Turn off/on Sound Smileys History FAQ Kide Chat

Powered by Kide Shoutbox

11-04 13:21| koli: Ne qoftese flamurtari bie nga kategoria atehere bashkia duhet ta ndjeki idrizin qe ate nate,gjika e solli idrizin qe ta shpetoj flamurtarin nga hallet dhe te behet prape ekip dhe jo ta rezoj nga kategoria.te ishte per kete pune flamurtarin e rezonte dhe vete gjika me kompanin nuk do ishte nevoja te na rezonte idrizi.
11-04 13:23| koli: Nuk i di problemet qe kane brenda ne dhomat e stadiumit,por te kesh lojtar si bushic,alvesh,shkodra e me radhe e mos te fitosh nje ndeshje nuk e di.edhe pa trajner te ishin te pakten nuk do rezikonin nga kategoria
11-04 13:24| koli: Qofshit ju qe jeni.
16-04 11:58| koli: Sipas deklaratave qe po lexoj se ckam nje parandjenj qe do "fitojme" sot.
16-04 12:01| koli: Ore po ne qofse idrizi e ka mbledhur mendjen per mos te paguar gjoken plus qe edhe pala tjeter nuk po behet e gjall kjo do te thote se flamurtarit i hiqen 6 pike te tjera dhe i bie qe te shkoj direkt nje kat me posht,atehere pse luftojne dhe ngjiren per ndeshjen kur reziku eshte nga te 4-anet.
16-04 15:26| koli: Me këtë qe po shikoj flamurtari eshte 90% i rënë,ngushëllime.
22-04 14:55| koli: O tifozaaa po ku jeni ore dilni njehere edhe kendej nga lagjia se ka nevoj edhe pallati jone ketu per njerez
22-04 19:24| webmaster: 3 pike te rendesishme. Nje gje u kuptua. Nese duam te shpetojme. Larg tifozet nga stadiumi.
22-04 20:43| koli: Nuk besoj se ndikojne tifozat webo,por ato 10 milion per cdo fitore!!!
23-04 14:51| tuneli: laci eshte 0-3 kjo ishte goditje rende per lacin edhe I pret me shume bileten per ne kategorine e pare
23-04 15:09| tuneli: 0-4
25-04 9:35| nail: :27:
25-04 15:33| koli: Ça flitet ore donjet shkodra ne korçe???idriziii shkrije gjithe ekipin por donjetin mos e lejo te iki nga vlora.
26-04 6:56| webmaster: sikur shkruhej edhe qe kishte refuzuar.
27-04 15:22| tuneli: kush edi se care thuhet rendesi qe ne neser te fitojme edhe laci te humbe
27-04 19:11| koli: ca do e te ndodhi kam bindjen e plote se flamurtari qendron ne superlig.keto lojrat e fshf u ndryshua ligji per pagesat i paguajne ata dhe ja mbajne klubit me vone,kur u be ky ligj?njhere i hoqen 6 pike dhe tani per mos ta rezuar fshf-ja nxori nje ligj te ri me pagesat.se ca behet ata e din,si i katranosin gjerat..??
28-04 15:10| tuneli: ah more koli akoma se kupton qe flamurtari shpenzon sa 5 ekipe te superliges, edhe fshf ska interse ta rezoje
29-04 10:58| guri: :beer: :beer: :beer: :goal: :goal: :goal: :32: :32: :32: :appl :appl :appl :41: :41: :27: :27: :27: :27: :27: :27:
29-04 16:57| tuneli: nqs neser marim edhe nje pike ne dures laci eshte 99 % I ikur
29-04 18:30| koli: edhe sikur mos te marim laci eshte i ikur
30-04 16:00| koli: skenderi cuditerisht ne fazen e 3 dhe te 4 i bene te gjitha fitore,si ndodh kjo gje...??
30-04 17:24| tuneli: shume dobet po lozim
30-04 17:39| koli: si gjithmon
30-04 17:41| tuneli: loje amatoresh
30-04 17:44| koli: nga eshte ky bluz verdhi oreee???
30-04 17:45| tuneli: as vete se di, por shohe se gjygjtare lagjeje
30-04 17:46| koli: si i huaj me duket mua
30-04 17:47| tuneli: joo
30-04 17:47| koli: na jep na nje link o tunel
30-04 17:48| koli: blerim ziri gjytar do jete nga keta te rinjt
30-04 17:49| tuneli: «lidhje» shtyp ss3
30-04 17:49| tuneli: pj e 1 0-0\
30-04 17:51| koli: gjeta gjeta
30-04 17:52| tuneli: ku te dhashe e ke pa nderprerje
30-04 17:55| koli: ok
30-04 18:10| koli: shkodres ti japin 5 metra hapsire dhe te tjerat i di vete ai,vetem mos te jet afer portes se ja dha topin ne dore portjerit pastaj
30-04 18:16| tuneli: telushi cop
30-04 18:24| koli: do bejme ndo1 gol oreee
30-04 18:52| tuneli: asgje 0-0
30-04 18:52| koli: kur nuk fiton dot te pakten mos humb,nje shprehje e vjeter greke
30-04 18:52| koli: malli te pakten nuk humben
30-04 18:53| tuneli: por edhe gjygjtari e dhjeu ne funbd
30-04 18:53| koli: epo tani :P
30-04 18:54| tuneli: ka mare udhezimet ndeshja barazim
30-04 19:57| koli: Ne qofse laci humbet me luftetarin atehere flamurtari-tirana del barazim.cdo rez tjeter te lacit atehere varet.por mesa pash laci ka program te veshtire jo se ne e kemi te lehte.
