Ramadani: S’ka mbaruar ende, kemi ende një tjetër shans
Aventura e trajnerit Zekerija Ramadani në stolin e Flamurtarit ka nisur me humbje. Por, kjo nuk e ka demoralizuar aspak numrin 1 të... More detail
Neziri i bashkohet Flamurtarit, grupi “top” deri në fundjavë
Flamurtari është ndër klubet më aktivë në merkaton e dimrit. Drejtuesit e tij mendojnë jo vetëm për... More detail
Flamurtari fiton ndaj Orikumit, shkëlqen Danilo Alvesh
Braziliani Danilo Alvesh ka debutuar sot me fanelën në mënyrën më të mirë të mundshme. Futbollisti i ardhur... More detail
Privatizimi i klubit, në rrugën e duhur
Administratori Sinan Idrizi thekson se në këtë proces mund të marrë pjesë kushdo, ndërkohë që beson se... More detail
Zekerija Ramadani prezantohet sot në krye të Flamurtarit
Drejtuesit e Flamurtarit kanë vendosur dje për trajnerin e ri të skuadrës. Ai është shqiptaro-maqedonasi Zekerija... More detail
prev
next
Ramadani: S’ka mbaruar ende, kemi ende një tjetër shans
Aventura e trajnerit Zekerija Ramadani në stolin e Flamurtarit ka nisur me humbje. Por, kjo nuk e ka demoralizuar aspak numrin 1 të bankinës vlonjate. Pas përfundimit të ndeshjes, trajneri Ramadani u shpreh optimist për skuadrën që drejton se do të... More detail
Neziri i bashkohet Flamurtarit, grupi “top” deri në fundjavë
Flamurtari është ndër klubet më aktivë në merkaton e dimrit. Drejtuesit e tij mendojnë jo vetëm për gjysmën e dytë të këtij sezoni, por edhe pr të ardhmen, ndaj dhe po marrin lojtarë cilësorë nga jashtë dhe... More detail
Flamurtari fiton ndaj Orikumit, shkëlqen Danilo Alvesh
Braziliani Danilo Alvesh ka debutuar sot me fanelën në mënyrën më të mirë të mundshme. Futbollisti i ardhur pak ditë më parë në radhët e vlonjatëve ka shkëlqyer duke shënuar dy gola në miqësoren e luajtur sot... More detail
Privatizimi i klubit, në rrugën e duhur
Administratori Sinan Idrizi thekson se në këtë proces mund të marrë pjesë kushdo, ndërkohë që beson se gjithçka do të mbyllet në një kohë të shkurtër.Fakti që te Flamurtari po bëhen shumë lëvizje... More detail
Zekerija Ramadani prezantohet sot në krye të Flamurtarit
Drejtuesit e Flamurtarit kanë vendosur dje për trajnerin e ri të skuadrës. Ai është shqiptaro-maqedonasi Zekerija Ramadani, i cili ka drejtuar FC Shkupin së fundi, duke pasur një ecuri mjaft të mirë me të. Ramadani është një... More detail
prev
next
Turn off/on Sound Smileys History FAQ Kide Chat

Powered by Kide Shoutbox

28-11 12:30| webmaster: Gezuar dhe urime per humbjen e radhes...
28-11 13:56| jeno: Na ishte njehere ne skuader me emrin Flamurtar
28-11 13:56| jeno: Vlqznia-Flamurtari 4-0
28-11 15:54| webmaster: Me rastin e festave duhej.
29-11 10:50| koli: qe dikur tundej toka kur luante,qe dikur kishe lezet te lije cdogje ne jeten tende per te pare 90 minuta ekipin e flamurtarit,kurse sot shikon disa lango qe tallen me emrin dhe historin e ekipit legjendar te flamurtarit....vazhdimi i "peralles" qe nisi jeno!!!!
29-11 10:55| koli: ku eshte ai ore,qe do cante europen me flamurtarin,qe financat nuk mungojne qe,qe,qe,qe..........vk tallje byhte
29-11 11:55| jeno: Per mendimin tim nuk e ka fajin Sinani pasi ai doli nga hici dhe ngeli te hici dhe ne fund te fundit po ben punen e tij personale,fajin e kane specialistet e vertet te futbollit dhe disa bythlepires si dhe disa pseudotifoza qe i shkojne nga pas ketij Sinanit dhe po e ndihmojne ne misionin e tij te shkaterrimit te flamurtarit.Bojkotojeni dhe shajeni ne shkallet e stadiumit sa keni fuqi kete barbon qe eshte kalimtari i fundit te skuadra jone.Flamurtari eshte i vlores dhe i vlonjateve
29-11 15:12| vlonjat: Kush e ka votuar kete kryetarin e bashkise se Vlores, te vej ti thote se nuk e kane votuar per ti gjetur nuse, se na del ne foto si topmodel sikur eshte ne kerkim te gruas. Tja dali njehere te tijes pastaj te kerkoj tjeter. Ca jane keta lango, paskan vdekur vlonjatet, i paska dale shpirti nga trupi. Tek kjo situate kuptohet se sa trima qenkan. Nuk e ka fajin as nja lango as dy, fajin e kane vlonjatet qe nuk i fusin nje te djegur bashkise dhe stadiumit me gjithe keta drejtuesit brenda e do ta shikojme si do ta levizin bythen te tjeret.
29-11 15:16| vlonjat: edhe ai shkerdhata qe kemi deputet, erdhi ne Vore te behej deputet dhe po i ben mutin cdo gjeje. Nuk ka me gjak ne venat e vlonjateve, cti besh, eshte bere uje, por ama te kene kujdes se po u kthye prape ne gjak, ashtu si u be uje, do ta hane mutin me duart e tyre e do peshtyjne gjak.
29-11 17:28| koli: o vlonjat shume bukur e thua ti,por me thuaj edhe dicka,sa vlonjat jane ne vlore??
