.
  31-07-14 |9:35| tuneli: hahahahahhahahahahaa jo po sa mesi
  31-07-14 |9:35| webmaster: curri do te marre 80000 euro. por nuk krahasohet zeqiri qe ka luajtur 2 here ne kombetare, me currin
  31-07-14 |9:35| koli: dhe nuk eshte vetem zeqiri,jane gjithe ata,sikur nje rroge mesatare prej 80 mij euro per cdo person,gjicua del me karton te kuqe....
  31-07-14 |9:36| webmaster: i qajme hallin atij ne. e mire o mire. :)
  31-07-14 |9:36| koli: :qesh:
  31-07-14 |9:36| tuneli: ika te dale pake cuna se jam pak si large
  31-07-14 |9:37| webmaster: kalofsh mire
  31-07-14 |9:37| koli: ik o tunel klm
  31-07-14 |9:37| webmaster: mbase marrim Gilberton dhe nje tjeter te mire. dhe jemi ne rregull me sulmin.
  31-07-14 |9:38| koli: gilberto po,besoj se do bej pune,po jo te fillojne xheloozit me abilaliajn e te prishet ekuilibri i skuadres
  31-07-14 |9:39| webmaster: po pse o koli vetem lojtaret shqiptar behen xheloze? po gjithe ata futbollista qe luajne jashte dhe rrine ne stol me rroge mbi 1 milion euro?
  31-07-14 |9:40| webmaster: kjo vazhdon te tregoje disiplinen 0 te lojtareve tane.
  31-07-14 |9:41| koli: jo jo webo,e kisha llafin ne loje,kur te luajne bashke sdo i japin pasat njeri tjetrit per te bere gola vet ose nuk do i pasojne sa duhet gilbertos
  31-07-14 |9:42| webmaster: po prandaj jane trainerat dhe stafi. per te shmangur keto gjera. prandaj behen kontrata me klausola. perndryshe sdo kishte kuptim fjala skuader.
  31-07-14 |9:43| koli: ishalla qofte ashtu sic thua
  31-07-14 |9:43| koli: «lidhje» ke 1 video ketu shikohe
  31-07-14 |9:44| koli: webo lexojeeeeeeeeeeeeeeeee Me ne fund!
  Flamurtari eshte 100% i TRK & ATLASJET.
  Faleminderit keshilli bashkiak,Shpetim Gjika,Sinan Idrizi.
  Urime dhe Falenderime per te gjithe ata qe e duan Flamurtarin me zemer.
  31-07-14 |9:45| webmaster: te shohim tani ne do kthejne gjerat per mire.
  31-07-14 |9:45| koli: shikoje pak ate videon qe te dergova pak me lart :D
  31-07-14 |9:45| webmaster: ha ha. cfare shenjestre.
  31-07-14 |9:45| koli: hahahha akoma po qesh
  31-07-14 |9:46| webmaster: kur i thone, fat.
  31-07-14 |9:47| koli: 100 here ta bej annjehere nuk perseritet
  31-07-14 |9:47| koli: nejse
  31-07-14 |9:47| koli: ja edhe firmat u hodhen,tani te shikojme se ca do bejne turqit
  31-07-14 |9:48| webmaster: namin tani. 3 kampionate dhe nje champions
  31-07-14 |9:48| webmaster: :P
  31-07-14 |9:49| koli: hahhahaha plus 1 superkup europe me skenderin :D
  31-07-14 |9:50| webmaster: ai do ishte kulmi. mund te vdisja i qete qe ne kete moshe :qesh: :qesh: :qesh:
  31-07-14 |9:50| koli: hahahhahahahahahhahahaahhahaahahahahhahahaha ik o dreq
  31-07-14 |9:52| koli: ee po keta tani turqit jane administratora tham dhe jo afendiko????
  31-07-14 |9:52| webmaster: te mbarojne sa me shpejt blerjet. te sterviten pak bashke.
  31-07-14 |9:53| webmaster: po. vetem administrim
  31-07-14 |9:53| webmaster: afendikoi ndoshta pas 2 vitesh
  31-07-14 |9:54| koli: aaaaa
  31-07-14 |9:55| koli: ore kukesjane po shpresojne per micin tani
  31-07-14 |9:55| koli: mos te them qe kane bere fakt te kryer qe do vej ne kukes
  31-07-14 |9:56| webmaster: mundet. sdo ishte mire. se dhe kukesin e forcojme. edhe stolin e dobesojme
  31-07-14 |9:57| koli: nuk besoj se iken,do shikosh deri neser qe do thone mici firmosi i pari :allah:
  31-07-14 |9:57| webmaster: :)
  31-07-14 |10:00| koli: te shikojme ca "dhurate" do na sjellin apo ishte gilman lika dhurata??? :D
  31-07-14 |10:00| webmaster: me shpresa per me shume :0
  31-07-14 |10:02| webmaster: ika njehere per dreke une. degjohemi
  31-07-14 |10:03| koli: ik vlla shendet se dhe une do ikja tani...
  31-07-14 |11:41| webmaster: QE NGA DITA E SOTME ADMINISTRIMI I SKUADRES I KALON 100% KOMPANISE TURKE. VETEM ASETET JANE NE PRONESI TE BASHKISE. SHPRESOJME QE PRIVATIZIMI PERFUNDIMTAR TE VIJE SA ME SHPEJT.
  31-07-14 |11:49| koli: cdo te thote kjo asete o vlla??
  31-07-14 |11:51| webmaster: pasurite. stadium, ambjente stervitje e gjera keshtu
  31-07-14 |11:51| koli: aaaaaa
