Turn off/on Sound Smileys History FAQ Kide Chat

Powered by Kide Shoutbox

18-09 18:33| tuneli: edhe teuta eshte mire, ska te beje fare
20-09 9:41| koli: Lushnja e ka mare rrugen tani Te gjejme ekipin tjeter dhe Te mbledhim mendjen dhe per kete vote
20-09 9:41| koli: Vote
20-09 9:41| koli: Vitëëëë
24-09 15:39| artur: Zgjohuni nga gjumi oreee
24-09 15:39| artur: Gooooooolllllll
24-09 15:39| artur: :32: :333: :beer:
24-09 15:40| artur: 22222222222
24-09 15:40| tuneli: 2
24-09 15:45| tuneli: po lozin mire
24-09 15:48| artur: Ja te shikojme do ta mbajne pjesen e dyte
24-09 15:50| tuneli: pooooo ska duuresi gjr
24-09 15:50| tuneli: e
24-09 15:51| webmaster: Sulmi dhe mbrojtja mire. Mesfusha vazhdon te mos kryeje rolin. Maksimumi qe nunerova pjesen e pare. Vetem dy raste beme 4 pasa radhazi. Sidibe eshte shume luftarak dhe ka fuqi. Por i mundgon teknika. Mezi mban top. Gjithesesi kamara dhe sidibe i japin fryme skuadres. Duhet te luajne gjithmone bashke.
24-09 15:52| webmaster: Ne letra danilo eshte para mustes. Ne fushe eshte musta para danilos. Apo ngaqe kemi mbrojetes te mire alvesin :)
24-09 15:53| tuneli: hahha
24-09 15:55| webmaster: Rezultati eshte i rendesishem. Te pakten per muajin e pare qe edhe skuadra te ambjentohet dhe te kete lart moralin
24-09 15:56| tuneli: normmale
24-09 15:56| koli: Po fitojme eee,bravooo po nuk mbaroj ndeshja une si kam besim teutes ose po beme 0-3 dhe te mbledhim mendjen
24-09 15:57| tuneli: kanns ishhte 0-4
24-09 15:58| koli: Ore duhet respektuar edhe kundershtari nuk mund ti bejme edhe 6 :P
24-09 16:34| tuneli: skandal
24-09 16:39| artur: Penallti e pa qene turp
24-09 16:40| artur: Sa inat na ka fshf o i qifja grat dhe motrat
24-09 16:52| tuneli: mbaroj
24-09 16:52| tuneli: 2-1
24-09 16:53| webmaster: Arbitri i dhjeu temen sot. Jo vetem per penalltine. Mesfusha prandaj duhet. Pjesen e dyte pervec fillimit, ishim bloze fare.
24-09 16:55| tuneli: po se loze per 0-2
25-09 14:26| koli: Ore u beme prape pretendent per titullin kampion ne?? :smoke:
25-09 15:32| webmaster: Po u permiresua pak mesfusha. Edhe ben vaki :333:
25-09 22:24| jordi: Bravi, bravi per ndeshjen e Durresit, pa kampionati eshte i gjate :32: ;)
30-09 14:58| tuneli: ore do fitojme sote
30-09 14:58| tuneli: si eshte mendimi juaj
30-09 14:58| tuneli: «lidhje» per te pare ndeshjen
30-09 15:47| webmaster: Deri tani per barazim jemi
30-09 15:48| webmaster: Shume gabime sot
30-09 15:49| tuneli: po shume
30-09 15:49| tuneli: se di pse kaq te pasigurt ne pasime
30-09 16:17| tuneli: danilio shume dobet
30-09 16:18| koli: Ore se na plasen keta
30-09 16:18| koli: Kane nje jave qe flasin per bushic-alvesh dhe sot spo bejne nje gjuajtje
30-09 16:26| webmaster: Si duket pjesa e dyte? Se nuk po e shof
30-09 16:27| tuneli: si e para
30-09 16:27| tuneli: aahahahahahah
30-09 16:28| webmaster: Mire qenkemi mebarazim sot
30-09 16:32| tuneli: po
30-09 16:32| tuneli: me sa shohe edhe ajo mund te jete
30-09 16:36| artur: Ekip anemik
30-09 16:41| artur: Filluan avazin keta
30-09 16:44| tuneli: eshte veshtire kur nje ekip loze ne kete menyre
30-09 16:45| koli: Kjo ndeshje me kujton teuten vjet kur fitoi ne vlore 0-1 ne min 94
30-09 16:45| tuneli: bravo
30-09 16:48| webmaster: Pike te cuara dem
30-09 16:49| tuneli: me amatore se keta sote skam pare
30-09 16:50| tuneli: se di ka mabaroj
30-09 16:50| tuneli: ka mbaruar
01-10 19:48| nail: U rrite
01-10 19:49| nail: He mo djemani si ju kam. Cthote shendeti? Si ja Ke i kaluar?