29-11 17:32| koli: kush ka nge me tani te meret me flamurtarin e me bashkin,nuk dua te justifikoj njeri,por ai mustaqja qe iku na i la peshqesh kete turkun "miliarder" qe ska nje pal breke te dyte te veshi,te gjitheve u leverdise kjo situate tek flamurtari,kush e pengon kete,rama,bashkia,kompanit turke apo vete sinani????keta lojtar qe vrapojne nga kush do i marin leket????
30-11 10:40| webmaster: cuna. me aq sa kam degjuar, problemet qendrojne midis sinanit dhe bashkise. bashkia ka shume borxhe te cilat sinani nuk do ti shlyeje normalisht. per kete gje dhe per mos privatizim, sinani ka mbyllur rubinetin.
01-12 13:03| koli: do vij idrizi neser ore dhe te gjitha do zgjidhen,qe ankoheni juve :P
01-12 15:37| webmaster: do e rregullojme. sinani do paguaje borxhet. e do behet pronar edhe i stadiumit e aseteve te tjera. edhe kriza u zgjidh.
01-12 15:43| tuneli: web ty te kemi ne vend te gazetes Zeri Vlores, ishalla ashtu qofte te lumte goja, se mos ndodhe qe heren tjeter te ikin ne puke me fugonat e rasti :D :D :32: :32:
01-12 15:56| koli: vetem ne vlore behen petullat me uji
01-12 15:58| webmaster: Une hamendesime i kam. Mbase e gjejne nje zgjidhje shpejt.
01-12 18:41| koli: shoku zgjidhjen e kane ata miqte,por aty brenda ka dicka tjeter qe "luhet" po se ca do jete kjo,vetem ata e dine,sinani cdo 3-muaj genjen dhe "puntoret" e tij dhe tifozat,ne nje intervist te nexhipit tha se ne janar do ikim te gjithe une ne vend te tyre do kisha ikur qe tani e te luante skuadra e idriz mashtrusit me kalamajt e u19-se
02-12 14:33| koli: po luan flamurtari ore ku jeni,flamurtari do ndihmen tone tani se ka pesuar gol jane edhe 15 mminuta loje per te luftuar per te ngrene te dytin hajdeni o popull
02-12 14:53| tuneli: Koli jemi ne pune, sja kemi qejfin shtresit me flamurtarin, se dihet qe do humbi, flamurtari kete vite vetem ekip lloto eshte, edhe do zere vendin e 8-9 asgje me shume
02-12 14:54| koli: urime flamurtarit,suksese ne kategorin e pare!!!!
02-12 14:58| tuneli: te lumte goja, edhe me mire ne kat1 edhe me lojtaret e vete se sa ne superiore edhe me barbona
02-12 16:56| nail: ore kjo bashkia nuk heq dore nga flamurtari. ai i pari qenka bere morr ne ate dreq fabrik paraje si flamurtari.nuk besoj se fajtor jan keta legenaqet qe erdhen nga turku. turku ndoshta erdhi tekflamurtaripergjera te tjera, por keta te bashkis perse nuk ejapin ate dreq leje per te hequr nje barr temadhe nga supet. flamurtari duhet te iki nga bashkia , duhet ta marr dikush , kushdoqofte ai turg serb,grek,italian dhe akoma me keq ndonje bagladez. nese flmurtari iken nga duart e bashkis ateher edhe nese shkrihet si klub vlora do shpetoj.dhe mos me thoni se kemi histori e gomenj me zile, nje mut histori kemi dhe nje munt mendalitet qe ks per tu ndryshuar asnjher. hajduter kemi qen dhe do jemi, genjeshtare maja me maja kemi qen dhe ashtu do mbetemi.
02-12 17:34| koli: kush te tha ty nail qe skemi histori ne kemi fituar me barcelonen :D :D :P :P :P
03-12 10:06| webmaster: idrizi doli me shkresa ne TV dhe me ato qe tha une i jap te drejte nese jane te verteta. Halli eshte se sdime fare cbehet. ai pretendon qe te kete paguar edhe borxhet qe ishin cuar ne UEFA dhe qe na vinin ne rrezik per te luajtur. tani llogarite jane bllokuar nga permbarimi. nje lemsh qe vetem deshira e mire e paleve mund ta zgjidhe.
03-12 10:10| koli: pse nuk dilte ky miku e te thoshte ore ketu qendron problemi,por hengri gjithe ate sharje dhe ofendime,atere ky mustaqja i ri i bashkise te kthej boten permbyse e te japi zgjidhje,fundja le tja japi dhe turkut ekipin se nuk do ta hane ata..
03-12 10:16| webmaster: cfare te themi. ai mbase edhe ka dashur te mbroje bashkine se mos mendonte qe situata do zgjidhej shpejt. dhe mos te dilnin te palarat. merret vesh aty.
03-12 10:39| koli: te gjithe duan te "ndihmojne" flamurtarin dhe asnje nuk meret
03-12 10:50| webmaster: vendosa ndeshjet e tjera ne 1x2
03-12 18:28| tuneli: web cedo qe i ve, ne fund te fundit nuk fiton gje
04-12 8:08| webmaster: nashi ne per qejf e bejme. se edhe sikur te kishte dicka per te fituar, mos do ishin miliona :)
04-12 17:26| tuneli: ore web milionat rine ne parlament, ato therimet qe dalin jashte si kapim dote se i hjane korbet tek dera qe presin :beer:
06-12 10:12| tuneli: sote eshte dita e pikeve, edhe neser do plasin komentet, nuk ndalemi me
06-12 13:26| tuneli: ahahahah e paska ngrene nje keta legenat
06-12 14:09| webmaster: Nuk e di pse. Por nuk e vija ne dyshim 1 me 0 sot.
06-12 14:11| webmaster: Pastaj ne ne vend te 8 jemi. Ska ndonje ndryshim nga vitet e shkuara.