02-05 7:29| webmaster: ore jeni ne rregull ju. ne do hyjme ne europe. ju merreni me lacin. :devil:
02-05 13:46| tuneli: web lere cfare thote Idrizi
03-05 15:46| koli: Sa me shume te tilla deklarata bene sinanua jone aq me shume nevrikoset duka qëni
06-05 18:08| koli: Do bejne na nje petull keta oree
06-05 18:15| tuneli: sa dobet qe jemi
06-05 18:28| koli: Duan te luajne dhe ne europe keta 0scare;
06-05 18:51| tuneli: mbaroje 2-0
06-05 18:51| tuneli: ai alvez I forte
06-05 19:06| tuneli: ne korce thone qe gjygjtari e dhjeu fare se di se skam pare ndeshje
06-05 19:23| webmaster: Patem fat. Por dhe humbem raste. Ato topat nga mbrojtja na hapin barkun. Nejse. Me mire keshtu per sot
06-05 20:01| tuneli: Tirana keq e ka, me kete qe po behet
06-05 20:07| webmaster: Thone qe eshte e qellimshme. Do presidenca da zbrese. Por nuk eshte ne projektet e fshf . Per ta duhet te bjere laci. Klubet me para duhen ne superiore..
06-05 20:13| tuneli: atehere I bie qe ne te na kthehen piket edhe te lozim per ne europ
06-05 20:40| webmaster: Piket ndoshta na kthehen nese nuk shpetojme vete.
07-05 9:50| koli: Po do presidenca të zbresi tiranen nga kategoria nuk e mban as duka e as kush.puna eshte kush do cfare..??
10-05 14:03| koli: humbja e radhes sot e??
10-05 14:04| koli: na ka bere kuksi 20-0 me fitore
10-05 14:20| webmaster: do sdo ti. ka hedhur leke Gjici.
10-05 14:21| webmaster: leket qe do hidhte per te blere ndonje lojtar tonin. do i jape per arbitra. duke qene se tanet marrin leke nga shperblimi i Idrizit :)
10-05 14:33| webmaster: e beri Pejic
10-05 16:09| koli: e pash ndeshjen webo dhe mund te them se e meritonim nje pike,kishin 2 raste te mira per shenim flamurtari dhe e cuan topin per laraska,plus arbitrua qe e beri te tijen,20 faulle dha ca jepeshin ca sjepeshin.megjithate flamurtari ne pj2 luajti mire ne te paren ishte jashte pashaporte.
11-05 7:12| webmaster: une te paren pashe. dukeshin ca tendenca te arbitrit. por dy raste penalltie per kukesin nuk i dha. jo se ishin penallti, por pretekstet ishin kollaj. ne kemi probleme me mesfushen. nuk mund te beje sulmuesi edhe mesfushorin. keto rezultatet me kukesin mua nuk ma mbushin shume mendjen qe jane te pa rena dakort me pare.
11-05 19:31| koli: Se ckam nje parandjenj qe duro do behet zemergjere me partizanin dhe do kemi na nje rez 0-1 qe do kete "faj" arbitri
15-05 12:53| webmaster: ky privatizimi si do perfundoje nashi. Idrizi dashka bashke me asetet. shume mire mund t'ja japin, me kusht qe mos te ndryshoje qellimi i perdorimit. por prape sek ka dicka qe vjen ere. se edhe do bejme stadium te ri, edhe duam kete te vjetrin. :coffe:
15-05 15:14| tuneli: aman emir nuk ndryshon dote edhe seshte ky problem, qe te ndertosh duhet te keshe siguri, kur ate se ke cfare do beje
15-05 16:47| koli: skagje do fitojme me lacin dhe cdogje ne rregull pastasj
16-05 14:44| webmaster: une pjesen e pare pash dje. shume keq mesfusha. sulmit i erdhen a jo dy pasa. te tjerat shkonin e i merrnin vete sulmuesit. me telushin dhe shkodren duhet nje lojtar me cilesor se vete ata ndoshta.
16-05 18:38| koli: Ca thone ore qe ka rene dakort shkodra me partizanin??
17-05 7:07| webmaster: qe e kerkon partizani dihet. do arrijne marreveshje a jo, kjo do pare. gjithesesi. te zgjidhim njehere hallet me te medhaja ne.
17-05 13:06| koli: Mesa shohe webo gjithe lojtaret jane me valixhe ne duar kush per tirane kush per korce e kush per jashte,ajo qe me vjen keq eshte se sot po e shohe flamurtarin nje kategori me poshte.jo se kane faj lojtaret por edhe tifozat nuk e duan ekipin nje kategori tjeter.
17-05 14:41| webmaster: nuk besoj se lojtaret do e lene deri ne ate gjendje. gjithesesi dikush duhet te mbaje pergjegjesi per keto pengesa ne privatizim.