01-10 19:49| nail: U rritem dhe mend nuk vum jemi ne.
01-10 19:50| nail: Cthote ajo skuadra qe spo ndjelim me ne ketej. Se per ku mesa kam pare mereni akoma.
02-10 7:35| webmaster: kampion sivjet o nail. fitojme edhe champions :)
02-10 20:49| koli: O nail po ku je o dreq??
02-10 22:40| nail: Me ketu tek cepi po pres flamurtarin mase vjen serish hahahahaha.
02-10 22:42| nail: Me behet qejfi qe ti dhe shefi website jeni 90% aktiv nga te gjith te tjeret. Neve jo se nuk duam, thjesht jemi ne pritje per dicka te re. Per ndonje airoport apo dicka te till ne vlore. Jo per flamurtarin se ai nuk behet me habbaa
04-10 16:43| koli: O nail nuk eshte nevoja te presesh per flamurtarin e madh qe te futesh ketu,ketu jemi dhe per shoqerin po nga 20 veta qe ishim ngelem vetem 3 dhe mire do beni te ktheheni te gjithe
04-10 19:14| webmaster: O koli. U bene 10 vjet ketu. Jane bere familjare cunat :D
04-10 19:29| koli: Hahahahahahaha
06-10 16:18| nail: O koli. Kuah flamurtar i madh aman. Cti bejm punes qe na ka prer duart te futemi . punes? Edhe gruas aman hahhahahah
12-10 12:19| webmaster: Bravo bushic.
12-10 12:20| webmaster: Bravo edhe xhufos per pasimin.
12-10 12:20| webmaster: me loje ama nuk jemi mire deri tani. por kemi pefituar gjithmone sa here qe na bejne presion kundershtaret neve.
12-10 12:23| webmaster: ky mersini spo ben nje gje sakllam deri tani
12-10 12:44| webmaster: 40 min e para nje gjuajtje ne porte. dhe asgje tjeter
12-10 12:51| webmaster: a te dhjefsha arbitrat
12-10 12:53| webmaster: gjithesesi. ne nuk kemi kapur top me kembe per 45 min
12-10 13:13| webmaster: keta tanet kalohen si birila sot
12-10 13:16| webmaster: barazimin deri tani e kemi te falur
12-10 13:40| koli: O webo me veten flet?duhet Ta shikosh kete problem :smoke: :D :P
12-10 13:40| webmaster: po ca do bejme. me mire se hic gje :)
12-10 13:40| koli: Ndeshja nuk shihet me sy ne fakt na merziti shume
12-10 13:41| koli: Hahahaha i madh je
12-10 13:42| webmaster: shume e dobet. sidomos nga ana jone
12-10 13:43| webmaster: sot ne sulme jemi keq fare. nuk po cohet nje top
12-10 13:53| koli: Dhe nje sulm qe bene e bënë lemsh para porte
12-10 13:53| webmaster: vari lesht. keq fare
12-10 13:58| webmaster: iku dhe kjo ndeshje me mut neper shale
12-10 14:29| koli: Te pakten nuk humbasim
15-10 11:54| tuneli: mirdita cuna
15-10 11:55| tuneli: kush e jep ndeshjen sote cila ss?