06-12 14:11| tuneli: rezik se do biem sivjet
06-12 14:23| jeno: 6 ndeshje= 1 pik bravo ekipit dhe sinanit
07-12 9:57| koli: ore ju ngelet duke u ankuar e pike e zeze me ju,ne kemi fituar me barcelonen ju ankoheni akoma,ikni ore pini kafen dhe lexoni gazeten ne ndo1 lokal aty
07-12 15:20| jeno: Mbas ndesheve te sotme jemi 99% te rene kryetari i bashkis duhet te marre situaten ne dore ne menyre urgjente
07-12 21:29| webmaster: Thuhet qe eshte arritur nje marreveshje. Te shohim ne vazhdim...
08-12 17:22| tuneli: po ka mareveshje kuborxhet jane katastrofe
10-12 15:12| webmaster: perforcime nga italia thote sportekspres. priten ne janar. ne edhe tani u perforcuam. po ku jane tani ata?
11-12 8:44| koli: te thote o webo nga
11-12 8:44| koli: B-ja dhe C-ja
11-12 8:45| koli: nga prisje ti nga milani dhe juventusi,ti marim dhe ata te hapin dhe ata nja ca gjyqe me flamurtarin,pastaj te vijne te gjithe te na bombardojne ne stadium per borxhet se keshtu u do bytha disave
11-12 9:56| webmaster: normal qe nga B dhe C. ajo dihet. po si veshtire me duket edhe nga B-ja. jane nivel ndoshta edhe me mire se superliga jone.
13-12 13:00| tuneli: sote fitojme
13-12 13:08| koli: kush te tha o tunel,idrizi??
13-12 13:10| tuneli: jose skemi pastaj asnje shance tjeter
13-12 13:13| koli: dhe kemi shance me tiranen???ata nuk rahen dot terbunin
13-12 13:30| tuneli: po pse nuk e rahen terbuarin, do rajme te urtet
13-12 13:45| tuneli: hahhaha vajti 0-2
13-12 13:46| tuneli: per mua te dalin keta qe jane edhe te lozin me te rinjte
13-12 14:44| webmaster: Hajde se ne janar do fillojme ngjitjen per te fituar kampionatin. Ha ha
14-12 18:37| koli: sikur po gjendet filli i lemshit
14-12 18:37| koli: neqofse eshte ndo1 perralle tjeter
15-12 7:27| webmaster: Nese eshte e vertete. Atehere sinani duhet falenderuar per borxhet qe pagoi. Nga janari te shohim gjendjen reale.
15-12 7:50| koli: se ckam nje parandjen tani qe te gjithe ata qe ishin "vrare" do fillojne te luajne
15-12 9:57| webmaster: Ha ha. Edhe fashuar :devil:
15-12 14:52| tuneli: cfare thuhet andej nga llonxha, punon radio partizani? na thoni ndonje lajm te ri
16-12 7:34| webmaster: Do vijne 3 brazilian ne janar. Kaq kane thene.
16-12 10:56| koli: thiago silva,alexandro pato dhe hernanes,uroj te japin aq sa kane dhene me ekipet e para
17-12 14:37| tuneli: sote nuk ishte bere stervitja se i kishin rrobat te palara, po pse nje uniforem kane keta per stervitje? e cuditshme
18-12 14:48| webmaster: ka pasur mungese energjie elektrike dhe nuk kane arritur te lajne te dy uniformat qe perdorin.
19-12 11:45| taze: ishalla fitojme sot te dalim nga situata ku kemi perfunduar
19-12 13:24| tuneli: 3-1per flamurtarin
19-12 13:37| tuneli: 2-3
19-12 13:48| tuneli: perfundoj bylys-flamurtari 2-3
19-12 16:41| koli: ca thua ore,fituam sot,cpaska bere vaki???aaaa po u paguan 3 rroga sot,dmth po te ishin paguar qe ne fillim sot do ishim ne vendin e pare??????
21-12 11:14| koli: tani qe u hap thesi dhe do vijne edhe 7 lojtar sic deklarojne mos te harojne te marin edhe nje trajner,sa shance ka qe te rikthejne edmond lutajn ne vlore????
21-12 12:07| webmaster: Lutajn vetem Sinani personalisht po ta sjelle. Duhet edhe mos te jene me pjese e stafit persona te meparshem. Ndaj mendoj qe mund te realizohet vete kur klubi te jete privatizuar.
23-12 14:57| tuneli: ore per ndeshjen do e japi klodi? apo cili ss e jep?
23-12 16:00| tuneli: per te pare ndeshjen ky eshte linku «lidhje»
23-12 16:27| tuneli: 1-0 lena
23-12 16:48| koli: shpresoj mos te dali 1/2
23-12 16:48| tuneli: pj 1 1-0
23-12 16:52| tuneli: se besoj se do bejne gol korca, se po loze pa presion fare
23-12 16:54| koli: partizani po humbet 0-1
23-12 17:09| tuneli: 1-1\
23-12 17:12| tuneli: me iku spo ma kap me
23-12 17:20| tuneli: koli ku e shikon ti?
23-12 17:31| koli: «lidhje»
23-12 17:38| tuneli: 3-1
23-12 17:38| tuneli: gol i bukur
23-12 17:38| koli: 33333333333333333
23-12 17:49| tuneli: thashe qe do rihen
23-12 17:57| webmaster: Ja dhe fshf ja i rregulloi gjerat. Humben dy te parat dhe klasifikimi nuk ndryshon. Te dhjefsha mu ne kampionat.
23-12 18:02| tuneli: ahhahahah webi, po mos mbushi edhe trastat fshf ne ndonje vend te azise
23-12 18:04| tuneli: ka kosto franca mbase bejne ndonje gje
23-12 18:27| webmaster: Qe ne te fitjome me skenderbeun 1 me 0 me ndonje gol aksidental,edhe qendron. por vetem aq. Ku rezultat duket qe eshte lene si nga skenderi si nga partizani.