17-05 15:21| koli: Edhe sinani kerkon nenen dhe babane nuk i mjafton qe do mari ekipin do edhe themelet??ato per ca i do njehere per ca i hyne ne pune??ketu muhabeti eshte ekipi dhe jo stema dhe themelet ato jane prone shteterore..
18-05 8:56| koli: Ore filloi prape avazi,bojkot,kercenime,parate,banka,largime e perralla.ca behet keshtu kur dreqin do i rregullojne keto se na hoqen trurin.po ferkojne duart ekipet e tjera me lojtaret e flamurtarit.ne qershor do filloj prape avazi sill afrikane serbe kosovar deri ne janar.viti i rri avazi vjeter.
18-05 9:24| webmaster: pa privatizim, kjo pune ka per te qene.
18-05 13:45| koli: Ai kerkon nenen e babane o vlla ca lesh privatizimi
19-05 21:34| guri: :13: :13: :13: :13: :13: :19; :19; :19;
20-05 15:11| tuneli: ishalla te fitoj korca edhe flamurtari
20-05 15:43| koli: ndo1 link ka oreeee???
20-05 15:54| tuneli: koli uk punon ss5 as une nuk po e shikoj
20-05 15:55| koli: vk vjen ere keqe kjo
20-05 16:00| tuneli: po
20-05 16:01| koli: «lidhje» radio
20-05 16:05| tuneli: po e degjoj
20-05 16:13| koli: po shkodra do iki o tunel?
20-05 16:15| tuneli: po me sa degjova
20-05 16:15| tuneli: ne radio tek partizani
20-05 16:17| tuneli: po kjo na demton
20-05 16:17| tuneli: Tirana
20-05 16:17| tuneli: gol
20-05 16:20| koli: per mua gjithe ekipi te ikte pervec shkodres,ah ore sinan qe smban dot 1 lojtar 2 vjet
20-05 16:25| tuneli: eh skane mare rrogat o koli\
20-05 16:25| tuneli: pune muti
20-05 16:27| koli: po dhe vitin tjeter e njejta gje do behet
20-05 16:27| koli: ky mire qe su jep leket por edhe i kercenon
20-05 16:28| tuneli: ahahahahahahaha
20-05 16:28| tuneli: poor cfare do beje
20-05 16:30| koli: ate me thuaj
20-05 16:31| tuneli: duhet fitorja sote
20-05 16:31| tuneli: qe ta flene mendjen
20-05 16:32| koli: gol kukesi
20-05 16:38| koli: dolen korcaret te shajne arbitrat hahahaha kaq vjet e kishin bere autostrade me arbitra dhe ekipe dhe tani su pelqen hahahahaahaha
20-05 16:45| koli: 3 te kuqe per korcen???hahahahahahahaha
20-05 16:55| koli: do bejme ndo1 gol oreeee se lan nam
20-05 16:55| tuneli: se di
20-05 16:55| tuneli: por penalltia e kuksit nuk ishte kurse ajo e korces ishte 200%\
20-05 16:57| koli: po ik ore se mire ti gjej,kan 6 kampionate qe po i marin ne kete menyre.e harove ca i bene flamurtarit..
20-05 16:58| tuneli: ore nuk jam kundra qe mire I behet, po flasim sikur te ishim asnjanjes
20-05 17:00| koli: po skandal o vlla jo me kot duka nuk pranoj arbiter te huaj
20-05 17:02| tuneli: prandaj edhe une sdua qe idrizi te beje si keta
20-05 17:03| tuneli: se kuptoj ai e ngriti sgupthi latifin gje qe te bene te te iki truri
20-05 17:05| koli: vk
20-05 17:07| tuneli: po ashtu eshte
21-05 12:14| koli: foli gjika per mua nga mbaruar cdogje,cfare thote gjika behet "cuditerisht",te pakten u qetesova se nuk bie flamurtari nga kategoria!!
21-05 13:01| koli: Kur bene edhe skenderbeu si viktim po kjo eshte per ti qr,hajduti bertet kapeni hajdutin.urime kukesit qe bleu kampionatin,kurse skenderi ta provoj sesi eshte kur je i vjedhur.ishalla dalin llafet e gjikes!!!kurse per ty duka ha pi ri e mblidh miliona nga te 4 ane,po hajde se edhe ti mbrapa koke e ke,zoti vonon por nuk haron!!!
22-05 8:05| webmaster: Deri tani i ka bere leket skenderi me cdo lloj pislliku. I plasi edhe po ra nga kategoria. Futobolli yne prape i njejti do mbetet. Kesaj cfare ti bejme.
22-05 11:18| koli: Nuk behet futbolli i shqiperise ketu po prishen kampionate si italia etj, ky yni do rregullohet..??eshte e mundur te zhduken skuadra si dinamo vllaznia tirana lushnja apolonia flamurtari,e te behen ekipe si kukesi laci etj per superlig
24-05 13:10| koli: Edhe ky vite mesa duket flamurtari do jete tregu i kampionatit shqiptare edhe nje vite tjeter qe ekipi i flamurtarit do shperbehet dhe do fillojne te sjellin afrikane serbe e braziljan,2 vjet resht edhte e veshtire te qendrojne ne vlore.mesa duket 80% e ekipit do largohet prape.sinani duhet te rishikoj kontratat e lojtarve kyç qe te pakten sezonin tjeter mos te presim ndeshjen e fundit per te siguruar qendrimin ne superlig sic behet vite per vite.