15-10 12:04| tuneli: lere fare se qenka te henen
15-10 20:16| webmaster: Neser e kemi humbjen radhes :333:
16-10 17:18| koli: Webo ja qe nuk humbem pa :D
16-10 18:05| webmaster: Nuk na u ndane penalltite
17-10 16:50| tuneli: po edhe kaq gjykim i keq ska bere kur vaki
22-10 14:52| webmaster: Sot formacioni ka nje ndryshim te rendesishem nga ata te shkuarit. Pollozhani ne mbrojtje she Alvesh ne qender te sulmit e jo ne krahe. Mesfusha do pare pak se si do jete sot. Musta dhe Neziraj qe ne fillim. E rendesishme eshte qe Alvesh e Bushic te furnizohen me topa. Kete vit fatkeqesisht nuk kemi mesfushore golashenues. Por ama dhe organizatore te mirfillte jo. Perforcimi i Janarit duhet jete me patjeter nje mesfushor organizator.
22-10 15:23| tuneli: duket qe skemi mesfushe
22-10 15:32| tuneli: edhe kjo barazim?
22-10 15:48| webmaster: Gjeja pozitive e pjeses se pare ishin kombinimet e shkurtra. Ama asnje sna coi para portes. Siljanovski dhe Musta shume keq sot. Spo japin dot nje kros ne zone.
22-10 15:49| tuneli: alvesh ka patur dy tre raste te gjuaj ose te pasoje por ka qene gjithemone vetem
22-10 15:54| koli: Loje e dobet e dembelosur na merziten mbasditen
22-10 15:56| webmaster: I rendesishem eshte rezultati. Deri sa te mesohen dhe pak.
22-10 16:25| tuneli: ien dritat
22-10 16:25| tuneli: iken
22-10 16:29| webmaster: Kur kundershtari mbyllet ne zone. Duhet lene te luaje pak qe te hapet.
22-10 16:38| tuneli: 1-0
22-10 16:39| tuneli: bicaj
22-10 16:52| tuneli: ne sikur lozim me mire jashte fushe se brenda fushe
22-10 16:57| tuneli: mbaroj 1-0
22-10 17:14| webmaster: I morem dhe keto 3 pike. Se gjynaf.
22-10 17:15| webmaster: Ama prape. Beme golin e u mbyllem direkt.
22-10 17:15| webmaster: Eshte edhe psikologjike. Por duhet zgjidhur.
22-10 18:31| koli: Ja te shikojme se ca do bejme me partine
27-10 18:32| tuneli: ja dhe legenat e qeverise si denojne famurtarin
28-10 8:11| webmaster: Prandaj duhet nje jurist i pergatitur per klubin.
29-10 16:49| tuneli: pj 1 mire 1-0
29-10 16:49| tuneli: jokeq
29-10 16:50| tuneli: po ajo gjuajtja e alvezh ishte tull poqendrore
29-10 16:55| tuneli: nga jeni more cuna, apo ju kane vene te lani enet ne orar tendeshjes
29-10 17:53| tuneli: mbaroj i morem 3 piket
29-10 17:55| webmaster: Une jam bllokuar jashte shtepise. Nuk shof gje. Shyqur nje fitore me vlere.
29-10 17:56| tuneli: po shume, edhe kjo e tremb ekipet e tjera
29-10 17:57| tuneli: kjo tregon se jemi ekip me i mire jashtfushe se brenda
29-10 18:06| webmaster: Per mua jemi njesoj. Thjesht kemi me fat jashte. Por prape tregon force qe te luash njelloj si brenda dhe jashte.