23-12 18:32| jeno: Gezuar 2016
23-12 18:33| jeno: Ne janar do filloj rindertimi nga e para e skuadres
23-12 18:33| jeno: :27:
23-12 19:35| tuneli: po mos haro skenderi me 6 mungesa
23-12 20:09| koli: ore dhe ju,rini ne nje ane kur humbet i keq kur fiton prape i keq,dihet qe kampionatu yne eshte i felliqur qe nga koka,por dua te besoj se sot e meritoj fitoren.megjithate cdogje bene vaki
24-12 9:29| webmaster: te leme menjane fiksimet e ndeshjeve. gjithesesi aksionet e golave ishin te bukur. Greca duhet mbajtur e stervitur mire se ka per te qene vendimtar edhe per pak muaj.
24-12 12:21| tuneli: po per lenen duhet te ri ne stole, se ka rene shume
24-12 18:43| koli: «lidhje» filuannnn
25-12 11:09| webmaster: Hajde gezuar te gjitheve...
25-12 16:01| tuneli: gezuar
27-12 13:09| koli: «lidhje» do jene shume te poshter ne qofse e pranojn kete
28-12 8:44| tuneli: «lidhje» kjo eshte gje e mire do te thote qe ne fazen tjeter do jemi me mire
28-12 8:45| tuneli: web sme dergove nje matke apo gjeldeti na beti te lepime buzet kur shikojme tregun e gjalle
28-12 12:50| webmaster: cdo me gjelat shqiptar ti ? iku koha e enverit kur rriteshin me norma. tani ha vetem gjel plastik :)
28-12 14:40| webmaster: u beme edhe ne me braziliane
28-12 14:54| tuneli: po mendova nga ata te paret qe i ushqenim me ullinj
30-12 11:31| tuneli: «lidhje» do vi edhe nje nga kili, edhe keshtu jemi ne regull
31-12 12:15| webmaster: gezuar cuna. fat e mbaresi per 2016. t ja kaloni sa me mire sot. :smoke: :smoke:
31-12 16:07| guri: gezuar vitin e ri 2016 qofte nje vite i mbare per te gjithe paci fat shendet lumturi kudo qe ndodheni dhe per flamurtarin te ket suksese kudo :13: :13: :27: :27:
01-01 10:03| webmaster: Filloi viti me 2 blerje ne dukje cilesore.
01-01 10:43| tuneli: Gezuar djema , ju uroj nje vite te mbare ne jeten tuaj personale edhe familjare, edhe pastaj sukse edhe ekipit tone Flamurtarit
01-01 17:55| jordi: Gezuar Vitin e Ri 2016! Shendet e mbaresi ne familjet tuaja! Urime dhe Flamurtarit tone qe viti i ri te jete me i suksesshem! :32: :goal: :)
02-01 14:40| guri: :beer: :beer: :32: :noo: :13: :goal: :goal: :goal: :goal: :goal: :goal: :goal:
03-01 15:35| koli: Gezuar vitin e ri 2016 edhe nga une fat e mbarsi
05-01 12:31| webmaster: trajneri qe u zyrtarizua sot. «lidhje»
05-01 16:24| koli: kush eshte ky trajneri i ri mooo,nga na e psoisen kete???
05-01 17:12| guri: iku dhe lena
05-01 17:25| guri: fanellen qe beri golin me skenderbeu e mora une lena
05-01 19:27| tuneli: po mire beri qe iku se seshte se skandenjur pake
08-01 12:52| webmaster: i jemi futur merkatos edhe me lojtare kosovare. shpresojme te dale ndonjeri si Benard Berisha.
08-01 13:17| koli: ca jae gjithe keta ore qe na kane ardhur,do dali ndo1 persembari apo lojtar plazhi te gjithe???
08-01 13:32| webmaster: «lidhje» sipas lajmeve, hera e pare qe blejme nje lojtar.
08-01 18:48| webmaster: U bem me dy sulmues brazilian. Bashke me Grecen mbase na bejne pune sic duhet.
08-01 18:58| guri: :goal: :goal:
08-01 20:10| tuneli: sa mire, ishalla te fitojme kupen pastaj jemi ne regull
08-01 20:41| vlonjat: Ne janar merkato duket teper serioze dhe e studiuar mire. Mbase bashkepunojne me tej me Taren. Idrizi ti paguaj borxhet e prapambetura, ta privatizoj klubin e te punoj i qete, mos te merret me me bashkine. Bashkia po hap shume probleme dhe duhet ta leri menjehere Flamurtarin dhe mos te vazhdoj ta rrjepi akoma. Edhe Orelesin e ka afruar ne skuader Flamurtari. Gje e mire per merkaton, por e perseris, borxhet le ti paguajne turqit, ta mbyllin nje sy dhe si kembin te fitojne privatizimin e klubit
09-01 10:53| webmaster: Varet sa borxhe jane. Po qe se bashkia nuk i perballon dot. Atehere me mire se falimenti la t ja japin Idrizit me nje cmim me te ulet.
09-01 17:05| guri: :beer: :beer: :goal: :goal: :goal: : :13: :13: :13: :13: :13: :goal: :goal: :goal:
09-01 17:28| koli: edhe ne behar keshtu thonim,e mire e bukur e forte e ne fund na cuan ne fund,ishalla jepen ato leke tamam te eci ekipi,ishalla na del edhe trajneri sepse se ckam nje parandjen qe ky sdo ta perballoj dot vloren
09-01 19:34| webmaster: Ku ka trajner qe perballon vloren o koli. Vetem ndonjeri qe i ka thene mendjes ik pirdhu.. :smoke:
10-01 16:05| tuneli: vetem ndonje qe sdo te di per asnje nga stafi, edhe ti thoje une jam trajnere une vendos
11-01 11:59| koli: ore gjithe keta te huaj,e mbajne mend faktin keta qe eshte deri ne 7 te huaj???