25-05 8:29| tuneli: kerkohetnga vllaznia edhe Tirana qe ekipet qe do lozin forte edhe do ti marin pike flamurtarit edhe lacit do shperblehen me 200 000 euro,edhe keto jane para te medhaja per nje klub si korabi psh
25-05 13:47| webmaster: aman o tunel. ata skane leke te paguajne lojtaret e tyre. jo me 200.000 euro per te tjeret
25-05 19:27| koli: ja ngopi mire babaduka djalit te vete,8 jave osmanin dhe 10 jave salihin nga janari do luajne prape
27-05 15:07| koli: Do fitojme sot ore apo do bejne Turpin e shekullit
27-05 15:21| tuneli: ore si sjepet ndeshja jone live
27-05 15:30| koli: Me mire se do behesh me zemer
27-05 15:35| tuneli: ahahahah
27-05 15:50| tuneli: 0-1 vlora
27-05 15:50| tuneli: 0-1 laci
27-05 15:56| koli: po shyqyr aq
27-05 15:59| tuneli: ahahahhahaha
27-05 16:02| koli: link nuk gjete e??
27-05 16:13| tuneli: jo ska
27-05 16:20| tuneli: 1-1 laci
27-05 16:21| koli: 2-1 thone qe do dali
27-05 16:21| koli: 2222222222222222222
27-05 16:21| tuneli: po
27-05 16:21| koli: 0-2222222222222222222
27-05 16:25| koli: franci
27-05 16:29| tuneli: po shume mire nukm thua shyqyre se laci e beri 2-1
27-05 16:32| koli: eeee laci ne superlige e tirana ne te paren po nejse gjithemon ka per here te pare
27-05 16:47| koli: 0-3
27-05 16:47| tuneli: po e degjova
27-05 16:47| koli: ju hengert mortja duhej te prisnim ndeshjen e fundit per te shpetuar
27-05 16:53| tuneli: po cfare te beshe
27-05 16:57| tuneli: me mire qe te dale edhe tr njehere
27-05 17:10| webmaster: Cfare ndeshje qesharake ne fund ndeshja e vllaznise.
27-05 20:42| tuneli: une nje gje se kuptova qe lika nuk lozi se eshte shkodran kunder shkodres kjo tregon sa te pa prefosionuar jemi, keta nuk e kuptojne qe ne futboll nuk eshte qyteti qe ke lind por ai qe te ushqene, vk ishte aq qesharake sidomos ajo me portierin
28-05 9:46| webmaster: Pse topat qe hidheshin qellimisht ne fushe? Tifozeria qe qellonte me sende etj. Edhe pse mire ju be tiranes. Do me pelqente qe italiani ta mbyllte fare ndeshjen. I kam shume inat gjeste te tilla te tifozerise, si dhe sjelljet femerore te lojtareve.
28-05 11:40| koli: deri tani po dalin llafet e gjikes,te shikojme vazhdimin,gjika eshte ca eshte por kote nuk flet!!!
28-05 11:41| koli: nuk e di si do ta ndertojne ekipin per sezonin e ardhshem por donjet shkodra dhe danilo alves duhet te jene te paret qe duhet te firmosin dhe mire do bejne 2-3 vjecare.
28-05 11:42| koli: per te tjerat tia lem beharit dhe drizit ti bejne
29-05 9:59| webmaster: po te dale edhe ajo qe skenderi te zbrese e te ngjitet tirana. atehere kemi gjetur orakullin :)
29-05 12:14| koli: Hahaha orakulli,te them tw drejten nuk besoj se do ndodhi kjo gje,nuk besoj se do ta lere kaq lehte fshf-ja.por megjithate po e ka derguar fifa sic thone ska burre nene ti shpetoj
29-05 12:16| koli: Sa per tiranen qe shpreson te sbrezi skenderbeu dhe te ngjitet prape ajo une do te thoja po ka bythe fshf-ja te lere tiranen ne kat1 dhe te ngjisi ekipin qe ka zene vendin e trete ne kat1.nuk eshte e drejte tirana zbriti dhe duhet te qendroj atje.
29-05 14:14| webmaster: kjo gje vendoset me rregullore besoj. dhe ne rastin ne fjale nuk e di se si eshte. por realisht, tirana garen e humbi. pasojat duhet ti paguaje.