29-10 18:07| tuneli: alvezh loze forte edhe eshte lojtari me i forte pasi 70 min loze para mbrapa edhe pa pushim
29-10 18:10| webmaster: Ai dhe Sidibe kane goxha fryme.
29-10 18:12| tuneli: po
29-10 18:17| koli: Shyqyr me ne fund nje fitore e bukur,se pash ndeshjen por rendesi ka fitorja,hallall shyqyr
29-10 18:18| tuneli: lozen bokur me me shume kundersulme
29-10 20:16| webmaster: Une pjesen e pare pashe. Nje gjuajtje beme ne porte dhe shenuam. Rastet do ishin shtuar me shume nese do kishte ndonje kros nga krahet. Por vazhdojne te zhgenjejne.
02-11 12:37| koli: Bukur deru
02-11 12:38| koli: Bukur deri tani te ahikojme dhe me kukesin se ca do bejne
05-11 7:53| tuneli: sote nje fitore ndaj Kuksit na bene shume pune duke na cuar pake a shume ne kupat e europes
05-11 16:32| tuneli: sgje deri tani
05-11 16:37| tuneli: motren 0-1
05-11 16:40| tuneli: e humben kontrollin pas golit keta tanet
05-11 16:43| webmaster: Goli iku. Por te pakten eshte loje kenaqshme
05-11 16:47| tuneli: ce do lojen qe te ikin piket
05-11 16:52| webmaster: Po varja pikeve. E rendesishme per tani eshte te krijohet grup i mire
05-11 16:53| tuneli: na mungon mesfusha
05-11 16:53| tuneli: nje mesfushore i mire
05-11 17:06| webmaster: Ky Musta ne fund te kampionatit do jape ndonje kros ne zone?
05-11 17:07| tuneli: ahahahahahahah
05-11 17:29| tuneli: \asnje kros te regullt
05-11 17:30| tuneli: 1-1
05-11 17:30| tuneli: bushic
05-11 17:33| tuneli: musta cfare po bene
05-11 17:52| webmaster: Mund te merrnim me shume se barazim. Gjithesesi mire.
05-11 17:53| tuneli: si e anulloj golin anesori?
05-11 17:53| tuneli: skandale
05-11 18:06| webmaster: Po sikur mori pjese ne loje ai qe qe jashte loje.
05-11 18:09| tuneli: le te mare pjese por ai ska kontakt me topin
05-11 18:10| tuneli: edhe ai nuk ishte qe donte te godiste topin per gol
05-11 18:27| koli: 1-1 prape,na u be kukesi SI tirana njehere e nje kohe qe gezonim kur i benim nje gol
05-11 18:27| koli: Ja hoqen edhe 2 pike te tjera flamurtaei
05-11 18:27| koli: Flamurtarit kete jave
05-11 18:29| tuneli: rethe 6 pike qe te cojne 22 pike
16-11 10:22| koli: Sa do fitojme sot oreee??
16-11 15:24| tuneli: 3-1
16-11 16:25| nail: 1 me 0 ore jo shume se ska kush ti bej. Haha
16-11 16:26| nail: Si junkam me shendet te gjithve. Live nga stadiumi sote. Ka lezet hahha
16-11 16:27| tuneli: mire por sa turp prap se dha penalltine keta
16-11 16:33| nail: Po luajm me skenDrin or ti. Nuk duken këto gjëra
16-11 16:34| tuneli: aaahahhahaha harova qe eshte eresire
16-11 16:37| nail: E pate ore
16-11 16:38| tuneli: 1-0
16-11 16:38| tuneli: bukur
16-11 16:39| tuneli: 2-1 do veje
16-11 16:39| tuneli: ose 3-1
16-11 16:40| nail: Boll edhe nje me 0
16-11 16:42| tuneli: 3 pike jane shume me vlere
16-11 16:47| tuneli: si thote komentatori qe flamurtari ne pj1 mori me shume se meritonte ah ropt ketyre
16-11 16:50| nail: Afer tij jam. Ti kepus ndonje te shkret apo
16-11 16:58| tuneli: cfare ti kepusesh, aman kete ata e shprehin pa dashje sado duhet ta fshehin
16-11 17:07| nail: Bohhhh
16-11 17:08| nail: Kundra flamurtarit edhe me me te fundit te luhet favoriziMi prek kulmin e tij. Po nuk iku duka ska.