11-01 13:41| webmaster: 7 ku ta gjesh. por gjithesesi nuk eshte e thene te luajne te gjithe ne nje formacion se sben.
11-01 15:13| guri: :goal: :goal: :13: :13:
12-01 13:27| webmaster: erdhi edhe Krasniqi
12-01 19:19| guri: :goal:
13-01 16:43| tuneli: flamurtari - sopoti 4-2
13-01 17:57| guri: :goal: :goal: :goal: :goal: :beer: :goal: :goal:
13-01 19:14| webmaster: Ilir Berisha qender mbrojtesi i radhes. Tani gjithcka ne duart e trajnerit. :333:
13-01 19:22| tuneli: kush eshte ky ilir berisha?
13-01 19:49| webmaster: Mbrojtesi i kombetares kosovare. Ka luajtur edhe me ate shqiptare. Deri me sot ka luajtur ne suedi.
14-01 10:51| guri: :goal: :goal: :goal: :333: :beer: :beer:
14-01 16:17| tuneli: web erdhi uruguani?
14-01 16:18| tuneli: se po erdhi edhe ai jemi ne regull ne mbrojtje
14-01 17:56| guri: :goal: :goal: :beer: :beer: :333: :333:
15-01 12:03| webmaster: Uruguajani eshte mesfushor. Gjithesesi kemi 3 blerje per mbrojtjen.
15-01 12:03| webmaster: Sot mbriti ne vlore dhe ai.
15-01 13:21| guri: :goal: :goal: :goal: :beer: :beer: :appl :appl ;
16-01 11:56| tuneli: ja do ti shikojme javes qe vine kunder Tiranes per kupe cfare do japin si ekip
16-01 16:08| webmaster: Sot humbem me apolonine 2 me 0 . Me tiranen do shifet tamam sa eshte rritur cilesia.
16-01 16:54| tuneli: edhe sote flamurtari zbret ne 13 pike pasi uefa e ka denuar me -3 pike
17-01 8:13| webmaster: Do na heqin te tjera thuaj. Pa vetem 3 ku ta gjesh.
17-01 9:07| tuneli: a thua web? atehere e siguruam kampionatin vitin tjeter ne kat 1
17-01 10:53| webmaster: Varet sa gjyqe kemi te hapura. Se me sa thone edhe kur i paguan prape na hiqen pike per shlyerje me vonese. Edhe pse duket se Pezo u pagua brenda dates se fundit te deklaruar,prape na hoqen pike. Ec e merre vesh si do vene gjerat.
17-01 13:12| guri: :coffe: :devil: :smoke: :19; :noo:
18-01 14:28| webmaster: «lidhje»
18-01 16:08| tuneli: mire e ka Lutaj, e dyta qe bashkia nuk po ben gje kjo dihet, por qe flamurtari ka aq borxhe sa te falimentoje edhe kjo eshte me vertet alarmante, me vjene keq por une mendoj se ne jemi 50% aut edhe 50% brenda
18-01 18:54| webmaster: Troc muhabeti. Jemi ne dore te Sinanit. Si te ktheje ai rubinetin do dime nese do kemi uje a jo.
19-01 13:55| guri: :19; :19; :19; :19; :333: :333: :devil: :devil: :devil: :beer: :beer:
19-01 16:10| tuneli: guri po thuaj na nje fjale, smarim veshe nga ana figurative
19-01 17:29| guri: ore tuneli por ca te dhem e kanadisen ffffff sa po tallen fshf
19-01 17:31| guri: jame shume i merzitur dhe cabej vetem pi raki gezur tuneli :13: :13: :13:
20-01 15:45| tuneli: hahahahhahahha gezuar edhe le ndonje gote per te tjeret se pastaj do thone smenduam per ata
21-01 15:37| tuneli: sote lexova qe sinanit nuk ja njef njeri investimet se ai eshte thjesht nje donatore edhe jo president i sk flamurtarit, pra kemi nje problem shume te madhe edhe si dihet ku perfundon
21-01 17:23| koli: kur bene mire je i keq kur bene keq je me i keq,vk allbanistan hesapi se ci bene!!!!
21-01 19:15| nail: Mirembrema. ore po si nuk kan te mbaruara keto telashet tona ee, ore po nje jet keshtu do jemi ne skemi per tu bere njerez. Sa koh do kaloj akoma qe te vendoset per ate fabriken e lekve qe gjendet ne mes te vlores. sa koh do duhet akoma te shkrihet ajo, aq shume pasuri paska ajo dreq fabrik qe spo shuhet nga faqe dheu. jan fshir dhe zhdukur fabrika me permasa gjigande qe beri Enver Hoxha , fabrika qe jo vetem nxirnin nje pasuri te temershme, por kishin edhe nje super fuqi krah pune, kishte mijra e mijra njerez, kjo fabrika ne qeder te vlores qe ka apo ska 200 veta krah ndihme spo shuhet dote. paskan qen shume te fyqishem keta 200 trimat e flamurtarit, po me bindin se mund te behen fimi me shume sukses, do kalojn edhe hisorin e leonidas grekoqenit me 300 ushtaret e tij, keta 200 e po i punojn zbor atyre qe kalojn anesh e anesh fabrikes. rrofte ai qe do shkaterroj fabriken qe ndodhet ne qender te qytetit, fabriken e pasuris flamurtari..
21-01 19:38| Lore: «lidhje»
21-01 19:40| Lore: AH SA KEQ ME VIN PER KETE FLAMURTAR !!!!!!!!!!!!
21-01 19:40| Lore: LEGENAT E VLORES PO SHKATERROJNE CDO GJE ME PREJARDHJE VLONJATE
21-01 20:29| nail: ore po ky konica e paska ndrit me nje nga ata librat e tij.. ne vertet e kemi ne gjek ti bejm pak keq njeriut tone, po ky po na i verteton meseshumti se perfundimisht edhe une qe mora nusen nga fieri duuhet ta shaj me liber shtepie kete hahahaha. cna merzite ore degjove.. me mire mos ta kisha lexuar fare..