29-05 14:19| koli: E skagje le te qendroj dhe tirana njehere ne katagorin e pare se nuk e gjen gje,te gjitha ekipet kane kaluar nga zjari le te kaloj dhe tirana
29-05 14:21| webmaster: vari lesht tiranes. halli yne si do shkoje
29-05 14:21| koli: Po meqe po themi per kategorin e pare me ekipet qe kane zbritur do jete me e forte se superliga :smoke: Gjithe ekipet me emer kane zbritur,une them te bjeri dhe vlora me vllaznin te marim dhe partizanin me teuten dhe te luajme ne kategorin e pare do jete me interesante se superliga 0scare; :smoke:
29-05 14:22| webmaster: ha ha
29-05 14:23| webmaster: do ishte mire qe privatizimi te mbaronte sa me shpejte te ishte e mundur. mos te na shkoje per lesh dhe sezoni i ardhshe,
29-05 14:24| koli: Si do shkoj o webo sic vajti kete vit sic vajti vitin e kaluar ashtu do vej dhe sezonin tjeter,lojtar do vijne do ikin do sjellin kroate serbe kosovare afrikane do djegin lojtaret vendas si rasti i bregut e me radhe...viti i ri zakon i vjeter
29-05 14:25| webmaster: ore eshte halli se do iki dhe donatori. dhe pastaj te puqemi me milon
29-05 14:26| koli: Sa per privatizimin dikush duhet te terhiqet o bashkia tia japi 100% idrizit o idrizi te mari vetemlojtaret ne kuriz,po mesa kuptoj asnje nuk do bej mbrapa dhe keshtu do hiqen zvare
29-05 14:27| webmaster: gjithcka per te miren e Vlores, kuptohet :smoke:
29-05 14:27| koli: Po pooo :D
29-05 14:27| webmaster: po mire. ne gjasme kemi apeluar ato 6 piket. eshte marre vesh gje?
29-05 14:28| koli: Te gjithe duan ti bejne mire vlores dhe te gjithe po i bejne më të keqen e mundeshme
29-05 14:28| webmaster: po sikur te ndodhe qe te na i kthejne. si i behet pastaj? ne nuk kemi te drejte te luajme ne europe. sipas gazetes kemi refuzuar te apelojme licencimin. ne dhe vllaznia. prandaj dhe nuk u interesonte te dyjave te merrnin vendin e katert
29-05 14:28| koli: Tani shpetove nga renia ci do piket??? Per vendin e 4 prape sluan dot ne europe se skane mare lejen mesa lexova sot
29-05 14:29| webmaster: po pra
29-05 14:29| webmaster: kjo do te thote qe ato 6 piket qe kemi kerkuar ka qene sa per marketing
29-05 14:30| koli: Kjo puna e pikeve ishte presion per mos te rene nga kategoria ne qoftese i zinte do i kerkonin tani qe shpetuan,ci duan
29-05 14:30| webmaster: ah thuaj
29-05 14:31| koli: Tani do dali idrizi do thote mos na i jepni piket se na moret ne qaf :P
29-05 14:31| webmaster: Presidenti i Klubit te Futbollit Flamurtari, Sinan Idrizi deklaron se kuqezinjte e kane mbyllur kete sezon ne vendin e katert ne renditje, duke llogaritur 6 piket e hequra.
Idrizi tha se nuk eshte shume i kenaqur me preformancen e ekipit gjate sezonit qe u mbyll.
Presidneti i Flamurtarit Sinan Idrizi tha se pergatitjet per sezonin e ri duhet te nisin nga privatizimi i klubit pasi me kete status nuk mund te mendoje as per merkato e as per sezon te ri.
29-05 14:32| webmaster: me sa kuptoj. no privatizim no party
29-05 14:32| webmaster: do laujme me te rinjte po nuk u be privatizimi.
29-05 14:33| webmaster: i paguan me pak dhe mundohesh te shpetosh. te presim deri sa bashkia te vendose mire :)
29-05 14:33| koli: Ate po them dhe une dikush duhet te terhiqet dhe asnjeri nga palet spo e bene
29-05 14:34| webmaster: ja se po fitoi PS. do merret deputeti me ate pune :)
29-05 14:34| webmaster: se tani eshte i zene me zgjedhjet
29-05 14:34| koli: Hahahahahahahaah pse tani se bente dot??
29-05 14:35| webmaster: tani kemi hallet e votes
29-05 14:35| koli: Kane 4 vjet qe jane njojtur per kete problem duhet presim edhe 2 muaj dmth??
29-05 14:35| webmaster: ne kukes i rregulloi
29-05 14:35| webmaster: 2 muaj ku ta gjejme
29-05 14:35| koli: 2 thuaj e
29-05 14:36| koli: Dmth titulli vjen ne vlore vitin tjeter?? :P
29-05 14:36| webmaster: kur te firmosin kompanite e Idrizit per aeroportin. atehere do kete drite jeshile
29-05 14:36| webmaster: sbesoj jo.
29-05 14:37| koli: Per privatizimin??
29-05 14:37| webmaster: po
29-05 14:37| koli: Asnjehere dmth!!!
29-05 14:38| webmaster: normale. po nuk u be konkrete projekti per aeroportin? iku direkt Idrizi
29-05 14:43| koli: Po ca presin
29-05 14:44| webmaster: procedurat e qeverise. si i thone. po nuk e pashe firmen, nuk i besoj :)
29-05 14:47| koli: Ajo qe do ndodhi ne fund eshte se idrizi do largohet dhe flamurtarin do e mari prape gjika
29-05 14:50| webmaster: me cfare do e mbaje Gjika?
29-05 14:52| koli: Me 7+
29-05 14:53| webmaster: ha ha
29-05 15:03| koli: pse dhe kur ishte me ca e mbante..??