  31-07-14 |11:52| webmaster: dmth ato jane ende te bashkise.
  31-07-14 |11:52| koli: po
  31-07-14 |11:52| webmaster: ne te ardhmen mund te blihen nga turqit.
  31-07-14 |11:52| koli: tani turqit kane ne pronsin e tyre vetem lojtaret,shit-blerjet e lojtarve si edhe rrogat e tyre apo jo?
  31-07-14 |11:53| webmaster: po
  31-07-14 |11:53| webmaster: kontratat e te gjitha qe behen jane te tyre.
  31-07-14 |11:53| koli: e po mire,kaq duam dhe ne :D
  31-07-14 |11:53| webmaster: kaq donim. tu djege leku qe do hedhin :)
  31-07-14 |11:54| koli: ;)
  31-07-14 |11:54| koli: rikthehem per pak :D
  31-07-14 |11:54| webmaster: ok ;)
  31-07-14 |11:55| webmaster: nashi. une pres qe te kete ndryshime serioze. te shofim nese do behen ato qe une mendoj. se nuk permend dot emra tani. ska lezet. :)
  31-07-14 |12:12| koli: hahahha,a na thuaj ca jane ato qe mendon..
  31-07-14 |12:12| webmaster: e kam fjalen per ndryshime ne staf e lojtare
  31-07-14 |12:13| webmaster: smund ti permend tani.
  31-07-14 |12:13| koli: di gje qe nuk dim ne :D
  31-07-14 |12:13| webmaster: jo jo. thjesht mendime per ata qe nuk i konsideroj shume te afte
  31-07-14 |12:14| koli: flamurtari i ka lojtaret te afte puna eshte se sa duan ata te punojne
  31-07-14 |12:15| webmaster: kjo ne aftesi hyne ama.
  31-07-14 |12:16| koli: normale,une doja qe 2 trajnerat te qendronin gjoka dhe ruci,tani per te tjeret...ca te them tani me turkun do punojne dhe ata qe benin qejf kaq vite
  31-07-14 |12:17| webmaster: veshtire. ai qe ska punuar eshte mesuar ashtu
  31-07-14 |12:18| koli: atehere valixhet e ne kukes :D
  31-07-14 |12:19| webmaster: ata besoj dine se ku do heqin. dallohen personat
  31-07-14 |12:20| koli: vetem me lojtaret te kene kujdes ke do heqin e ke do mbajne...
  31-07-14 |12:21| webmaster: po do behet rindertim. u pa puna.
  31-07-14 |12:22| koli: ca te themm une nuk e di....
  31-07-14 |12:23| koli: webo ika njehere une do flasim me vone
  31-07-14 |12:23| webmaster: ok. degjohemi
  31-07-14 |12:43| webmaster: Lorenc Shehaj ka shenuar ne miqesore kunder apolonise.
  31-07-14 |13:06| tuneli: sa erdha urime njehere
  31-07-14 |13:06| tuneli: edhe ky shoku 2-vjecare e ka
  31-07-14 |13:07| webmaster: aq do e kene te gjithe mos gaboj
  31-07-14 |13:08| tuneli: por ky tha se do kene premio per cdo fitore, edhe premio nqs do dalin kampion
  31-07-14 |13:08| webmaster: shume mire. shtyse per te luajtur me fort
  31-07-14 |13:08| tuneli: por edhe denime per ata qe mendojne se do tallen me ne, eshte ne kontrat
  31-07-14 |13:09| webmaster: shpresojme ti aplikojne. se gjoja ndeshkime kishin edhe keta deri dje. por hic spame gje.
  31-07-14 |13:10| tuneli: po skishte ne kontrat, atehere tani jane kontratat sipas fifes, se edhe ky kur u tha dua te gjitha sipas fifes, asgje me shume ose me pak
  31-07-14 |13:11| tuneli: se e bejne si pejic me korcen
  31-07-14 |13:11| webmaster: kuptoj. shume mire pastaj. te jete gjithcka sipas parametrave te duhur
  31-07-14 |13:11| tuneli: ma jep pak kalendarin we mos e ke ti
  31-07-14 |13:12| webmaster: «lidhje»
  31-07-14 |13:12| tuneli: po se seshte se stema e ketyre eshte tek flamurtari por edhe ne fifa
  31-07-14 |13:13| webmaster: cila steme?
  31-07-14 |13:13| tuneli: e turkut
  31-07-14 |13:13| tuneli: jo te gjithe superligen se ma do shkodra
  31-07-14 |13:13| tuneli: po e ke
  31-07-14 |13:13| webmaster: «lidhje»
  31-07-14 |13:14| webmaster: kjo eshte
  31-07-14 |13:15| tuneli: jo seshte, se di ku eshte, komplet kampionati
  31-07-14 |13:16| webmaster: komplet sma do mendja. se hidhet shorti pas cdo faze mos gaboj
  31-07-14 |13:16| tuneli: po fazen e pare
  31-07-14 |13:17| webmaster: faza e pare eshte tek linku i dyte qe te dergova. vetem ndeshjet e flamurtarit
  31-07-14 |13:17| webmaster: ke Next lart. kliko te shohesh edhe te tjerat
  31-07-14 |13:17| webmaster: «lidhje»
  31-07-14 |13:17| webmaster: ose ketu e ke te zgjeruar
  31-07-14 |13:18| webmaster: «lidhje»
  31-07-14 |13:18| webmaster: edhe kjo po te intereson
  31-07-14 |13:18| jeno: Mesazhi i z. Gjika:

  "Sot zyrtarisht ndahem nga Flamurtari im i dashur. Gjej rastin te falenderoj te gjithe ata qe ne keto 12 vjet kontribuan per kete emer dhe fanelle te lavdishme. Ndjese per gjithcka qe nuk kam bere dot; jo se nuk kam deshiruar por aq kane qene mundesite e mia. Jam krenar qe kam mundur te vendos modestisht nje gure ne ringritjen e Flamurtarit. Jam i lumtur qe e le ne duar te sigurta dhe ne nje perspektive te qarte drejt suksesit. Suksese drejtuesve te rinj TRK GROUP&ATLAS JET dhe ne vecanti z.Sinan Idrizi. Gjithmone me ty FLAMURTAR!"
  31-07-14 |13:20| jeno: suksese presidences se re te flamurtarit
  31-07-14 |13:20| webmaster: te shohim nese do te ndikoje ndryshimi i drejtuesve. se vetem kete skemi provuar. lojtare e trajnera kemi ndryshuar plot
  31-07-14 |13:21| webmaster: mungojne 3 jave nga kalendari i soccerway tunel.
  31-07-14 |13:22| tuneli: e pashe edhe e dergova, shkodres se do esh ai te di si eshte
  31-07-14 |13:23| webmaster: ka pune puna thuaji. sivjet do jete me i forte se kurre kampionati
  31-07-14 |13:23| webmaster: :)
  31-07-14 |13:24| tuneli: i thashe, edhe ai sa me tha se edhe nje i kishte ardhe nga greqi sote, por ska prioritetin e flamurtarit se eshte ekip qe loze ne kupat e europes, gje qe cdo futbollisti edhe klubi i intereson
  31-07-14 |13:25| webmaster: :respekt:
  31-07-14 |13:26| tuneli: web nuk shikojne vetem parat keta shikojne te ardhemen, edhe ku eshte
  31-07-14 |13:27| webmaster: ai qe di se ka te ardhme. vepron keshtu si shkodrani. te tjeret vijne verdalle neper skuadrat qe paguajne me mire apo ku jane rehat se slodhen shume.
  31-07-14 |13:29| tuneli: ne qenkemi i vetmi vend qe jemi me bashki eshte si te jeshe punonjes sociali edhe jo futbollist prandaj tallkan bythen keta
  31-07-14 |13:30| webmaster: po normale. institucion vendor :)
  31-07-14 |13:31| webmaster: aty rrezik jane te verteta zerat qe lojtaret futeshin ne formacion sipas miqesive.
  31-07-14 |13:31| tuneli: kush jane te huaj deri tani tek ne? mendes, edhe kush tjeter
  31-07-14 |13:31| webmaster: mendes,lena,shkodrani
  31-07-14 |13:31| tuneli: po po ajo dihet
  31-07-14 |13:32| tuneli: po shkodrani do nxjere kosovare brenda javes
  31-07-14 |13:32| tuneli: e ka lene edhe me klubin
  31-07-14 |13:32| webmaster: po prape i bie i huaj. po nxorri shqiptaren po.
  31-07-14 |13:32| tuneli: se di se cfare marifeti do bejne
  31-07-14 |13:33| webmaster: po nxorri kosovaren, shqiptaren e merr kollaj. prandaj
  31-07-14 |13:33| tuneli: keshtu i bien shkurt
  31-07-14 |13:33| tuneli: rrugen per janine
  31-07-14 |13:33| webmaster: edhe krasniqi kosovar eshte. nuk e di si e ka pashaporten
  31-07-14 |13:33| tuneli: i beses?
  31-07-14 |13:33| webmaster: po
  31-07-14 |13:33| tuneli: po shqiptare se ai lozi ne kup me duket