21-01 20:32| nail: permenda fierin sepse qendra e ketyre kan faik konicn..
21-01 20:32| nail: e ti qi temen greku qelbur..
21-01 20:51| guri: ore une isha 2 muaj ne vlor dhe veja diperdit sa her benin stervitje dhe une degjoja qe flamurtari do bje ne kadigorin e 4 kater qo eshte e sikurt do ta te gjoni :19; :beer: :13: gezuar :13: :13:
24-01 16:09| tuneli: suksese djemave sote
24-01 16:22| tuneli: spo bejne ndonje loje qe te themi uau por te presim
24-01 17:01| webmaster: E rendesishme eshte qe po luftojne. Te tjerat duan pak kohe.
24-01 17:10| tuneli: ky çerkini spo me pelqen
24-01 17:12| tuneli: se mare veshe sa kollaj e jep topin beqiri edhe e nxjere anesore
24-01 17:44| tuneli: vertet ky cerkini shume dobet
24-01 17:52| tuneli: sivjet te lozim mos te biem nga kat
24-01 18:06| koli: cop cop ore cuna isha ne stadium dhe u bera pishman qe dhash 3 mij lekshen e biletes
24-01 18:12| tuneli: koli ja zere se pive 2 birra
24-01 19:31| webmaster: Mos te presim barcelonen me dy blerje. E rendesishme ishte loja e te rinjve. Se si skuader do kohe akoma. Pjesa e pare e pranueshme. Dukej qe vraponin por kishte mungesa ne qarkullim te mire. Te dyten nuk e di. Alves psh duket qe di te luaje top. Qe nga pasa qe jep.
24-01 19:32| webmaster: Mbas 5 ndeshjesh me formacion te plote do shifet gjendja. Nese ja vlejne a jo.
25-01 12:40| koli: vijne perdite lojtar vijne vijne e ne fund nuk behet asnjegje
28-01 20:24| Lore: «lidhje»
28-01 21:13| vlonjat: I lumte goja Memushit. Me gjak ka qene dhe lojtar dhe nuk i eshte prishur gjaku si te tjeret qe per dy qofte i lepijne prapanicen kujtdo. Respekt se me ne fund degjova shpirtin e vlonjatit qe te flasi. Ashtu si di te flasi nje vlonjat qe ka folur ne fushe me shpirt. Foli sot me goje dhe tha ate qe veshet tona nuk po e degjojne nga asnje. Ti marresh te gjitha lojtaret sot e ti vesh ne gare te bejne 100 metershin me Kushten dhe Memushin, fitojne keta te fundit vetem me sedren e vlonjatit. Memushi si trajner me ka pelqyer shume. Thote se nuk kthehet me, kjo eshte shume e rende per ata qe e drejtojne Flamurtarin dhe thote se Selami ka 38% te aksioneve gje qe deri tani nuk e ka thene njeri. Me ne fund dikush foli si vlonjat dhe jo si diplomat
29-01 19:27| Lore: Si thoshte Roland Trebicka ne rolin e Jovan Bregut tek pallati 176.........."ja tha more ja tha, por kujt ja tha, thuajjjjj". une do te shtoja.: ua tnente ne rreze te veshit ! e kane shenderruar famen edhe emrin e vlonjatit ne 1 njeri alabak edhe langaraq. Turp tu vije thuaj, por fatekeqesisht ata jane njerez qe e kane ngrene turpin me buke
31-01 15:45| jeno: Pershendetje cuna do fitojm sot apo jo
31-01 15:46| jeno: Mora vesh se Franc Veliu do rikthehet perseri ne Vlore
31-01 16:14| tuneli: si polozin keta veshtire eshte
31-01 16:19| tuneli: skemi nje organizator ne mesfushe
31-01 16:20| jeno: Edhe blerjet nu eshte se po bejne diferencrn lojtar mesatar duken
31-01 16:21| tuneli: po keta nuk flasin , pastaj rezikojne
31-01 16:22| jeno: Loje pa lidhje me duket mua
31-01 16:23| tuneli: ahahahaha nikolini
31-01 16:41| tuneli: na lodhen
31-01 16:43| bakebolena: ky kanixha sa te amjetohet do kete cilesi
31-01 16:46| tuneli: mire ajo dihet, por jemi pa shije ne loje
31-01 17:03| webmaster: Ne krahasim me ndeshjen e kaluar jemi me mire. Mesfusha calon pak. Nuk furnizon fare sulmin. Ka patur disa kombinime interesante por te pakta. Mbrojta shume mire dhe ana difensive e mesfushes mire.
31-01 17:09| tuneli: se di por deri tani jemi shume dobet, edhe Hoxha lufton por i jep ato topat ku me keq
31-01 17:17| tuneli: lane name keta duke share
31-01 17:43| tuneli: ky telushi ja fut nganjehere si kau peles
31-01 17:51| tuneli: mbaroj 1-0 mbase u bejn nje suprize partizanit
31-01 17:52| webmaster: Pike te rendesishme. Duhet ai Zeqiri ne mesfushe.