29-05 20:35| webmaster: Gjente me kollaj sponsor. Plus qe ndonje gje dilte dhe nga bashkia. Pervec borxheve :smoke:
30-05 20:06| koli: Iku sinani me duket mua edhe ata bashkise meduket se i ka vene gjika per te ndjekur idrizin nga vlora
31-05 6:35| webmaster: nese situata mbetet e tille. me mire te largohet.
31-05 10:18| koli: po kush do ta mari mo vlla,ju befte harrem atyre me kete privatizim,ca dreqin duan??
31-05 10:19| koli: lek duan??ca do i bejne leket do i marin me vete ne varr apo duan na nje pjese nga stadiumi,per ca e duan apo apo qe te varosen aty..legena njerez
31-05 12:42| webmaster: secili shikon interesin e vete o koli. eshte e kot te ta them qe si bashki, si privat, asnje nuk mendon per te ardhmen e flamurtarit, vlores, shqiperise. miremengjes o interes.
01-06 7:14| webmaster: Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin:

· Mauricio Leal, 30 vjeç, lindur në Brazil, banues në Vlorë.

Policia ka bërë arrestimin e tij në Radhimë, pasi ky shtetas po drejtonte mjetin tip Benz, pa leje drejtimi përkatës dhe duke udhëtuar në këto kushte nuk i është bindur urdhërit të punonjësit të policisë rrugore për të ndaluar.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprën penale "Drejtimi i automjetit në mënyrë të parregullt" dhe "Mosbindja ndaj urdhërit të punonjësit të policisë së rendit publik", të parashikuara nga nenet 291 dhe 242 të Kodit Penal.
01-06 13:30| koli: -6 pike flamurtarit dhe ze vendin e tiranes
02-06 14:04| koli: Sikur po bien dakort per kete privatizimin,te shikojme ca do bejne
02-06 17:40| koli: «lidhje» keta kane pjerdhur
03-06 8:18| koli: ore iku donjeti ore?????gjithe ekipin te kishin shkrir vetem donjetin mos ta linin te ikte
03-06 9:35| webmaster: Ti e di si jane gazetat. Deri ne zyrtarizime, nuk jane per tu besuar.sidomos panorama.
03-06 14:08| koli: Donjeti eshte lojtari me i mire qe ka shkelur vitet e fundit ne vlore ai duhet lidhur me zinxhir per mos te ikur jo më me nje firm.gjithesesi uroj te jete ajo qe thua ti web dhe te qendroj ne vlore ose po iku te iki jashte shqiperise.
03-06 15:43| webmaster: Une sinqerisht do vendosja Alvesin ne vend te pare. Gjithesesi, nuk ka vlere asnje nga te dy nese me pare nuk eshte zgjidhur problemi i klubit. Si ata edhe gjen.
03-06 16:09| koli: nuk gjen kollaj jo,ishim me fat qe e pame donjetin ne vlore,korca do e mbaj 2 vjet dhe do e shesi sic dine te bejn,jo si keta tanet qe sic i marin ashtu i japin dhe nuk fusin nje lek ne arke skenderbeu ka mbledhur parate e dynjas me lojtar te rinj ashtu do bej edhe me bregun,keta tanet le te meren akoma me gjiken dhe gjoken
03-06 18:02| koli: skenderbeu e ka bere fakt te kryer ardhjen e shkodres,si perfundim iku apo akoma llafe jane???
03-06 19:45| webmaster: Fakti qe nuk po del ndonje deklarate nga flamurtari, i bie qe do kete ikur.
04-06 7:16| koli: Nuk i ve dhe faj,smund ta mbash e ta paguash nje here ne 5 muaj dhe te luftoj per mbijetese.
04-06 18:07| webmaster: Normal qe jo. Se do dalin ca e ca ta quajne tradhetar. Se e kemi zakon ne. Une per vete pres privatizimin. Sukseset varen me shume nga politikat e klubit se sa nga lojtaret. Te shohim.
05-06 6:20| koli: A ka vlora tradhetar a ska ne gjithe shqiperinë
06-06 8:31| webmaster: Me sa po duket. Flamurtari duhet te bleje serisht lojtare. Duro ka mbajtur vetem disa. Per mua mire ka bere, por ka dhe nga ata qe ka mbajtur qe nuk ja vlejne. Mbase e ka menduar qe te jene lojtar stoli.
06-06 9:42| webmaster: Blerja e pare zyrtare Bicaj. Ja vlen per ju? apo me aq sa ka tregu shqiptar mire eshte.
06-06 14:17| koli: Flamurtari duhet te blej 15 lojtar,bicaj per ne vlore mire eshte edhe ai do bej ate qe bene te tjeret do mari leket do na siguroj ndeshjen e fundit qendrimin ne superlige e ne fund do iki po nuk e ndoqën.keta e mbyllen me gabime dhe sezonin e rri e filluan prape me gabime duke lejuar lojtarin me te mire te largohet
06-06 14:18| koli: Nuk ma ndjen qe i kishte mbaruar kontrata ti benin te re jo ta linin te ikte
06-06 14:30| webmaster: varet. Shkodra psh mendon qe me Flamurtarin nuk arrin ne europe. Kurse me skenderin po. keshtu qe edhe me propozim te mire kontrate, me shume mundesi sdo pranonte.