  31-07-14 |13:34| webmaster: ka qene i partizanit vjet
  31-07-14 |13:34| webmaster: ne kup luan ai. skane te bejne te huajt.
  31-07-14 |13:34| tuneli: kosovaret rine me dy pasaporta ate te kos edhe tonen
  31-07-14 |13:34| tuneli: europe me duket se lozi
  31-07-14 |13:34| webmaster: po pra. keshtu qe shqiptar do e quajne. qe te kene mundesi edhe per lojtar te huaj.
  31-07-14 |13:35| webmaster: te huajt me duket se jane me limit sipas rregullores se fshf. ne ndeshjet per europe nuk e di nese vlejne.
  31-07-14 |13:36| tuneli: seshte krasniqi pengese, ishalla edhe nje sulmus te mire, edhe mos te theme 2 qe te leviz bythen ai tjetri qe kur te shikoj nga bankina te mendoj po sleviza ai stoli me pret
  31-07-14 |13:36| webmaster: nuk me kujtohet. lejohen 5 te hauj ne formacion apo ne gjithe lojtaret?
  31-07-14 |13:36| tuneli: 5 per formacionin qe mere pjese ne nje ndeshje
  31-07-14 |13:37| webmaster: eo ashtu marrim 10 ne :)
  31-07-14 |13:37| tuneli: Barcelona ka 15
  31-07-14 |13:37| webmaster: barcelona nuk e ka problem ti paguaje :) . ne pak me veshtiresi :)
  31-07-14 |13:37| tuneli: tek djali ime eshte vetem nje i huaj nje spanjoll
  31-07-14 |13:39| webmaster: ti futen mire te rinjve. ti mesojne sic duhet. e mos te marrin shume te huaj ne te ardhmen.
  31-07-14 |13:41| tuneli: po jo edhe ai jeton ketu prandaj, ketu web villojne qe 5-vjec, edhe kur i mbledhin keta scouters, shikojne ne cdo kampinat te vegjelish, edhe kush ben sy i marin edhe cdo fillim sezioni testohen, kush eshte pastaj nga keta 200-300 femij me te miret del formaciononi, por vitin tjeter vine akoma te tjere te cilet shikojne se kush nuk eshte formuar sa duhet gjate nje viti apo ska ecur me hapin e shkolles, dele edhe vendin ta ze tjetri
  31-07-14 |13:42| webmaster: pikerisht. keshtu duhet te funksionojne qe te nxjerresh lojtare sic duhet
  31-07-14 |13:43| tuneli: jo pergje, por keto deri tani po i ha une ne kuriz me djalin, edhe asnje seshte i sigurt ne ekip
  31-07-14 |13:44| webmaster: eshte stres edhe per prinderit :)
  31-07-14 |13:45| tuneli: normale, kur vjen dita qe do behet bilanci ne fund te vitit, vallai me shume me dridhen mua kembet se djalit
  31-07-14 |13:45| webmaster: ha ha
  31-07-14 |13:46| tuneli: qesh ti qesh, po se ke provuar
  31-07-14 |13:47| webmaster: jo jo. une e kam goce. ska hedhur kembet akoma :)
  31-07-14 |13:47| tuneli: po zequa 80-mij? ka firmosur tek kuksi
  31-07-14 |13:47| webmaster: keshtu thone
  31-07-14 |13:47| tuneli: edhe vajza me loze mua ne futboll
  31-07-14 |13:47| tuneli: me ekipin e vajzave
  31-07-14 |13:47| webmaster: aaa..e paske semundje ti :P
  31-07-14 |13:48| tuneli: eshte me e vogla e ekipit edhe e kane mare ato qe jane nga 14-vjece, kurse kjo imja eshte 12, edhe i bene zbore