31-01 18:06| guri: normale qe mesi i fushes mugun shum
31-01 18:08| guri: po kete tranjer se kuptoj pse grec e la ne stol greca dhe mose te ti fare na futbolli po eshte lojtari i shpejte te bene gole
31-01 18:09| guri: :beer: :beer: :beer: :32: :32: :32: :32: :goal: :goal: :goal: :goal: :goal: :goal: :goal: :goal: :goal: greca
01-02 12:24| koli: isha ne stadium dje,e para ajo qe mund te them eshte se cmimet e biletave jane skandaloze per kampionatin shqiptar,tribuna 7 mij lek gjysem e mbushur,ansoret 5 mij lekshe me nga 15 veta per cdo krahe,dhe 300 lekshja C-ja qe ishte pothuajse e mbushur,mire do benin te ulnin disi cmimet qe te mbushej stadiumi,e dyta, mund te them se flamurtari ne pjesen e pare nuk me pelqeu fare ishin disi jashte situate ne te dyten nuk e di se ca paten por me pelqyen shume,mbrojta ishte fantastika linja mesfush-sulm do pak kohe per ambjetim,por ne pergjithesi ekipi i mire me pelqen,ai sulmuesi kryesor 99-ta ai eshte avion fare beri nje sprint dhe garistave ja u kalonte :D besoj se me kete ekip per kete vit cfare mund te marin me shume vitin tjeter do jene tamam per vendet e para........ama nuk fillojne prape by********qet!!!
01-02 15:00| webmaster: alves eshte nga te pakte sulmues qe luajne ne shqiperi, qe i ben presion gjithe kohes mbrojtjes. sa ka vrapuar ai dje nuk vrapoi gjithe skuadra.
02-02 17:20| tuneli: «lidhje»
02-02 17:21| tuneli: djali eshte ai me boqielli
03-02 8:04| webmaster: hejde se kur ta privatizoje Sinani e te beje stadiumin, do i kete gati djali per te luajtur :) :32:
03-02 18:53| guri: :goal: :goal: :goal: :goal:
05-02 7:46| webmaster: Bashkia 3.6 milion leke per flamurtarin. Turp per faqe te zeze. Te isha si Idrizi do kisha ikur tani. Hallall i qofte qe po rri akoma.
05-02 14:01| vlonjat: kush e administron bashkine? I gjati. Me ke mburrej Idrizi? me te gjatin? Te gjatin mori tani si e kane marre te gjithe nga ai i gjati. Prit se ku do perfundoj kjo pune, eshte akoma fillimi. Nje mut jane te gjithe keta. Bashkia ka ne krye nje kukull, kjo eshte dora qe vjen nga lart. Kur ta shikojme Flamurtarin ne kategorine e 10-te, jo se nuk eshte mundesia te behet dicka por se keshtu duan. Mundesi ka shume, keshtu duan ata. Aty eshte bere si gare, kush lepin me shume
06-02 15:12| Lore: «lidhje»
06-02 15:14| Lore: 213111ù45..ddexassss
06-02 15:17| tuneli: lori edhe ai e bene si ajo per faj te vjehres shkoj me mullixhiun, edhe kushta edi qe flamurtari kete vite skagje ne terezi edh thote te behem me Partizanin une, mbase mere edhe ndonje pozite
06-02 15:18| guri: pershetje ore une u kame dhene qe flamurtari do veje ne ktigorin e dyte
06-02 15:19| guri: partizani - flamurtari 1 - 2
06-02 15:19| guri: :goal: :goal:
06-02 15:21| guri: kushta te ri re hate te shesi do nje kafe beka tifo ai per partizanin
06-02 15:25| guri: flamurtarin e duam ne qe e diqnim na prapa jo ai qe bete qefin e ti
06-02 15:27| guri: :goal: :goal: :goal: :beer: :beer: :beer: :beer: :13: :13: :13: :13: :13:
06-02 16:08| tuneli: halili gaboj
06-02 16:19| tuneli: nuk eshte gol, gol quhet kur toi kalon 100% vijen fatale
06-02 16:31| tuneli: jasht loje goli sa do i bukur ishte
06-02 16:38| tuneli: aksion i bukur
06-02 16:44| tuneli: 1-0
06-02 16:46| tuneli: deri tani po lozin mire, edhe po komunikojne mire
06-02 16:47| koli: shume mire ekipi ne pjesen e pare,shpresoj mos te behet 2/1
06-02 16:47| koli: vetem ate telushin zhdukeni nga ekipi se e mori ne qaf
06-02 16:48| webmaster: Si per ndeshje ne tirane kunder skuadres ne krye te klasifikimit. Si per skuader me lojtar te rinj. Them se eshte nje pjese e pare e kenaqshme edhe pse mund te merrnim me shume nese lojtaret do ja kishin marre dores me njeri tjetrin. Lushtaku vendimtar edhe sot. I duhet edhe zeqiri afer e rastet per fol do shtohen.
06-02 16:48| tuneli: se besoj, se edhe ne mbajtje te topit edhe nga ana fizike edhe teknike jemi me mire se ata
06-02 16:49| tuneli: kartoni telushit jo i regullt
06-02 16:50| webmaster: Edhe 2/1 te dal ben vaki. Futboll eshte. Po qe se nuk eshte lloti :appl :333:
06-02 16:50| webmaster: Te telushit e dha kot
06-02 16:51| tuneli: ne do fitojme se sna intereson shume per partizanin, edhe kur fiton me partizanin i thua edhe tiranes qe se ke te lehte per kupe
06-02 16:52| koli: webo edhe mund te ndodhi,po ne shqiperi cdogjeje i ka dale nami
06-02 16:52| tuneli: hahahaha koli jo ore jo se i hengri ujku delet
06-02 16:53| webmaster: Rezultati pozitiv duhet shume kunder nje skudare e kreut.
06-02 16:54| koli: 0scare; 0scare; 0scare; 0scare;
06-02 16:54| tuneli: po shume mire po japin web, vetem qe jemini e ktheu pak pllaken
06-02 16:58| webmaster: Sot ngec pak loja te shkaterruesit. Po lejojne pak si shume.gjithesesi jemi mire duke konsideruar te gjitha problemet qe kemi patur.
06-02 16:59| tuneli: shkaterusin e bene telushi
06-02 17:00| koli: telushi pervec shkateruesin bene edhe therjet
06-02 17:00| nail: Shif shif flamurtari
06-02 17:01| nail: Pershendetje djema si ju kam
06-02 17:02| koli: o nail o mut po ku je o dreq???