09-06 10:45| koli: ndo1 lojtar do marim apo presin qe te vijne ata e do ngelen pa skuader ne gusht??
09-06 10:46| koli: qe**
09-06 11:32| webmaster: kemi te rinjte po he :)
09-06 13:09| koli: Tani u qetesova :P
10-06 7:38| koli: na iku dhe telua,tani flamurtari do kete te pakten 10 kartona te verdhe me pak se sezonet e kaluara :D
10-06 7:39| koli: te pakten nuk vajti te kuksi apo partizani
10-06 7:39| koli: megjithate vitin tjeter kete date do jete prape ne vlore :smoke:
10-06 9:03| webmaster: Te shofim zevendesuesin si do jete. Sivjet me sa shof. Paskemi shperberje me te madhe se vitet e kaluara. Dmth nga fillimi fare kur i thone.shpresoj duro mos te marre lojtare se i shkon mire muhabeti, por te marre djem qe vrapojne. Sikur dhe pa teknike. Por te vrapojne. Se po lem nam me cfare kemi pare deri tani.
10-06 19:40| koli: Une ate qe shohe eshte se historia po vazhdon u prish ekipi po i zvendesojne me lojtar të të njejtit nivel,idrizi prape lufte me fshf-ne kerkon akoma 6-pikeshin bashkia jashte teritorit te flamurtarit gjoka histori me vete dhe si perfundim flamurtari do luftoj prape per mbijetese.
10-06 19:41| koli: Ne janar trajner tjeter me lojtar te tjere,etj etj etj etj
13-06 6:22| webmaster: sivjet mund te perballojme lojtare me 10.000 euro rrogen. dmth eshte e sigurte qe do biem ha ha
13-06 6:38| koli: Që te iki telushi nga vlora imagjino se cmund te behet aty brenda,dale se ka kohe akoma per tu larguar,sot lexova qe skenderi do bushicin aq duan keta nga skenderi dhe iken me vrape.
13-06 6:39| koli: Skagje do durojme dhe ne pa flamurtar,do vij dita qr do dali nje burre ti dhimbset flamurtari.
13-06 7:48| webmaster: do e shofim dot ate dite ne? :P
13-06 13:34| koli: Kur te bashkohet qielli me token
14-06 14:00| webmaster: Mbrojtesi i ri maqedonas qe firmosi sot ka vlere thuajse dyfish me te larte se lojtaret me te mire qe kemi patur. bga transfert market. Eshte edhe lojtar i kombetares. Shpresojme te gjitha keto detaje mos te na zhgenjejne.
14-06 15:15| koli: Edhe nje maqedonas tjeter qe do hedhi ne gjyq flamurtarin :P
15-06 7:17| webmaster: problemi eshte se edhe sinanin nuk e gjykon dot per sa kohe nuk eshte realisht pronar. por nese ndodh privatizimi dhe nuk ndryshon drejtuesit, atehere problemi eshte pikerisht ai vete.
15-06 18:51| koli: Ca te them une
15-06 18:51| koli: Ore portier tjeter moren keta do behet kasaphan per porten
15-06 19:01| webmaster: Ne porte vetem argentim kemi sakllam. Nuk e di, se mos na iken.
15-06 20:42| koli: Porten e siguruan mbrojtjen po ashtu,tani te shikojne mesfushen qe e kane bosh si edhe sulmin se ate bushicin sikur se shohe shume te bindur per te qendruar,sikur e pret korca
16-06 7:21| webmaster: per mua me shume te investohet ne mesfushe. 3-4 te huaj qe bejne diference. pastaj edhe une te jem ne sulm, behet goli
16-06 7:22| webmaster: ata lojtare me rroge deri ne 10 mije euro te jene mesfushore
16-06 11:19| koli: Mesfushora me 10.000€ ne muaj??hahahahahahahaahaha.hajde po e hame edhe kete shaka
16-06 11:20| koli: Po me pagesat e lojtarve qe luajten vjet u paguan??apo do dalin te gjithe lojtaret e larguar nje nga nje dhe do e hedhi flamurtarin ne gjyq??
16-06 12:06| webmaster: shumen qe deklaruan ata permenda une. :)
16-06 19:28| koli: E mbaj mend ore e lexova dhe une po e kisha haruar dhe ma kujtove hahahha
19-06 7:19| webmaster: duket se Bushic do te qendroje. ne me sulmin kemi qene relativisht mire. te presim mesfushen tani cfare afrimesh do te kemi
19-06 10:24| webmaster: Firmosi edhe Musta i Teutes.
19-06 10:24| webmaster: element i mire duke konsideruar edhe moshesn
19-06 16:08| koli: Po nuk erdhen nja 2-3 si puna e shkodres keq puna
19-06 17:25| webmaster: Mos ta mbivleresojme edhe aq Shkodren. Se nese nuk kishte mundesi ti binte portes, as nuk mbronte e as nuk sulmonte.
19-06 17:25| webmaster: Per mua nuk eshte humbje e madhe.