  31-07-14 |13:49| webmaster: e ke ushqyer me midhje vlore dhe qingja llogaraje ti?? :qesh: :qesh:
  31-07-14 |13:50| tuneli: po kjo imja si mize e vogel , kurse hollandezet jane si kallembi ritur ne mut, cfare midhje thua ti, po eshte teknike edhe bene gjitha golat e skuadres
  31-07-14 |13:51| webmaster: gjithmone te vegjlit ne trup kane me shume teknike dhe shkathtesi
  31-07-14 |13:52| tuneli: shehaj paska lozur me elb edhe ka shenuar edhe gol
  31-07-14 |13:52| webmaster: po. e shkruajta edhe une me lart
  31-07-14 |13:53| tuneli: bravo
  31-07-14 |13:53| webmaster: edhe qejvani ishte ne formacion. mbase ecin mire e ti marrim prape
  31-07-14 |13:53| tuneli: po panua se jep fare ket qe e moren turqit
  31-07-14 |13:53| tuneli: po po ishalla
  31-07-14 |13:53| webmaster: panua dha vetem qe sot vendoset.
  31-07-14 |13:53| webmaster: neser e nxjerre ne gazete
  31-07-14 |13:54| tuneli: e kam per panorma sport
  31-07-14 |13:54| webmaster: po edhe une :)
  31-07-14 |13:56| webmaster: nuk e dime del koha per tapetin e ri ne vlore ajo. se sikur do e zevendesonin
  31-07-14 |13:58| tuneli: po se di as vete, ndoshta i bejne shpejt si den-haag ketu brenda 2 javesh
  31-07-14 |13:58| tuneli: ose ta vene artificial
  31-07-14 |13:58| webmaster: ja te shohim.
  31-07-14 |13:59| webmaster: te pakten ne fushen tone mos te thyejne kembet lojtaret.
  31-07-14 |13:59| tuneli: edhe e fle mendjen
  31-07-14 |14:00| webmaster: edhe nje tabele te vogel te vendosin. e mire jane per 2 vjet
  31-07-14 |14:06| tuneli: «lidhje»
  31-07-14 |14:26| tuneli: po kjo Nerve Korkmaz eshte nr 1?
  31-07-14 |14:40| koli: me dergoj dhe mua sms gjika,e me tha:zoti koli (i thash une mire e nise muhabetin vazhdo) te kerkoj te faluar per merzitjet qe te kam dhuruar por jam krenar edhe per gezimet qe te kam dhuruar,do me mungojne shume telefonatat e tua sidomos ato ulerimat e tua,me vjen keq qe ke thyer gjithe ato i-phone per fajin tim por edhe une ste kam lene pa i-phone asnje dite,uroj qe miqte e rinj te bejne punen me mire se une qe mos te thyesh kaq shume telefona dhe uroj mos tu bertasesh kaq shume edhe turqve.Dhe i ktheva dhe une pergjigje,o shpeto mos ki merak per mua,une te bertisja per te mire te flamurtarit,keshtu do bej edhe me turqit do u bertas po kesaj here me forte sesa ty...kam bere kontrate me ata qe te blejne aq i-phona sa te me thyhen..
  31-07-14 |15:02| tuneli: paske kerkesa shume koli
  31-07-14 |15:20| webmaster: kerko ndonje samsung nga te fundit tani. boll me iphone
  31-07-14 |16:09| tuneli: web mos i trego se pastaj do edhe samsung edh iphone
  31-07-14 |17:14| koli: vend pune do i kerkoj tani atyre :D
  31-07-14 |18:01| tuneli: po rrogen e caktove?
  31-07-14 |18:19| koli: e di qe jemi kohe krize,jam me kemb ne toke,te pakten 1800euro ne muaj jemi :ok:

  Vetëm anëtarët mund të shkruajnë, Regjistrohu ose kryej Login

H

A

P

 

C

H

A

T

I

N

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

IMAGE Flamurtari punon në heshtje, pritet edhe një sulmues i huaj
Wednesday, 04 June 2014
Ende nuk ka asnjë lëvizje zyrtare në radhët e Flamurtarit. Skuadra vlonjate është duke studiuar tregun dhe nuk po bën oferta konkrete në radhët e disa lojtarëve. Në media kanë qarkulluar shumë emra, por për të thënë të vërtetën...
IMAGE Gjoka: Na duhet një sulmues. Të bëjmë kujdes nga ofensiva rumune e Petrolulit
Wednesday, 16 July 2014
Ernest Gjoka, trajneri i Flamurtarit, ka kërkuar që kuqezinjtë të paraqiten denjësisht në takimin e parë të turit të dytë të Ligës së Europës përballë rumunëve të Petrolul Ploeshtit. Në një intervistë për “Panorama Sport”,...
IMAGE Rrogat, likuidimi pritet këto ditë
Saturday, 25 January 2014
Përpara nisjes për në Turqi në Belek për fazën përgatitore, në Vlorë nisën të qarkullonin shumë gjëra sa i përket rrogave të padhëna të dy muajve të fundit, por ato do të jepen menjëherë këto ditë dhe pritet madje që në...
IMAGE Vlora e… vlonjatëve.“Produkt” vendas dhe 100% shqiptar, rilindja e Flamurtarit
Monday, 27 January 2014
Në provë ky, apo ai! Këtë e mbajmë, atë jo! Ky i plotëson standardet, ai kërkon shumë para! Ky tjetri s’mund të federohet, ndërsa ai ka probleme me gjuhën… Të gjitha këto halle, shqetësime, apo qoftë edhe probleme për t’u...
IMAGE Futboll i rrënuar nga kryebashkiakët
Friday, 31 January 2014
Si në çdo gjë tjetër, edhe në futboll ndalimi i katastrofës së mëtejshme është një problem i madh që kërkon një zgjidhje urgjente. Në shkrimet e mëparshme, duke njohur më mirë situatën, si rezultat i një periudhe 6-mujore studimi...
Flamurtari, akord për dy vite me kosovarin Metaj
30 Jul 2014 12:09 - webmaster Flamurtari, akord për dy vite me kosovarin Metaj