16-11 17:08| tuneli: shpetuam
16-11 17:09| nail: Gjuajtje e bukur.
16-11 17:11| nail: Mesa duket do e marin ate qe duan.
16-11 17:12| koli: O nail po ku je o marte e mira ku je na thave syt
16-11 17:19| nail: Ne stadium koL. Top fare. Me ne fund ketej nga tribuna jan pakesuar diku ne 80% te sharjeve.
16-11 17:24| nail: Skendebeu po luan me 3 brojtesa dhe ne nuk dime ta shfrytezojm kete rast.. Durua eshte si muca trainer shkaterues dhe ndertues. Durua shkaterron skuader
16-11 17:24| nail: Vetem skenderbeu po luan
16-11 17:28| tuneli: uffffffffffffffff
16-11 17:30| nail: Une ne teibuk e pash qe ishte dor ai ne fush se pa. Epp kjo eshte ceshte
16-11 17:33| tuneli: penallti por sdo njeri ne
16-11 17:39| tuneli: se pashe mire se me doli reklame goli regullt
16-11 17:39| nail: Ore durua eshte kot pa lidhje po kot pa lidhje
16-11 17:40| tuneli: goli mu duk ne regul
16-11 17:40| tuneli: si mund ta allunosh
16-11 17:41| nail: Ishte faull tuneli. Nga moneti qe preket portieri ne zonen e vogel eshte faull
16-11 17:43| tuneli: po se preken se ne vend qendruan
16-11 17:43| tuneli: barazuan
18-11 21:32| nail: Ske çbën kur çdo gjë është kundra asaj që ti mundohesh të bësh.
18-11 21:44| nail: Vlora! Ky emër i shkret që ka nderin më të lartë të këtij palo shteti. Ky emër i shkret i këtij qyteti të 'vrarë'ka nderin të ketë një tjetër emër që vërteton akoma më shumë fatkeqësin e këtij kombi bastard. Flamurtari një histori i trisht mes një fjal me të njëtin kuptim me atë të fjalës BISNES. Bisnes bisnes dhe një makineri leku. Një fabrik paraje. Nuk ka faj as sulua, as gjikoshi, as sinanka, e as psedotifozët e farave. Fajën e ka brezi jonë. Ne çalamënët e degjeneruar që nuk ngrihemi në këmb të kthejm 97 në futbollin alashqiptarshe. Ska faj duka jo. Fajën e kemi vet që si vëm tritolin nga rrënjët stadiumit e plaçkoflamurtarit bashkë.
18-11 21:52| nail: :27:
19-11 11:03| koli: Nailo futbolli eshte bere bisnes ne shtetet më te fuqishme jo më ne shqiperi qe eshte nje burdello nga koka tek kembet,i gjithe ky problem vjen nga federata qe nuk eshte baraz me te gjitha ekipet e shqiperise por vete andej nga fryn leku,duka ne qofse do vertet futboll te bukur mund ta bej ose me mire mund ta bente se tani vajti 20 vjet ne ate vend dhe vetem vjedh.per mua e keqja e sportit shqiptar vjen vetem nga duka dhe shoket e tij
19-11 11:06| koli: Nuk eshte e mundur mos te mesosh punen 20 vjet,por duka i ka rene shkurt kush i jep lek dhe kush i vete mbrapa i jep ne fund ne kampionat te qelbur nje kup te fishkur dhe te 2 palet te lumtur
19-11 11:06| koli: Sinani qe i vete kundra dukes i ka mbytur me nga denimet me te ndryshme
19-11 11:07| koli: Qe keshtu nail ske pse i ve tritolin stadiumit.