06-02 17:02| nail: Shume i bukur ai goli qe shenuan ata. I lumt atij lojtarit qe pasoj dhe nuk u tregua legen te shenoj vet. Ishalla vazhdojne keshtu
06-02 17:03| nail: Ore kolo ca ben. Na kan mbytur hadhet te keqen.
06-02 17:03| koli: ca ke vlla te vajti ekipi ne kat e 2???
06-02 17:05| koli: ca bejne keta oreeeee????????
06-02 17:06| nail: Hahhaha po po tek ekipi. Ore ate linkun ku e shikoni ju se dola nga shpia une
06-02 17:07| koli: «lidhje» na vlla ketu
06-02 17:07| nail: Rrofsh
06-02 17:08| tuneli: telushi me te kuqe
06-02 17:08| koli: ja telushi ptu te q...a mendjenn
06-02 17:08| tuneli: kaq donte jemini
06-02 17:08| nail: Hahahha sa kot keta kartonat ky
06-02 17:09| nail: Nuk na duan ne keta ore. App ne nuk duam veten tone jo te na duam
06-02 17:09| nail: Sna u nda ky jemini ne.
06-02 17:10| koli: rri o nail sna duan neve keta,ke telush sharen aty ti e sna duan neve keta
06-02 17:11| nail: Nuk na duan o koli jooo. I an inat ngjyrat e skuadrea.
06-02 17:12| nail: Po nuk iku behari dimri per flamurtarin ska per te ikur
06-02 17:13| koli: pse sna duan o nail,ca po na bejne keta??
06-02 17:13| nail: Master si tkam. Shiko ndonjeher email :beer:
06-02 17:30| webmaster: I dhjeu temem ky arbitri
06-02 17:30| tuneli: jemini motren thuaj, se e beri kete ndeshje cop-cop
06-02 17:31| webmaster: Ku ke derguar email o nail se skam gje.
06-02 17:33| tuneli: i mori 5 min halili
06-02 17:33| koli: uuuu lika ne porte i hengrem 2
06-02 17:34| tuneli: se keshtu do i kishte shtuar jemin 5 min
06-02 17:34| tuneli: jo sfutet lika jo
06-02 17:35| koli: :333: :333: :333: :333: :333:
06-02 17:35| webmaster: Na e shpifi ndeshja tani. Te marrte dreqi o arbiter
06-02 17:37| tuneli: ahahaha jemini
06-02 17:38| Lore: ore s'po gjej 1 link ku shikohet rehat ndeshja
06-02 17:38| Lore: keni ndonje te mire ?
06-02 17:39| webmaster: Kerko ne google elitehd dhe e ke ne celular falas
06-02 17:39| koli: «lidhje»
06-02 17:41| koli: nje pen do e japi legeni se ska mundesi
06-02 17:42| koli: asgje sjep ky ore,pret penallti per partizanin
06-02 17:43| koli: gol kot ky ore
06-02 17:45| koli: 8 minuta????????? 0scare; 0scare; 0scare; 0scare; 0scare;
06-02 17:47| nail: Ylli hoxha duhet te largohet nga flamurtari. Na paska dal nje tjeter franc veli ne skuader. Eshte apsolutisht qendrim me dashje per te mos nxjer pozicion jasht loje kundershtarin
06-02 17:50| koli: ore si nuk po bejne nje kundersulm te shpejt keta tanet
06-02 17:53| tuneli: vertet ky jemini kaloj cdo kufi
06-02 17:54| nail: Sa injorant ai lojtari partizanit. Nuk iku edhe pak ai do merte penallti edhe nese binte i vetem ne zon
06-02 17:55| webmaster: Mire dhe nje pike. Ca to bejme. O fiton partizani o ska. Na hengshi mutin
06-02 17:55| tuneli: ore ishte 70-vjetori me duket
06-02 17:56| tuneli: skane turp legenat
06-02 18:12| webmaster: Te luajme keshtu edhe per kupe se gjynaf te na ike nga dora.
06-02 18:15| tuneli: jo ne fitojme kunder tiranes
06-02 18:15| tuneli: ishalla mbase behet gati zeqiri edhe pastaj flasim
06-02 18:32| webmaster: Zeqiri,Lushtaku,Nikolini,Caniggia apo Telushi, dhe jemi ne rregull ne mesfushe.
06-02 18:33| webmaster: 4-2-3-1 edhe mund te jete ideale.
06-02 18:37| tuneli: telushi denohet 3 ndeshje

Only registered users can send messages, register or login
 • Argent Halili
 • Ilion Lika
 • Edmir Sali
 • Klodjan Xhelilaj
 • Debatik Curri
 • Joao Da Silva
 • Julian Gjinaj
 • Hektor Idrizaj
 • Entonio Pashaj
 • Danilo Alves
 • Daniel Sadushi
 • Ignacio Nicolini
 • Arbri Beqaj
 • David Bocaj
 • Lucas Martins
 • Bedri Greca
 • Ylli Hoxha
 • Taulant Kuqi
 • Kristi Marku
 • Lorik Maxhuni
 • Pablo Lacoste
 • Bruno Telushi
 • Ardi Qejvani
 • Hair Zeqiri
 • Besnik Krasniqi
 • Kushtrim Lushtaku
 • Dardan Cerkini
 • Ardit Shehaj
 • Jurgen Sino
 • Ilir Berisha
 • Zekerija Ramadani
 • Xhuljo Tushi
 • Jurgen Qarri
 • Angjelo Shkurti
 • Klajdi Dule
 • Rigers Dushku
Kush dëshiron mund të dërgojë 5 euro për mirëmbajtjen e faqes. Ata që duan të dhurojnë më shumë, të dërgojnë direkt në adresën email paypal që del pasi keni klikuar në Buy Now. Faleminderit!
Apertura de cuenta bet365.es