Flamurtari ka arritur dje akordin me mesfushorin kosovar, Shkodran Metaj. Lajmin e konfirmon vetë lojtari dhe gjithashtu trajneri kuqezi, Ernest Gjoka. Lojtari 26- vjeçar pritet të mbërrijë pas pak ditësh në Vlorë për të zyrtarizuar kontratën 2- vjeçare me Flamurtarin. Në dy sezonet e fundit lojtari është aktivizuar për FC Emen në Ligën e Dytë holandeze. “Po, është e vërtet [ ... ]

Lexo...
Muzaka: Flamurtari do bëjë surprizën e madhe. Arma jonë është kundërsulmi.
24 Jul 2014 07:51 - webmaster Muzaka: Flamurtari do bëjë surprizën e madhe. Arma jonë është kundërsulmi.

Gjergji Muzaka beson se Flamurtari mund të bëjë surprizën e madhe në ndeshjen e kthimit përballë Petrolul Ploeshtit. Mesfushori thekson se arma e fortë për të arritur suksesin është kundërsulmi, ndërsa sipas tij duhet të jetë “fotokopje” e takimit të parë, ku deri në minutën e 77-të gjithçka po shkonte më së miri për vlonjatët. Në një intervistë për “Panorama Sp [ ... ]

Lexo...
Behari: Duhet një sforco për të bërë mrekullinë. Curri?: Kam një muaj që i dërgoj mesazhe dashurie ...
22 Jul 2014 13:58 - webmaster Behari: Duhet një sforco për të bërë mrekullinë. Curri?: Kam një muaj që i dërgoj mesazhe dashurie

Ardi Behari beson se Flamurtari mund të përmbysë gjithçka dhe ta kalojë me sukses turin e dytë të Ligës së Europës. Në një bisedë me “Panorama Sport” gjatë ditës së djeshme, drejtori sportiv i kuqezinjve ndalet edhe te humbja e Flamurtarit në ndeshjen e parë përballë Petrolul Ploeshtit. Behari mendon se Flamurtari humbi për shkak se rumunët kishin më shumë eksperiencë, [ ... ]

Lexo...
Gilman Lika, presion rumunëve: I përmbysim! “Edhe nëse nuk kualifikohemi, të fitojmë për tifozët ta...
21 Jul 2014 13:44 - webmaster Gilman Lika, presion rumunëve: I përmbysim! “Edhe nëse nuk kualifikohemi, të fitojmë për tifozët tanë”

Gilman Lika kërkon fitoren në takimin e së enjtes ndaj Petrolul Ploeshtit, pavarësisht nëse kalohet ose jo turi i dytë i Ligës së Europës. Mesfushori shkodran i Flamurtarit beson te kapacitetet e skuadrës, ndërsa thekson se nuk i druhen aspak kundërshtarit. Në një intervistë për “Panorama Sport” Lika rrëfehet edhe për humbjen në Rumani, si dhe për gjendjen e tij fizike.
;... ]

Lexo...
Të tjera

Video Galeri