19-11 11:08| koli: Dhe ishalla te fitojme sot te kycim vendin e 3 avash avash.
19-11 13:48| webmaster: Ndeshje jo aq e mire ne pjesen e pare. Musta dhe Siljanovski qe jane teknike dhe dalin shpesh ne krahe. Kaq te veshtire e kane te sterviten per te dhene krosa ne zone?
19-11 13:49| webmaster: Ja bene muuu qe nuk vine asnje pas nga ata. Stervituni se edhe une i jap me mire.
19-11 13:50| koli: E shohe une barazimi i radhes
19-11 13:53| webmaster: Po vazhduan keshtu dhe pjesen e dyte. Barazim dalim
19-11 14:09| tuneli: mrd cuna por pj2 qe po shohe asgje spo shoje
19-11 14:16| tuneli: cop-cop
19-11 14:21| tuneli: etyre pak presion lushnja edhe gjuajn topineku te dali
19-11 14:32| tuneli: ky hyseini sdfare jane keta amanha nje kros, c
19-11 14:45| nail: Durim djema. Edhe pak dhe shenon lepurushka
19-11 14:46| nail: O kola. Ti vem tritol stadiumit se ndryshe skemi si mos te gjejm justifikim te vemi te ndjekim futboll. Por kete arsyje e them. Me flamurtar dhe stadium do nuk do atije te cojn kembet
19-11 14:46| webmaster: Sot edhe formacioni eshte i gabuar. Krosat skandaloze na penalizojne shume.
19-11 14:48| tuneli: goooooooolllll
19-11 14:48| tuneli: licaj
19-11 14:49| webmaster: Shyqyrja
19-11 14:49| webmaster: Ja cfate dmth te japesh krosa
19-11 14:52| tuneli: mbaroj 0-1
19-11 14:52| tuneli: shyqyre
19-11 14:53| webmaster: Duro beri gabim me alveshin ne qender. Te stervise ata muterit ne krahe qe te krosojne. Se lan nam
19-11 14:55| tuneli: asnje sdi te krosoje edhe eshte e cuditshme
19-11 14:57| koli: ore ju tere ankesa jeni :D
19-11 14:57| koli: nuk mjafton qe fituan po doni dhe qiqra ne hell :P
19-11 14:58| koli: lushnjaret kishin qe ne minuten e 70 mos te them me shpejt qe binin dhe haronin te griheshin sa hengren petullen cuditerisht u bene lule hahahahah
19-11 15:03| tuneli: po dihet po te hyri aspirina behesh mire, edhe ata pas aspirines u bene mire
19-11 16:27| webmaster: Gjeja qe urrej me shume nga futbolli. Jo burrerine ky sport e tregon me simulimet dhe keto vonesat.
19-11 20:28| webmaster: Vetem per kenaqesine e atyre femijeve ne stadium me pelqeu fitorja e sotme. :appl
21-11 17:25| tuneli: sa mire ne vend te dyte
21-11 17:26| tuneli: ishalla e mbajne se si ke bese dukes
21-11 17:26| tuneli: me pelqene
21-11 19:23| webmaster: Synim duhet te kemi vendin e dyte dhe kupen. Sa per europe. Kampionati personalisht sme intereson.
22-11 9:54| nail: Ore kur shikon vëndin e dytë seç të kalon një ndjesi e këndëshme. Edhe atëher kur ti mundohesh mos të shfaqës kënaqësin që ndjen kur skuadra jote fiton. Edhe atëher ku ti mundohesh të tregosh sikur nuk të intereson më ky lloj futbolli, edhe atëher kur shikon vëndin e dytë të zën nga skuadra jite të vijnë një buzëqeshje gjigande hahhahahhahha.