19-06 19:05| koli: Nejse golat i bente
19-06 19:05| koli: Megjithate duhet te sjelli mesfushora se eshte bosh reparti
19-06 20:08| webmaster: Ke ndonje mendje ti? Do shkojme bashke?
20-06 13:55| koli: Po vemi ore,e di sa i mire jam ne play station une??smbahem fare :smoke:
21-06 6:58| webmaster: emrat qe po lakohen me shume jane nga kampionati yne. jo ndonje cilesi kush e di se cfare. shpresojme qe te behet grup. ajo eshte me e rendesishmja
21-06 8:59| koli: Ajo qe po lexoj prape une eshte se po rrezikojne 6 pike te tjera ca lojtar e budalleqra,cdo vit e nisim me -6 pike per 40.000€ te qelbura.njeri me koke derr se tjetri.
21-06 9:20| webmaster: ka me shume motivim keshtu. prandaj :P
21-06 9:25| webmaster: «lidhje»
21-06 9:25| webmaster: u gjet telushi
21-06 9:31| webmaster: nuk eshte zyrtarizuar. por duket cilesor
21-06 9:31| webmaster: «lidhje»
21-06 10:26| koli: Keshtu vijne keta dhe pastaj na rezultojne mall kinez
21-06 10:27| koli: Ja te shikojme edhe ato 2 superblerje qe thone,ne fakt 2 superardhje se qe te vijne ne vlore do jene pa kontrat dhe nuk quhen blerje por afrime,megjithate nejse ti shikojme ronaldot qe do na sjellin
21-06 11:02| webmaster: ha ha
22-06 19:01| koli: Ore po alvesh vajti ne korce??
23-06 6:08| webmaster: sikur eshte ende nen kontrate ai. sbesoj.
23-06 12:48| koli: U "dënua" dhe skenderi sdoli llafi i gjikes
23-06 13:45| webmaster: u keputen ne bith. i hoqen pike per kampionatin e mbaruar. hajde hajde. :devil:
23-06 14:11| koli: Pse o webo vertet prisje ti se do binte skwnderi,te gjitha gjerat jane te lidhura...po nuk u zhduk fara e keqe e federates skemi per te pare na njehere futboll.po keshtu eshte kur nuk ngrihet njehere populli nga gjithe shqiperia ti hedhin palacot nga ballkoni..
25-06 19:19| koli: Ja mbathi prape danilua nga vlora??ore ai spaska pune tjeter jo se ska dhe faj po hajde
25-06 19:19| koli: Tani te dali idrizi dhe te thote se sa i lumtur eshte danilua ne vlore
25-06 19:20| koli: Jo se ka faj****
25-06 19:39| webmaster: Ai do te luaje per skuader tjeter. Dhe do shfrytezoje cdo mangesi te klubit si pretekst. Qe normal, qendron.
26-06 18:58| koli: Po ke kontrate nuk iken dot qe keshtu kot e ka
27-06 10:12| koli: U be flamurtari polietnik slane nje vlonjat ne vlore
30-06 14:25| webmaster: Koli. Realisht vlonjat te mire nuk kemi. Pervec Bregut, asnje nuk ka arritur te binde. Ka plas keq facebooku. Skane me kohe per stervitje.
01-07 20:59| koli: Nuk kane faj vetem lojrtaret por edhe drejtusit qe nuk kane nje program per lojtaret,asnje nuk u kerkon llogari per asgje.lojtaret aq duan sa te firmosin ne nje ekip dhe leket i kane qyl pastaj
07-07 6:51| webmaster: keto dy blerjet nga beselidhja me duken interesante. mbase nuk zhgenjejne
07-07 21:03| koli: Si nuk i paska pare skenderbeu ti shiste mbas 2 vjetesh nga 1 milion..?nejse mund ti marin edhe beharin tjeter se eshte e lehte te vesh ne korc,keta tanet do i lene te ikin sipas qejfit
16-07 8:53| tuneli: u be alves si maradona smeret veshe , duhet denin
24-07 7:56| webmaster: merkatua sikur mbaroi. shpresoj te jete bere e duhura kesaj radhe. lojtare kryesisht te rinj qe mund te luajne pak me forte. i vetmi dyshim mbetet pagesa. po qe se do kete pakenaqesi, nuk do luaje asnje sic duhet. kjo u duke dhe vjet. i vetmi qe pagohej mire, Danilo, luante si kal. te tjeret si te ngordhur.
25-07 14:41| webmaster: kesaj radhe shume e vecante fanella e re «lidhje»
25-07 17:34| koli: fanellat jane shume te bukura,me rastin e pare do e blej nje se thane qe do hapin dyqan me fanellat e flamurtarit
08-08 13:41| koli: o aloooooooo a ka njeri ketuuuu????????????????
09-08 7:57| webmaster: lini nje mesazh ne segretarine telefonike. jemi me pushime :smoke: :smoke:
09-08 17:00| koli: hhahaahah ok.pushime te mbara atehere :D :D :D
18-08 6:17| webmaster: Te shpresojme qe skuadra edhe pse jo me shume emra te njohura, te lidhet dhe te armonizohet. Me perforcimet qe kane bere te tjerat, kemi per ta patur me te veshtire se vjet.

Only registered users can send messages, register or login
Apertura de cuenta bet365.es