25-11 14:39| koli: Do fitojme 2-0 sot ore?
25-11 16:01| tuneli: jo 3-0
25-11 16:01| tuneli: prit te vine dritat
25-11 16:01| tuneli: se iken dritat
25-11 16:02| webmaster: Edhe dritata duheshin
25-11 16:04| tuneli: kane ikur ne gjithe vloren
25-11 16:38| webmaster: Bie ne sy mungesa e organizatorit. Perforcim nje ne mesfushe e nje a dy ne krahe duhen. E mendoj se do zgjidhim disa probleme pasash e krosash.
25-11 17:12| tuneli: ska mesfushe fRE
25-11 17:13| tuneli: fare
25-11 17:15| tuneli: me mire te vi zeqiri ne vlore
25-11 17:18| tuneli: skandal kamara
25-11 17:19| koli: Shume dobet flamurtari sot nje aksion spo bene
25-11 17:30| tuneli: musta cop-cop
25-11 17:56| webmaster: As mesfusha as krahet. Nuk e kuptoj pse nuk steriviten te pakten per krosat. Apo aq takat kane thuaj.
25-11 17:57| tuneli: :D :D :D :D
25-11 17:58| webmaster: Nejse. Te pakten nuk humbem.
25-11 17:58| tuneli: ske organizatore edhe pike, ske diregjent edhe pike
25-11 17:59| webmaster: Korrigjim qe duhet bere pa tjeter.
25-11 18:00| tuneli: edhe pa tifoza eshte keq
27-11 9:14| nail: Barazimi është rezultat i mirë. Luajtëm me rivalin detar. Kshuqë Në barazim është rezultat i mire. Dhe sidomos me këtë skuadër që nuk bëjn stërcitje fare. Vetëm pak fizik dhe 3 gjuajtje bëjn. Më pas i kthehn kafeve ' nga wiksy ven nga face dhe nga face përfundojn për dashnore tek i riu the bar. Hahaahaa
09-12 12:32| koli: sa do fitojme sot...?une them 1-0 ose me zor 2-1 ne minuten e 89 se kete vit me nga nje gol e kemi
09-12 14:53| tuneli: kuksi humbi edhe kjo eshte gje e mire duhet te fitojme edhe te shkeputemi pake, vlaznia eshte ne probeme edhe kjo e bene te eger sa do per ekipin e shkodres am respekt dua te fitojme
09-12 15:08| tuneli: golllllll 1-0
09-12 15:50| tuneli: pj1 1-0
09-12 15:53| webmaster: Duhet te shfrytezonim eren ne favor pjesen e pare. Gjithesesi. Sot qe krosat ishin ne zone, rastet qene te mira per te shenuar.
09-12 15:55| tuneli: nuk kemi lojtare tipik qe gjuan si memushaj
09-12 15:58| webmaster: Alvesh gjuan. Hoxhaj dhe hyseni nga pak. Por asnjeri nuk e beri sepse u luajt ne krah.
09-12 16:01| tuneli: alvesh eshte vetem ne sulem
09-12 16:45| tuneli: 2-0
09-12 16:53| webmaster: Te kishim me pare golin e dyte te shfnim pak Toungara si luan.
09-12 16:57| tuneli: rendesi qe fituam
09-12 16:58| tuneli: goli dyte duhet te behej me shpejt se vllaznia u hap shume ne mbrojtje
09-12 17:02| tuneli: bregu do v i ne vlore?
09-12 17:02| tuneli: eshte vendosur
09-12 17:04| koli: ore ate alveshin se shohe dot me,ai me shume prish pune sesa ndreq
09-12 17:05| koli: ishalla vjen bregu dhe me bushic dhe me ate serbin do jete me i fort sulmi
09-12 17:07| tuneli: alvesh eshte i mire edhe i forte por seshte lojtare goli,
09-12 17:09| tuneli: se di si do loste alvesh perpara mbrojtjes se eshte lojtare i palollshem
09-12 17:20| tuneli: po degjoj duron edhe ky sthote qe duhet edhe nje mesfushore qe te kete sy organizatori
09-12 18:37| koli: Alveshit jepi topin e te iki me vrap deri aty eshte
09-12 22:29| webmaster: Cuna. Alvesh ne 90 % te rasteve shkon e merr vete topin. Nuk sherbehet ne zone per te gjuajtur ne porte.
09-12 22:32| webmaster: Neser zyrtarizohet mesfushori i ri qe duket te jete cilesor. Muarem Muarem.
10-12 8:52| koli: Hajde te marim dhe bregun dhe te mbledhim mendjen,mbrojtja per mua eshte ne rregull
10-12 8:52| koli: Me veliun cbehet vajti 5 muaj i demtua?
10-12 9:19| webmaster: Ndoshta jemi me mire pa te ne mbrojtje?
10-12 14:00| webmaster: Sot Luftetari dhe Laci na bene nje nder
10-12 14:00| koli: Sa bukur erdhen rezultatet tamam per flamurtarin
10-12 14:00| webmaster: Muaremi zyrtarisht i yni. Mbase eshte zgjidhja mesfushes.
10-12 14:02| webmaster: E rendesishme te mos shofin te tjeret,por te vazhdojme sic e kemi nisur. Qofte edhe me barazime,por mos te kemi ndikime nga jashte.
10-12 16:08| tuneli: se njof muharemin , as se di ku loze
10-12 16:09| tuneli: po rendesi qe kuksi edhe kamza humbem per skenderin ska shume problem se be reaitet jane ekipi me i mire sivjet,
11-12 18:09| webmaster: Filluan spekullimet egazetave per ca klikime. Memushaj ne listen e blerjeve tona.
13-12 13:57| koli: Jo gjithmon genjejn o webo,se po erdhi do thone qe ja e gjetem po nuk erdhi do thote sinani qe jane llafe gazetash,per mua ishalla vjen
14-12 20:19| webmaster: Ja te shohim. Mbase i bejne nja dy perforcime sic duhet.
15-12 18:40| webmaster: Bregu te partizani. Per mua me mire. Nuk do luante sic ai di ne vlore. Vetem se eshte i ri i talentuar me vjen keq.
16-12 14:00| koli: Tamam,do rrinte me zor ne vlore me mire qe nuk erdhi
16-12 14:00| koli: Sa do fitojme sot,une besoj 1-0 pak me zorr
16-12 15:38| webmaster: Fuushe keqe sot. Fiton kush ka fat. Si laci tani psh
16-12 16:14| webmaster: Ndeshja do shtyhet me shume mundesi.
16-12 17:47| webmaster: E dhjeu fare arbitri. Shpresoj neser tja fusin me doping te kthejne rezultatit per inat fshf.
16-12 19:47| koli: Sa duket mungesa e bushicit,danilua nje lek nuk bene
17-12 13:05| webmaster: E ka gjetur ndonjeri ss5 live?
17-12 13:17| tuneli: e veshtire ta gjeshe
17-12 13:18| tuneli: «lidhje» ketu eshte ss5 por nuk hapet
17-12 13:34| tuneli: na u be a
17-12 13:34| tuneli: laci si macia e zeze
17-12 13:42| tuneli: luftetari - partizani 5-0 pupu cfare i bene luftetari partise
17-12 13:50| tuneli: mbaroj 0-1
17-12 13:51| tuneli: \kjo tregon se kemi nevoje per mesfushe ndeshjen se pashe e degjova ne radio, por kur skemi organizatore smundemi te shenojme
17-12 13:57| koli: Mos te gezojme njehere ne,sot duhej blinduar vendi i 2,po ku thuaj

Only registered users can send messages, register or login
Apertura de cuenta bet365.es